kenan dogulu eurowizyon calısması

Türkiye'de yaşanan tüm müzik ve sanat olaylarını tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

kenan dogulu nun eurowizyona katılacagı [color=red]shake ıt up sekerim [/color]parcasını nasıl buluyorsunuz?

cok basarılı bir calısma
6
21%
idare eder iste
6
21%
bence kötü bır parca
16
57%

Toplam oy: 28

Kullanıcı avatarı
mevlut
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

kenan dogulu eurowizyon calısması

Mesajgönderen mevlut » Sal Mar 13, 2007 23:36 pm

arkadaslar lutfen goruslrinizi yazın

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen samanci » Sal Mar 13, 2007 23:54 pm

bence süper bir parça nede olsa kazanma ihtimalimiz çok hatta çooook zayıf bu yüzden biraz moraliniz düzelsin kazanırız kazanır

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Çrş Mar 14, 2007 13:29 pm

açıkçası kenan doğulu benim çok sevdiğim bi sanatçı fakat şarkısına gelince, çok kötü asla değil fakat eurovision için daha sert bi şarkı beklerdim..athena coşturmuştu örneğin..ama kenan da fena değil bunu da eklemek isterim... ;)
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

COBAN YILDIZI

Mesajgönderen COBAN YILDIZI » Pzt Mar 19, 2007 23:47 pm

Henuz dinlemedim :) Net de karsima cikarsa dinlerim.. Yinede Turkiye'nin kazanmasini isterim.Umarim basarili olur...

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Sal Mar 20, 2007 18:36 pm

çok iyi değil ama geçen senekınden daha cok sevılecegıne emınım

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Çrş Mar 21, 2007 13:08 pm

rapin_kizi__ yazdı:çok iyi değil ama geçen senekınden daha cok sevılecegıne emınım

orası kesin :) ...
hele o "süperstar" ve "rimi rimi ley" diye 2 tane facia vardı ya...
süperstar deyince aklıma mp3'ün bizim tarafımızdan okunuşu geliyor.(em-pi-üç) şarkıda da "karşında süperstar"...
"rimi rimi ley"e zaten söylenecek söz yok...herkes ilk başta limi limi diye söyleyince doğrusunun "rimi rimi" olduğu haberlerde ilk haber olarak çıkmıştı...daha unutmadık,hem kabuslar nası unutulabilir ki :)

Barıscıl
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Barıscıl » Çrş Mar 21, 2007 19:13 pm

Ya arkadaşlar ya bana mı öyle geldi yoksa gerçekten mi öyle acaba bir youtube da euroviison yazıp ulkelerin kazanan şarkılarına bir bakın allah aşkına inanın Kenan Doğulunun şarkısı bence benim şimdiye kadar dinlediklerimin yanında mükemmel. Hepsini izlemedim tabi ama bence bu şarkıların yanında güzel bir dereceyi hak eder.

Sizede diğerlerini incelemenizi öneriyorum eğer bu konuya önem veriyorsanız.
Zaman... Biz onu tükettik sanırken, aslında onun bizi tükettiğini fark ettiğimizde vakit çok geç oluyor! (Can DÜNDAR)

aytac
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen aytac » Çrş Mar 21, 2007 19:49 pm

Haklsısın fakat geçen seneki eurovision birincilerini hatırlarsan,eurovision maalesef sese bakmıyor,bir o kadar da görsel showa bakıyor.Kenan doğuluda ben öyle birşey göremedim

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Çrş Mar 21, 2007 22:25 pm

aytac yazdı:Haklsısın fakat geçen seneki eurovision birincilerini hatırlarsan,eurovision maalesef sese bakmıyor,bir o kadar da görsel showa bakıyor.Kenan doğuluda ben öyle birşey göremedim

biraz da siyasete bakar erurovizyon
artık yokum sağlıcakla kalın

aytac
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen aytac » Çrş Mar 21, 2007 23:13 pm

sameth yazdı:
aytac yazdı:Haklsısın fakat geçen seneki eurovision birincilerini hatırlarsan,eurovision maalesef sese bakmıyor,bir o kadar da görsel showa bakıyor.Kenan doğuluda ben öyle birşey göremedim

O da doğru bak :)

Kullanıcı avatarı
topaldede
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
İletişim:

Mesajgönderen topaldede » Prş Mar 22, 2007 11:17 am

bu yarışma sacma insanlar guzel olanadeyil siyası yakınlık duyduklarına oy veriyor bizimiçimizde ki ermeniler ermenistana yunanlar yunanistana yurt dışındaı turklerde turkiyeye oy veriyor birde sarkıdakı sozlerde vurgu duşunce anlan sov olacak bu sarkıda bunlar yok
TEVFİK DEMİR

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Cum Mar 23, 2007 17:24 pm

GERCI DINLEMEDIM, AMA SON YILLAR EUROVISION'A CIKAN PARCALARI PEK KALITELI BULMUYORUM.
AYRICA, OYLAMA HIC ADALETLI DEGLI BENCE...

Barıscıl
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Barıscıl » Sal Mar 27, 2007 13:35 pm

aytac yazdı:
sameth yazdı:

O da doğru bak :)

Tabiki de şimdi hani bundan önceki eurovisionlarda da önce sadece ön çalışma hlainde sunuyorlar insanlara yani daha zaten şarkının düzenlenmesi yapılacak dans kareografisi düzenlenecek yani şuan biz saf haliyle biliyoruz daha üzerinde oynamalar yapılmadı. Hele bir urovision günü gelsin çatsın son halini orada göreceğiz ki ben klibi izledim oradan belli çok güzel dansların olacağı. Ben bu konuda Kenan Doğuluya güveniyorum.

Ama dediğiniz gibi siyaset olayında ülkelere güvenmiyorum. Herkesin tek yaptığı birbirini pohpohlamak. Ama inşallah bu sefer şeytanın bacağını kırarız Sertapdaki gibi... :)
Zaman... Biz onu tükettik sanırken, aslında onun bizi tükettiğini fark ettiğimizde vakit çok geç oluyor! (Can DÜNDAR)

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Sal Mar 27, 2007 19:41 pm

bu sarkıyla olmaz :!:
KAYGISIZDA OLSA TÜRKER DERTLİDİR

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Sal Mar 27, 2007 20:25 pm

örovizyonun bir şarkı yarışması olduğuna inanmıyorum. benim gözümde popstar kadar değeri yoktur
inşallah (varsa)bir heavy metal grubu kazanır.
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Sal Nis 03, 2007 10:23 am

benım anlam veremedıgım seylerden bırı neden hep sistemı elestiriyoruz yh kardesım sıstem bu yapabılcegımız tek sey en ıyı sekılde hazırlandırıp TURKİYE yi orda temsil etmek bunun ıcın sadece sanatcılar değil halktanda bı katılım olması gerektıgıne sıddetle ınanıyorum
gecen senekı grup kazandı cunku dunyada bu yarısmayı ızleyen buyuk bı kesım metal dınleyıceılerden olusuyormus
ve sunuda soylemeden edemecegım bızım kazandıgımız yıl cok buyuk bı yarısma oluyorda kaybettıgımız yıl neden bukadar kotumser yaklasıyoruz?

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

d

Mesajgönderen manco halil » Pzt Nis 23, 2007 21:54 pm

merhabalar sadece ben yetersız buluyorum kenanı yanı bu yükü kaldıracak gıbı bır durusu yok anlamadım bır sey daha var bır cakkıtıyla cıktı adam böylesı avrupayı bır yarısmaya secldı malesef adalet yok bu konudada barış abımızın secılmeyısı hala bende derın bı r yara bırakıyor sevgı ve barış la kalın..
halil

Kullanıcı avatarı
elanur
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen elanur » Çrş Nis 25, 2007 15:29 pm

bence kenan dogulu gayet başarılı bi şarkı yapmiş..çok egleneli bi şarkı...benm azda olsa bi umudum war...

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Prş May 17, 2007 16:46 pm

EWEEEET...bu kadar yorumdan sonra yarışmada geldi çattı sonunda...ve kenan doğulu ilk 5 e girerek TÜRKLERİ serap erener den ve athena dan sonra yine sevindirdi.athena da yanlış hatırlamıyorsam, 3 lük getirmişti...BANA EUROVİSİON HAKKINDA YORUMUMU SORACAK OLURSANIZ, TEK RAKİP ŞARKI OLARAK YUNANİSTANI GÖRÜYORDUM..KAZANAN SIRBİSTAN OLDUĞUNU DUYUNCA OLUR MU YAAA DEDİM ÇÜNKÜ KÖTÜ BİR PARÇAYDI BANA GÖRE...BAZI ARKADAŞLARIMIN DA DEDİĞİ GİBİ İŞİN İÇİNE ARTIK SİYASET DE KARIŞMIŞ DURUMDA...
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"