kurtlar vadisinin mabet müziği sanki 2023 e benziyor.

Barış Manço'nun eserlerini, nasıl değerlendirildiklerini ve sanatsal tüm çalışmalarını tartışabileceğiniz forum.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

karagöz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

kurtlar vadisinin mabet müziği sanki 2023 e benziyor.

Mesajgönderen karagöz » Cmt May 20, 2006 21:05 pm

aslında bu diziyi yayındayken seyretmedim. ama benim barış sever olduğumu bilen (zaten beni tanıyan herkes bunu biliyor) kurtlar vadisi fanatiği bir arkadaşım geçen gün beni çağırdı. KV nde baronun mabetteki infaz sahnesinde önce arka plan müziği olarak önce bass giriyor. sonra solo piyano melodisi başlıyor. bu solo piyano melodisi sanki 2023 ün başlangıcı gibi geldi bana. tabi sahne gereği müzik biraz gerilim yaratan bir havada düzenlenmiş. arkadaşım da sonradan bana bu melodinin 2023 olup olmadığını sordu. yalan söyleyecek değilim. bende o kadar kulak yok. benzerlik var ama tam çıkaramadım.

sizce o melodi 2023 ün başlangıcımıydı.?????

sadece meraka kapıldım. amacım KV nin reklamını yapmak değil. bunu önemle hatırlatırım.

BARIŞLA KALIN

Kullanıcı avatarı
memet59
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Re: kurtlar vadisinin mabet müziği sanki 2023 e benziyor.

Mesajgönderen memet59 » Pzr May 21, 2006 22:16 pm

karagöz yazdı:aslında bu diziyi yayındayken seyretmedim. ama benim barış sever olduğumu bilen (zaten beni tanıyan herkes bunu biliyor) kurtlar vadisi fanatiği bir arkadaşım geçen gün beni çağırdı. KV nde baronun mabetteki infaz sahnesinde önce arka plan müziği olarak önce bass giriyor. sonra solo piyano melodisi başlıyor. bu solo piyano melodisi sanki 2023 ün başlangıcı gibi geldi bana. tabi sahne gereği müzik biraz gerilim yaratan bir havada düzenlenmiş. arkadaşım da sonradan bana bu melodinin 2023 olup olmadığını sordu. yalan söyleyecek değilim. bende o kadar kulak yok. benzerlik var ama tam çıkaramadım.

sizce o melodi 2023 ün başlangıcımıydı.?????

sadece meraka kapıldım. amacım KV nin reklamını yapmak değil. bunu önemle hatırlatırım.

BARIŞLA KALIN

melodiyi bizde dinleyebilseydik iyi olurdu...bir kaç bir şeyler yazardık... :(
(dizide çok saçma bir şeydi... :kizgin: )

BM

Mesajgönderen BM » Pzt May 22, 2006 14:53 pm

şu müziği bir dinleyelim.