Farklı Bir Sesle Gülbebegim Yorumu

Müziğe ilişkin her türlü görüşünüzü paylaşabileceğiniz genel forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Farklı Bir Sesle Gülbebegim Yorumu

Mesajgönderen 34BM777 » Sal Ara 02, 2008 17:45 pm

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Sal Ara 02, 2008 20:41 pm

güzel söylemiş fakat kendine göre yorumlamasaymış sanki daha iyi olacakmış :hayallah: teşekkürler paylaşım için ..
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

SSSS

Mesajgönderen manco halil » Pzr Ara 21, 2008 13:58 pm

BEN HİÇ BEGENMEDIM INANILMAZ KÖTÜ YORUMLUYOR VE TAMAMINA TAHAMÜL BİLE EDEMEDIM PROFESYONELLER BILE CESARET EDEMEZKEN NASIL OLURDA BU DERECEDEKI ZOR BIR ESERİ SÖYLEMEYE CESARET EDERLER ANLAMIS DEGILIM AMA YINEDE CESARETINE SAGLIK DIYORUM YOLU ACIK OLSUN AMA LÜTFEN BARIŞ ABININ ESERLERINI OKUMASIN EN AZINDAN ZOR OLANLARINI OKUMASIN.SEVGI VE BARIŞLA KALIN..
halil

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzr Ara 21, 2008 18:07 pm

arkadaşlar çocuk güzel söylemiş lütfen hakkını yemeyelim arkadaşımız kendi ses yorumuyla kimseyi öz<enti almandan kendi yorumuyla söylemiş bu yüzden teşekkür ederiz okay kardeşimize ve sana da teşekkürler 34BM777 kardeşim bizimle paylaştığın için :)

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

dex

Mesajgönderen manco halil » Çrş Ara 24, 2008 16:58 pm

ortada bir hak yeme diye bir zerzenişde bulunulmuş bu görüş buna bırsey dıyemem ama iyi olamayan şeyede yalandan yere ben iyi diyemem bakın bir sey paylaşmak istiyorum esra arkadaşımızında sesi çok güzel o zaman onu dinlesenız ne derdınız bılmıyorum..bu konu hakkındada fazla konusupta gündem olmakta ıstemıyorum sevgi ve barışla kalın...
halil

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Çrş Ara 24, 2008 18:14 pm

Arkadaşlar yorumu bende beğenmedim açıkcası şu sıralar piyasaya sürülen internet parçalarna benzemiş , müzikle nacizane ilgilenen biri olarak bunları söylüyorum.Tabiki saygı duyuyorum bir emek var sonucunda fakat Barış abi nin şarkıları daha zengin yorumlanmalı ve değiştirilmemeli üzerine yorum katılmamalı orjinaline yakın olmalıdır bence çünkü en güzel yorumu Barış Abi yapmış zaten zamanında o zirve noktası bozulmamalı diye düşünüyorum ben...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

sd

Mesajgönderen manco halil » Çrş Ara 24, 2008 18:22 pm

bende bunu demeye calısıyorum tamam söyleye bılırız bakın yazımdada dedım zaten yorumlamaya calısıyorlar dıye e profösyenel yapanlar bıle okumaktan kacarken amatörce ınternete sürülen bır yorum kendıne pıyasa aramaktır benım görusum bu kısılerın görusude önemlı ama ben kendımınkıne ıannırım bu konuda haklısınız sayın manco manıa ..barış abıyı yorumlamak ıcın hatta bırde yorumu degıstırmek ıcın çok yol ılerlenmesı lazım bu sekılde kolay lokma degıl olamaz olmıcakda önce yapıt yapalım sonra beste yorumuna yorum katalım...sevgı ve barışla kalın..
halil