2009'a Merhaba...!

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, sadece CİDDİ ve GÜNCEL konuların konuşulabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

2009'a Merhaba...!

Mesajgönderen manco_mania » Çrş Ara 31, 2008 19:41 pm

Sevgili arkadaşlar hepinimizin yeni yılını kutluyorum.İnşallah sağlıklı , huzurlu , başarılı , mutlu ve BARIŞ dolu bir yıl geçirirsiniz.Ayrıca şunuda eklemek istiyorum; malum Barış Abi mizin vefat yıldönümü yaklaşıyor şubata girdiğimiz ilk haftalarda kabirine ziyareti unutmayalım arkadaşlar...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
Cengizhan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
İletişim:

Mesajgönderen Cengizhan » Çrş Ara 31, 2008 21:53 pm

Kalbim Filistinki kardeşlerimle... Buruk bir yılbaşı :(
Ayaz vur vuracaksan hiç utanmadan
Ey talih sende dön döneceksen
Çabuk son yetim yıldız dal derinlere
Kıyamet sende kop kopacaksan

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Prş Oca 01, 2009 00:16 am

Cengizhan yazdı:Kalbim Filistinki kardeşlerimle... Buruk bir yılbaşı :(

:gozyasi: 2009

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Prş Oca 01, 2009 05:14 am

Evet arkadaşlar ne yazık ki 2009 a Filistin deki saldırı haberleriyle girdik buda 2008 de kalır inşallah.Oradaki kardeşlerimizde feraha barışa ulaşır bu yıl...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
elanur
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen elanur » Prş Oca 01, 2009 21:26 pm

savaşsız bi yı diliyorum..2009 da inş herşey çok güzel olur...

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Oca 03, 2009 19:20 pm

umarım hepimiz için güzel bir yıl olur kardeşlerim

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Pzt Oca 05, 2009 14:06 pm

arkadaşlar, yıldız tilbe yeni yılda israil için şu dileklerde bulundu haydi hep beraber amin diyelim : "Allah belalarını verir İNŞALLAH en kısa zamanda"

bende buna aynen katılıyorum !

AMİİİNNNNNN....

İNSAF DİLİYORUM İNSAF ! :kizgin:
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Çrş Oca 07, 2009 23:06 pm

Arkadaşlar bu olaya objektif bakarsak bundan önce İsrailde bizlere az şey yapmamış ama tabiki de çocuk ölümleri çok kötü bir şey ama allahın sopası yok biri çıkıp açık açık ben kafirim benim gücüm var eziyorum diyo buda kötü bişiy ama neyse biz susalım bu konuda bence çünkü kem sözler bizlere yakışmaz hele Barışcıyız ya hiç yakışmaz :)

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Prş Oca 08, 2009 22:41 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:Arkadaşlar bu olaya objektif bakarsak bundan önce İsrailde bizlere az şey yapmamış ama tabiki de çocuk ölümleri çok kötü bir şey ama allahın sopası yok biri çıkıp açık açık ben kafirim benim gücüm var eziyorum diyo buda kötü bişiy ama neyse biz susalım bu konuda bence çünkü kem sözler bizlere yakışmaz hele Barışcıyız ya hiç yakışmaz :)

arkadaşım bunlar kem sözler değil.. bence bir Barışcıya böyle bir katliam karşısında susmak yaraşmaz.. orada ölenler bizim de kardeşlerimiz.. bizim başımıza böyle bir olay gelse (Allah korusun), bizim içinde başka ülkeler susalım, bize kem sözler yakışmaz mı desinler..

neyse "BARIŞ_CEM_BARIŞ" arkadaşım, ben seninde kötü niyetle söylemediğini biliyorum fakat biraz daha dikkatli olursak daha güzel olur...

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Prş Oca 08, 2009 23:58 pm

Cengizhan yazdı:Kalbim Filistinki kardeşlerimle... Buruk bir yılbaşı :(
:gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi:
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
emre_gul28
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen emre_gul28 » Cum Oca 09, 2009 04:01 am

EDDA_esra yazdı:
BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:Arkadaşlar bu olaya objektif bakarsak bundan önce İsrailde bizlere az şey yapmamış ama tabiki de çocuk ölümleri çok kötü bir şey ama allahın sopası yok biri çıkıp açık açık ben kafirim benim gücüm var eziyorum diyo buda kötü bişiy ama neyse biz susalım bu konuda bence çünkü kem sözler bizlere yakışmaz hele Barışcıyız ya hiç yakışmaz :)

arkadaşım bunlar kem sözler değil.. bence bir Barışcıya böyle bir katliam karşısında susmak yaraşmaz.. orada ölenler bizim de kardeşlerimiz.. bizim başımıza böyle bir olay gelse (Allah korusun), bizim içinde başka ülkeler susalım, bize kem sözler yakışmaz mı desinler..

neyse "BARIŞ_CEM_BARIŞ" arkadaşım, ben seninde kötü niyetle söylemediğini biliyorum fakat biraz daha dikkatli olursak daha güzel olur...

susmak mı? Rahat mısın sen

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Oca 10, 2009 13:18 pm

Arkadaşım ben susalım derken o küçücük çocukları öldüren kişilere kötü söz söylemeyelim dedim onları savunmayalım demedim ki diğer arkadaşımız da rahatmısın diyo hayır elbette değil canım acıyo o çocuk fotoraflarını her gördüğümde evet Eda arkadaşım demek istediğimi söyledi zaten ben biraz yawnlış söyledim o ayrı ama bunun dfa şimdi açıklamasını yaptım yanlış anlaşıldım affedin

Kullanıcı avatarı
süper üye
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen süper üye » Pzt Oca 19, 2009 22:35 pm

yeni yılda sağlık,mutluluk,huzur,barış,az biraz para ve tüm israilli şerefsizlerin ölmesini istiyorum :)

Selim-B.A
Profesyonel
Profesyonel

Re: 2009'a Merhaba...!

Mesajgönderen Selim-B.A » Pzt Nis 03, 2023 20:44 pm

2009 diyorsun suan sene 2023. 14 yil gec kalmisim.