Arkadaşlar Toplanıp Birşeyler Yapalım Diyorum

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzr Haz 08, 2008 00:29 am

bence anlastık..
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzr Haz 08, 2008 02:16 am

3-4 kişi mi sadece
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzr Haz 08, 2008 10:27 am

sanırım..

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Pzr Haz 08, 2008 11:13 am

Büyük Olasılıkla Gelcem..

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzr Haz 08, 2008 13:11 pm

bekleriz..

Kullanıcı avatarı
mancho67
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mancho67 » Sal Haz 10, 2008 18:01 pm

Arkadaşlar uzun süredir aranızda yoktum ama gördüm ki bir anlaşmaya varılmış ve güzel olmuş. 29 haziran pazar günü saat 10:00 da Gülhane Parkı'nda görüşmek üzere. O zamana kadar kendinize iyi bakın.

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Prş Haz 19, 2008 14:14 pm

mancho67 yazdı:Arkadaşlar uzun süredir aranızda yoktum ama gördüm ki bir anlaşmaya varılmış ve güzel olmuş. 29 haziran pazar günü saat 10:00 da Gülhane Parkı'nda görüşmek üzere. O zamana kadar kendinize iyi bakın.

gülhane :S:S

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Cmt Haz 21, 2008 19:25 pm

Güzel fikir. Merhaba arklar ben yeni üyeyim. Böyle bir etkinlige katılmak isterim.
Ben atinadayım Tarih kesinse eger o güne hazırlık yapayım. O gün kesin buluşuyormuyuz?
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

Kullanıcı avatarı
mancho67
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mancho67 » Pzr Haz 22, 2008 11:59 am

tekinim01tekinim yazdı:Güzel fikir. Merhaba arklar ben yeni üyeyim. Böyle bir etkinlige katılmak isterim.
Ben atinadayım Tarih kesinse eger o güne hazırlık yapayım. O gün kesin buluşuyormuyuz?

Merhaba arkadaşım. Evet o tarihte buluşuyoruz fakat sanırım 5 kişiden fazla olamayacağız ama ben orada olacağım mutlaka... Eğer gelme şansın varsa elbette ki bekleriz. Görüşmek üzere kendine iyi bak...

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzr Haz 22, 2008 18:20 pm

gulhane dıye konusmamıstıkkı :s bıraz tkarsan bnı arkadasm bısı sordm

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Sal Haz 24, 2008 13:27 pm

ama arkadaşlar tamam buluşucaz kesinde biz tarihteki sorunları atlıyoruz bakın bende gelicem kesinlikle ama 29 haziran çok erken hem 5 den fazla kişide yok sanırım daha uzun süreli bir tarihe atmalıyız bence çünkü hem az kişiyiz hemde bende o tarihte istanbulda değilim ben ancak temmuz ayının sonlarında istanbula gelicem vede bu tarih cidden çok erken ama şunuda söyliğim eğer 5 kişide olsanız buluşma ihtimaliniz yüksekse sorununuz yoksa tabiki bence buluşun hatta fotoraf çekip siteye koyun ''İstanbul Barışcılar'' Buluştu diye böle etkinlikler olması gerekir az yada çok olsun ama Daha büyük bir buluşma da düzenlersek ki ben bu buluşmayı böle beklemiştim olsun ileri zamanda daha çok kişide oluruz emin olun :) bu arada yanlışlıkla böle bir konu açtığım içinde tekrardan özür dilerin sanırım konuyu bulamadım neyse kib vede Barışla kalın :)

BM

Mesajgönderen BM » Prş Haz 26, 2008 00:50 am

rapin_kizi__ yazdı:gulhane dıye konusmamıstıkkı :s bıraz tkarsan bnı arkadasm bısı sordm

Herkes Gülhane Parkı'nda anlaştık diyor.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Haz 26, 2008 11:41 am

Ama işte zaman tarih sorunları var o zaman buluşabilen arkadaşlar buluşsun onların sevincide hüznüde yeter bize :)

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Prş Haz 26, 2008 20:53 pm

cok az katılım var bence sayı artınca bulusalım
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
mancho67
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mancho67 » Prş Haz 26, 2008 21:07 pm

jonturk_emre yazdı:cok az katılım var bence sayı artınca bulusalım

Yer olarak Gülhane dendi ama uyumsuzsa başka yer de olabilir tabiki. Arkadaşlar bilemiyorum ama 2 kişi dahi olsak ben geleceğim. Şimdi yarın akşama kadar gelmek isteyen buraya bildirsin ona göre bir sonuca varalım bari.
O tarihte burada olamayacak arkadaşlar için ise onların geldiği tarihlerde yine buluşabiliriz diye düşünüyorum.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Haz 28, 2008 16:42 pm

Arkadaşlarım kardeşlerim farkında iseniz ben smasunluyum ve samsundanım bunlara dikkat edin ben gelirim ama bu kadar kısa vede az kişi ile buluşmanın çok bir anlamı olmaz tabi saatlerce barış abimizi anarız ama olmaz böle bakın artık şöle bir konu kuralım ben buraya yazıyorum vede Aktüel foruma da yazıcam konu açıcak artık biz buluşrken o samsundan bu izmirden demeyelim artık kısa ve içeri byük bir ismimiz olsun örnek olArak en iyi barış akarsu sitesini söyleyebilirim sizlere orada onların bir başlığı var ''Bag Özel '' diye Bagı'ın anlamı açılımı Barış akarsuyu Anlayanlar Grubu bizdede böyle bir şey olsa olmaz mı onlarda bag özel forumlarında samsun bag konusu izmir istanbul bag konuları bişr çok şehrin bag grubu konusu var bizde de aktüel forumu var önemli konuların konuşulacapı bir forum açıldı bizde oraya kendi şehirlerimizin bag konularını açalım sizcede bizimde adımızın başı bag olamazmı aynı şey ama biz kendi BARIŞ'ımız adına yaparın barış derken barış manço abimiz geçer barış akarsu adına olması şart değil ve o deediğim samsun bag konusu olsun istanbul bag konuları olsun içerilerinde samsundan olan kişiler burada çok olmaya başladığında o konuya girip samsunda oldukları için dirtek kaynaşıp sonra buluşabilirler bu önemli konuları o bag konuları altında konuşurler sizcede güzel bir şey değilmi her senede bir kezde istanbulda tüm bagcıları yani barış mançocuları toplarız gelenler gelir böle olsa sizce çok güzel olmazmı arkadaşlar ben konumu aktüel forumada açıyorum umarım katılan kardeşlerim olur