BARIŞ MANÇO DA MÜŞTERİSİYDİ!

Barış Manço ile ilgili medyada çıkan haberleri paylaşabileceğiniz, Barış Abi'mizin ve eserlerinin yeni nesile ne şekilde aktarıldığını tartışabileceğiniz medya forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
Petek Gök
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

BARIŞ MANÇO DA MÜŞTERİSİYDİ!

Mesajgönderen Petek Gök » Cmt May 12, 2007 22:02 pm

BARIŞ MANÇO DA MÜŞTERİSİYDİ!..

Arif Çeliker , 50 yıldır sanatyide pidecilik yaptığını 7'den 77'ye tüm esnafın dostu olduğunu söylüyor.Yıllardır sanayide çalışan tüm işçi ve çıraklara öğle yemeğinde paket almaya geldiklerinde bedava pide verdiğini bu nedenle ustaların ' oğlum git bana yemek getir' dediğinde tüm çırakların direk Ye-An'ın yolunu tuttuğunu söylüyor.Arif Çeliker 50'Lİ YILLARDA RAHMETLİ BARIŞ MANÇO'NUN AYDINLIKEVLER-KIZILAY HATTINDA DOLMUŞ ŞOFÖRLÜĞÜ YAPARKEN HER ÖĞLEN YE-AN'DA SOLUKLANDIĞINI KUŞBAŞILI PİDEYİ ÇOK SEVDİĞİNİ BELİRTEREK SANATÇIYI RAHMETLE ANIYOR.

SABAH GAZETESİ - ANKARA EKİ

---------------------------

dolmuş şoförlüğü yaptığını ilk defa şimdi öğrendim hemde ankaradaymış :gozyasi: nur içinde yat Barış abi

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Cmt May 12, 2007 22:19 pm

ben de şimdi öğrendim ya...çok güzel :) :) :)
bu güzel ve ilginç bilgiyi paylaştığın için teşekkür ederim :alkis:

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Pzr May 13, 2007 15:29 pm

öğrendiğini bizimle paylaştığın için öncelikle teşekkür ederim petek gök arkadaşım...eğer bu bilginin gerçeklik payı varsa, bundan böyle her KUŞBAŞILI PİDE yediğimde BARIŞ ABİMİZ ÇOK SEVERDİ DİYEREK BARIŞ MANÇO YU BİRKEZ DAHA ANMA FIRSATINA ERİŞMİŞ OLACAĞIM...sevgi ve barışla ;)
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Pzr May 13, 2007 16:51 pm

EDDA_esra yazdı:eğer bu bilginin gerçeklik payı varsa, bundan böyle her KUŞBAŞILI PİDE yediğimde BARIŞ ABİMİZ ÇOK SEVERDİ DİYEREK [b]BARIŞ MANÇO YU BİRKEZ DAHA ANMA FIRSATINA ERİŞMİŞ OLACAĞIM...[/b]sevgi ve barışla ;)

ne güzel :) :) :)

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Pzr May 13, 2007 18:06 pm

50'li yıllarda nasıl şoförlük yapar bir insan, eğer 1960 yılında 17 yaşında oluyorsa...saçma...

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Pzr May 13, 2007 19:09 pm

kulahmet yazdı:50'li yıllarda nasıl şoförlük yapar bir insan, eğer 1960 yılında 17 yaşında oluyorsa...saçma...

Evet ben de direkt onu hesapladım. Sen benden önce yazmışsın. Ben ilk defa böyle bir şey duyuyorum. Bence yanlış bir haber bu. Üstelik bildiğim kadarıyla Barış Manço hiç Ankara'da yaşamadı.
Dünyadan bir YILDIZ geçti: BARIŞ MANÇO

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Pzr May 13, 2007 19:15 pm

değil mi?

Kullanıcı avatarı
Petek Gök
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Petek Gök » Pzt May 14, 2007 00:42 am

Ye-An Ankaran'nın en eski yerlerinden biridir.. Bu konuda helede ölmüş birini kullanarak yalan söyleyeceklerini sanmıyorum ama yaş olarak düşündüklerinizde tabiki mantıklı ama şuda var 50 li yıllar deniyor tam olarak bi tarih vermiyor açık açık..

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Pzt May 14, 2007 15:54 pm

Petek Gök yazdı:Ye-An Ankaran'nın en eski yerlerinden biridir.. Bu konuda helede ölmüş birini kullanarak yalan söyleyeceklerini sanmıyorum ama yaş olarak düşündüklerinizde tabiki mantıklı ama şuda var 50 li yıllar deniyor tam olarak bi tarih vermiyor açık açık..

sevgili arkadaşım haber doğru ya da yanlış bilmiyorum ama, demişsin ki -"ölmüş birini kullanarak yalan söyleyeceklerini sanmıyorum " artık insanlık o kadar kötü bir hale geldiki , yapmadıkları şey değil bu...BARIŞ ABİMİZİN ARKASINDAN, HALA KENDİNİ BİLMEZ İNSANLAR SAÇMA SAPAN KONUŞMALAR YAPIYORLAR..BU İNSANLARA SINIR YOK...

Kullanıcı avatarı
Petek Gök
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Petek Gök » Pzt May 14, 2007 20:13 pm

haklısın tabi ama ortaya atılan iddia kötü birşey değil sonuçta

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Sal May 15, 2007 18:25 pm

Petek Gök yazdı:haklısın tabi ama ortaya atılan iddia kötü birşey değil sonuçta

tabiki ortaya atılan iddia kötü bir şey değil fakat, ben burda senin, - -"ölmüş birini kullanarak yalan söyleyeceklerini sanmıyorum ..cümlene yorum yaptım...çıkan haber iyi ya da kötü...kötü olsa dahi bu bizleri üzer ama asla barış abimiz hakkında düşüncemizi değiştirmez...SENİN DE ZATEN BÖYLE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ BİLİYORUM SEVGİLİ PETEK GÖK ARKADAŞIM...SEVGİ VE BARIŞLA...
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

SF

Mesajgönderen manco halil » Çrş May 16, 2007 13:36 pm

merhabalar sevgılı barışcı arkadaşlarım görüyorumki her gecen gün bıraz daha barış abının hayranları barış abının unutulmadını göstermek için elınden gelenın fazlasını yapmaya uğras verıyor bu da biz barış cılar olarak beni mutlu ediyor..birde ,GÖRÜYORUZKİ BARIŞ OLMAK MANÇO OLMAK HATTA VE HATTA İKİSİ BİR BARIŞ MANÇO OLMAK HİÇDE KOLAY BIR İ,Ş DEGIL BUNU BIR KEZ DAHA ANLIYORUZDUR UMARIM..1 BULASIKCI 2 ARABA YIKAYICI 3 GARSON.4 MİNÜBÜS SOFÖRLÜĞÜ ..BURALARDAN ANLAYALIM..ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ .ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ..7,DEN 77 YE SEVGİ VE BARIŞ LA KALIN..BU ARADA BİR EMANETE SAHİP CIKANLAR HER ZAMAN SAYGIN KİŞİLİKLER SIFATINI ALMISTIR..SEVGILI EDDA ESRA GÖRÜYORUMKİ SEVGI VE BARIŞ SÜRÜYOR..SENİN GİBİ DÜRÜST INSANLARA .BENIM BOYNUM FEDA OLSUN..SEVGI VE NBARIŞ LA KALIN..TEKRARDAN ..7DEN 77 YE..
halil

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Re: SF

Mesajgönderen EDDA_esra » Çrş May 16, 2007 16:35 pm

manco halil yazdı:merhabalar sevgılı barışcı arkadaşlarım görüyorumki her gecen gün bıraz daha barış abının hayranları barış abının unutulmadını göstermek için elınden gelenın fazlasını yapmaya uğras verıyor bu da biz barış cılar olarak beni mutlu ediyor..birde ,GÖRÜYORUZKİ BARIŞ OLMAK MANÇO OLMAK HATTA VE HATTA İKİSİ BİR BARIŞ MANÇO OLMAK HİÇDE KOLAY BIR İ,Ş DEGIL BUNU BIR KEZ DAHA ANLIYORUZDUR UMARIM..1 BULASIKCI 2 ARABA YIKAYICI 3 GARSON.4 MİNÜBÜS SOFÖRLÜĞÜ ..BURALARDAN ANLAYALIM..ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ .ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ..7,DEN 77 YE SEVGİ VE BARIŞ LA KALIN..BU ARADA BİR EMANETE SAHİP CIKANLAR HER ZAMAN SAYGIN KİŞİLİKLER SIFATINI ALMISTIR..SEVGILI EDDA ESRA GÖRÜYORUMKİ SEVGI VE BARIŞ SÜRÜYOR..SENİN GİBİ DÜRÜST INSANLARA .BENIM BOYNUM FEDA OLSUN..SEVGI VE NBARIŞ LA KALIN..TEKRARDAN ..7DEN 77 YE..

sevgilİ HALİL kardeşim, öncelikle yazdıklarında çok güzel düşündüğünü ifade etmek istiyorum...daha sonra şahsıma kullandığınız bu güzel düşünceler içinde teşekkür ediyorum...siz ve TÜM BARIŞ SEVERLER BÜTÜN GÜZELLİKLERİ HAKEDİYOR... AYRICA HİÇ UNUTUR MUYUM BU SÖZÜ "SEVGİ VE BARIŞLA" :alkis:

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

wr

Mesajgönderen manco halil » Prş May 17, 2007 18:27 pm

merhabalar sevgılı barış dostlarım. özelliklede sevgılı ESRA ..önce bu ince anlayısından dolayı sana sonsuz tesekkürlerımı yolluyorum sonada bu dünyada ne kadar barış yanlısı ınsan varsa on larada son suz tesekkürlerımı yolluyorum..sevgı ve barış la kalın.....manço halil...
halil

Kullanıcı avatarı
mevlut
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mevlut » Cum May 18, 2007 19:55 pm

BARIS MANCO nun dolmus söferlügü yaptıgını bilmiyordum. ama gercekten bana da yalan bır haber gıbı geliyor.bence tek amac RAHMETLİ nin adını kullanarak reklam yapmak.huzur icinde yat BARIS ABİ...sevgiyle kalın...
barısdostu

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Cmt May 19, 2007 12:06 pm

Bende şaşırdım bu olaya Sabah Gazetesi Barış abi ile ilgili bir haberi nasıl böyle yayınlar anlam veremedim.Ama dolmuş şoförlüğü hususunu araştırıp sizlere gereken bilgiyi vereceğim arkadaşlar.
Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Cmt May 19, 2007 14:38 pm

sağol gökhan abi :) :)

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Cmt May 19, 2007 17:11 pm

barış abi dolmuş şoförlüğüdemi yapmış....Allah Allah ilk defa duyuyorum.... :amanin: :amanin: :amanin: :amanin: :amanin:
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...