göğe bakan 2023

Türkiye'de yaşanan tüm müzik ve sanat olaylarını tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

nasıl derlemiş iyimi

evet
11
52%
hayır
10
48%

Toplam oy: 21

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

göğe bakan 2023

Mesajgönderen sameth » Pzr Ağu 20, 2006 12:57 pm

g.bakan bence sözlerle müziği tutturamamış hoş olmamış bence manço şarkılarını kimsenin seslendirmemesi gerekiyo şarkıları olduruyorlar
En son sameth tarafından Pzt Eyl 18, 2006 17:54 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
emre yilmaz
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen emre yilmaz » Çrş Ağu 23, 2006 05:34 am

müziği iyi yapmış yani pek bozmamış ama. Sözleri hiç mi hiç iyi değil yani başka bir müziğe oturtsa o sözleri tamam ama 2023'e hiç gitmemiş çünkü 2023 T.C. nin yüzüncü yılı için yapılmış yani alakasız sözler

Kullanıcı avatarı
Polat989
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen Polat989 » Çrş Ağu 23, 2006 21:43 pm

hiç beğenmedim sözlerini

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Prş Ağu 31, 2006 19:47 pm

Bence harika yorumlamış.zaten Murat göğebakan da konserlerinde 3-4 tane Barış manço sarkısı söyler
Barış Manço

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Prş Ağu 31, 2006 20:42 pm

Elinde olan varsa paylaşabilir mi? Ben hiç dinlemedim bunu.
Dünyadan bir YILDIZ geçti: BARIŞ MANÇO

Kullanıcı avatarı
Zafer Uyanık
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Zafer Uyanık » Prş Ağu 31, 2006 20:53 pm

vesile_87 yazdı:Elinde olan varsa paylaşabilir mi? Ben hiç dinlemedim bunu.

evet. bende adamakıllı bi dinlemiş olurum! ona göre yorum yaparız!
YAŞAM DENEN UYKUDAN,UYANMASINI BİLEN YAR OLA!!!

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Prş Ağu 31, 2006 23:27 pm

Zafer Uyanık yazdı:
vesile_87 yazdı:Elinde olan varsa paylaşabilir mi? Ben hiç dinlemedim bunu.

evet. bende adamakıllı bi dinlemiş olurum! ona göre yorum yaparız!

VAR VAR AHA BURDA
şarkının ismini bilmiyorum
sözleri çok güzel zaten murat göğebakanda kaliteli sanatçılarımızdan
tabi bu sözlerin 2023 e uymadığını da söylemek gerekir
ama müziği 2023 ün yeni bi versiyonuymuş gibi çok hoşuma gitti
En son gurbetcimanço tarafından Cmt Eyl 02, 2006 03:03 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Uzuuuun bi süre yokum.....
(2009 ÖSS ye kadar)

Kullanıcı avatarı
Zafer Uyanık
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Zafer Uyanık » Prş Ağu 31, 2006 23:49 pm

EVET ŞARKIYI DİNLEDİM!

DEĞERLENDİRME:

1- MÜZİKAL ANLAMDA BEĞENDİM! ÇÜNKÜ PARÇANIN MELODİKAL VE DÜZENLEME OLARAK BOZULMADIĞINI GÖRDÜM. GÜZEL ŞEKİLDE İCRA EDİLMİŞ. ANCAK;

2- ŞARKININ SÖZLERİ ÇOK BASİT VE ANLAMSIZ. MÜZİĞE YENİ BAŞLAMIŞ GENÇ BİR ARKADAŞ BİLE BU SÖZLERİ YAZABİLİR! BARIŞ MANÇO MÜZİKALİTESİNE KESİNLİKLE UYGUN DEĞİL. MURAT GÖĞEBAKANI BU SORUMSUZLUĞU YÜZÜNDEN KINIYORUM!

3- MURAT GÖĞEBAKAN' IN KENDİNE HAS OLAN YORUMUNUN KESİNLİKLE BU PARÇAYA YAKIŞMADIĞINI VE GÜZELİM PARÇAYI MAHVETTİĞİNİ GÖRDÜM. BU YORUMLA YAZIK OLMUŞ PARÇAYA RESMEN!

SONUÇ:
BARIŞ MANÇO ESERLERİ, BAŞKA SANATÇILARA VERİLİRKEN KILI KIRK YARMALI, OTURUP İYİCE DÜŞÜNÜLMELİ! ÇÜNKÜ ZATEN BARIŞ MANÇO'NUN UNUTULMASI İMKANSIZ! AMA BU DUYARLILIK VAR MI ACABA?

SON OLARAK BARIŞ MANÇO'YU RAHMETLE ANIYORUM! AFFET...

Kullanıcı avatarı
bm777dd
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen bm777dd » Prş Ağu 31, 2006 23:58 pm

müzikal anlamda kalite ortaya çıkmamış...ama gerek göğebakanın , gerek murat kekillinin , gerek haluk leventin konserler de barış manço dan söz etmeleri , örnek almaları ve canlı canlı binlerce izleyici önünde barış manço parçalarını sölemeleri bence çok önemli...asıl barış manço yu unutturmayan onlar....

Kullanıcı avatarı
Zafer Uyanık
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Zafer Uyanık » Cum Eyl 01, 2006 01:12 am

bm777dd yazdı:müzikal anlamda kalite ortaya çıkmamış...ama gerek göğebakanın , gerek murat kekillinin , gerek haluk leventin konserler de barış manço dan söz etmeleri , örnek almaları ve canlı canlı binlerce izleyici önünde barış manço parçalarını sölemeleri bence çok önemli...asıl barış manço yu unutturmayan onlar....

KARDEŞİM ŞUNU UNUTMA! HALUK LEVENT GİBİ BİŞEYLERİ KANITLAMIŞ MÜZİSYENLERE LAFIM YOK. AMA BARIŞ MANÇO ŞARKILARIYLA Bİ YERLERE GELMEK İSTEYENLERDE OLACAKTIR! PROBLEM BU! AYRICA KONSERDE BARIŞ MANÇO ŞARKILARINI ÇALMALARI ONLARA DA PRİM SAĞLIYO. ÇÜNKÜ BARIŞ MANÇO ŞARKILARI KİTLELER TARAFINDAN ÇOK BEĞENİLİYOR. BUNUDA HESABA KATMAK LAZIM!

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Cum Eyl 01, 2006 16:56 pm

Ben bir göğebakancıyım.Murat göğebakanda gerçek bir Barış Manço hayranıdır.Zaten Murat göğebakan yeni albümünde Barış mançonun bir veya iki parçasını seslendirebilir.Konserlerinde Barış mançonun şarkılarını bazen ağlayarak söylüyor.Barış manço da Murat göğebakan'ı seven bir sanatçıydı.Bence şarkıyıda çok güzel yorumlamış.Şarkının ismide 2023...
Barış Manço

Kullanıcı avatarı
Zafer Uyanık
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Zafer Uyanık » Cum Eyl 01, 2006 17:13 pm

mgogebakan yazdı:Ben bir göğebakancıyım.Murat göğebakanda gerçek bir Barış Manço hayranıdır.Zaten Murat göğebakan yeni albümünde Barış mançonun bir veya iki parçasını seslendirebilir.Konserlerinde Barış mançonun şarkılarını bazen ağlayarak söylüyor.Barış manço da Murat göğebakan'ı seven bir sanatçıydı.Bence şarkıyıda çok güzel yorumlamış.Şarkının ismide 2023...

KARDEŞİM SANA TEK CEVABIM: İNSAN Bİ KERE BARIŞ MANÇO DİNLEDİMİ, MURAT GÖĞEBAKAN VB. KİŞİLERİ DİNLEMESİ ZOR OLUYOR. YANİ KESMİYOR!
SANA SAYGIM VAR. SEN DEVAM ET YOLUNDA!

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Cum Eyl 01, 2006 23:27 pm

Üf ben hala indirip, dinleyemedim ben de hata veriyor.

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Cmt Eyl 02, 2006 03:05 am

vesile_87 yazdı:Üf ben hala indirip, dinleyemedim ben de hata veriyor.
Link Düzeltildi Kardeşim İyi Dinlemeler...
Uzuuuun bi süre yokum.....

(2009 ÖSS ye kadar)

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Cmt Eyl 02, 2006 18:36 pm

Öncelikle teşekkürler gurbetcimanco. Ben Murat Göğebakan'ın sesini beğenmiyorum bu yüzden dinlediğim bir şarkıcı değil. Bu şarkıyı da mahvetmiş bence. Sözleri çok kötü.

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Cmt Eyl 02, 2006 21:21 pm

Şarkıyı dinlemek isteyenler www.mgogebakan.net sitesinde üye olup müzik kutusundan dinleyebilir...
Barış Manço

mgogebakan78

Mesajgönderen mgogebakan78 » Prş Eyl 07, 2006 17:04 pm

KARDEŞİM ŞUNU UNUTMA! HALUK LEVENT GİBİ BİŞEYLERİ KANITLAMIŞ MÜZİSYENLERE LAFIM YOK. AMA BARIŞ MANÇO ŞARKILARIYLA Bİ YERLERE GELMEK İSTEYENLERDE OLACAKTIR! PROBLEM BU! AYRICA KONSERDE BARIŞ MANÇO ŞARKILARINI ÇALMALARI ONLARA DA PRİM SAĞLIYO. ÇÜNKÜ BARIŞ MANÇO ŞARKILARI KİTLELER TARAFINDAN ÇOK BEĞENİLİYOR. BUNUDA HESABA KATMAK LAZIM! [/quote]

KARDEŞ MURAT GÖĞEBAKANIN İLK ALBÜMÜNÜN SATIŞ RAKAMLARI HALUK LEVENTİN TÜM 5 ALBÜMDEN BİLE DAHA FAZLA.ARAŞTIR BİRAZ.ŞU ANA KADAR HİÇ BİR ALÜBÜMÜ 500.000 DEN AZ SATMAMIŞ BİRİNEN BAHSEDİYORUZ.BEĞENMEYENLERE BİŞEY DİYEMEM AMA MURAT GÖĞEBAKAN KENDİNİ KANITLAMIŞ BİRİ.BÖYLE SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAPMAYIN.

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Prş Eyl 07, 2006 23:29 pm

2023 e söz yazmak kendisinemi kalmış....
parça felsefi anlamda enstürümantal olarak yapılmış...
neyse olan olmuş artık...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Cum Eyl 08, 2006 14:30 pm

Evet Kadir 2023 Murat göğebakan'a kalmış. Adam şarkının ismini bile değiştirmemiş saygısından.Hem Barış Manço'da Göğebakan'ı çok seven bir sanatçıydı. Bunu unutmayın.
Barış Manço

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Cum Eyl 08, 2006 15:00 pm

ben bu konunun tartışma yaratacağını bilseydim açmazdım goğebakan hayranı kardeşim tamam murat goğe bakanın sanatçılığına ve kişiliğine birşey demiyoruz ama sen fanatiklik yapıyorsun bırak herturlu eleştiriye açık olsun sende ona gore cevap ver ama burda fanatiklik yapma sevmiyoruz demedik ama lutfen goruşlerimizede saygı goster inanki barış mançoyu da sevmeyenler var hemde binlerce ama biz hiç bir kimseye bir şey demiyoruz zevkler ve renkler tartışılmaz unutma :!:

Kullanıcı avatarı
serkanurli
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen serkanurli » Cum Eyl 08, 2006 15:16 pm

Bana kalsa Barış abinin söylediği şarkıları kimsenin söylememesi gerekiyo.Çünki kimse onun gibi ruhtan ve derinden söyleyemez o parçaları.Onun söyledikleri bana kalsa bir şarkıdan ziyade kendi içinin bir haritası.Sorarım size kim GÜLPEMPE'yi onun gibi söyleyebilir...Ben teomancyım ama onun söylemesini bile istemiyorum.Parçayı başklalaştırıyolar bana kalsa...

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Cum Eyl 08, 2006 16:57 pm

sameth yazdı:ben bu konunun tartışma yaratacağını bilseydim açmazdım goğebakan hayranı kardeşim tamam murat goğe bakanın sanatçılığına ve kişiliğine birşey demiyoruz ama sen fanatiklik yapıyorsun bırak herturlu eleştiriye açık olsun sende ona gore cevap ver ama burda fanatiklik yapma sevmiyoruz demedik ama lutfen goruşlerimizede saygı goster inanki barış mançoyu da sevmeyenler var hemde binlerce ama biz hiç bir kimseye bir şey demiyoruz zevkler ve renkler tartışılmaz unutma :!:

Bak abicim ben Barış manço hayranıyımda,ama kadir 2023 demişki kendisinemi kalmış, bu böyle söylenirlirmi beğenmediyse beğenmedim desin neden abartıyor.Zafer uyanıkta prim sağladını söylüyor çok merak ediyorum neresinden uydurmuş bu lafı...
Barış Manço

Kullanıcı avatarı
Zafer Uyanık
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Zafer Uyanık » Cum Eyl 08, 2006 17:25 pm

mgogebakan yazdı:
sameth yazdı:ben bu konunun tartışma yaratacağını bilseydim açmazdım goğebakan hayranı kardeşim tamam murat goğe bakanın sanatçılığına ve kişiliğine birşey demiyoruz ama sen fanatiklik yapıyorsun bırak herturlu eleştiriye açık olsun sende ona gore cevap ver ama burda fanatiklik yapma sevmiyoruz demedik ama lutfen goruşlerimizede saygı goster inanki barış mançoyu da sevmeyenler var hemde binlerce ama biz hiç bir kimseye bir şey demiyoruz zevkler ve renkler tartışılmaz unutma :!:

Bak abicim ben Barış manço hayranıyımda,ama kadir 2023 demişki kendisinemi kalmış, bu böyle söylenirlirmi beğenmediyse beğenmedim desin neden abartıyor.Zafer uyanıkta prim sağladını söylüyor çok merak ediyorum neresinden uydurmuş bu lafı...

MGOGEBAKAN ADLI ÜYE ÇOK ŞANSLISINKİ BU ARALAR İNTERNETE GİREMİYORUM. SAYGISIZ YAZILARINI YENİ GÖRDÜM EN YAKIN ZAMANDA SANA GEREKEN CEVABI VERECEĞİM!

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Cum Eyl 08, 2006 18:09 pm

Zafer Uyanık yazdı:
mgogebakan yazdı:

MGOGEBAKAN ADLI ÜYE ÇOK ŞANSLISINKİ BU ARALAR İNTERNETE GİREMİYORUM. SAYGISIZ YAZILARINI YENİ GÖRDÜM EN YAKIN ZAMANDA SANA GEREKEN CEVABI VERECEĞİM!
bak zafer kardeşim sende bu formun ekilerindenssin ve taktir ettiğim sayılı uyeler arasındasın arkadaşımızda bir fanatiklik almış gidiyor lutfen aranızda tartışıp konuyu olayı başka boyutlara çekmeyin senden herzamanki hoş gorunu istiyoum gğobakan kardeşim sana uyarım lutfen herkez sevip sevmediğini açıkça yazacaktır lutfen anlayışlı ol.tartışmayalım lutfen :!:

Kullanıcı avatarı
Zafer Uyanık
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Zafer Uyanık » Cum Eyl 08, 2006 18:22 pm

sameth yazdı:
Zafer Uyanık yazdı:
mgogebakan yazdı:

bak zafer kardeşim sende bu formun ekilerindenssin ve taktir ettiğim sayılı uyeler arasındasın arkadaşımızda bir fanatiklik almış gidiyor lutfen aranızda tartışıp konuyu olayı başka boyutlara çekmeyin senden herzamanki hoş gorunu istiyoum gğobakan kardeşim sana uyarım lutfen herkez sevip sevmediğini açıkça yazacaktır lutfen anlayışlı ol.tartışmayalım lutfen :!:

sameth kardeşim sana katılıyorum. Ama ben mgogebakan adlı üyeye "sana saygım var yolunda devam et" dedim. ama kendisi "bu lafı neresinden uydurmuş" falan gibi konuşmalar yaparsa her ortamda ona gereken cevabı vermekten kaçınmam! bu sitede saygısızlara yer yok. ayrıca murat göğebakandan önce insan bir Barış Manço'yu öğrenmeli! Bu site arada sırada araya giren zararlı kişilerden çok çekti!