Rüyamda barış abiyi gördüm

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
Bal_Böceği
Profesyonel
Profesyonel

Rüyamda barış abiyi gördüm

Mesajgönderen Bal_Böceği » Cmt Nis 29, 2006 10:18 am

Arkadaşlar rüyamda barış abiyi gördüm.Ben çok sık rüya görmem ve gördüğüm rüyaların etkisinden aylarca kurtulamam.Acaba bu rüya da bişeylerin habercisi mi diye düşünmekten alıkoyamadım kendimi ve sizlerle paylaşmak istedim.tabii bilinçaltımın eseri de olabliir.

Rüyam şöyle:

Rüyamda Allah ( C.C. ) insanların teknoloji esiri olmasından dolayı dine gereken ilgiyi gösteremediği için bütün kullarına ölmeden önce cehemmenin nasıl bir yer olduğunu göstermeye karar veriyo.ve yaşayan herkes cehemmen ateşinin üstüne kurulu köprüden geçiyoruz.ve bir yere varıyoruz.Vardığımız bu yerdede milyonlarca insan var.Ancak benim dikkatimi Barış abi çekiyor.onu görünce mutluluktan ne yacağımı bilemyerek hızla ona doğru koşuyorum.ancak bi türlü yanına ulaşamıyorum.Barış abinin yanında Merhum Kerim tekin vitamin grubunun rahmetli üyesi gökhan ve tabiki cem karaca var.bana seleniyor barış abi.Uğur ve savaş nerde onları bul diyor.biri mutlaka yardım eder.şaşırıyorum.

biranda (rüya bu ya ) okan bayülgen ve mehmet ali erbilde vefat etmişler güya onlarda geliyor barış abinin yanına.ve bana sesleniyor okan bayülgen ben yaşasam mutlak sana yardım ederdim diyor.ben iyice şaşkın halde tamam teşekkür ederim diyorum.

işte bu kadar.bu rüya benim blinçaltım mı yoksa bişeylerin habercisi mi bilemem ama onu rüyada olsun görmek beni o kadar mutlu etti ki.geçnti henüz.simsiyah saçları bıyıkları fiziği giyimi konuşması herşeyi aynıydı.

Belki de ben çok özlediğim için gördüm onu

yorum sizin

Kullanıcı avatarı
Yakupca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Yakupca » Cmt Nis 29, 2006 12:35 pm

Bilinç altından kaynaklanıyor sanırım :)
Bu günlerde, burada birşeylerin çabasını veriyorsun ve farkında olmadan
onca soru işareti takılıyor insanın aklına. Öyle ki, bunlar rüya ile sonuçlansa
dahi, "hayır, ben hiç bunları düşünmemiştim" denilebiliyor...

Ama, Barış'ı düşündüğümüz en büyük gerçek...Nur İçinde Yatsın...
:)
İlle de Barış !!! O'nun kadar bize bizi anlatan olmadı hiç !
Sus ve Dinle!...
Resim

Kullanıcı avatarı
serk@n
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen serk@n » Cmt Nis 29, 2006 14:27 pm

bal böceği gerçekten enteresan bir rüya yorum yapmak istemiyorum..
bu konuda cahil sayılırım... ama gerçekten saşırtıcı olmalı...

bilgisayar ve televizyon başında geçirdiğin (bu günlük 15dak. bile olsa) süreyi kıstlamalısın BARIŞ AĞABEYİ sevdiğin için görmek bence doğal ama diğer ünlüler biraz fazla televizyon veya nette olman etkileye bilir....

benimde başıma gelmişti sakın yanlış anlamayasın.. sitemizde kendimizi tartışmalara o kadar kaptırmıştım ki...

rüyamda modadaki aevin müze olsı için başbakanla telefon görüşmesi yapıyordum... :)
Resim

serk@n adlı üyemiz, forum düzenini bozmaya yönelik davranışlarından dolayı 1 hafta mesaj yazamama cezası almıştır.

Bitiş tarihi:

Kullanıcı avatarı
Bal_Böceği
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Bal_Böceği » Cmt Nis 29, 2006 21:25 pm

Haklısınız sanırım arkadaşlar :D :D :D

Olsun sebebi ne olursa olsun onu rüyada dahi olsa görmek çok güzeldi

Kullanıcı avatarı
scubi
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen scubi » Cmt Nis 29, 2006 21:34 pm

serk@n yazdı:bal böceği gerçekten enteresan bir rüya yorum yapmak istemiyorum..
benimde başıma gelmişti sakın yanlış anlamayasın.. sitemizde kendimizi tartışmalara o kadar kaptırmıştım ki...
rüyamda modadaki aevin müze olsı için başbakanla telefon görüşmesi yapıyordum... :)

Kullanıcı avatarı
scubi
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen scubi » Cmt Nis 29, 2006 22:07 pm

Evet arkadaşlar farkına varmadan, yalnız gerçekten de canı gönülden bir şeyler yapmak istediğimiz için rüyamızda görüyoruz..
Bende geçen gün Barış Manço nun Rüya Klibinin ses formatını daha kaliteli yapmağa uğraşırken sabaha karşı saat 04:00 ü yaptım..Aynı zamanda klıbi düzeltirken, BM piyano çalarken o sahneyi o kadar izlemişimki inanırmısınız sabah uyandığımda ellerim havada ve parmaklarım hareket ediyor ve okadar güzel çalıyorum ki Rahmetli beni alkışladı...sonra kendime geldim bu kadar güzel bir Rüya görmemiştim ve piyanoyu nasıl bu kadar çabuk öğrendim oada ayrı . Nerdeyse Çankaya gidip yeni veya eski bir piyano alacaktım yalnız 10 dakika sonra parmaklarımın kıvraklığı ve notaları unuttum.. sizde uğraşın güzel rüyalar görün:0 :D :D :D :D :D

Kullanıcı avatarı
Bal_Böceği
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Bal_Böceği » Cmt Nis 29, 2006 23:16 pm

scubi yazdı:Evet arkadaşlar farkına varmadan, yalnız gerçekten de canı gönülden bir şeyler yapmak istediğimiz için rüyamızda görüyoruz..
Bende geçen gün Barış Manço nun Rüya Klibinin ses formatını daha kaliteli yapmağa uğraşırken sabaha karşı saat 04:00 ü yaptım..Aynı zamanda klıbi düzeltirken, BM piyano çalarken o sahneyi o kadar izlemişimki inanırmısınız sabah uyandığımda ellerim havada ve parmaklarım hareket ediyor ve okadar güzel çalıyorum ki Rahmetli beni alkışladı...sonra kendime geldim bu kadar güzel bir Rüya görmemiştim ve piyanoyu nasıl bu kadar çabuk öğrendim oada ayrı . Nerdeyse Çankaya gidip yeni veya eski bir piyano alacaktım yalnız 10 dakika sonra parmaklarımın kıvraklığı ve notaları unuttum.. sizde uğraşın güzel rüyalar görün:0 :D :D :D :D :D

bravo size :D

İşte barış hanranlığı böyle olur insana 2 dk da piyano çaldırdı be :alkis:

şaka bi yana yürekten bağlılığın simgesi olsa gerek bu rüyalarımız

Kullanıcı avatarı
serk@n
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen serk@n » Pzr Nis 30, 2006 00:12 am

scubi gerçekten çok etkileyici bir rüya.... :hayallah: :hayallah:
Resim

serk@n adlı üyemiz, forum düzenini bozmaya yönelik davranışlarından dolayı 1 hafta mesaj yazamama cezası almıştır.

Bitiş tarihi:

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Pzr Nis 30, 2006 00:56 am

HAYIRDIR İNŞALLLAH...
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

Kullanıcı avatarı
bigbossman
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen bigbossman » Cum May 05, 2006 12:30 pm

Yaşam denen uykuda, BARIŞ MANÇOyu yaşamak onun eserleriyle yaşamak zaten bitmesini hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç istemediğim bir rüya.
çok uzaktayım...ama kalbim sizinle....

Kullanıcı avatarı
Bal_Böceği
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Bal_Böceği » Cum May 05, 2006 14:07 pm

bigbossman yazdı:Yaşam denen uykuda, BARIŞ MANÇOyu yaşamak onun eserleriyle yaşamak zaten bitmesini hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç istemediğim bir rüya.

HEPİMİZİN EN VAZGEÇİLMEZ RÜYASI EMİN OLUN :D

Kullanıcı avatarı
nurullah
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen nurullah » Pzr May 14, 2006 19:19 pm

insan en sevdigi ve en korktugu seyı görör rüyyasında genelde sende hayatında barıs mancoya ılgın üykında sana bazı seylerı gosteriyor bence sadece sevdigin seyın bilinc altında etkın olmasından kaynaklanıyor
zeki insanların fikirlerine zeki aptal insanların fikirierine ise sadece aptal kisiler katılır

Kullanıcı avatarı
Bal_Böceği
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Bal_Böceği » Pzt May 15, 2006 11:59 am

HAKLISINIZ BİLİNÇALTI :D :D :D

Kullanıcı avatarı
nurullah
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen nurullah » Pzt May 15, 2006 12:04 pm

bende dun gece devamlı monitörde barıs abını resmıne baktm onunla konustum sonra bende gördüm rüyyamda :D ve önunde milyonlarca adam olmus cocuklar vardı üzerindede o beyaz ispanyol paca pantolonu ve üzerinde cok güzel işlemelı bi gölek vardii benımde bilinç altım baya etkılı mişş:D:D:D:D
zeki insanların fikirlerine zeki aptal insanların fikirierine ise sadece aptal kisiler katılır

Kullanıcı avatarı
Bal_Böceği
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Bal_Böceği » Pzt May 15, 2006 12:06 pm

Milyonlarca adam olmuş çocuk haa harikaaaa

giyimi de herzaman müthiştir zaten :D

Kullanıcı avatarı
nurullah
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen nurullah » Pzt May 15, 2006 12:18 pm

ya arkadasım dün şöyle uye listesını gezdım ve gördümki uye sayımız barıs sevenler olarak bence az uye sayısı 6 bın küsürda bence bu sayı az onu bırak bu uylerın yarısından fazlası nerde baktıgımda hiç onlıne uye yok insan üzülüyo yaaaaaa admın abıcım butun uyelre toplu bı mesaj atsak unutan varsa hatırlatsak simdine tesekkurler

Kullanıcı avatarı
sadun
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen sadun » Prş Haz 01, 2006 18:01 pm

Bal böceği kardeşim ALLAH hayıra çıkarsın.Vardır bir hikmeti.Ama insan sevdiği insanı rüyalarda görebilir hatta sık sık bende bir iki defa Barış abiyi görmüştüm.
Barış abi her zaman kalbimizdesin.

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Cmt Haz 03, 2006 14:35 pm

Bal_Böceği yazdı:Milyonlarca adam olmuş çocuk haa harikaaaa

ben de o cocuklardan birisiyim

Kullanıcı avatarı
nrd
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen nrd » Sal Haz 06, 2006 18:53 pm

BEN DE HEMEN HEMEN HER GECE ONU RÜYAMDA GÖRÜYORUM VE BENCE BİZİM ONU RÜYAMIZDA GÖRMEMİZİN TEK BİR AÇIKLAMASI VAR BENCE O BİZ DUYUUOOOOOOOOOOOOOOOO GECE RÜYAMDA GÖRÜYORUM VE HER SABAH ONUN BİR ŞARKISI NI SÖYLEYEREK UYANIYORUM
Resim

Kullanıcı avatarı
Bal_Böceği
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Bal_Böceği » Cum Haz 09, 2006 13:25 pm

nrd yazdı:BENCE O BİZ DUYUUOOOOOOOOOOOOOOOO

buna bende yürekten inanıyorum

Kullanıcı avatarı
serk@n
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen serk@n » Cum Haz 09, 2006 22:22 pm

nrd yazdı:BENCE O BİZ DUYUUOOOOOOOOOOOOOOOO GECE RÜYAMDA GÖRÜYORUM VE HER SABAH ONUN BİR ŞARKISI NI SÖYLEYEREK UYANIYORUM

bende yürekten inanıyorum buna Mekanı Cennet olsun...

aramıza hoşgeldin "nrd"
Resim

Bitiş tarihi:

Kullanıcı avatarı
elanur
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen elanur » Prş Tem 06, 2006 11:48 am

arkadşlar geçen bende gördm barış abiyi rüyamda okadar çok etkilendm ki bi kaç gün etkisindn kurtulamadm..önüme gelene defalarca anlatmstm herkes kaçck delik aradı desem yeridr walla.. :)

Kullanıcı avatarı
Asım
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen Asım » Cmt Tem 22, 2006 22:42 pm

konunun tozunu almış gibi oluyor ama :)
bazı rüyalarımız çok hatırladığımız kişilerden,olaylardan dolayı bilinçaltımıza
girenlerin rüyalarımıza yansıması şeklinde :)...

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Pzr Tem 23, 2006 01:32 am

hakketen ilginç bi rüyaymış
bende çok görüyorum barış abiyi rüyamda ama nerdeyse hiçbirini hatılamıyom

Kullanıcı avatarı
Zafer Uyanık
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Zafer Uyanık » Sal Tem 25, 2006 22:29 pm

Bende bir çok kez Barış Mançoyu rüyamda gördüm. İnsanın kendisini onun yanında hissedebilmesi, (gerçek yaşamda olmasa bile ) çok önemli benim için.
YAŞAM DENEN UYKUDAN,UYANMASINI BİLEN YAR OLA!!!