Adam Olcak Programına Katılan Çocukların Yorumları

Barış Manço ile ilgili medyada çıkan haberleri paylaşabileceğiniz, Barış Abi'mizin ve eserlerinin yeni nesile ne şekilde aktarıldığını tartışabileceğiniz medya forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Adam Olcak Programına Katılan Çocukların Yorumları

Mesajgönderen 34BM777 » Çrş Şub 04, 2009 19:18 pm

http://zaman.com.tr/haber.do?haberno=807253&title=iste-baris-manconun-adam-olan-cocuklari

Çok Güzel Anılarını Dillerdirmişler Teşekkürederim..

Kullanıcı avatarı
blunish
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
İletişim:

Mesajgönderen blunish » Cmt Şub 21, 2009 01:34 am

Çok sanslılarmış.. Paylaşım için tşk.ler..
bir insan ancak adı unutulduğunda ÖLÜR!
http://www.youtube.com/watch?v=ZFHfgDA7 ... e=related&

sinemmercan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen sinemmercan » Pzr Şub 22, 2009 18:44 pm

bende çıkacaktım.çok çok istemiştim...Hatta 10 puan alabilmek için, Domates biber patlıcanı,onun şarkısını ,söyleyecektim..Tabi beni daha çok sevecekti..Arabada arkada oturuyorum,ıspanağı seviyorum,anneme yardım ediyorum diyecektim yalanda olsa...Sırf beni daha çok sevsin diye..Olmadı... Katılamadım... çok kızardım katılıpta şarkı söylemeyenleri :) ben olsam çok güzel söylerdim ben olsam şöyle yapardım böyle yapardım bunu derdim diye övünürdüm hep onlara kızarak tv karşısında..

:gozyasi:

Ne güzel bir anı olurdu kimbilir...olmadı işte... :gozyasi:

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Pzr Şub 22, 2009 19:10 pm

sinemmercan yazdı:bende çıkacaktım.çok çok istemiştim...Hatta 10 puan alabilmek için, Domates biber patlıcanı,onun şarkısını ,söyleyecektim..Tabi beni daha çok sevecekti..Arabada arkada oturuyorum,ıspanağı seviyorum,anneme yardım ediyorum diyecektim yalanda olsa...Sırf beni daha çok sevsin diye..Olmadı... Katılamadım... çok kızardım katılıpta şarkı söylemeyenleri :) ben olsam çok güzel söylerdim ben olsam şöyle yapardım böyle yapardım bunu derdim diye övünürdüm hep onlara kızarak tv karşısında..

:gozyasi:

Ne güzel bir anı olurdu kimbilir...olmadı işte... :gozyasi:

ooof ne güzel yazmışsınzı ve dile getirmişsiniz.