Popstar'da İbrahim Tatlıses'in Gafı

Barış Manço ile ilgili medyada çıkan haberleri paylaşabileceğiniz, Barış Abi'mizin ve eserlerinin yeni nesile ne şekilde aktarıldığını tartışabileceğiniz medya forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

İ.Tatlıses gibi büyük bir sanatçının Barış Manço'nun programının adını bilmemesi çok ayıp bir durum
47
76%
Canlı yayında olur böyle hatalar
9
15%
İ.Tatlıses, Barış Manço'nun programının ismini bilmek zorunda değil.
6
10%

Toplam oy: 62

Kullanıcı avatarı
Yakupca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Yakupca » Pzr Nis 09, 2006 21:54 pm

scubi yazdı:Yok hayır hem iş, hemde sizi takip ediyorum..Gerçektende ayaküstü olmuş.
Güzelliği seven Rabbim,
Gönlünüzü güzelliklerle donatsın,
Güzellikler ömrünüze yayılsın,
Muhabbetiniz Barış Abiyle Baki,
Dualarınız kabul olsun..

Sen de güzel söylemişsin,
Sağol, Allah Razı Olsun, Cümlemizin...
İlle de Barış !!! O'nun kadar bize bizi anlatan olmadı hiç !
Sus ve Dinle!...
Resim

bonfirex
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen bonfirex » Pzr Nis 16, 2006 20:52 pm

BEN SUNU BİLİYORUM BARIS MANCO BUYUK BI INSAN BUNU ANLATMAYA BİLE GEREK SU GULERDE BUNUN UZERINDEN GECMEK FAYDALI SANIRIM BILINDIGI UZERE TOPLUMUMUZ HER SEYI KOLAY UNUTABILIYOR BASIT BIR VE KALITESİZ BİR REKLAM KARSILIGINDA AMA TATLISES KONUSNDA DENECEK BISEY YOK ASLINDA FAZLACA BISEY YOK CUNLU O KISININ BIR KARACAHIL OLDUGUNU VE PARANIN VERDIGI GUCLE KAZANDIGI GÜCLE KULTUREL BIR İMAJ SAGLAMAYA CALISIYOR LAKİN PARADAN ONUN CEHALETİ DAHA AGIR BASIYOO KIMI ZAMAN NEYSE BU KONU ÜZERİNE FAZLA BİLE KONUSTUK BU FORUMDA BÖÖLE Bİ YAZIYA CEVAP VERMEK BİLE TATLISESIN MUZİK CAMİASINDA YERİ OLDUGUNU BU İFADEYLE KANITLIYORUM KACAHIL Bİ INSANI BUKADAR KALITELI Bİ INSANLA YANYANA GETIRMEK BILE HATA

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Sal Nis 18, 2006 15:38 pm

üfffffffff böylke kıro tiplerden hiç haz etmiyorum...
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

karagöz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen karagöz » Sal Nis 18, 2006 16:57 pm

ayça özdemir yazdı:kusura bakmayın ama bunu tartışmak bile çok saçma.adam kör cahil neyi biliyor ki barış mançonun programının ismini bilsin?bilmezse bilmesin bana ne veya bize ne????

al benden de o kadar. o sadece mafya babalarını hatırlar her ay başı yoksa arabası BOOOOOOOOMMMMMMMMM

Kullanıcı avatarı
emre tilki
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

cevap

Mesajgönderen emre tilki » Pzt Nis 24, 2006 01:33 am

oo olay gecelı cok olmus ıbo bu yapar arada bır sacmalık .gercı buyuk sanatcılara deger verır belkı de unutmustur. unutmayınkı ıbo da olsa zmanında barıs abımızı programında davet etmıstı barıs abımızde onu adam yerıne koymus kı gıtmıs ıstese gıtmezdı . yalnıs anlamayın ıboyu korumak degıl işim sadece dogrular bunlar . ayrıca bı programında nostaljı ypmıstı ve o programın arsvını koymustu canlı yayında adam kıro ama hakkını verelım