sahurda Barış Manço

Barış Manço ile ilgili medyada çıkan haberleri paylaşabileceğiniz, Barış Abi'mizin ve eserlerinin yeni nesile ne şekilde aktarıldığını tartışabileceğiniz medya forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

$!!N00
Profesyonel
Profesyonel

sahurda Barış Manço

Mesajgönderen $!!N00 » Cum Eki 21, 2005 18:45 pm

arkadaşlar dün sahur saatlerinde 5 gibi kanal d deydi galiba yanlış hatırlamıyosam bi kaç kez denk geldi barış manço nun kliplerini veriyolar.sürekli mi bilmiorum ama bna bi kaç kez denk geldi.

Kullanıcı avatarı
memet59
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen memet59 » Cum Eki 21, 2005 19:56 pm

evet bende izledim_ama ben atv de izlemiştim.. sürekli veriyorlar :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

$!!N00
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen $!!N00 » Cum Eki 21, 2005 19:57 pm

ya atv de olabilir hatırlamıyorum cünkü gece gece uykulu uykulu iyi gelio insana o sarkılar ama kanal aklıma gelmio

Kullanıcı avatarı
avara
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen avara » Cmt Eki 22, 2005 01:32 am

Ben de bi kaç gün önce Atv'de, saat 06:00 sularında ard arda Can Bedenden Çıkmayınca, Sarı Çizmeli Mehmet Ağa ve Tuti-i Mucize Guyem'in kliplerine rastgelmiştim...
Leyleğin Ömrü İki Laklak, Değerler Oldu Tepetaklak!

Resim

Kullanıcı avatarı
mitran
Forum Duayeni
Forum Duayeni
Konum: Öyle bir yerdenim ki; yaprak döker bir yanım, bir yanım bahar bahçe

Mesajgönderen mitran » Cmt Eki 22, 2005 13:18 pm

atv sabaha karşı sürekli gönül ferman dinlemiyorun klibini yayınlıyordu. nba maçlarını izlemek için kalktığımda rastgeliyodum hala yayınlıyormu bilmiyorum.

Kullanıcı avatarı
memet59
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen memet59 » Cmt Eki 22, 2005 13:40 pm

tv de BARIŞ MANÇO olunca kanalın ne önemi var ki

$!!N00
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen $!!N00 » Cmt Eki 22, 2005 13:48 pm

hala veriyolar. kanalın ne önemi var diyosun da kanalı bilmeden nası izlicez? :D

Kullanıcı avatarı
ALİ ÖZMEN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen ALİ ÖZMEN » Pzr Eki 23, 2005 02:12 am

KLİPLERİN YAYINLANIYOR OLMASI COK GUZEL AMA NEDEN O SAATTE :?:
NEDEN HERKESİN İZLEYEBİLECEĞİ SAATLERDE YAYINLANMIYOR. ANLIYAMIYORUM DOGRUSU...
İZManço Facebook: https://www.facebook.com/groups/1406696942947567/

İZManço YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCv4fsNLzjoYE_Im_V26bEvA

İZManço İnstagram: https://instagram.com/izmanco/

BM

Mesajgönderen BM » Pzr Eki 23, 2005 16:07 pm

Acaba saat 12:00 ile 23:00arası bir saatte veremezler mi ki?

Kullanıcı avatarı
basak
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen basak » Pzr Eki 23, 2005 17:21 pm

Bunula ilgili bilgim yoktu. Erken kalktığımda bir bakayım ozaman. Haber verdiğiniz için teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Pzt Eki 24, 2005 00:38 am

Kanal D'de yoktur. Çünkü KanalD yönetimini çok iyi biliyorum, 14 tane müzik kanalı olan bir kanal, Afrikada bile izlendiğini unutmayın. Yani gecenin kaçı olursa olsun, avrupada birileri o kanalı izliyorlar, o yüzden kanald klip yayınlamaz. Ben yayın ilkelerini biliyorum, bana güvenin...

Atv ye gelince, Ali Kırca dayatması ile 3 klip yayınlıyorlar, sabah7de, ve yaklaşık 10 senedir kliplerin tamamına yakınıda aynı, yani onlarda bu durumu biliyorlar ama sanırım onlarında yayıncılık ilkesinde bir sorun var !!!

Bu arada neden şu şu saatlerde yayınlanmıyor diyenler ve neden kanallar yayınlamıyor diyenler şu mübarek Ramazan ayında ellerini vicdanlarına koysunlar - ki , vicdanları olduğundan şüpheliyim bu sitedekilerin...

TRT ve daha bir çok kampanyada olaylar dışarıdan izlendiği için hiç bir sonuç alamadık, kendi adıma üzülmedim. Sizin adınıza üzüldüm. Sömürmek ve vicdan ....

Güzel ikilem doğrusu...

Herşeyi kandırın ama kendinizi kandırmayın, vicdan bir bıçak gibidir. Derine saplandıkça acısı kalbinize kadar işler, öldürmez ama acısını her zaman duyarsınız. Vicdansıklık yapanlar, sizin konuşmaya hakkınız yok. !!!

Hepinizi alkışlıyorum. Geyik forumuna bi başlık açacam.

"En güzel geyik'ten Barış Manço'yu açıktan sevme yarışması"

Hepiniz Barış abinin gözünde hiç olmaya devam ediyorsunuz. O alkışlıyamıyor ama ben onun yerine sizi alkışlayayım. :alkis:

Kullanıcı avatarı
black_metallist
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen black_metallist » Pzt Eki 24, 2005 04:05 am

harlemci yazdı:Kanal D'de yoktur. Çünkü KanalD yönetimini çok iyi biliyorum, 14 tane müzik kanalı olan bir kanal, Afrikada bile izlendiğini unutmayın. Yani gecenin kaçı olursa olsun, avrupada birileri o kanalı izliyorlar, o yüzden kanald klip yayınlamaz. Ben yayın ilkelerini biliyorum, bana güvenin...

Atv ye gelince, Ali Kırca dayatması ile 3 klip yayınlıyorlar, sabah7de, ve yaklaşık 10 senedir kliplerin tamamına yakınıda aynı, yani onlarda bu durumu biliyorlar ama sanırım onlarında yayıncılık ilkesinde bir sorun var !!!

Bu arada neden şu şu saatlerde yayınlanmıyor diyenler ve neden kanallar yayınlamıyor diyenler şu mübarek Ramazan ayında ellerini vicdanlarına koysunlar - ki , vicdanları olduğundan şüpheliyim bu sitedekilerin...

TRT ve daha bir çok kampanyada olaylar dışarıdan izlendiği için hiç bir sonuç alamadık, kendi adıma üzülmedim. Sizin adınıza üzüldüm. Sömürmek ve vicdan ....

Güzel ikilem doğrusu...

Herşeyi kandırın ama kendinizi kandırmayın, vicdan bir bıçak gibidir. Derine saplandıkça acısı kalbinize kadar işler, öldürmez ama acısını her zaman duyarsınız. Vicdansıklık yapanlar, sizin konuşmaya hakkınız yok. !!!

Hepinizi alkışlıyorum. Geyik forumuna bi başlık açacam.

"En güzel geyik'ten Barış Manço'yu açıktan sevme yarışması"

Hepiniz Barış abinin gözünde hiç olmaya devam ediyorsunuz. O alkışlıyamıyor ama ben onun yerine sizi alkışlayayım. :alkis:

gene o arkadaş YORUMSUZ

barış abiyi bir tek sen seviyosun dimi biz burda eşek başıyız
Temizlik Tamamlandı Sayılır. Son Rütüşleri çekiyorum...

Mod
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesajgönderen Mod » Pzt Eki 24, 2005 17:30 pm

Sayın Üyelerimiz;

Lütfen, birbirimize karşı olan sözlerimize dikkat edelim. Ne olursa olsun, kimsenin kimseyi suçlamaya ve/veya hakaret etmeye hakkı yoktur. Forumumuza büyük emeği geçen üyelerimize olduğu kadar, diğer üyelerimize de aynı derecede saygılıyız. Lütfen sakin olalım.

Saygılarımızla,
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM