KENDİ GİBİ OLSA....

Barış Manço ile ilgili medyada çıkan haberleri paylaşabileceğiniz, Barış Abi'mizin ve eserlerinin yeni nesile ne şekilde aktarıldığını tartışabileceğiniz medya forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
lokmanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

KENDİ GİBİ OLSA....

Mesajgönderen lokmanço » Cmt Haz 16, 2007 10:30 am

gazeteden olduğu gibi aktarıyorum yazan MESUT YAR
KENDİ GİBİ OLSA
mfö,nün efsane gitaristi fuat güner,i izledim dün show ekranlarında.'7den 77,ye formatındaki proğramını TRT,den jet hızıyla show,a taşımıştı güner...
şimdi rahmetli barış manço,dan bu yana boşluğunu yaşadığımız bir seyyah figürünün altını doldurmaya çalışıyor....
fuat güner ilk bakışta çok sempetik bir yüze sahip.sahede nasıl neşeli olduğunu da izlyenler bilir.ancak söz konusu barış ağabeyin olunca emin değilim....
aslında 'dur şu boşluğu doldurayım'diye bir çabasının olduğunu sanmıyorumama ne bileyim,gelen hep gideni aratırya,öyle bir duygu bendeki...
avanos ve ürgüp d peri bacalarını dolaşması, altaki o egzotik müzik barış mançodan başka bi şey çağrıştırmadı bende...
fuat günerin aldığı elbette hem hoş hemde büyük bir risk bu anlamda kendisini destekliyorum.birde kendi gibi olsa,farklı bir formatta ve kendi gibi...
aksi durumdainsan proğramı 'her şeyi bana yazabilirsiniz.fuata güner seksen bilmem kaç moda'diye bitirmesini bekliyor...
sahi sonunu izlemedim,nasıl bitiyor acaba?...

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Cmt Haz 16, 2007 13:54 pm

hocam ben de rahatsızlık duydum açıkçası...ne bileyim bu program biri ile özdeşleşti taklitle olmuyor...önceden taklit etmesini savunmak mantıklı gelmişti ama şimdi asla...dediği doğru çok büyük bir risk almış fuat güner,ama işte evdeki hesap bazen çarşıya uymuyor...biraz kötü bir durum fuat günerinki...

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Cmt Haz 16, 2007 16:17 pm

mesut yar a aynen katılıyorum....
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

COBAN YILDIZI

Mesajgönderen COBAN YILDIZI » Pzr Haz 17, 2007 06:24 am

Bende merak ettim simdi :) Internetten izleme firsatimiz var mi bu programi?