YAPMA ERKİN BABA !!!

Türkiye'de yaşanan tüm müzik ve sanat olaylarını tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
worldgive
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen worldgive » Çrş Ara 13, 2006 22:24 pm

evet arkadaşlar bende sevmiyorum ibrahim tatlıssesi ama sevenler var saygı duymak lazım bu bir ayrıcada tarzı bize uymasada seside var kişiliğini karıştırmazsak ses ve yorumun abişey diyemeyiz ve kendi kulvarında bir ekol olabilir erkin korayda o yüzden öle sölemiştir kesin olarak.
seni sevmek senin gibi düşünebilmekle başlar

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Cum Ara 15, 2006 17:16 pm

ibrahim tatlıses mi? ekol mu?

YORUMSUZ....

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cum Nis 13, 2007 17:44 pm

avara yazdı:Bedene zincir vurulabilir ama zihinlere asla !!! Siz ister beğenin ister beğenmeyin İbrahim Tatlıses şu an ekol konumda... Benim de sevmediğim var ama başkaları seviyo... Bu türlerin kökünü kazıyacak bi formül bulunduysa kazınsın gitsin ortalıktan...
arkadaş diceklerimi özetlemişsin :alkis:

Kullanıcı avatarı
satellite
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen satellite » Pzr Nis 15, 2007 15:05 pm

arkadaşlar bilindiği üzere ERKİN KORAY bu sene 50,sanat yılın onun şerefine birçok büyük şehirde devasa senfoni orkestra ile konser verecekmiş ayrıcaaaaaaaaaaaaaaaaaa bombaa bi albüm benden söylemesi :alkis: :alkis: :alkis:
Gamzedeyim deva bulmam...

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzr Nis 15, 2007 16:16 pm

vay be demek ki 50 yıl oldu.Mahşerin dört atlısından geriye bi erkin baba kaldı.yaşarken değerini bilseler keşke

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Prş Nis 19, 2007 15:00 pm

bilinmiyor gerçekten....İbrahim tatlısese ekol demesine şaşırdım....Onu savunanlar da VAN TUW TRİ FORO mu diyorlar merak etim

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

ds

Mesajgönderen manco halil » Prş Nis 19, 2007 20:23 pm

merhaba sevgili barış kardeslerım .ERKİN KORAY abimiz bir söz söylemiş evet bence bunda bırsey yok yani lütfen bır gerıye dönüpde bakalım hep beraber bu adam yıllardır burada ve sonderece işinde basarılı özel hayatı bızı ılgilendırmıyor ıbrahım tatlısesın ..sunu unutmayalım egerki ibrahım tatlıses bır ekol olmasaydı barış abımız onun proğramına cıkmazdı sevgı ve barış la kalın..
halil

lony man
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen lony man » Cum Nis 27, 2007 13:27 pm

ATES DUSTUGU YERIN EKOLU OLUR :D
''SANA UZANAN BU ELLERI GORMEK ISTEMESEN DE BIRGUN BU ELLER USTUNDE BU DUNYADAN GOCMEK VAR YA...''

BM

Mesajgönderen BM » Cum Nis 27, 2007 17:49 pm

Bence Türkiye'de müzikal anlamda sadece

1- Erkin Koray
2- Moğollar

kaldı. Gerisi boş.

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

ed

Mesajgönderen manco halil » Cum Nis 27, 2007 22:03 pm

merhabalar BM YE SONUNA KADAR KATILIYORUM ..evet sadece erkin koray mogollar ve barış abının ve cem abının ögrencılerı kaldı ..sevgı ve barış la kalın..birde zaTEN ARTIK MÜZİKAL ANLAM DA SADECE BIR SEY VAR ARTIK NERESINI ACARSA O MESHUR ..OLUYOR OLAY ARTIK BU KADAR BASIT BIRDE BAZILARININ MÜZIKLE ILGISI BILE OLMAYAN ANLAMSIZCA SÖZLER KIMSEYI SUCLAMIYORUM AMA .BIRDE ÖRNEK VEREMEDEN DURAMICAM .cakkıtı .ne anlasılıyor bu sözlerden ..tekrardan sevgı ve barışla kalın..
halil

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Cum May 18, 2007 20:27 pm

İBRAHİM TATLISESİ DİNLEMEM DE SEVMEM DE AMA BUYRUN:

BARIŞ MANÇO -İBO SHOW .1BÖL.BARIŞ MANÇO & BARİSHAN(C)

http://www.youtube.com/watch?v=FCk_fvny3qY
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

dwwd

Mesajgönderen manco halil » Çrş May 23, 2007 10:55 am

merhaba lar kütahyadan herkese selamlar esracım ben bunu daha öncede demıstım ıbrahım tatlısesın kısılıgı bızı ılgılendırmıyor ama ıstesekde ıstemesekde o bır ekol surdan cıkalım yola barış abı ıbrahım ekol olmasaydı zaten cıkmazdı yayınına..ama senin görüslerıne de herzaman katılıyorum..sevgılı ömürlük dostum esra..sevgı ve barış la kalın..unutma.. :D
halil

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Re: dwwd

Mesajgönderen EDDA_esra » Çrş May 23, 2007 14:49 pm

manco halil yazdı:merhaba lar kütahyadan herkese selamlar esracım ben bunu daha öncede demıstım ıbrahım tatlısesın kısılıgı bızı ılgılendırmıyor ama ıstesekde ıstemesekde o bır ekol surdan cıkalım yola barış abı ıbrahım ekol olmasaydı zaten cıkmazdı yayınına..ama senin görüslerıne de herzaman katılıyorum..sevgılı ömürlük dostum esra..sevgı ve barış la kalın..unutma.. :D

teşekkür ediyorum yorumun için mancohalil arkadaşım..düşüncelere hep saygılıyımdır, ama bende düşünüyorum ki : o gün İBRAHİM tatlıses de BARIŞ ABİMİZ SAYESİNDE İZLENME REKORU KIRMIŞTIR..AMA KENDİSİNİ SEVMEDİĞİM TAKDİRDE, DEDİĞİN GİBİ PROGRAMINA DAVET ETTİĞİ İÇİN ONA DA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM..SEVGİ VE BARIŞLA

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

ef

Mesajgönderen manco halil » Cum May 25, 2007 14:39 pm

merhaba anlayışlı bır üye her zaman esra gıbı davranır sevgı ve barış la kalın..
halil

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Pzr Haz 03, 2007 23:11 pm

Sevgili dostlar neden böyleine bir tartışma doğduğuna anlam veremedim ?

Erkin Koray İbrahşm Tatlıses için bir ekoldür demiş evet İbo bir Ekoldür ama kendisi de der " benim işimi,başarımı örnek alın beni değil"

Ayrıca Barış abi İbo ShoW star Tv deyken ve o eski tadıyla "CumaGeceleri İbo'nun Tekelindedir Biline" sloganı ile yayınlanırken konuk olmadı mı ?

Sn İbrahim Tatlıses Geçtiğimiz 2 yıl boyunca Şubat ayı başında Barış abi'yi anmadı mı ?

Bakın kalkıp bir Manço şarkısı seslendirmeye kalkmadı ? Neden saygısından diye düşünelim mi ?

Evet Sn Tatlıses son 5-7 senedir tasvip edilmeyen davranışlar içinde ama bizi ilgilendiren bu değil Sanatıdır.

O konuda da başarılıdır.

Barış ve Sevgi Dileklerimle
GK
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Pzt Haz 04, 2007 03:25 am

gokhankaraduman yazdı:Sevgili dostlar neden böyleine bir tartışma doğduğuna anlam veremedim ?

Erkin Koray İbrahşm Tatlıses için bir ekoldür demiş evet İbo bir Ekoldür ama kendisi de der " benim işimi,başarımı örnek alın beni değil"

Ayrıca Barış abi İbo ShoW star Tv deyken ve o eski tadıyla "CumaGeceleri İbo'nun Tekelindedir Biline" sloganı ile yayınlanırken konuk olmadı mı ?

Sn İbrahim Tatlıses Geçtiğimiz 2 yıl boyunca Şubat ayı başında Barış abi'yi anmadı mı ?

Bakın kalkıp bir Manço şarkısı seslendirmeye kalkmadı ? Neden saygısından diye düşünelim mi ?

Evet Sn Tatlıses son 5-7 senedir tasvip edilmeyen davranışlar içinde ama bizi ilgilendiren bu değil Sanatıdır.

O konuda da başarılıdır.

GK
:alkis: :alkis: :alkis:

mistrijah
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mistrijah » Cmt Tem 28, 2007 22:11 pm

sameth yazdı:bide arkadaşlar erkin korayın bi parçası var hare kirişna diye bunu sozlukten araştırırsanız bi hristiyan mezhep ismi çıkıyo parçayı tam anlayan varsa lutfen yazsın

hristiyanlikla alakasi yoktur..
Buddistlerle ilgili bir konu,
bir donem Erkin Baba buddistlerle yasamis,
ama bana gore degil dedi hep limonata iciyoyorlar dedi:)

buddism din degil daha fazla yasam felsefesi,
Baris Manco da bir ara yakindan ilgilendi,
zaten Barisa dostlugu inanan herkes ilgelinir,
68liklerin feslefesinin koklerinden bir tanesidir...

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Çrş Ağu 22, 2007 18:06 pm

arkadaşlar bence İbrahim Tatlıses bir ekoldür ama bize göre değil sevenlerine göre biz kabul etmesek bile bu böyledir nasıl Barış abi bize göre bir ekolse onu sevenlere görede İbo bir ekoldür şu örneklede ekol oldugunu daha iyi anlayabiliriz Türkiyede yapılan bir araştırmaya göre ilk 3 marka sırasıyla İbrahim Tatlıses(%32.5),Sibel Can(%14.6),Sezen Aksu(%13.4) olmuştur ne yazık ki Barış abimiz %1.7 ile 31nci Cem Karaca ise %0.5 ile 81nci olmuştur bu bence biz kabul etmesekte Erkin Korayın söylediginin doğru olduğunu gösteriyor

Kullanıcı avatarı
yar_ola
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen yar_ola » Cum Ağu 24, 2007 05:04 am

arkadaşlar bence barışmanco duysaydı şunu derdi söz gümüş ise sükğut altındır saygılarımla kendinize çok iyi bakın siz bize lağzımsınız
ben bilirim

Kullanıcı avatarı
yar_ola
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen yar_ola » Cum Ağu 24, 2007 05:15 am

canım bildiğim kadar kırişna hintce birsöz inandıkları bir tanrı bilirsin adamlar ineğe bile tapıyor
ben bilirim