SİZİ UYUZ EDEN ŞARKI VEYA ŞARKI SÖZLERİ

Türkiye'de yaşanan tüm müzik ve sanat olaylarını tartışabileceğiniz forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Pzr Kas 16, 2008 00:46 am

blunish yazdı:tuğba ekinci ->condom :tuh:

boyle bir sarkimi var?bir kac sene sonra yapilacak sarkilarin ismini hayal bile etmek istemiyorum. Allah korusun.. :(

Kullanıcı avatarı
mirze
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen mirze » Pzr Kas 16, 2008 16:49 pm

simdikilerin 90%-i. bi de bu sarkilar icin pop rock falan yerine uyuz ve ya mikrop sarkilar dersek daha uygun olur bence :)

Kullanıcı avatarı
Ashame
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen Ashame » Cmt Kas 22, 2008 20:30 pm

Ayla Dikmen'in söylediği Hu Bismillah ( sanırım ismi bu yanılıyorda olabilirim) adlı şarkısı beni kanser ediyor :(

Sözleri şöyle

Hiç bir zararını görmedim şu zemzemin
Ederim vallah billah yemin
Hu bismillah diyelim
Kafaları çekelim

:(:(:(:(:(

Kullanıcı avatarı
penguen
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen penguen » Pzr Kas 23, 2008 00:35 am

Tarabya'da villası
Cafcaflı arabası :P

Acayip Hayvanlara benzirsen :P

Şeytan diyor git sataş şuna :P

Gezegendeki son gemiye binip çek git :P

Ben şarkımı söylerken sesi açarsın :P

-------------------------------------------------------------------------------------
1995'ten sonraki şarkıların %90'ı berbat şarkılar kategorisine giriyor.

sinemmercan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen sinemmercan » Pzt Şub 23, 2009 01:40 am

sinemmercan yazdı:ajdarı kaale almıyorum adamla dalga geçe geçe zaten tepemize çıkardılar adam kendini 1 numara sayıyo...

lololo,dongi dongi,çakkıdı çakkıdı,şakşuka,honki ponki torino,zırzırzırzır ağlayacaksın,o beni prenses peri sanıyor,shakaron,kırıcan mı belimi,canım canım canım(ve mustafa topaloğlunun tüm şarkıları diyebilirim),ula ula ula ula vermeyisun sen bi kalori bile etmeyisun,aboneyim abone,tavla tavla beni,bandıra bandıra ye beni,jetaime ille de jetaime,şappur şupur,bomba,üfle,tıkla (ve tüm ismail yk şarkıları),hey corç versene borç,seni ham yapar bu zilliler,nere mi neremi,bitanesinden bitanesine(deliriyorum heryerde bu)petek dinçöz şarkıları,hande yenerin şarkılarının çoğu,rimi rimi rey(ki eurovision şarkımızdır kendileri),buraları yıkılıyo benden yıkılıyo,sen beni öldürcen mi çıldırtan mı canım,humbabayi sarııı,gazla gitsin,kulağımdan öp beni,cici kız,bay bay,bebek,le le le sakine,anası çıktı kızım evde yok dedi vay vay(ne anneler var yahu),kavur balıkları....
off ya elim ağrıdı...aklıma gelen bu...dahada yazacağım sayfalarca sanırım..

Yeni küşak türkçe pop müziğin büyük bir bölümü saçma sapan şarkı sözleri içeriyor.özelliklede saçma sapan ikilemeler,etcem,yapcam lı türkçemizi berbat eden cümleler,sadece soyunarak biryerlere gelmeye çalışanlar,Önemli olan manamı, derinlikmi, anlammı hayır hayır onemli olan baskı altında büyüyen ergenlik çağındaki gençlerin bir şekilde iç dünyalarına girebilmek onları zenginliğe, dış görünüşe ve tüketime özendirmek.

3 yıl önce yazmışım bu yorumuda.. çoğunu hatırlamıyorum bile...yalnız şu sergi muhabbetine koptum. Hakkaten sergiye çıkıyor Bayan Şarkıcı :!: diye anılan kişiler..sitede okumuştum ..Barış Mançonun sözlerinde yanılmıyorsam.. "amerikalı bir arkadaşımın dediği şeye çok hak verdim...illerleyen yıllarda herkes Ünlü olacak kısa sürecek.15 dk kadar.."(yanılıyor olabilirim uzun zaman oldu aklımda bu şekilde kalmış kusura bakmayın..)aynen öyle. şimdi farkına vardım..bugün daha farklıyım ama.. Mesela Kral Tv izlemiyorum... eskisi kadar sık radyoda dinlemiyorum..Kulağım temizlenmiş oldu bu günün İğrençliklerini duymuyorum bu sayede..Belirli listelerim var kendime özgü..Belirli kişiler ve belirli parçalar..Bunlar bana yetiyor..E kulak temizliği önemli ne de olsa :D :P :geberdim: :P

Kullanıcı avatarı
elanur
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen elanur » Prş Haz 11, 2009 01:00 am

salim diye bir sarkıcının "ALO" siye şarkısını duydum..daha neer duycaz bakalım :geberdim: :geberdim: millet şarkı yapcM DİYE ŞAŞIRDI ARTIK

Kullanıcı avatarı
All Soul's Night
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye

Mesajgönderen All Soul's Night » Prş Haz 11, 2009 01:56 am

İsmail Ağabey'imize laf yok!

. . . .Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Pzr Haz 21, 2009 20:19 pm

All Soul's Night yazdı:İsmail Ağabey'imize laf yok!

. . . .Resim

Resim

nesine laf yok yaa
adam sitesinin reklamını yapan bi şarkı bile çıkardı ki mantıklı şarkısı olduğunu da söyleyemem
basit,ucuz sözlerle insanların parasını çalmaktan başka bi işi yok bu ve bunun gibilerin
Uzuuuun bi süre yokum.....
(2009 ÖSS ye kadar)

Kullanıcı avatarı
All Soul's Night
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye

Mesajgönderen All Soul's Night » Pzr Haz 28, 2009 17:03 pm

Aha bir portakal daha..

BM

Mesajgönderen BM » Sal Haz 30, 2009 02:39 am

sensin portakal :arrow: pörsümüş greyfurt. Barış Manço gibi bir büyüğümüzün sitesinde senin gibilerin ne işi var ki? :kizgin:

MODERATÖR TARAFINDAN DÜZELTİLMİŞTİR

Kullanıcı avatarı
All Soul's Night
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye

Mesajgönderen All Soul's Night » Cum Tem 03, 2009 02:07 am

@ BM

Cevabım hazır; ama yazmayacağım! Mod'a söz verdim! Aynı komplolara kanmam bu sefer! Aynı hatayı 2 kez yapmam! Forum dışında sana cevabımı ulaştırabileceğim herhangi bir adres ver bana! Çabuk!

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Prş Tem 30, 2009 01:20 am

ismail yk ve yurtseven..kalıp olarak tıpa tıp hep birbirine benzeyen piyasa şarkıları..yıllardır aynı..uyuz şarkı bölümünde olması normal !
sayın modlarımız ayrıca ne anlama geldiği açıkça belli olan avatarlara el atarlar..yukarda belli ...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Elif_Akaydeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Elif_Akaydeniz » Çrş Ağu 19, 2009 20:29 pm

Bana gore İsmail-YK nın
kusuruma bakmayın ama
yaptigi sozlerin bazileri uyuzuma gidiyor, cok ileri gidiyor sozlerle.
Aranjorleri iyi, sazlarıda super, klip & sozlerde duzenlenme lazım.
Zamanla duzenlenir İnsallah.

Yurtseven Kardeslerin ilk albumleri daha mukemmeldi, cankız, cinmisin perimisin, gitme turnam, vesaire... :)

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Prş Ağu 27, 2009 16:55 pm

HADİSE-EVLENMELİYİZ
SANKİ BOŞ ZAMANINDA YAZMIŞ GİBİ SÖZLERİNİ ÇOK AMA ÇOK MANTIKSIZ. BOŞ AYRICA.
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
elanur
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen elanur » Cmt Eki 24, 2009 01:31 am

EREN-KUSURA BAKMA
NASIL BİR ŞARKIDIR O ÖYLE YA..KLİBİ DESEN ZATEN BİR TUHAF..KOMİK BENCE..ÇOK GÜLDÜK ARKADAŞLARLA..

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Pzr Mar 07, 2010 00:16 am

90 lardaki pop patlaması bile son 5 yıldan daha saçma değildi..kral-powertürk-mmc gibi tv lerde güncel klipleri bazen izliyorum gülermisin ağlarmısın ne uyuz isimler şarkılar türedi..çakma solist petek dinçöz tırlattım diyordu bugün :) tuğba özerk bitter çikolata diyordu..
kenan doğulu hiç sevmem ama 90 lardaki kandırdım nazlı yari şarkısı nerde çakkıdı bilmem nerde...kıraç-funda arar gibi 3/5 genç isimde bişeyler yapmasa nolacak bilmem... :(
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
DjCagatay
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen DjCagatay » Sal Mar 23, 2010 01:27 am