Sony Music "Baris Mancho" Albumunun Cdsi

Barış Manço'nun eserlerini, nasıl değerlendirildiklerini ve sanatsal tüm çalışmalarını tartışabileceğiniz forum.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Prowl84
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Sony Music "Baris Mancho" Albumunun Cdsi

Mesajgönderen Prowl84 » Cmt Kas 04, 2006 04:07 am

cıktıgında gercekten cok memnun oldugumuz fakat bugünlerde hiçbir yerde cd formatında tek bir tane bile bulamadıgımız bu '76 yapımı degerli album neden bu kadar kısa sürede yok oldu? Albume rastlayan oldumu cd olarak?Ve Elinde cdsi olan bir arkadas neden yuksek kalitede bizlerle paylasım yapmıyor !

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Re: Sony Music "Baris Mancho" Albumunun Cdsi

Mesajgönderen samanci » Cmt Kas 04, 2006 09:23 am

Prowl84 yazdı:cıktıgında gercekten cok memnun oldugumuz fakat bugünlerde hiçbir yerde cd formatında tek bir tane bile bulamadıgımız bu '76 yapımı degerli album neden bu kadar kısa sürede yok oldu? Albume rastlayan oldumu cd olarak?Ve Elinde cdsi olan bir arkadas neden yuksek kalitede bizlerle paylasım yapmıyor !

prowl84 dostum ben geçen gün gördüm gibi geliyor ama şu an hala duruyormu bilinmez 2. ancak bu albüm depolarda olabilir bende var ama internet sounum olduğu için pek bu tip şeyler yükleyemiyorum kusura bakma(bir ipe 7 kişi asılıyoruz )

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Pzr Kas 05, 2006 00:30 am

YA ARKADAŞLAR BU ALBÜM CD OLARAK ÇIKTIMI.. :saskin: .BEN KOLEKSİYON YAPTIĞIM İÇİN MÜZİK MARKETLERE ÇOK BAKTIM..AMA ALBÜM SADECE KASET OLARAK VAR...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen samanci » Pzr Kas 05, 2006 00:32 am

kadir 2023 yazdı:YA ARKADAŞLAR BU ALBÜM CD OLARAK ÇIKTIMI.. :saskin: .BEN KOLEKSİYON YAPTIĞIM İÇİN MÜZİK MARKETLERE ÇOK BAKTIM..AMA ALBÜM SADECE KASET OLARAK VAR...

cd olarak çıktı limited edition

Kullanıcı avatarı
DoRiS
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen DoRiS » Pzr Kas 05, 2006 01:04 am

bende de sadece kasedi var.
herşey boş geliyor bana
sarılacağım sımsıkı sana
yeterki yıkılmasın bir daha dünyam..

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Pzt Kas 06, 2006 13:20 pm

kadir 2023 yazdı:YA ARKADAŞLAR BU ALBÜM CD OLARAK ÇIKTIMI.. :saskin: .BEN KOLEKSİYON YAPTIĞIM İÇİN MÜZİK MARKETLERE ÇOK BAKTIM..AMA ALBÜM SADECE KASET OLARAK VAR...

Bİ ARA ALMERDE CD SİNİ GÖRMUSTUM AMA BEN KASETİNİ ALDIM Bİ BAK ORAYA HEMŞO KASET İSTERSEN BENDE MEVCUT SANA VEREBİLİRİM
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Pzt Kas 06, 2006 23:37 pm

sağol hemşo bendede kaseti var....ayrıca sen sanırım bi 2 3 yıl önce görmüşşün..ama artık almerin müzük market bölümü yok...
bende 21 tene kaseti var..titizlikle dizdim..bazıları almanya baskı..en az 15 tane daha eksik...koleksiyon yapmayı düşünürsen tüm kasetleri hakkında bilgi veririm..
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
Zafer Uyanık
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Zafer Uyanık » Cum Kas 10, 2006 16:07 pm

O ALBÜMÜN ÇIKTIĞI İLK HAFTA HEM CD HEM DE KASET OLARAK SATIN ALMIŞTIM. HATTA DELİRİP YEDEK BİR TANE DAHA CD ALSAMMI DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM! :) ARKADAŞLAR ORJİNAL ALBÜMÜ KASETÇİNİZDEN YA DA MÜZİK MARKETİNİZDEN İSTEDİĞİNİZ TAKTİRDE O AN OLMASA BİLE GETİRTMEK ZORUNDA OLDUĞUNU UNUTMAYIN. EN GEÇ 15 GÜN İÇİNDE ELİNİZDE OLUR! PİYASADA AZALDIĞI KESİN DOĞRUDUR, ZATEN ARŞİV FORMATINDA ÇIKTIĞI İÇİN ADET OLARAK AZ BASILMIŞTI!!!
YAŞAM DENEN UYKUDAN,UYANMASINI BİLEN YAR OLA!!!

Kullanıcı avatarı
***barisfan_tarik***
Gelişen Üye
Gelişen Üye
İletişim:

Mesajgönderen ***barisfan_tarik*** » Çrş Kas 22, 2006 18:57 pm

arkadaşlar bu albümün kasetlerini çok gördüm ama CD formatında da bir o kadar aradım ama hiç bir yerde yok... :(
Gün çoktan döndü buralarda ve ben simsiyah bir gecenin koynunda yapayalnız bekliyorum...
duyuyorum, görüyorum...
bir gün gelecek dönence biliyorum...