BARIŞ MANÇO VARKEN İYİ SANATÇI ARAMAK GÜNAHTIR

Türkiye'de yaşanan tüm müzik ve sanat olaylarını tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
satellite
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen satellite » Pzr Oca 14, 2007 14:00 pm

arkadaşlar tamam bencede bu dünyaya gelmiş geçmiş en iyi sanatlar arasında BARIŞ MANÇO ilk açıldığından beri takip ettim topic i ama bence şu sıralardada BARIŞ MANÇO nun izinden giden bir çok sanatçı var tamam onun yeri doldurulamaz ama günah veya sevaptır gibi kelimelerlede onların haklarını yemememiz lazım dimi ;) ;) ;)
Gamzedeyim deva bulmam...

Kullanıcı avatarı
burockz
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen burockz » Pzr Oca 14, 2007 20:01 pm

gereksiz bir tartışma bu bence Barış Manço çok iyi bir sanatçı ama dünya üzerinde değişik tarzda çok yetenekli sanatçılar var bence haksızlık yapıyorsunuz bu barış manço sevgisi olamaz hoşgörüsüzlük olur bence.. saygılarımla...

altungokce
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen altungokce » Cum Şub 02, 2007 15:55 pm

rock114 yazdı:Barış Abi "40 yılda bir gelir Barış gibisi" derken tevazuda bulunmuş onun gibi birisi bi daha gelmez..ama şu da bir gerçek Haluk Levent ve Şebnem Ferah oldukça başarılı bir grafik çiziyor..

YAZIK!
HALUK LEVENT SEBNEM FERAH GIBI SARKICILARLA BARIS MANCO ATA'MIZI KIYASLAMAYA BILE CALISMAK, YANLISLARIN EN BUYUGUDUR! MANCO ATA'MIZN MUZIGININ BENZERINI YAPMAYA CALISABILIRLER, KENDILERINCE BASARILI DA OLABILIRLER, SOZUMUZ YOK. LAKIN, MANCO'MUZUN TURK DUNYASI FELSEFESI ILE UZAKTAN YAKINDAN ILGILERI OLAMAZ. BARIS MANCO ATA'MIZIN EN ONEMLI FARKLILIGI O'NUN COK FARKLI FELSEFESINI COK USTACA ESERLERINE YANSITABILMESIDIR.

aytac
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen aytac » Cum Şub 02, 2007 16:20 pm

altungokce yazdı:
rock114 yazdı:Barış Abi "40 yılda bir gelir Barış gibisi" derken tevazuda bulunmuş onun gibi birisi bi daha gelmez..ama şu da bir gerçek Haluk Levent ve Şebnem Ferah oldukça başarılı bir grafik çiziyor..

YAZIK!
HALUK LEVENT SEBNEM FERAH GIBI SARKICILARLA BARIS MANCO ATA'MIZI KIYASLAMAYA BILE CALISMAK, YANLISLARIN EN BUYUGUDUR! MANCO ATA'MIZN MUZIGININ BENZERINI YAPMAYA CALISABILIRLER, KENDILERINCE BASARILI DA OLABILIRLER, SOZUMUZ YOK. LAKIN, MANCO'MUZUN TURK DUNYASI FELSEFESI ILE UZAKTAN YAKINDAN ILGILERI OLAMAZ. BARIS MANCO ATA'MIZIN EN ONEMLI FARKLILIGI O'NUN COK FARKLI FELSEFESINI COK USTACA ESERLERINE YANSITABILMESIDIR.

"Barış Manço Ata"mız ne demek ben pek anlayamadım da...

altungokce
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen altungokce » Cum Şub 02, 2007 16:50 pm

"ATA" KELIMESININ ANLAMINI BILIYORSANIZ, NE DEMEK ISTEDIGIMI ZATEN ANLAMIS OLMANIZ GEREKIYOR. AMA BEN YINE DE ACIKLAYAYAIM: ATA DEMEK BABA DEMEK, BUYUK DEMEK, YOL GOSTEREN, SOYUMUZUN AGACI, ONUNDE SAYGI ILE EGILEN BUYUGUMUZ DEMEK. BARIS MANCO' NUN SANATININ VE DUNYA GORUSUNUN OZUNDE BU KULTUR YATMAKTADIR. OZUNE BAGLILIK..... TURK DUNYASI ICIN NE GIBI CALISMALAR YAPTIGINI BURADAN SAYMAMA GEREK YOK SANIRIM. BARIS MANCO YA HAYRANLIGIM, GENC KIZLARIN ERKEK SARKICILARA HAYRANLIGI GIBI DEGILDIR. BU BAMBASKA, OLUMSUZ BIR SEVGI ANLAYISIDIR. ATA MIN ONUNDE EGILDIGIM GIBI KENDISININ ONUNDE HER DAIM SAYGI ILE EGILIRIM.

aytac yazdı:
altungokce yazdı:

YAZIK!

RAHAT UYU MANCO ATA'M, BIR GUN GELECEK DONENCE...

Kullanıcı avatarı
tuba
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen tuba » Cmt Şub 03, 2007 12:19 pm

tabiki barış manço nun yanında diger sanatçılar sönük kalır.o hem üretiyo hemde güzel sölüyodu ben onun gibi bir sanatçı göremedim. :alkis:
BARIŞ MANÇO HAYATINI KAYBETMEDİ
HAYAT BARIŞ MANÇOYU KAYBETTİ

aytac
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen aytac » Cmt Şub 03, 2007 20:14 pm

Açıklamanız için öncelikle teşekkür ederim.Lakin eğer anlatmak istediğiniz Barış Manço sevgisi ise bunu daha değişik kelimelerle anlatabilirsiniz.Çünkü Yüce T.C. kurucusu M. Kemal Atatürk'le Barış Manço'yu eşit seviyede tutuyor olmak beni ziyadesiyle üzmektedir.Sevgili Barış Manço'nun Topluma kazandırdıklarıyla Mustafa Kemal'in topluma kazandırdıkları çok ama çok farklı şeylerdir.

Buraya hepimiz aynı amaç için toplanmış bulunmaktayız.Barış Manço sevgisi ve bu sevgiyi nasıl yaşatabiliriz.Fakat bu sevgiyi yaşatırken işin içine başka konuları katmamamız gerektiğini düşünüyorum.

altungokce yazdı:"ATA" KELIMESININ ANLAMINI BILIYORSANIZ, NE DEMEK ISTEDIGIMI ZATEN ANLAMIS OLMANIZ GEREKIYOR. AMA BEN YINE DE ACIKLAYAYAIM: ATA DEMEK BABA DEMEK, BUYUK DEMEK, YOL GOSTEREN, SOYUMUZUN AGACI, ONUNDE SAYGI ILE EGILEN BUYUGUMUZ DEMEK. BARIS MANCO' NUN SANATININ VE DUNYA GORUSUNUN OZUNDE BU KULTUR YATMAKTADIR. OZUNE BAGLILIK..... TURK DUNYASI ICIN NE GIBI CALISMALAR YAPTIGINI BURADAN SAYMAMA GEREK YOK SANIRIM. BARIS MANCO YA HAYRANLIGIM, GENC KIZLARIN ERKEK SARKICILARA HAYRANLIGI GIBI DEGILDIR. BU BAMBASKA, OLUMSUZ BIR SEVGI ANLAYISIDIR. ATA MIN ONUNDE EGILDIGIM GIBI KENDISININ ONUNDE HER DAIM SAYGI ILE EGILIRIM.

aytac yazdı:
altungokce yazdı:

YAZIK!

patron186
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen patron186 » Cum Şub 16, 2007 16:35 pm

AYATC BASINDAN SONUNA KADAR KATILIYORUM KARDESİM SANA

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cmt Şub 17, 2007 19:56 pm

gunahtır demek cok yanlıs yha haluk leventte iyi bi sanatcı bence tabıkı barıs manco cok ıyıydı onun yerını kımse tutamazdı ama onun gıbı omaya calısmak onun ızınden yurumek lazım barıs abı harıkaydı o vefat etti baska bı sanatcı olmasın demek manasına gelır ve bence cok yanlıs herkes bıseyler denemelı ve bızde barıs abı abı en iyilerini secip kulak zevkımıze gore dınlemelıyız barı bıde dınden cıkarsaydın tam olsaydı

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Pzt Şub 19, 2007 20:42 pm

rapin_kizi__ yazdı:gunahtır demek cok yanlıs yha haluk leventte iyi bi sanatcı bence tabıkı barıs manco cok ıyıydı onun yerını kımse tutamazdı ama onun gıbı omaya calısmak onun ızınden yurumek lazım barıs abı harıkaydı o vefat etti baska bı sanatcı olmasın demek manasına gelır ve bence cok yanlıs herkes bıseyler denemelı ve bızde barıs abı abı en iyilerini secip kulak zevkımıze gore dınlemelıyız barı bıde dınden cıkarsaydın tam olsaydı
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
Uzuuuun bi süre yokum.....
(2009 ÖSS ye kadar)

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Pzt Şub 19, 2007 20:45 pm

altungokce yazdı:

YAZIK!

yaw abartmayın allah aşkına
barış manço da senin brnim gibi bi allah kulu
onun diğer insanlardan üstün bi yanı yoktur
zaten topic in başlığı saçma sapan olmuş
sizlerde iyice laşkalaştırıyosunuz konuyu
barış manço benim hayatımın anlamı benim için en değerli sanatçı hatta hayatımdaki tek sanatçı diyebilirim
ama hiç bi zaman sizin düştüğünüz bu salakça hatalara düşmedim;barış manço veya başkasını insanlıktan daha üstün sıfatlara sokmadım

(2009 ÖSS ye kadar)

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Çrş Şub 21, 2007 13:36 pm

aytac yazdı:Açıklamanız için öncelikle teşekkür ederim.Lakin eğer anlatmak istediğiniz Barış Manço sevgisi ise bunu daha değişik kelimelerle anlatabilirsiniz.Çünkü Yüce T.C. kurucusu M. Kemal Atatürk'le Barış Manço'yu eşit seviyede tutuyor olmak beni ziyadesiyle üzmektedir.Sevgili Barış Manço'nun Topluma kazandırdıklarıyla Mustafa Kemal'in topluma kazandırdıkları çok ama çok farklı şeylerdir.

Buraya hepimiz aynı amaç için toplanmış bulunmaktayız.Barış Manço sevgisi ve bu sevgiyi nasıl yaşatabiliriz.Fakat bu sevgiyi yaşatırken işin içine başka konuları katmamamız gerektiğini düşünüyorum.

altungokce yazdı:"ATA" KELIMESININ ANLAMINI BILIYORSANIZ, NE DEMEK ISTEDIGIMI ZATEN ANLAMIS OLMANIZ GEREKIYOR. AMA BEN YINE DE ACIKLAYAYAIM: ATA DEMEK BABA DEMEK, BUYUK DEMEK, YOL GOSTEREN, SOYUMUZUN AGACI, ONUNDE SAYGI ILE EGILEN BUYUGUMUZ DEMEK. BARIS MANCO' NUN SANATININ VE DUNYA GORUSUNUN OZUNDE BU KULTUR YATMAKTADIR. OZUNE BAGLILIK..... TURK DUNYASI ICIN NE GIBI CALISMALAR YAPTIGINI BURADAN SAYMAMA GEREK YOK SANIRIM. BARIS MANCO YA HAYRANLIGIM, GENC KIZLARIN ERKEK SARKICILARA HAYRANLIGI GIBI DEGILDIR. BU BAMBASKA, OLUMSUZ BIR SEVGI ANLAYISIDIR. ATA MIN ONUNDE EGILDIGIM GIBI KENDISININ ONUNDE HER DAIM SAYGI ILE EGILIRIM.

aytac yazdı:
altungokce yazdı:

YAZIK!

:alkis: :alkis: BUNUN USTUNE SOYLENICEK BIR SÖZ YOK... :!: :!:

Kullanıcı avatarı
rock114
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen rock114 » Pzt Şub 26, 2007 23:17 pm

altungokce yazdı:

YAZIK!

burada bir kıyaslama söz konusu değil.. O'nun gibi birisinin bir daha gelmeyeceğini de yazdım.. ayrıca Barış Abi'yi kimseyle kıyaslayamadığımı da yazdım bu başlığa.. baştan tekrar oku istersen.. tüm bunlara rağmen hala Haluk Levent ve Şebnem Ferah iyi bir grafik çiziyor demek sence kıyaslamaksa ona da bişey deyemem..
Para pula ihtişama aldanıp kanma dostum
İçi boş insanların bu dünyada yeri yok!..

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Pzt Haz 18, 2007 02:53 am

yaa bu aptalca başlık hala mı devam ediyor :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin:

(2009 ÖSS ye kadar)

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzt Haz 18, 2007 02:54 am

ya evet :) ben gıttım geldım hala aynı konu kendımızı gelıstırmelıyız arkadaslar
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Cum Tem 06, 2007 19:44 pm

Petek Gök yazdı:
aytac yazdı:Eğer illa günah arıyorsanız ben söyliyim:
Lale'nin Barış abiye yaptığı günahtır bence.

İşte Buna Karşı Çıkacak Tek Bir Kelime Bile Yok Sonuna Kadar Haklısın :( ;) :gozyasi:

:alkis: :alkis:
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Cmt Tem 07, 2007 17:17 pm

EDDA_esra yazdı:
Petek Gök yazdı:

İşte Buna Karşı Çıkacak Tek Bir Kelime Bile Yok Sonuna Kadar Haklısın :( ;) :gozyasi:

:alkis: :alkis: :alkis:
katılıyorum ama bu salakça başlığın da boş yere devam ettirilmesi de günahtır :D

(2009 ÖSS ye kadar)

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Cmt Tem 07, 2007 18:34 pm

gurbetcimanço yazdı:
EDDA_esra yazdı:
Petek Gök yazdı:

:alkis: :alkis: :alkis:
katılıyorum ama bu salakça başlığın da boş yere devam ettirilmesi de günahtır :D

SALAKÇA DEMEYELİM DE , BU BAŞLIĞIN BOŞ YERE DEVAM ETTİRİLMESİ GÜNAHTIR DEMENE BENDE KATILIYORUM :)
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"