göğe bakan 2023

Türkiye'de yaşanan tüm müzik ve sanat olaylarını tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

nasıl derlemiş iyimi

evet
11
52%
hayır
10
48%

Toplam oy: 21

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Cum Eyl 08, 2006 18:38 pm

bak zafercim o arkadaşımız sitede daha yeni nasıl konuşacağını tam anlamıyla bilmiyo biraz sabredelim belki duzelir hem o senin soylediğini ssaygısızlık olarak yorumlamış diyorumya yanlış anlama uyarı yaptık daha da ileri gitmeyin lutfen sana saygım sonsuz ama o arkadaşıda ilk gunden kaybetmeyelim

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Cmt Eyl 09, 2006 17:18 pm

sameth yazdı:bak zafercim o arkadaşımız sitede daha yeni nasıl konuşacağını tam anlamıyla bilmiyo biraz sabredelim belki duzelir hem o senin soylediğini ssaygısızlık olarak yorumlamış diyorumya yanlış anlama uyarı yaptık daha da ileri gitmeyin lutfen sana saygım sonsuz ama o arkadaşıda ilk gunden kaybetmeyelim

Ben nasıl konuşacağımı biliyorum sizin sitede birkaç kişi ne dediğini bilmiyor hem ben bozulmadımki düzeleyim..sadece son söylediğim sözde biraz ileri gittim.
Barış Manço

mgogebakan78

Mesajgönderen mgogebakan78 » Cmt Eyl 09, 2006 17:35 pm

sizi anlayamıyorum.içinizde ''bazı''arkadaşlar murat göğebakana karşı bi kötümserlik var.şu şarkının sözlerine baksanıza

Şimdi sen çok uzaklarda
Bense hala seni bekliyorum
Şimdi sen çok uzaklarda
Bense hala yolunu gözlüyorum

Yıllar geçse üstün örtse
Hala seni bekliyorum

Bir umut kalsa bile
Sözlerinden geriye
Bir ışık olsa bile
Gözlerinden öteye

Yıllar geçse üstün örtse
Hala seni bekliyorum

kaç sanatçı bunu yaptı?yani barış manço için,sadece onun için şarkı yaptı?siz mutlun olacağınıza saçma saçma yorumlar yapıyorsunuz.SON OLARAKTA MURAT GÖĞEBAKAN IN SİTESİNE GİRİNDE BARIŞ ABİMİZX İÇİN YAPTIKLARIMZII GÖRÜN VE UTANININ.....

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Cmt Eyl 09, 2006 20:49 pm

Evet www.mgogebakan.net te Barış Manco ile ilgili baya bi konu var...
Barış Manço

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Pzr Eyl 10, 2006 13:44 pm

mgogebakan78 yazdı:sizi anlayamıyorum.içinizde ''bazı''arkadaşlar murat göğebakana karşı bi kötümserlik var.şu şarkının sözlerine baksanıza

Şimdi sen çok uzaklarda
Bense hala seni bekliyorum
Şimdi sen çok uzaklarda
Bense hala yolunu gözlüyorum

Yıllar geçse üstün örtse
Hala seni bekliyorum

Bir umut kalsa bile
Sözlerinden geriye
Bir ışık olsa bile
Gözlerinden öteye

Yıllar geçse üstün örtse
Hala seni bekliyorum

kaç sanatçı bunu yaptı?yani barış manço için,sadece onun için şarkı yaptı?siz mutlun olacağınıza saçma saçma yorumlar yapıyorsunuz.SON OLARAKTA MURAT GÖĞEBAKAN IN SİTESİNE GİRİNDE BARIŞ ABİMİZX İÇİN YAPTIKLARIMZII GÖRÜN VE UTANININ.....
haaa şimdi saygısızlığın alasını ettin sabrettim sustum ama bayramlık ağımı açıyım biz neden utanacakmışızki bir bak siteye sen utan bizim yaptıklarımızı gorde bu site için bir şeyler kazandırmak için gece gunduz çalışıyoruz banane goğe bakandan burası www.barismancomix.com anladınmı ortamı sakinleştirmeye çalışıyoruz sen hala geçmişsin g.bakan şunu yaptı utanın diyosun g.bakan kim bizim gozumuzde onu bi sor cevabı al sonra yorum yap kimsenin zorla o adamı sevmeye mecburiyeti yok birdahada sitede duzeyli efendi şekilde konuş burası dinonun ahırı değil herkez istediğine taş atamaz UTANILACAK BİŞİ varsa oda senin yaptığındır bu site g.bakanın veya senin değil konuşmalarına ve uslubuna dikkat et kimseyi kırma bu sana son uyarım :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin:
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Pzr Eyl 10, 2006 13:50 pm

g.bakan monçoyu seviyo diye o kişiyi sevmemiz gerekmiyo turkiyede birçok sanatçı barış abimizi seviyo şarkılarınıda soyluyo mesala teoman ama adamı sevmiyoruz siteye bi goz at ne oylemişler bi bak ama kimse rahatsız olmuyo burda herşey dzeyli konuşulur ve tartışılır sevgi goreceli isteyen sever isteyen sevmez bu konuda biraz daha seviyeli olun arkadaşlar :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin:

mgogebakan78

Mesajgönderen mgogebakan78 » Pzr Eyl 10, 2006 16:38 pm

hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz.benim takıldığım nokta şurası:seviyezin biri ALBÜMÜ KURTaRMaK İÇİN diye bi yorum yazmış.ya murat göğebakanın hiç bir albümü 500.000den az satmamış.sadece YARALI albümü az sattı zaten ondada 2023 ü yorumladı.

1.albüm: Ben Sana Aşık Oldum 1.810.000 adet (3 Klip)
2.albüm: Sen Rahatına Bak 925.000 adet (2 Klip)
3.albüm: Tek Suçum Seni Sevmekmiş 460.000 adet (3 Klip)
4.albüm: Merhaba 550.000 adet (1 Klip)
5.albüm: Ayyüzlüm 1.110.000 adet (2 Klip)
6.albüm: Yaralı 190.000 adet (1 Klip)
7.albüm: Sana Olan Aşkım Şahit 530.000 adet (2 Klip)

BU ALBÜMLERİN KURTULMAYA İHTİYACI VAR MI???????[/b]

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Pzt Eyl 11, 2006 14:43 pm

MGOGEBAKAN 78 BİZ EN İYİSİ BİR DAHA GİRMEYELİM BU SİTEYE YESİNLER SİTELERİNİ ÇOK KIYMETLİİ YAAA
Barış Manço

mgogebakan78

Mesajgönderen mgogebakan78 » Pzt Eyl 11, 2006 17:03 pm

mgogebakan yazdı:MGOGEBAKAN 78 BİZ EN İYİSİ BİR DAHA GİRMEYELİM BU SİTEYE YESİNLER SİTELERİNİ ÇOK KIYMETLİİ YAAA

bi kaç tane kendini bilmez için tüm üyeleri suçlamamk lazım ama şuda bir gerçek bu sitede murat göğebakancılar istenmiyor .boşver...zaten ben onlar için değil barış abi için giriyorum

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Pzt Eyl 11, 2006 19:54 pm

Kimse Murat Göğebakan dinlemek veya onu sevmek zorunda değil neden bu kadar tepki gösterdiğinizi anlamıyorum.
Dünyadan bir YILDIZ geçti: BARIŞ MANÇO

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Sal Eyl 12, 2006 13:28 pm

mgogebakan78 yazdı:
mgogebakan yazdı:MGOGEBAKAN 78 BİZ EN İYİSİ BİR DAHA GİRMEYELİM BU SİTEYE YESİNLER SİTELERİNİ ÇOK KIYMETLİİ YAAA

bi kaç tane kendini bilmez için tüm üyeleri suçlamamk lazım ama şuda bir gerçek bu sitede murat göğebakancılar istenmiyor .boşver...zaten ben onlar için değil barış abi için giriyorum
bakın arkadaşlar attığım msj ları bi kontrol edin sizi kaybetmek istemediğimi yazdım ama kendini bilmezler konusuna gelin ce edebinizi takının diyecem kimse sizi zorla tutmuyor burda anlaşılan siz sitenin duzenini bozmak için burdasınız adam akıllı tartışın konularınızı hakaret içermesin ve sevmeyenler olabilir onlara saygılı olun yada çekin gidin sitenin huzurunu bozmayın bak sizin yuzunuzden jonuda açamz oldum size laf yetiştirecem diye edebli olun :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin:

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Sal Eyl 12, 2006 13:30 pm

vesile_87 yazdı:Kimse Murat Göğebakan dinlemek veya onu sevmek zorunda değil neden bu kadar tepki gösterdiğinizi anlamıyorum.
kardeşim adamlar buraya tartışmak için gelmiş zorla sevdirecekler

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Sal Eyl 12, 2006 16:28 pm

vesile_87 yazdı:Kimse Murat Göğebakan dinlemek veya onu sevmek zorunda değil neden bu kadar tepki gösterdiğinizi anlamıyorum.

Biz sevin demiyoruz kii tamam hiç kimse barış manço parçalarını barış manco kadar güzel okuyamaz ama sizde göğebakan'a karşı biraz daha saygılı davransanız biz tartışma yaratmazdık...
Barış Manço

mgogebakan78

Mesajgönderen mgogebakan78 » Sal Eyl 12, 2006 19:59 pm

ya arkadaşlar ne tartışma yaratması ya?biraz dikket ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız bakın bi kezde büyük harfle yazıyorum belki bu sefer anlarsınız!!!!

BAZILAR MURAT GÖĞEBAKANIN BU ESERLERİ ALBÜMÜNÜ KURTARMAK İÇİN YAPTIĞINI FALAN YAZMIŞLAR.YUKARDA YAZMIŞTIM MG NİN ALBÜM SATIŞLARINI SİZCE BU ALBÜMLERİN KURTARILMAYA İHTİYACI VAR MI?

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Sal Eyl 12, 2006 22:05 pm

yaw sıktı artık bu tartışmalar
yeter beee
bırakın artık
kimse ne Barış Manço ne de göğebakan dinlemeye mecbur değil
2023 şarkısının da tartışmasını burda yapmayın gidin göğebakana izni kim verdiyse onla tartışın
yeter be
salakça bi sebepten laztik don gibi uzattınızda uzattınız
bende göğebakan dinlerim ve bana göre başarılı biri
ama herkesin düşüncesi farklı
geçenlerde de bi başlıkta ismail yk hakkında biraz yorum yapmıştım salağın biri salak salak şeyler söyledi
lütfen böyle tartışmalar yapmayalım
son noktayı koyuyorum

aha nokta :D
. :D

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Çrş Eyl 13, 2006 23:25 pm

türkiyede okadar sanatçı şarkıcı yorumcu vs varki...mutlaka barışçı olsakta sevdiğimiz başka sanatçılarda var....ben göğebakanın bazı şarkılarını severim okadar..burda herkes sevdiği sanatçıyla ilgili topik açsa herkes birbirine girer...mesela GAMZEDEYİM adlı şarkıyı cansu koçun söylemesinede çok bozuldum..göğebakana niye saygı gösterelim...biz küfür mü ettikki saygı gösterelim.....?????hayır.....sadece eleştirdik...o kadar...
tartışılmaz zevkler ve renkler ...
sizin olsun bütün bu zevkler...
bırakın renkleri biz çocuklara...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Prş Eyl 14, 2006 12:56 pm

kadir 2023 yazdı:türkiyede okadar sanatçı şarkıcı yorumcu vs varki...mutlaka barışçı olsakta sevdiğimiz başka sanatçılarda var....ben göğebakanın bazı şarkılarını severim okadar..burda herkes sevdiği sanatçıyla ilgili topik açsa herkes birbirine girer...mesela GAMZEDEYİM adlı şarkıyı cansu koçun söylemesinede çok bozuldum..göğebakana niye saygı gösterelim...biz küfür mü ettikki saygı gösterelim.....?????hayır.....sadece eleştirdik...o kadar...

kızdırıcı bişeyler söylediysem çok özür dilerim
ama haksızmıyım
bi topic açıldı boş konuşmalarla doldu :kizgin:
Uzuuuun bi süre yokum.....
(2009 ÖSS ye kadar)

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Prş Eyl 14, 2006 15:13 pm

gurbetcimanço yazdı:yaw sıktı artık bu tartışmalar
yeter beee
bırakın artık
kimse ne Barış Manço ne de göğebakan dinlemeye mecbur değil
2023 şarkısının da tartışmasını burda yapmayın gidin göğebakana izni kim verdiyse onla tartışın
yeter be
salakça bi sebepten laztik don gibi uzattınızda uzattınız
bende göğebakan dinlerim ve bana göre başarılı biri
ama herkesin düşüncesi farklı
geçenlerde de bi başlıkta ismail yk hakkında biraz yorum yapmıştım salağın biri salak salak şeyler söyledi
lütfen böyle tartışmalar yapmayalım
son noktayı koyuyorum

aha nokta :D
. :D
kardeşim mustafa bi konuya bak bide tartışma olayına son olarakta arkadaşların konuşma tarzına ulan biz neden utanacağız bunlar ne konuştuğunu bilmiyor biraz g.bakan sevgisi varsa onuda yok ettiler içimde bi başlığa baksınlar ne diye açmışım konuyu SOZ GUZEL MUZİK HOŞ DMİ diye ama bir numaralı duşman ettiler g.bakana beni sayhısızlık diz boyu

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Prş Eyl 14, 2006 15:16 pm

kadir 2023 yazdı:türkiyede okadar sanatçı şarkıcı yorumcu vs varki...mutlaka barışçı olsakta sevdiğimiz başka sanatçılarda var....ben göğebakanın bazı şarkılarını severim okadar..burda herkes sevdiği sanatçıyla ilgili topik açsa herkes birbirine girer...mesela GAMZEDEYİM adlı şarkıyı cansu koçun söylemesinede çok bozuldum..göğebakana niye saygı gösterelim...biz küfür mü ettikki saygı gösterelim.....?????hayır.....sadece eleştirdik...o kadar...
kadir dediğin gibi eleştirdik ama adamlar sanki sovmüşüz gibi bağırıp çağırıyorlar bide iki uyede aynı kişi mod a bunu iletmek lazım :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin:

mgogebakan78

Mesajgönderen mgogebakan78 » Cum Eyl 15, 2006 16:31 pm

ne alaka kardeşim iki üyede aynı kişi demişsin.ben karabüklüyüm.o arkdaşıda murat göğebakanın sitesinden tanıyorum.bilip bilmeden konuşmayın.

Kullanıcı avatarı
mgogebakan
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mgogebakan » Cum Eyl 15, 2006 16:37 pm

SAMETH YANILIYORSUN BİLIP BİLMEDEN KONUŞMA
Barış Manço

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Cum Eyl 15, 2006 17:33 pm

vay vay kafadarlar yine iş başında bu form tartışmalara kapalıdır akıllı usluca dolaşın tek tek gelin :cinnet: :cinnet: :cinnet:

mgogebakan78

Mesajgönderen mgogebakan78 » Cum Eyl 15, 2006 17:44 pm

sameth yazdı:vay vay kafadarlar yine iş başında bu form tartışmalara kapalıdır akıllı usluca dolaşın tek tek gelin :cinnet: :cinnet: :cinnet:
aman aman çook komiksin.sen huysuz virjinle sahneye çıksana :P

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Cum Eyl 15, 2006 17:51 pm

mgogebakan78 yazdı:
sameth yazdı:vay vay kafadarlar yine iş başında bu form tartışmalara kapalıdır akıllı usluca dolaşın tek tek gelin :cinnet: :cinnet: :cinnet:
aman aman çook komiksin.sen huysuz virjinle sahneye çıksana :P
bak ukala kardeşim bak dengesiz kardeşim bu konuyu ben açtım ve senin msj larınla kirletmeni istemiyorum tamammı huysuz virjin kelimesini bidaha kullanırsan seni pişman ederim ahlak kurallarını çiğnemek istemiyorum ama sabrım taştı yeter artık lan :kizgin: :kizgin: :kizgin: :kizgin:

mgogebakan78

Mesajgönderen mgogebakan78 » Cum Eyl 15, 2006 17:57 pm

asıl sen bana bak öncelikle bu konuyu açman bile gereksiz.ikincisi konunun başlığını bi daha oku istersen göğe bakan değil GÖĞEBAKAN anladın mı?

SON OLARAKTA BANA AHLAKI SEN ÖĞRETEMEZSİN.ÖNCE KENDİ AHLAKINI DÜZELT.(UMARIM TÜRKÇE BİLİYORSUNDUR)