gülpembe hemde MURAT GÖĞEBAKANDAN

Türkiye'de yaşanan tüm müzik ve sanat olaylarını tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
BeNBiLiRiMM
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen BeNBiLiRiMM » Pzr Haz 24, 2007 17:42 pm

Bak kardeşim herkes istediği gibi düşünür..Ben M.G.Bakanı hiç sevmem ayrıca saygı duymak zorunda da değilim kimse de gelip bana saygı duymak zorundasın demesin sakın..Ben bu sanat camiasında saygı duyacağım tek bir kişi olursa o da BARIŞ MANÇO dur bunu kafası çalışan varsa kafasına soksun..BARIŞ MANÇO yu de kimse sevmek zorunda değil istemeyen sevmez gider başkasını sever,kasedini alır ama onun ismiyle sadece gider onun sitesine üye olur.Buraya olamaz olsa da ben ona BARIŞ MANÇO hayranı gözüyle bakmam kimse de bakmaz..

Kalkıp da burada edebiyat parçalamayın.Bu konuyu kapatalım diyorum birileri çıkıp hala bana o şarkıcı yı savunuyor..BARIŞ MANÇO nun sağlığında şarkısını alıp okumaya tenezzül etmeyen ve kendini sanatçı zanneden kişiler BARIŞ MANÇO vefat ettikten sonra ağızlarıyla kuş tutsa fayda etmez..ve ben hiç bir gerçek BARIŞ MANÇO severin kalkıp da bu kasedi alacağını sanmıyorum....

BARIŞ MANÇO şarkıları BARIŞ MANÇO nun ve hayranlarınındır..LALE MANÇO istediği kdr izin versin zaten o da düzgün biri olsaydı..Vefatından sonra SULHİ AKSÜT denen şahsiyetsizle adı çıkmazdı...
Barış Manço Hayranıyım başka söze ne hacet:)

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Pzr Haz 24, 2007 19:24 pm

Sananeee abii üye ismimden tamam bana barış manco hayranı gözüylee bakmaa tamammı seninle uğraşmak istemiyorum.. zaten murat göğebakan gülpembeyi kasetimi barış manco hayranları satın alsın diyede okumadı bunu bil..
Barış Manço

Kullanıcı avatarı
vk
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen vk » Pzt Haz 25, 2007 19:13 pm

BeNBiLiRiMM yazdı:Bak kardeşim herkes istediği gibi düşünür..Ben M.G.Bakanı hiç sevmem ayrıca saygı duymak zorunda da değilim kimse de gelip bana saygı duymak zorundasın demesin sakın..Ben bu sanat camiasında saygı duyacağım tek bir kişi olursa o da BARIŞ MANÇO dur bunu kafası çalışan varsa kafasına soksun..BARIŞ MANÇO yu de kimse sevmek zorunda değil istemeyen sevmez gider başkasını sever,kasedini alır ama onun ismiyle sadece gider onun sitesine üye olur.Buraya olamaz olsa da ben ona BARIŞ MANÇO hayranı gözüyle bakmam kimse de bakmaz..

Kalkıp da burada edebiyat parçalamayın.Bu konuyu kapatalım diyorum birileri çıkıp hala bana o şarkıcı yı savunuyor..BARIŞ MANÇO nun sağlığında şarkısını alıp okumaya tenezzül etmeyen ve kendini sanatçı zanneden kişiler BARIŞ MANÇO vefat ettikten sonra ağızlarıyla kuş tutsa fayda etmez..ve ben hiç bir gerçek BARIŞ MANÇO severin kalkıp da bu kasedi alacağını sanmıyorum....

BARIŞ MANÇO şarkıları BARIŞ MANÇO nun ve hayranlarınındır..LALE MANÇO istediği kdr izin versin zaten o da düzgün biri olsaydı..Vefatından sonra SULHİ AKSÜT denen şahsiyetsizle adı çıkmazdı...

bak canım kardeşim kafan almıyo herhalde... vefa denilen bir olgu var dünyada... ve birde senin bildiğin istanbuldaki semt olan vefa var.. ikisini karıştırma...tamam sen haklısın diyelim şarkısını öldükten sonra okudu murat göğebakan. ama bilmediğin çok şey var...barış mançonun 1997 den sonraki tüm çalışmalarında yanında olan birisidir murat göğebakan...mançolojiyi hazırladıkları sırada barış manço murat göğebakana:: BAK MURAT BU BELKİDE BENİM SON KASETİM OLABİLİR. BELKİ BENDE BU KASETLE ANA HABERE ÇIKARIM:: dediği ve diyebileceği yakın biri...barış abi bir insana bu kadar yakınlık duymuşsa demekki var bir bildiği.. ve birkez daha yineliyorum... sevmeyebilirsin ama SAYGI DUYMAK ZORUNDASIN

Kullanıcı avatarı
BeNBiLiRiMM
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen BeNBiLiRiMM » Pzt Haz 25, 2007 19:40 pm

Senin bilmişliğin kadar benim unutmuşluğum var sen de bunu kafana iyice sok ve kimseye de saygı duymak zorundasın deme sen saygı duy beni hiç mi hiç alakadar etmez ben sana saygı duymak zorundasın demiyorsam sen de bana diyemezsin değil sen ,senin feriştahın gelse bana bu kelimeyi diyemez ...
Ayrıca VEFA nın anlamını bildiğine göre çok zekisin senin gibi insanlara ihtiyaç olabilir bu memlekette herhalde anlamışsındır çok zekiysen...

Kullanıcı avatarı
BeNBiLiRiMM
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen BeNBiLiRiMM » Pzt Haz 25, 2007 19:41 pm

bu mesajım vk denen şahsiyete başkalarının ismiyle bu siteye üye olanları zaten tınlamıyorum..ona diyecek lafım yok.

Kullanıcı avatarı
vk
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen vk » Pzt Haz 25, 2007 20:50 pm

siz ve sizin gibiler yüzünden barış abi unutuluyor zaten... o kadar çok biliyorsunuz madem sevenleri olarak bi albüm yapsanıza barış abi için... madem yapmıyorsunuzari yapanları karalamayalım... gülpembeyi başka bi isim söylse haklısınız derim ama burda adı geçen kişi murat göğebakan... kendini kanıtlama yada yükselme gibi düşüncesi olmayan bir isim...belki gülpembeyi yorumlaması hata ama emin olun bunu herhanjgi bir çıkar elde etmek için yapmadı.sadece barış abiminz için yaptı.. bide şu açıdan düşünÜN İSTERSEİNZ... barış manço olsaydı ve s sizin bu yaptıkalrınızı gördüğünde size ne derdi?barış manço için ne yaptınız ki birşeyler yapmaya çalışanları baltalıyorsunuz?

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Pzt Haz 25, 2007 23:28 pm

BeNBiLiRiMM yazdı:Senin bilmişliğin kadar benim unutmuşluğum var sen de bunu kafana iyice sok ve kimseye de saygı duymak zorundasın deme sen saygı duy beni hiç mi hiç alakadar etmez ben sana saygı duymak zorundasın demiyorsam sen de bana diyemezsin değil sen ,senin feriştahın gelse bana bu kelimeyi diyemez ...
Ayrıca VEFA nın anlamını bildiğine göre çok zekisin senin gibi insanlara ihtiyaç olabilir bu memlekette herhalde anlamışsındır çok zekiysen...

37 yaşına gelmissin ama sevgi saygı nedirr bilmiyorsunn birde çıkıp barış babanın gerçek bir hayranıyım diyorsunn..

Murat Göğebakan su ana kadar 8 sekiz albüm çıkardı ve hiçbir albümden beş kuruş kazanmadı albümleri milyonlar satmasına rağmen çünkü albüm gelirlerini çocuk esirgeme vb. kurumlara bağışlıyor ve bağışlamayada devam edecek.. çünkü o sevgi adamı sadece sevgiyi anlatmaya çalışıyor ve siz gelmiş ticari açıdan okuduğunu söylüyorsunuzz.Murat göğebakan gülpembeyi barış manconu unutulmaması için okuduu..

"Suyu paylaşırsan eksilir,
Ekmeği paylaşırsan eksilir,
Parayı paylaşırsan eksilir,
Ama SEVGİYİ paylaşırsan çoğalır.
Dünyada dengesi ters olan,
Eksilmeyen tek birşey var: SEVGİ."
- Murat Göğebakan - :alkis:
Barış Manço

mistrijah
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mistrijah » Prş Ağu 09, 2007 03:38 am

yaw yeter artik,
sanki murat neyse ismi okumasaydi sarkiyi Baris Manco unutulacakti...
bu adamin muzigi kotu,
duzenlemeler kotu ve sarki soylemiyor,

BAGIRIYOR...

yetmedi bir kac Cem Karaca sarkisini bozdu simdi gozunu
Baris Manco sarkilarina dikti...

yeter artik,
kendin yazamiyorsan album yapma o zaman....
adam surekli baskalarindan aliyor muzigini...
gitmis bir kac enstrumental parcalar uzerine soz de yazmis...
ayip yani...
insan bir defa yapar deneme olur gecer,
ama bu adamin butun kariyeri baskalrindan birseyler almakla geciyor.

haaaa birde albumlerden kazanmiyorsa sadece yardim
kuruluslara veriyorsa nasil neyi yiyip iciyor?
tabii birsey kazaniyor, kendinizi kandirmayiniz...

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Prş Ağu 09, 2007 23:14 pm

mistrijah yazdı:yaw yeter artik,
bu adamin muzigi kotu,

BAGIRIYOR...

yeter artik,
ayip yani...

Cem karaca hayranlarının bir çoğu murat göğebakanın okudğu karasevdayı sua ana kadar söylenmiş en iyi cover olarak görüyor. sen beğendin veya beğenmedin bizi ilgilendirmez ama murat göğebakanın okudğu bütün cover parçalar yüzbinlerce insan tarafından beğenildi.dikkatli dinlersen bağırmadığını haykırdığını duyacaksın tabi müzikten sesten anlıyorsan dinle, murat göğebakan albümleri milyonlar satmış bir anadolurock sanatcısıı
albümlerden adam akıllı para kazanmıyor tek gecim kaynağı konserler bilip bilmeden laf uydurmayın zaten siz gerçek barış manco hayranı olamazsınız..
Barış Manço

mistrijah
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mistrijah » Prş Ağu 09, 2007 23:26 pm

cok sattigi muhim degil ki...
Turkiye de kimler cok satar surekli goruluyor...
siz dinleyin ama bize bulasma,
burasi Baris Manco ile ilgili bir site,
benim tek not edecegim bir iki sey vardir,
murat gogebakan Anadolu Rock muziseyni degildir,
Baris Manco, Cem Karaca, Erkin Koray, Mogollar, Ersen, edip akbayram ve
nice kisler gibi ayni yerde degildir...
sen haykirma diyorsun bende bagirma, fark etmez,
sarkici ne oldugu da iyi biliriz sagol,
sarkici Nusret Ali Khan gibilerine soylenir,
Murat beye degil,
kusura bakma...
sen dinle ama bu site de bize satmaya kalkma....

Kullanıcı avatarı
Zafer Uyanık
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Zafer Uyanık » Cum Ağu 10, 2007 18:45 pm

mistrijah yazdı:yaw yeter artik,
bu adamin muzigi kotu,

BAGIRIYOR...

yeter artik,
ayip yani...

Hakan abi boşuna sinirlerini bozma! Senin söylediklerine harfiyen katılıyorum zaten uzun zaman önce bunları bende söylemiştim. Ama Murat Göğebakan hayranlarının bu sitenin peşini bırakmaya hiç niyetleri yok! Saygılar...
YAŞAM DENEN UYKUDAN,UYANMASINI BİLEN YAR OLA!!!

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Cum Ağu 10, 2007 22:54 pm

Benim bu sitede olmamın tek sebebi Barış baba, ben sizin gibi ( zafer uyanık mistrijah gibi)
sıradan kişilerle tartışmaya gelmedim siznle uğrasacak vaktimde yok zaten
mistrijah sen çok komiksin yav demek murat göğebakan anadolurock sanatcısı değil :D o suanda anadolurock yapan en iyi 3 isim arasında tamam belki cem karaca barış manco moğollar erkin koray kadar güzel anadolurock yapamaz ama yinede çok başarılı bir anadolurock sanatcısı senin sarkıcıdan sanatcıdan anladığın yok kandırma bizi..
Barış Manço

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Cmt Ağu 11, 2007 18:14 pm

Murat göğebakanı Çok seviyoruz ve beğenerek dinliyoruz ama bölümün çoğu murat göğebakan'la ilgili konular.Hatırlatmalıyım ki bu barış manço sitesi...
Ne bilim hepsii bi başlık altında toplayabilirdin.
Alayışla karşılayacağını umuyorum :)
Emre başkaya