BM MIX HABER: BARIŞSEVERLER VEFALARINI GÖSTERDİ

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

BM MIX HABER: BARIŞSEVERLER VEFALARINI GÖSTERDİ

Mesajgönderen barışhayranı » Çrş Şub 04, 2009 04:04 am

ResimBarış Abi'mizin aramızdan ayrılışının 10.yıldönümü gerçekten son derece hareketli geçiyor.

Bu yıl, hiç olmadığı kadar organizasyonlara imza atılmasının yanı sıra, bugün de İDO ve İETT'nin de katkılarıyla Barış Manço 10.Yıl Anma Etkinliği organize edildi.

Etkinliğe çok sayıda BarışSever katılırken, katılımcılar bu sabah saat 10:00'da Moda İskelesi'nden önce Kadıköy'e, ardından da Kanlıca'ya hareket eden Barış Manço vapurunu tıklım tıklım doldurdu.

Vapurda Kurtalan Ekspres ve Barış Manço'nun aile fertleri de hazır bulundu ve mini bir konser verildi.

Organizasyona Türk Pop Müziği'nin 90'lı yıllara damgasını vuran ismi Yonca Evcimik ve televizyon eleştirmeni Yüksel Altuğ gibi ünlü simalar da katılarak Barış Abi'mize vefalarını göstermiş oldular.

Kanlıca'da yüzlerce ve hatta münferit olarak gelenleri de dahil edersek binlerce kişi tarafından Barış Abi'miz için dualar okundu.

Saat 10:00'da başlayan organizasyon 15:00'te sona erdi. Organizasyon BarışSeverler tarafından tam not alırken, vapurda çalınan Barış Manço şarkılarının ağırlıklı olarak Mançoloji albümünden olması tepki topladı. Daha sonra BarışSeverlerin uyarıları üzerine zaten herkes tarafından bilinen ve aceleye getirilmiş düzenlemeleri nedeniyle orjinallerine oranla çok sönük kalan remix versiyonlarının bulunduğu Mançoloji albümünün çalınmasından vazgeçildi ve orjinal versiyondaki Barış Manço parçalarıyla bütün boğaz inletildi...

Organizasyonda emeği geçen ve katılan tüm BarışSeverlere Barış Manço Mix olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
[center]Sadece BARIŞ Olsun...[/center]
LÜTFEN SİZDE BİR MAİL YOLLAYIN!
BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:
viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Prş Şub 05, 2009 18:55 pm

gelenlerin ayaklarına saglık. keske ben de orda olabilseydim...

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Çrş Şub 18, 2009 00:58 am

Bende oradaydım arkadaşlar saat 9 da moda iskelesindeydim...10. yıl olmasındanmıdır bilmem ama çok güzeldi.Vapur agzına kadar doluydu..İnşallah gelecek sene ve ilerisi içinde aynı tür etkinlikler yapılır ve yine ilgi yüksek olur...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Cmt Mar 21, 2009 10:34 am

manco_mania yazdı:Bende oradaydım arkadaşlar saat 9 da moda iskelesindeydim...10. yıl olmasındanmıdır bilmem ama çok güzeldi.Vapur agzına kadar doluydu..İnşallah gelecek sene ve ilerisi içinde aynı tür etkinlikler yapılır ve yine ilgi yüksek olur...

inşallah