Reklam Servisi

2001'den bu yana Türkiye'nin en büyük sanatçılarından Barış Manço'nun sevenlerini bir araya getiren internetteki en büyük Barış Manço sitesi Barış Manço Mix'te siz de yerinizi alın.

On binlerce üyesi, günlük on binlerce ziyaretçisi, aylık milyonlarca sayfa gösterimi ile Barış Manço Mix'te banner reklam ve/veya metin reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Reklam alanlarımız sitemizin en üstündeki logo yanında bulunan standart banner alanı başta olmak üzere, sağ bloklar ya da alt blok olarak belirlenmektedir. Ayrıca her türlü önerinizi de göz önünde bulundurarak reklam alanında size özel değişiklikler yapabiliriz.

Dünya'nın 1 numaralı arama motoru Google'da yapılan "Barış Manço" aramalarında milyonlarca sonuç arasında ilk sayfada gelen Barış Manço Mix'te siz de yerinizi alarak, hem Barış Manço Mix'in gelişimine katkıda bulunabilir; hem de şirketinizin ya da ürününüzün tanıtımını en etkili şekilde yapabilirsiniz.

Reklam ücretlerimiz; süresi, boyutu ve alanına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca ilk reklam verenlerimize özel kampanyalarımız olacaktır.

Reklam teklifleriniz için [email protected] adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Barış Manço Mix Reklam Servisi