EN SON ALDIĞINIZ BARIŞ ALBÜMÜ

Barış Manço'nun eserlerini, nasıl değerlendirildiklerini ve sanatsal tüm çalışmalarını tartışabileceğiniz forum.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
Darklich
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Konum: Güllerin Kırmızı ve Pembe Actığı Bir Yerden...Kırklareli

Mesajgönderen Darklich » Prş Şub 08, 2007 18:21 pm

Son olarak Sony Music Columbia 'nın çıkarmış olduğu "Barıs Mancho" adlı albümü aldım.Gayet iyi hazırlanmış bir albüm bence.Barış Manço'nun avrupadaki albüm macerasını özetleyerek cd-kapğını hazırlamışlar.Ayrıca cd'nin baskısı da çok hoş hipnotize sarmalı gibi baskı yapmışlar :) .

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Prş Şub 08, 2007 18:32 pm

bende emre muzigin hazirladigi hal hal cdsini aldim cok gusel di begendim

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Cum Şub 09, 2007 22:04 pm

kadir 2023 yazdı:gurbetçi kardeşim benle bağlantı kurarsan kaset konusunda sana yardımcı olurum...barış mançonun a dan z ye tüm kasetlerini biliyorum..elimde 27 tane kaset var ...( emre 2023..nostalji ..klasikleri dağlar dağlar..ist gelişim ork albümü...vb ) gibi koleksiyon değeri olmayan kasetleri almadım bile..
.............
SAYAN PLAK...DAĞLAR DAĞLAR ..içinde 16 şarkı olan harika bi toplama kaset en son bunu aldım....
barış mançonun sayan plak baskı 4 kaseti var..3 ü bende mevcut..
ilk basım olan bant 1 yok..
-------- arkadaşlar bu arada ideefix e baktım 2023 albümü emre plkaın çıkardığı tükendi diye yazıyor..sanırım yanlıştan vazgeçildi..inşallah orj hali ile yayınlarlar..
zaten emre plak yavuz plakın telif hakkı elinde bulunan DARISI BAŞINIZA...SARI ÇİZMELİ M.AĞA ( NORMALDE BÖYLE BİR ALBÜM YOK ) CD Sİ EMRE PLAK OLARAK ÇIKMIŞ...

kardeş ücrethakında da bilgi versen daha memnun kalırım
maddi durumum pek iyi sayılmaz
elimdeki kasetleri para biriktirerek aldım
Uzuuuun bi süre yokum.....
(2009 ÖSS ye kadar)

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Cum Şub 09, 2007 23:19 pm

dostum fazla olanları satıyorum...kasetler hakkında bilgi veririm öncelikli..zaten amacım buydu...vesile arkadaşıma sözüm var fazla olan kaset olursa ilk önce ona diyecem..ama özelden yaz msn görüşelim....
YA NASİP.....
YA KISMET.....