BARIŞ MANÇO nun 9.ÖLÜM YILDÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
nrd
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen nrd » Pzr Şub 03, 2008 18:20 pm

kesinlikle harikaydıııı tüm emeği geçenlere sonsuz teşşekürler...İSTABULDAKİ programnda gerçekten yaşanmaya değerdi organizasyon ve ilgisinden dolayı GÖKHAN KARADUMAN a sonsuz teşekkürler... :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
Resim

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Pzr Şub 03, 2008 19:08 pm

evet bugun bızde ıstanbuldakı anma gunundeydık..
cok az bı katılım vardı tabıkı gokhan abının yaptıkları gozardı edılemez ama kendı acımdan barıs abıme degcek bı tören degıldı sankı.orda olanlar yapılanlar bana cok yapmacık geldi.bılmıyorum orda gorduklerımden sonra bundan böyle tek mı gıtsem artık dıyorum...
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

mançoğlu
Yeni Üye
Yeni Üye

Bursa Barış Manço'yu ölümünün 9.yıldönümü anma gecesi

Mesajgönderen mançoğlu » Pzt Şub 04, 2008 21:15 pm

Sevgili manço severler bendeniz Bursa'dan Alper Dinçer,bir yanlış anlamayı düzeltmek istiyorum.Bursa'daki Barış Manço anma gecesini Bursa Yıldırım İlçe Belediyesi ve sanatçısı olduğum Acele Güldürü Servisi ile ben birlikte düzenledik.Sahne performanslarında ben ve orkestramız "Alaturka" vardı.Geceye katkılarını esirgemeyen Barış ve Sevgi Derneği İstanbul sorumlusu sn. Gökhan Karaduman,Sn.Lale Manço,Sn.İnci İlbay Manço,Sn.İlkim Karaca,Grup Manço Animasyon ve bizi yalnız bırakmayan seyirci dostlarımıza en derin sevgi ve saygılarımızı sunarız...

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Re: Bursa Barış Manço'yu ölümünün 9.yıldönümü anma gecesi

Mesajgönderen Ali Kaan » Pzt Şub 04, 2008 21:36 pm

mançoğlu yazdı:Sevgili manço severler bendeniz Bursa'dan Alper Dinçer,bir yanlış anlamayı düzeltmek istiyorum.Bursa'daki Barış Manço anma gecesini Bursa Yıldırım İlçe Belediyesi ve sanatçısı olduğum Acele Güldürü Servisi ile ben birlikte düzenledik.Sahne performanslarında ben ve orkestramız "Alaturka" vardı.Geceye katkılarını esirgemeyen Barış ve Sevgi Derneği İstanbul sorumlusu sn. Gökhan Karaduman,Sn.Lale Manço,Sn.İnci İlbay Manço,Sn.İlkim Karaca,Grup Manço Animasyon ve bizi yalnız bırakmayan seyirci dostlarımıza en derin sevgi ve saygılarımızı sunarız...
ELLERİNİZE SAĞLIK.BEN DE O TÖRENDE YER ALDIM GERÇEKTEN ÇOK ÇOK ÇOK MUHTEŞEMDİNİZ.TEKRAR ELLERİNİZE SAĞLIK.

mançoğlu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mançoğlu » Pzt Şub 04, 2008 21:42 pm

sağol ali kaan,biz Barış Manço anmalarını istanbul dışında da yaygınlaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz,yapmaya da devam edicez...

Kullanıcı avatarı
rapin_kizi__
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye
İletişim:

Mesajgönderen rapin_kizi__ » Sal Şub 05, 2008 11:04 am

herkese ve herseye saygı duyarım ama lale manco hatta yenı soyadını bılmıyorum ama ona artık manco dıye hıtap etmek bıle benı cok rahatsız edıyor
KöR OlmUŞ bEyİnLErDE aĞ yapMıŞ ÖrüMCEğİM

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Re: Bursa Barış Manço'yu ölümünün 9.yıldönümü anma gecesi

Mesajgönderen harlemci » Sal Şub 05, 2008 14:49 pm

mançoğlu yazdı:Sevgili manço severler bendeniz Bursa'dan Alper Dinçer,bir yanlış anlamayı düzeltmek istiyorum.Bursa'daki Barış Manço anma gecesini Bursa Yıldırım İlçe Belediyesi ve sanatçısı olduğum Acele Güldürü Servisi ile ben birlikte düzenledik.Sahne performanslarında ben ve orkestramız "Alaturka" vardı.Geceye katkılarını esirgemeyen Barış ve Sevgi Derneği İstanbul sorumlusu sn. Gökhan Karaduman,Sn.Lale Manço,Sn.İnci İlbay Manço,Sn.İlkim Karaca,Grup Manço Animasyon ve bizi yalnız bırakmayan seyirci dostlarımıza en derin sevgi ve saygılarımızı sunarız...

Selam Alper abi belki beni hatırlarsın. Hani 2001 yılıydı. Barış Manço vapuruyla Kanlıcaya gitmiştik. Giderken en üst katta şarkılar v.s söylemiştik. Ayrıca Moda iskelesindede söyle zalım sultanı söylemiştik. Rahmetlinin helvasını bile beraber yemiştik. Sen bi şiir yazmıştın sanırım o günün öncesi, onuda okumuştun vapurda. DAha sonra Barış ve sEvgi konserine bile gitmiştin. Heyyy gidi günler heeeyy ne kadar çok zaman geçti öyle değil mi İ?

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Çrş Şub 06, 2008 02:46 am

sevgili nrd paylaşım için sağol evet Bursa'daki programda çok keyifli idi ancak bir hata var ilk mesajında Muhittin Karabaş değil Kocataş ...Muhittin Kocataş Manço'nun üvey babası.
Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
nrd
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen nrd » Çrş Şub 06, 2008 10:25 am

Evet MUHİTTİN KOCATAŞ düzelmek için uğraştım ama başarılı olamadım---Yaptığım bu hatadan dolayı herkesten ÖZÜR DİLİYORUM :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Resim

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Çrş Şub 06, 2008 15:26 pm

nrd yazdı:Evet MUHİTTİN KOCATAŞ düzelmek için uğraştım ama başarılı olamadım---Yaptığım bu hatadan dolayı herkesten ÖZÜR DİLİYORUM :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
önemli değil. ;) :) :)

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Pzr Şub 17, 2008 17:19 pm

istanbuldaki mezarbaşındaki anmada lale manço(!) nun en son gelmesi gerçekten süper bi olaydı(!) ama gün olarak süper bi gündü hikmet ve halitle beraberdik...halit röportaj felan verdi kanal 24 e öyle eğlendik sağol gökhan abi

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Pzt Şub 18, 2008 22:10 pm

Oğulcanın Lale hanım geç kalmadı aslında biz erken toplandık, yoksa benim onlara verdiğim saatte oradalardı... Muhittin baba ve hoca ile iletişim eksikliğimiz nedeni ile öyle oldu.
Barış ve Sevgi Dileklerimle

Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

http://www.barismanco7-77dd.com

www.gokhankaraduman.net