...BULUŞMAK İSTEYEN KALEYE MUM DİKSİN...

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

...BULUŞMAK İSTEYEN KALEYE MUM DİKSİN...

Mesajgönderen kulahmet » Prş Ağu 20, 2009 16:06 pm

ARKADAŞLAR...İSTANBUL'DAKİ BARIŞSEVERLER İÇİN SÖYLÜYORUM...RAMAZAN AYI İÇERİSİNDE BİR BULUŞMA AYARLAMALIYIZ MUTLAKA...BAKIN BAHADIR ABİYİ DE KAYBETTİK...BİR GÜN BİRBİRİMİZİ DE KAYBEDECEĞİZ MUTLAKA...AMA O ZAMANA KADAR ŞİMDİKİNDEN DAHA YAKIN OLMALIYIZ...VAR MISINIZ GELENEKSEL BARISMANCOMIX.COM BULUŞMALARINI BU AY BAŞLATALIM...BİRLİKTE YAPABİLECEĞİMİZ ÇOK ŞEY VAR... ;)

Kullanıcı avatarı
ALİ ÖZMEN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen ALİ ÖZMEN » Çrş Ağu 26, 2009 20:44 pm

ben istanbulda olsam kesin varım..izmir deyim izmirden var olanlarla bende buluşmak isterim...
İZManço Facebook: https://www.facebook.com/groups/1406696942947567/

İZManço YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCv4fsNLzjoYE_Im_V26bEvA

İZManço İnstagram: https://instagram.com/izmanco/

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Cum Ağu 28, 2009 00:20 am

ben ramazanda buluşalım diyorum ama ramazanda cevap yazan olursa şükredecek haldeyim galiba...

Kullanıcı avatarı
tst
Gelişen Üye
Gelişen Üye
İletişim:

Mesajgönderen tst » Prş Eyl 24, 2009 00:16 am

Aslında ben de Barış Manço'cularla kaynaşmak isterim, koyu bir BM Fan olduğum halde (tüm albümleri, DVD'leri, kitapları, tribüte albümleri falan var) hiç fan club'larda aktif değilim. Belki de bunun nedeni benden daha büyük bir Barış'çı olan kuzenimin bana yetmesidir Manço muhabbetlerinde...
TST

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Prş Eyl 24, 2009 00:47 am

bu büyük bir eksiklik bence ve bir an önce bu sorunu çözmemiz lazım...

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Çrş Eki 07, 2009 05:09 am

ya valla sıteye ramazanda gırsekte ben gormedım abı bunu ya:( yoksa snnle zmn gecırmk bzm ıcın onurdur ..
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

merhaba

Mesajgönderen gokhankaraduman » Çrş Eki 21, 2009 12:23 pm

Sitenin sahibi çağrılarımıza cevap vermeye tenezzül etseydi eğer bunca zaman içerisinde kaç kez yapardık bunu ama...
Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

setler
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen setler » Çrş Eki 21, 2009 20:10 pm

selam arkadaşlar bu site artık malesef eskisi gibi değil
nedeyse hiçkimse konulara cevap bile yazmıyor kimse siteyle ilgilenmiyor.
zon zamanların ben en büyük vidoe paylaşımlarını ben yaptım benden başka kimse video paylaşmıor bu site olmuş artık hayalet şehir.
hakaret gibi olmasın özür dilerim ama
yeni bir manço sitesinin açılmasının vakti gelmiştir.her kişiye sorduğumda 'kötü bir site' diyor

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Prş Eki 22, 2009 00:09 am

eskiden çok hareketli ve sıcakkanlı bir ortamdı burası...ama zamanla...evet belki biraz daha büyüdük, iş-güç sahibi olduk ve eskisi kadar vakit ayıramıyoruz siteye ama bu sefer ayar kaçtı abicim yaa...bakın bizden sonra hiçbir barışsever nesil gelmeyecek bizim kadar kalabalık ve ateşli olan...kaçırmayın bu ekspresi...

setler
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

f

Mesajgönderen setler » Prş Eki 22, 2009 19:31 pm

bu sitenin adminlerrine sesleniorum
ya;
size (Kötü bir site ) demelerinin (ki sorduğum onlarca kişi öyle dedi) sebebini araştırıp hatalarınızı düzeltin sitenizi bakıma alın.

aksi halde 3 5 kişinin aktif olduğu ve herkesin benzemtmesiyle (Hayalet şehir) olan bir site olacak burası....
siteyi kurup 3 4 sene başında durup sonra kaçmak olmaz yada burayı iptal edip yeni projeler bulun bu böle gitmez....

Kullanıcı avatarı
Ser
Admin
Admin
İletişim:

Mesajgönderen Ser » Cum Eki 23, 2009 23:18 pm

setler yazdı:hakaret gibi olmasın özür dilerim ama
yeni bir manço sitesinin açılmasının vakti gelmiştir.her kişiye sorduğumda 'kötü bir site' diyor

Neye göre kötü, kime göre kötü? 8 yıldır bu site Barış Manço'yu internet üzerinde yaşatmaya çalışıyor; BarışSeverleri bir araya getiriyor, yeni nesile Barış Manço'yu tanımaları için kaynak sağlıyor, medya kuruluşlarına ilham kaynağı oluyor.

Yeni bir site açılınca ne olacak? Zaten hali hazırda yüzlerce Barış Manço hakkında yapılmış site bulunuyor; bir tane daha açılınca ne değişecek? Sırf Manço Siteleri bölümümüzde sergilenen onlarca Manço sitesi var zaten. Hepsini de destekliyoruz. Barış Abi anısına yapılan hiç bir şey bizim için "rakip" olarak algılanamaz.

setler yazdı:bu sitenin adminlerrine sesleniorum
ya;
size (Kötü bir site ) demelerinin (ki sorduğum onlarca kişi öyle dedi) sebebini araştırıp hatalarınızı düzeltin sitenizi bakıma alın.

aksi halde 3 5 kişinin aktif olduğu ve herkesin benzemtmesiyle (Hayalet şehir) olan bir site olacak burası....
siteyi kurup 3 4 sene başında durup sonra kaçmak olmaz yada burayı iptal edip yeni projeler bulun bu böle gitmez....

Evet seslenin, her daim duyuyoruz çünkü her daim Barış Manço Mix'in başındayız. Ama bize mantıklı sebeplerle seslenin. Ne istediğinizin farkında olmadan seslenmenin bir faydası yok.

Bize (Kötü bir site) demelerinin (ki sorduğunuz onlarca kişi öyle demiş) sebebini ne şekilde araştırıp mercek altına almamızı istersiniz mesela? Ne yapmamızı istiyorsunuz, yıllardır sitenin en hareketli olduğu dönemlerde bile bu bir moda haline geldi; "Sitenizi bakıma alın".

Hangi bakım; neyin bakımı? Bakım dediğiniz şeyden kasıt nedir? Server'larımızda problem mi yaşıyorsunuz, siteye ulaşılamıyor mu, forum hata mı veriyor yoksa sitenin tasarımında mı bozukluk var? Nedir derdiniz; bir anlayabilsek yapacağız bir şeyler ama "Ne istiyorsunuz" dediğimizde kimse somut bir şey ortaya koymuyor.

Bakınız, unuttuğunuz bir şey var. Burası her gün haber girilecek, her gün güncelleme yapılacak, her gün forumda hararetli tartışmaların dönebileceği konsepte hiç bir zaman sahip olmadı. Olmaması da doğal. Çünkü burası aramızdan ayrılmış olan Barış Abi'mizin anısını yaşatan bir site. Barış Manço'nun konser haberlerini, nerelerde yeni röportajlara imza attığını, hangi yeni albüm hazırlıklarına başlayacağı gibi haberler vermemizi bekleyemezsiniz bizden.

Barış Manço Mix 2001 yılında kuruldu ve o günden bu yana sayısız yenilik, sayısız güncelleme yapıldı. Devam da edecek. Ve hiç bir zaman sırf biraz daha fazla hit alsın, çok kişiye hitap etsin diye Barış Manço çizgisinden asla şaşmayacak. Sitenin hiti artsın diye farklı sanatçıların da tartışıldığı, Barış Manço ile ilgisiz konuların sitenin genelinde yazılıp çizildiği, haberlerinin verildiği bir site olmayacağız. Barış Manço Mix; "Sadece Barış Manço" diyerek yoluna devam edecek.

Bu yıl içerisinde Barış Manço'nun tam 21 yıl önce çektiği Zehra ve Kalpler Beraber kliplerinde oynamış olan iki önemli isim ile röportaj yaptık; 3-4 kişi dışında yorum yapmadınız diye sizlere sitem ediyor muyuz? Çünkü biz ne yaparsak Barış Abi'mizin anısına yapıyoruz; bol mesaj gelsin; pohpohlanalım diye değil.

Ve ayrıca bir dipnot; Barış Manço Mix'in hiç bir zaman organizasyon yapma gibi bir misyonu olmamıştır; olmayacaktır. Sitenin kurucuları olmak demek, her şeyi sitenin kurucularının yapması anlamına gelmemektedir.

Biz size buluşma ortamını sağladık, herkes birleşip istediği organizasyonu, istediği buluşmayı yapmakta özgürdür.

Barış Manço Mix de, kurucuları da moderatörleri de buradadır. 3-4 yıl başında durup kaçmış olsalardı emin olun ki Barış Manço Mix 8. yılına giremezdi. Bu site bir kere açılıp, terkedilebilen türden ücretsiz hosting ve ücretsiz domain üzerinde durmuyor. Barış Manço Mix'in yayın hayatına devam edebilmesi için her daim başında birilerinin bulunması gerekiyor. Lütfen birazcık mantıklı düşünün, ondan sonra söyleyeceğinizi söyleyin.

Saygılarımızla,
Barış Manço Mix Web Team
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

setler
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

ss

Mesajgönderen setler » Cmt Eki 24, 2009 00:11 am

işte sorunda bu oluyor malesef.Sanırım hep sizin siteye negatif bir mesaj yazıldığında cevap veriyorsunuz.Elbette hiçbirşey rakip olamaz.Her manço sitesine saygımız sonsuzdur elbette.Ama şu son 1 sene içinde siteye girenlerin sayısı az.Ben yeni üye sayılırım ama öncedende bu sşteyi arkadaşlardan takip ettiriyordum.Eskiden gerçekten hoş paylaşımlar yapılıyordu.Sizden 'eskisi gibi çok sık girmeyen üyeleri bulup bu siteye girmelerini sağlayın' demiyorum elbet ama her biri olması gerektiğini bakın kendi ağzınızdan söylüorsunuz yeni ve hoş paylaşımlar oolsun ki siteye girenlerin sayısı artsın.saygsızıca mesajlar yorumlar silinsin,özelliklede video konsunda çoğu ölü link olan konuya kim ne iin bakar yorum yazar.Ben en sonki paylaşımlarma logo koydm.Ama hiç hoşlanmadığım birşeydir bu logo olayı.birinin uyarasıyyıla dikkate aldım o kadar.sitenin eskisi gibi olmasını istiyorsanız bize (bu siteyi ve barış mançoyuu yaşatmak sizin elinizde) diyip geçmek yerine birazda kendiniz caba gösterin lütfen ölü linkleri saçma sapan konuları silmek bunlar zor değil.yada altlarına mesaj atın.Biz yaşatırız evelallah.........

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Sal Eki 27, 2009 19:06 pm

Sevgili Serbülent ;

Öncelikle kırılma lütfen senden ve moderatörlerden çok şey istemiyoruz elbette bu siteden bir maddi kazanımın olmadığı çok ortada ve tüm zamanını bu siteye vakfedemezsin ama sana sayısız kez özel mesajlar da attım bir kez cevap vermedin değerli dostum...

Yanlış anlaşılma olmasın lütfen bir gün gel buyur derneğimize (sahte değil gerçek olan derneğe) oturalım konuşalım seninle.

Ayrıca Değerli arkadaşlar bazılarınız yeni sitenin vakti gelmiştir demişsiniz, öyle her olumsuzlukda yeni site, yeni dernek, yeni oluşum peşine düşecek olursanız Ankara'dakiler gibi yıllar boyu hiç bir şeyi düzene koyamazsınız...

Sevgili Serbülent lütfen beni ara www.barismanco777.org derneğimizin web sayfasında iletişim bilgilerim var....

Gökhan Karaduman

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

setler
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

ss

Mesajgönderen setler » Sal Eki 27, 2009 21:49 pm

yeni siTE YAPILACAK en son şey ama sizce saçam sapan gereksiz konulkarı yani saçma dediğim kişinin biribirleyle giren ikili ratışmalar hakaret içeren mesajları konulasrı yada ölü linkleri düzenlemek ben bundan bahsediyorum ama sizede yüzde yüz hak veriorum bunları yapmanız zzaman alır belki ...
neyse ben fikrrimi söyledim

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

merhaba

Mesajgönderen gokhankaraduman » Çrş Eki 28, 2009 15:27 pm

Ben ısrarla serbülent'in bana ulaşmasını bekliyorum

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

setler
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

rr

Mesajgönderen setler » Çrş Eki 28, 2009 23:10 pm

bende ona sayıısız özel mesaj attım bitanesine bile cevap vermemiştir. Farkettim sitelerine karşı olumsuz bir laf ettiğimde (ki etmiyorum düzene sokyaım diyorum) o zzaman messaj yazıyorlar ama modratorar cevap verebilir birde onu deneyin

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

merhaba

Mesajgönderen gokhankaraduman » Cmt Eki 31, 2009 14:18 pm

Benim için mühim olan Serbülent bey'in bana ulaşması.

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

setler
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

ddd

Mesajgönderen setler » Cmt Eki 31, 2009 18:24 pm