Şu an napıyorsunuz ?

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Pzt Eyl 17, 2007 02:21 am

34BM777 yazdı:TABİKİ BARIŞMANÇOMİX İnceliyom ve yorumlara bakıyom :alkis:
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

Kullanıcı avatarı
km_manco1325
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Re: �u an nap�yorsunuz ?

Mesajgönderen km_manco1325 » Sal Eyl 18, 2007 16:33 pm

jackal_ yazdı:�u an nap�yorsan�z yaz�n ;)
m�zik dinliyorum...
su anda senin yazdigin metine cevap yaziyorum :D :D :D :D :D :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
Ben Bar�� Man�oyu �ok Seviyorum
http://www.kurtlarvadisi.az

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Sal Eyl 18, 2007 22:59 pm

annemın rocker olmasına sasıyorum:D hatta dırek annem benımle dalga gectııı :D senın dınledın bır barıs mancoyu bır cem karacayı ben dans edip coşarak konserlerde dınlerdım dıye zuhaha :D
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Cmt Eyl 29, 2007 17:01 pm

arkadaşlar çok mutluyum haberi okudum barış abimin evinin böle bir çalışmayla gündeme gelmesine çok sevindim :) :sapka: ama bi soru var kafamda ailesi izin vermişmi 2.katın müze olmasına ne olur söleyin bilen biri sölesin lütfen :) :) :)

Kullanıcı avatarı
fLeiN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Allah Allah

Mesajgönderen fLeiN » Çrş Şub 06, 2008 09:06 am

Saat 08:01 Üsküdara gideceğim... Benim bulunduğum noktadan 1 saat kadar sürüyor. Uğurmumcudayım yani Kartal.

Şöyle bir yorumlara baktım ne var ne yok diye ancak yanılmışım hala aynı konular pardon hala aynı cevapsız konular bende çıkıyorum şimdi.

Eskisi gibi dolup taşmıyor burası buda beni düşündürüyor. Acaba birbirimize olan saygı ve sevgimiz mi kalmadı diye?

belkide haklıyım. Sadece video ve plak kayıtları için siteye gelenlerle doldu taştı site.
Ve gerçekten yürekten Barışcı lar sessiz kaldılar evlerinde.
Üzücü bir şey kaç yıl olmasına rağmen, yönetimin ayy yine pardon sürekli yanlış yazıyorum kusura bakmayın PATRONLAR diyecektim. neyse Patronların siteye hiç bir yeni özellik getirmememe inatları konusunda şaşkınlıktayım tebrik ediyorum.

Bakıyorumda Smileyler bile hala aynı. Yukardaki resim temalar konular vs.vs.vs

Baya baya bunları düşünmekteyim. Ancak çok yakında bunlara son vereceğime inanıyorum. Bekleyin canlarım....
Sürekli güncellenen klasör Arşivim şimdilik 20 GB http://rapidshare.com/users/R7QQGV

trader88
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen trader88 » Prş Şub 07, 2008 12:21 pm

bankadayım eğitim görüyorum :))..

BM

Mesajgönderen BM » Prş Şub 07, 2008 21:46 pm

Cem Karaca ve Apaşlar'ın Ayrılık Günümüz parçasını dinliyorum. Birazdan da Barış Msnço'nun 2023'ünü dinleyeceğim. Ondan sonra da Erkin Koray'ın Krallar parçasını dinlerim.

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Prş Şub 07, 2008 22:32 pm

15 tatilin ne kdr cabuk bıttıgını dusunup hayıflanıyorum.hatta tatılmıydı bu ya :(
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

BM

Mesajgönderen BM » Pzr Şub 10, 2008 16:34 pm

Yarın okula gitmesem mi? diye düşünüyorum. Hatta biraz sonra kırtasiyeye gidip tebeşir alabilirim. Anlarsınız ya... :D

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzr Şub 10, 2008 16:35 pm

BM yazdı:Yarın okula gitmesem mi? diye düşünüyorum. Hatta biraz sonra kırtasiyeye gidip tebeşir alabilirim. Anlarsınız ya... :D

:D :D :geberdim: :geberdim: aman dikkat
Emre başkaya

BM

Mesajgönderen BM » Pzr Şub 10, 2008 16:37 pm

jonturk_emre yazdı:
BM yazdı:Yarın okula gitmesem mi? diye düşünüyorum. Hatta biraz sonra kırtasiyeye gidip tebeşir alabilirim. Anlarsınız ya... :D

:D :D :geberdim: :geberdim: aman dikkat

Ne gibi?

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzr Şub 10, 2008 16:39 pm

yatalak hasta olma :)
Emre başkaya

BM

Mesajgönderen BM » Pzr Şub 10, 2008 16:42 pm

jonturk_emre yazdı:yatalak hasta olma :)

Bilmiyorum. Şu an için sadece düşünüyorum. Uygulamaya geçer miyim bilmem?

Kullanıcı avatarı
Mançolayizm
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Mançolayizm » Cum Şub 15, 2008 09:50 am

Yatağımda bizim siteyi gezip mesaj atıyorum,aynı zamanda Barış abiyi dinliyorum...

Kullanıcı avatarı
Yakupca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Yakupca » Pzr Şub 08, 2009 00:46 am

Bir videoyla özlem gideriyorum. Bunun adı özlem gidermek mi, yoksa içimi parçalamak mı. Her izleyişimde ard arda defalarca sağanak olup yağıyorum...
İlle de Barış !!! O'nun kadar bize bizi anlatan olmadı hiç !
Sus ve Dinle!...
Resim

sinemmercan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen sinemmercan » Pzr Şub 08, 2009 15:51 pm

Gülümsemeye ihtiyacım var..bu yüzden Zehra Klibini izliyorum..beni gülümsetebiliyor...ne garip..10 yıl önce kaybetmiş olsak bile beni hüzünlendirebiliyor,ağlatabiliyor ve güldürebiliyor...

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Pzt Şub 09, 2009 23:53 pm

böyle saçma sapan bir konuyu kim açmış dedim kendi kendime

şuan ne yaptığım seni yada bi başkasını neden ilgilendirirki ben onu anlayamadım
belkide bilmek istemezsin miden bulanır sayın konu sahibi
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
penguen
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen penguen » Sal Şub 10, 2009 00:59 am

benim ne yaptığım kimi ne ilgilendiriyor diyor ve bu başlığı Moderatörlere havale ediyorum.

LÜTFEN KAPATIN ŞURAYI. YAKINDA BİRİLERİ :arrow: DA YAZAR MAZALLAH. MİLLET KAFAYI SIYIRMIŞ. :kizgin: :!:

MOD TARAFINDAN DÜZELTİLMİŞTİR

sinemmercan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen sinemmercan » Sal Şub 10, 2009 01:13 am

eski konuları okuduğumda yine böyle bir konu yüzünden Çok Çok Önemli Birkaç Üyenin Siteden atıldığını üzülerek gördüm..ve yine böyle bir tartışma yüzünden...Lütfen arkadaşlar sakin...:( ..Farkındamısınız bilmiyorum ama diğer Konulara Msj atılıyormu ?? Kim gördü kim yanıtlıyor açılan konuları ?O kadar çok konu var ki msj yazılmamış hatta belkide okunmamış..Yazdığım yorumları mesela kaç kişi okudu..Kaç kişi cvp verdi düşünceme? Savaş Mançoyla ilgili mesela bir konu açıldı..Bir bakın Kaç kişi cevaplamış ?? kaç kişi yorumunu belirtmiş ??buna cvp yazdığım için mi suçluyum ?? Şimdi herşeyi bırakıpta Muhalefet olmak mı amaç ?? Ve adı üstünde SERBEST MİX..Zaten bi sakıncası olsa Yönetim bu konuya en başından el atardı..Açılalı ne kadar zaman geçmiş ?? Ki kendi adıma konuşuyorum yazdığım şey de UZUN SAÇLI DEV ADAM la ilgili..Yukarı bakın isterseniz...

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Çrş Şub 11, 2009 21:07 pm

penguen yazdı:benim ne yaptığım kimi ne ilgilendiriyor diyor ve bu başlığı Moderatörlere havale ediyorum.

LÜTFEN KAPATIN ŞURAYI. YAKINDA BİRİLERİ :arrow: DA YAZAR MAZALLAH. MİLLET KAFAYI SIYIRMIŞ. :kizgin: :!:

mod şu düzelttiğin yeri bana bi anlat bu boşboğaz bana lafmı atmış anlamadım geleli daha kaç gün olduki dili pabuç gibi sarkmadığı yer yok bunun patavatsızlığı haddini aştı

sinemmercan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen sinemmercan » Prş Şub 12, 2009 02:34 am

ben söyleyeyim..size kötü birşey yazmadı..konuya bir yorum yazdı ama çirkin bir kelime kullandı..sanırım o yüzden düzeltme uygun görüldü..

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Şub 12, 2009 06:15 am

Samet kardeşim bak eğer hatalı olan biri [color=red]Barışvarsa tamam olabilir ama sen saygını bir kez bile olsun onun seveyesine indirme ama penguen nickli arkadaşında ne yaptığını bilmiyorum o yüzden bir şey diyemicem ama farkındaysan sende pek normal adablı sözler yazmıyosun ''boş boğaz'' dediğine göre haklı gözüküceksen güzel[/color] sözlerinle görün kardeşim .

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Prş Şub 12, 2009 21:39 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:Samet kardeşim bak eğer hatalı olan biri [color=red]Barışvarsa tamam olabilir ama sen saygını bir kez bile olsun onun seveyesine indirme ama penguen nickli arkadaşında ne yaptığını bilmiyorum o yüzden bir şey diyemicem ama farkındaysan sende pek normal adablı sözler yazmıyosun ''boş boğaz'' dediğine göre haklı gözüküceksen güzel[/color] sözlerinle görün kardeşim .

adamın yorumlarını okursan siyasetten başka düşüncesi yok ben onun yüzünden hatta ona siyaset yapma dediğimden dolayı uyarı aldım bunca yıllık emeğime karşı zorumada gitti hatta ben onun bu oyunları oynamaması için mix ten atılmayı göze aldım benim için mix bitmiştir

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Prş Şub 12, 2009 21:42 pm

sameth yazdı:böyle saçma sapan bir konuyu kim açmış dedim kendi kendime

şuan ne yaptığım seni yada bi başkasını neden ilgilendirirki ben onu anlayamadım
belkide bilmek istemezsin sayın konu sahibi

BM

Mesajgönderen BM » Cum Şub 13, 2009 23:52 pm

sameth yazdı:
penguen yazdı:benim ne yaptığım kimi ne ilgilendiriyor diyor ve bu başlığı Moderatörlere havale ediyorum.

mod şu düzelttiğin yeri bana bi anlat bu boşboğaz bana lafmı atmış anlamadım geleli daha kaç gün olduki dili pabuç gibi sarkmadığı yer yok bunun patavatsızlığı haddini aştı

ben söyleyeyim. Dayım oraya YAKINDA BİRİLERİ S-I-Ç-I-Y-O-R-U-M DA YAZAR yazmış ama tehlikenin farkında olamayan gözleri boyalı moderatör kardeşimiz hemen dayımı şutlamış. :cinnet: