Dikkat! Barış Manço aranıyor

Barış Manço ile ilgili medyada çıkan haberleri paylaşabileceğiniz, Barış Abi'mizin ve eserlerinin yeni nesile ne şekilde aktarıldığını tartışabileceğiniz medya forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

barışmançokolik
Profesyonel
Profesyonel
Mesajlar: 260
Kayıt: Pzr Haz 10, 2007 13:05 pm
Konum: bursa
İletişim:

Dikkat! Barış Manço aranıyor

Mesajgönderen barışmançokolik » Pzt Şub 08, 2010 13:46 pm

Lale Manço ve oğulları, Barış Manço filmi için start verdi. Önce senaryo yarışması yapılacak, ardından Manço'yu oynayacak aktör anketle belirlenecek!

Ölümünün 11'inci yıldönümünde Barış Manço'ya saygı duruşu! Ailesi, ünlü sanatçının hayatını konu alan bir film çekmek için Medyavizyon şirketiyle anlaşmaya vardı.

Şirket, önce bir senaryo yarışması başlatacak. Seçici kurul en iyi senaryoyu belirleyecek, ardından da Manço'yu oynayacak oyuncu için anket düzenlenecek.

HAYAT FELSEFESİ OLACAK

Eylül ayında çekimlerine başlanması planlanan filmle ilgili olarak Lale Manço şu açıklamayı yaptı: "Film için birçok teklif geliyordu. En sonunda içimize sinen bu projeyi hayata geçirdik. Barış'ın hayatını ve yaşam felsefesini bu film aracılığıyla en iyi şekilde anlatmak için her şeyi yapacağız..."

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel
Mesajlar: 924
Kayıt: Pzt Eyl 19, 2005 17:21 pm

Mesajgönderen com » Pzt Mar 29, 2010 11:04 am

PROJE GUZEL HAYİRLİ OLUR İNSALLAH. BARIS MANCO ROLUNDE HERHALDE EN IYI DOGUKAN MANCO OYNAR. HEM BABASINA BENZERLIGINDEN DOLAYI HEM DE ONU EN COK GORMUS, EN IYI BILEN BIRISI OLARAK...