Barış abimizin evinin borcu ile ilgili bi haber

Barış Manço ile ilgili medyada çıkan haberleri paylaşabileceğiniz, Barış Abi'mizin ve eserlerinin yeni nesile ne şekilde aktarıldığını tartışabileceğiniz medya forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Barış abimizin evinin borcu ile ilgili bi haber

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzt Haz 09, 2008 20:27 pm

star haberde bu akşam barış abimizin evinin hacizli oldugu ve borcun bayagı yüksek bi rakam oldugunu söylediler.Hatta Barış abimizin çoçukları Doğukan Ve Batıkanın Amerikada taksicilik yaptığınıda söylediler.Doğukanın Başbakan'a mektup yazıp yardım istediğide söylendi.
Bu ülkenin devlet sanatçısına verilen değer işte bu !
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Sal Haz 10, 2008 00:20 am

:alkis:

+1

böylede yapılıyordu. Seni unutmadık Barış abi (konuya yorum yazan olmamış son mesajım böyle olsun istedim. parantezin içi genelde kısa olur ama bu biraz kısa olmayacak, biz yıllarca bişeyler dedik ama kimse tınlamadı. tehlike gelmiş geçiyor. artık bizdende geçti. köşküde gördük içinide dışınıda, artık göremeyenler düşünsünler hadi allahısmarladık. 23.19 9Haz. 08)

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Re: Barış abimizin evinin borcu ile ilgili bi haber

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Sal Haz 10, 2008 12:24 pm

jonturk_emre yazdı:star haberde bu akşam barış abimizin evinin hacizli oldugu ve borcun bayagı yüksek bi rakam oldugunu söylediler.Hatta Barış abimizin çoçukları Doğukan Ve Batıkanın Amerikada taksicilik yaptığınıda söylediler.Doğukanın Başbakan'a mektup yazıp yardım istediğide söylendi.
Bu ülkenin devlet sanatçısına verilen değer işte bu !

son söyledıgın cumleye şiddetle katılıyorum!!
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
yakuza_777
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen yakuza_777 » Sal Haz 10, 2008 14:39 pm

evet ya haberi görünce çok kötü oldu.Barış abimiz bunu haketmemişti ve çocukları,devlet büyükleri hemen birşey yapsınlar :( yada bizler elimizden ne geliyorsa yapalım.BARIŞ abi sen rahat uyu. :gozyasi:

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Haz 12, 2008 16:56 pm

Katılıyorum emre abi bu kadarmı değer veriyolar umarım bir an önce bu kötü konu iyi bir sonuca ulaşır.

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Cum Haz 13, 2008 22:51 pm

ne biçim düzen anlamadım...parayı alana bi şey yok kefil olanın yakasına yapışıyorlar...bilmem ne kadar ödeme yapılmış istenen ise bilmem bi şey faizi imiş...????
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Cmt Haz 14, 2008 20:52 pm

Başka bir ülkenin sanatçısı olsa çok çok ilgi görürdü ama burda maalesef böyle :(