Gülpembe hakkında..

Barış Manço'nun eserlerini, nasıl değerlendirildiklerini ve sanatsal tüm çalışmalarını tartışabileceğiniz forum.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
sakızhanım
Yeni Üye
Yeni Üye

Gülpembe hakkında..

Mesajgönderen sakızhanım » Pzt May 21, 2007 22:27 pm

Arkadaşlar biliyorsunuz bu aralar Sezen aksu'nun Şinanay parçasının kendisine ait olup olmadığı gündeme geldi.

Bu sabah Kanal D'nin Dobra Dobra proramında Müge Anlı Barış Abi'mizden övgüyle bahsettikten sonra Gülpembe'nin de çalıntı olduğuna dair söylentiler olduğunu,bu söylentileri eski eşi Lale AHISKALI'nın doğruladığını ifade etti.

Bu kadının ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?
Zira benim artık tahammülüm kalmadı!!!!

cenksahinyıldız
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen cenksahinyıldız » Sal May 22, 2007 21:13 pm

artık insanlar asalaklar gibi başkasının üstünden reklamını yapmaya çalışıyor bunun kıde oyle bişi sanırım. bir dünya devi insanların gönlünde taht kurmuşBARIŞ MANCO gibi bir insandan reklam yapacak

Kullanıcı avatarı
GSimge
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen GSimge » Sal May 22, 2007 21:38 pm

Lale AHISKALI'nın başka işi kalmadı herhalde şimdi açtırcaklar ağzımı
ıspanağımı yedim,arka koltukta oturuyorum,dişlerimi fırçalıyorum imza:adam olan çocuk

Kullanıcı avatarı
GSimge
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen GSimge » Sal May 22, 2007 21:42 pm

Bugün kanald haberde öğle vakti Barış Abinin baba bizi eversene filminden alıntı gösterdiler ve nostaljilerde Barış Manço dediler sağolsunlar
ıspanağımı yedim,arka koltukta oturuyorum,dişlerimi fırçalıyorum imza:adam olan çocuk

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Sal May 22, 2007 23:11 pm

GSimge yazdı:Bugün kanald haberde öğle vakti Barış Abinin baba bizi eversene filminden alıntı gösterdiler ve nostaljilerde Barış Manço dediler sağolsunlar

hangi program olduğunu hatırlıyor musun acaba?

BM

Mesajgönderen BM » Çrş May 23, 2007 00:56 am

Gül Pembe

Söz: Barış Manço
Müzik: Ahmet Güvenç
Düzenleme: Celâl Güven

"BİLMEYENLERE BİLDİRİLİR." :kizgin: :kizgin: :kizgin:

Kullanıcı avatarı
GSimge
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen GSimge » Çrş May 23, 2007 10:20 am

baris_onsel yazdı:
GSimge yazdı:Bugün kanald haberde öğle vakti Barış Abinin baba bizi eversene filminden alıntı gösterdiler ve nostaljilerde Barış Manço dediler sağolsunlar

kanald haberde öğle vakti.yanlış hatırlamıosam şule ile gün arası olabilir.Sadece filmi azıcık gösterip altındada Nostaljilerde Barış Manço dediler.öylesine denk geldim mutlu oldum.

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Çrş May 23, 2007 12:30 pm

GSimge yazdı:
baris_onsel yazdı:

kanald haberde öğle vakti.yanlış hatırlamıosam şule ile gün arası olabilir.Sadece filmi azıcık gösterip altındada Nostaljilerde Barış Manço dediler.öylesine denk geldim mutlu oldum.

Kanald de filmden alıntılar gösterdiler :geberdim:

cenksahinyıldız
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen cenksahinyıldız » Çrş May 23, 2007 13:43 pm

artık herkesın yalan olduğu alemde bir barış abimizin esrelerini yaşatacağız kim ne derse desin bir ata sözümüz derki "it ürür kervan yürür" :)

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Çrş May 23, 2007 19:54 pm

Bi şekilde Manço soyadını kullanmak istiyor Lale Ahıskalı ama haketmediğni kendi de bilmiyor

kaanmanco
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Gülpembe

Mesajgönderen kaanmanco » Çrş Tem 09, 2008 18:57 pm

Gülpembe Ahmet Güvenç in bestesi biliyorsunuz. Fakat bu şarkıya yine ne ola yar oladaki gibi bir benzerlikle başka bir şarkıyı çağrıştırıyor. Quincy Jones'un Body Heat albümüde olan bir şarkı albümü bulup dinlerseniz hafif kokuyor fakat zaten şarkının bestecisi Ahmet Güvenç tir.

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Re: Gülpembe hakkında..

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Cum Tem 11, 2008 14:56 pm

sakızhanım yazdı:Arkadaşlar biliyorsunuz bu aralar Sezen aksu'nun Şinanay parçasının kendisine ait olup olmadığı gündeme geldi.

Bu sabah Kanal D'nin Dobra Dobra proramında Müge Anlı Barış Abi'mizden övgüyle bahsettikten sonra Gülpembe'nin de çalıntı olduğuna dair söylentiler olduğunu,bu söylentileri eski eşi Lale AHISKALI'nın doğruladığını ifade etti.

ben o kadını yolarım abi... ıste maksat gundeme gelmek un kazanmak..
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Re: Gülpembe hakkında..

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cum Tem 11, 2008 15:30 pm

rapin_kizi__ yazdı:
sakızhanım yazdı:Arkadaşlar biliyorsunuz bu aralar Sezen aksu'nun Şinanay parçasının kendisine ait olup olmadığı gündeme geldi.

ben o kadını yolarım abi... ıste maksat gundeme gelmek un kazanmak..

Aman Canım elini kana bulama onların seviyesine inmeye değmez kisen özelsin hemdebarışcısın :) unutma ana kalırsa karşımda 2dakka bile duramaz hakaretlerime dayanamaz :D

Kullanıcı avatarı
mirze
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen mirze » Cum Tem 11, 2008 23:18 pm

arkadaslar boyle seylere aldirmayin cok ama susmayin da.baris manconun cok sarkisina alinti adi yapildi.

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

ss

Mesajgönderen manco halil » Cmt Tem 19, 2008 11:12 am

terbıyesızer nasıl bu konusmaları yapıyorlar ya ahmet abı ve bahadır abı ıs basına hadı ne duruyorsunuz cıkımn ve konusun ..sevgı ve barışla ..
halil