SIYASET MEYDANIINDAKI BITMEK BILMEYE OZLEM

Barış Manço ile ilgili medyada çıkan haberleri paylaşabileceğiniz, Barış Abi'mizin ve eserlerinin yeni nesile ne şekilde aktarıldığını tartışabileceğiniz medya forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
ladyoftheseventhsky
Gelişen Üye
Gelişen Üye

SIYASET MEYDANIINDAKI BITMEK BILMEYE OZLEM

Mesajgönderen ladyoftheseventhsky » Cmt Oca 31, 2009 17:20 pm

NE GUZELDI DIMI DUN AKSAM :gozyasi: INSAN GOZYASLARINI TUTMAKTA ZORLANIO NE KADAR OZLEDIK HIC BITMIYOR TUKENMIYOR DOGUKAN ZOR AYAKTAYDI GULE GULE OGLUM CALARKEN BEN COK AMA COKK DUYGULANDIM 10 SENE SONRA BOYLE BIR PROGRAM ICIN ALI KIRCAYA SONSUZ TESEKKURLER :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Kullanıcı avatarı
darkkphonix
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen darkkphonix » Cmt Oca 31, 2009 18:16 pm

Sadece 2 ye kadar izleyebildimyaa moralim çok bozuldu muhteşem programı kaçırdım..tekrarı olur mu yada bulabilirmiyiz nette ?

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Cmt Oca 31, 2009 19:02 pm

tekrarı olur mu bilmem ama şu ana kadar gördüğüm en güzel,en duygulu,en içten anma töreniydi.hele Barış Manço'nun siyaset meydanında 10 yıl önceki söylediklerine çok duygulandım.erkenden gitmeseydi daha neler yapacaktı :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi:

Kullanıcı avatarı
osmanlı
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen osmanlı » Cmt Oca 31, 2009 20:59 pm

BARIŞ MANÇO ABİMİZİ AMCAMIZI O BİZİM HERŞEYİMİZDE TARİFİ ZOR...HATTA İMKANSIZ. PROGRAMI İZLERKEN İÇİM ACIDI.ONU ÇOK ÖZLEDİM,HEPİMİZ ÖZLEDİK.BU ÖZLEMİN BARIŞ MANÇO'YU GELECEK NESİLLERİN ANLAMASI VE ONUN İZİNDEN GİTMESİ İÇİN YENİ PROJELER YAPMAK ADINA YEŞERTECEĞİMİZE İNANIYORUM...ONU ÇOK ÖZLEDİM RUHU ŞAD OLSUN....BÖYLE GÜZEL PROGRAMLARIN DEVAMI GELMELİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM..