İyi ki Doğdun Barış Abi / Barış Manço 65 yaşında

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

İyi ki Doğdun Barış Abi / Barış Manço 65 yaşında

Mesajgönderen gokhankaraduman » Cum Ara 14, 2007 14:18 pm

Resim

"İYİ Kİ DOĞDUN BARIŞ ABİ"
BARIŞ MANÇO 65 YAŞINDA

Değerli Barış Severler Bu yıl Barış Abimizin 65.Doğum Gününü siz değerli Barış severlerin katılımı ile Kadıköy Belediyesi Barış Manço Eğitim- Kültür Merkezi'nde kutluyoruz.

Barış abimizi sızlanarak, ağlayarak değil şarkıları, eserleri, dostları , ailesi ve sanatçı arkadaşları ile anıyoruz.

Etkinliğimize katılımı ile destek verecek ve Barış Manço şarkıları ile sahne alacak bazı sanatçı dostlarımız.

Asrın Tuncer
Kemal Kutlu " Derinden Bir Ses"
Tanfer Menderes
Özlem Yüksek
Grup Manço Animasyon
Hakan Ergün
Barış Manço Çocuk Korosu
Barış Manço Korosu
Ve Barış Abimizin programına katılan Adam Olacak Çocuklar'dan Miss Turkey 2007 4.Güzeli Aslı Temel Parmağından çıkarmadığı Barış Manço yüzüğüyle Türkiye'yi temsil etmeye gittiği Japonyada Japonların Barış abimizle ilgili görüşlerini orada yaşananları bizimle paylaşacak.

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Sal Ara 18, 2007 03:31 am

İnşallah Gelicemetkinliğe Haberdarettigin içi bizleri Çok Teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Sal Ara 18, 2007 11:49 am

Sen zaten görevlisin kardeşim.
Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Çrş Ara 19, 2007 16:30 pm

inşallah oradayız abi

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Çrş Ara 19, 2007 20:27 pm

Elbette geleceksin oğulcanım hem öyle gelip de oturup izlemek yok iş var sana da.

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Çrş Ara 19, 2007 20:48 pm

başımla beraber

Kullanıcı avatarı
Ali Kaan
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen Ali Kaan » Çrş Ara 19, 2007 20:59 pm

ben maalesef kendi konserimden dolayı gelemeyeceğim amma ve lakin videoya çekecek olanlar varsa burdan yolladıklarında alabilirim...
Sevgilerle...

Kullanıcı avatarı
asliyilmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen asliyilmaz » Cum Ara 21, 2007 14:59 pm

bir aksilik olmassa ben katılacağım inşallah

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Cum Ara 21, 2007 15:26 pm

buyrun tabi serkan bey

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Cum Ara 21, 2007 18:56 pm

asliyilmaz yazdı:bir aksilik olmassa ben katılacağım inşallah

ooo serkan bey gelin tabi ki, zaten sizi kadın kıyafetiyle herkes tanıyor sitelerde, orayada bekleriz. gelirken yanınızda yarabandı felanda getirin. kayıp düşersiniz o topuklar üzerinde :geberdim:

Kullanıcı avatarı
asliyilmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen asliyilmaz » Cum Ara 21, 2007 21:35 pm

arkadaşlar ne serkanı saçmalamayalım.

Hiçbir sekilde bu tarz bir etkinlikten haberi dahi olmayan birini boşyere bu sekilde adapte etmeyin.

Ben Aslı yım aslı.Beyninize neden yerleştirmek istemediğinizi anlamadım.
Bu arada serkan bey'in gelmesi bu kadar isteniyorsada organizator bir davet geçmeli diye düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Cum Ara 21, 2007 23:30 pm

Pardon ne oluyor burada anlamadım çocuk parkı mı burası ?
Serkan bey denen kişi kim ?

Tahmin ettiğim kişi ise ona okkalı osmanlı tokadı kıvamında davetimi yaparım ben merak etmeyin. Ha eğer kendisi ısrarla terbiyesizce sağı solu aramaya devam ederse mahkeme salonlarında sıkça karşılaşacağız kendisi ile.

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
onxGS
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen onxGS » Cmt Ara 22, 2007 02:13 am

organizasoyona herkes zaten davetli serkan bi de davet mi bekliyon laaa

serkan albüm vardı ya bi albüm vardı noldu o ya
serkan kitap vardı serkan yoksa onunla mı uğraşıyon da davet bekliyon serkaaaaaaaan
serkan bi ilhan irem vardı noldu ona serkaaaaaaaaan

yoksa sen bize davet etmediniz ayakları çekip salona gelicen de çaktırmadan milletin cebinden paraları mı söğüşlicen serkaaaaaaaan :geberdim:
Galatasaray,İstanbul

BarisManco
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen BarisManco » Pzr Ara 23, 2007 13:36 pm

Arkadaşlar öncelikle bir başkasının adıyla forumlara girecek yada boyle yapacak bir durumum soz konusu değil.

Herkes benim kullandığım nick name bilir.

Oncelikle Barış Manço felsefesi ve yapısından uzak çirkin söz,laf vb kelimelerde bulunan tüm arkadaşların sözlerini dikkate dahi almadığımı ve kendilerine iade ettiğimi belirtirim...

Daha dune kadar etrafımızdan ayrılmayanlar şimdilerde farklı konseptlere girmiştir.

Bu; bu sitede yazdığım son yazıdır.Herkes inanmak istediği gibi yaşar ve inanır.
Görünen koy ne kulavuz ister nede bahane...Benim ve Barış Manço Rock Derneğinin yaptıkları verdikleri ortadadır.

Dune kadar sizlerce Lale Ahıskalıda çok kötüydü şimdi iyi ,düne kadar oğullarıda çok kötüydü şimdi iyi mi oldu?Yada ne değişti?

Hiç birşey değişmedi.Bazılarınız Barış Manço pazarlığını için bu isimlerin sizlere bulaşmasından korkup onların tarafına döndünüz. "DÖNEKLİK" değilde nedir bu? Hani kötüydüler hani Barış Manço adına yakışmıyorlardı....Ne oldu!

Arkadaşlar

Burda herkes tek bir amaç ve gaye içindeyse eğer gerçek Barış Manço felsefesinde toplanıp birlikten güç doğurmalı.Bilmediği yalan yanlış kulaktan dolma sözlere değil görerek hissederek anlamalı,öğrenmeli.

Gokhan kardeşim daha dune kadar bizim Kadıköy sorumlumuzdu şimdi ne oldu?
Ömer kardeşim düne kadar sana barış manço kayıtlarını kasetleri yolluyordum banada görev verin diyordun şimdi ne oldu?

Soyleyim ne olduğunu: Çıkarlarınız doğrultusunda dümeninizi çeviriyorsunuz.

Ha bi gün bundan vazgeçerseniz işte o zaman hem barışçı hemde mançocu olucaksınız.

Kaldıki albüm ve kitap oyle kolay olmuyor arkadaşım.Bizler hiç bir Manço ailesi mensubundan destek almaksızın kendi ozveri ve çabalarımızla bunu yapıyoruz.Bu konuda öyle forumlarda ahkam kesmekle olmuyor.
İş uygulamaya gelince kimse yok ortada.Kimse kimseyi kandırmasın.
Bu çalışmalardan devam etmekte.Çok merak etmek istiyorsan bir gün gelirsin derneğimizi görürsün.Herkes gelip görebilir.

Türkiye'deki ilk ve tek resmi kurum Barış Manço Rock Derneği ailesi olarak sizlere Barış Manço felsefesi ile dolu günler dilerim.
Allah'ıma şükürler olsun ki bugune kadar hep Barış Manço adına doğru iyi işlere imza attık ve bundan sonrada atacağız.

Birkaç kendinizi bilmezin lafını dikkate dahi almayacağımızı bunun üzerimizde etkisi dahi olmayacağını bildiririm.

Forum yazıları ile değil icraatle konuşalım.Milletten albüm alıp çalmakla değil ,yalanla değil ,çıkarla değil ,kim elimize yağ sürüyorsa onun tarafında olmakla değil ,dosdogru adam gibi 1 yıl once neysek şimdide o olalaım.

Bu yazımın üzerine yazacaklarınızı okumayacağımı dikkate dahi almayacağımı ve ayrıca belirtirim.Soyleyeceği olan var ise buyursun yüzyüze konuşalım.

Serkan Hacıömeroğlu
Barış Manço Rock Derneği Onursal Başkanı
Universiteli Barış Manço Severler Komitesi Başkanı
Barış Manço Rock Ekspresi Vokal

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Pzr Ara 23, 2007 15:43 pm

Sevgili Serkan ;
Kadıköy sorumlumuzdun n'oldu demişsin sen senin var olduğunu söylediğin ancak hiç bir zaman tüzüğünü vermediğin derneğin adına yapılan etkinliğe bile sahip çıkmayıp da sonradan Biz yaptık diyebilirsin ancak ben böyle bir oluşumun içinde asla olmam.

Ayrıca verdiğin isimler vs mühim değil önemli olan Barış Manço'dur ve bizde onun için uğraşıyoruz.içerisinde Gökhan Karaduman'ın olduğu hiç bir organizasyon'un ücret karşılığı yapıldığını kim söyleyebilir nereye gittiği belli olmayan paralar kazandığımızı kim söyleyebilir ?

Kaldı ki Senin ne haddinedir biz bir organizasyon yaptığımızda birilerini arayıp onların yetkisi yok vs diye konuşmaya ? Senin ne haddinedir kalkıp beni eleştirmek ?

Bu işler senin yaptığın gibi yapılmaz Gökhan Karaduman'ın numaralarını bir çok kişi bilir ve dilediğinde arar kalkar beni ararsın sağı solu aramak yerine.

Sen Kalkıp kendi adını bile kullanmıyor da Barış abi'nin adını kullanıyorsun üye adı olarak.

Seninle burada bu mesajlaşmayı yaptığım için dahi utanıyorum kendimden....

Barış'ı gerçekten sevenler Kimlerin neler yaptığını görüyorlar yıllardır....

İnadına Barış ve Sevgi Dileklerimle
Gökhan Karaduman

( Bak ben senin gibi kendime yazılmış mesajı dernekteki görevimin ardına sığınıp cevaplamıyorum )

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
asliyilmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen asliyilmaz » Pzr Ara 23, 2007 17:56 pm

BarisManco yazdı:Arkadaşlar öncelikle bir başkasının adıyla forumlara girecek yada boyle yapacak bir durumum soz konusu değil.

Herkes benim kullandığım nick name bilir.

Oncelikle Barış Manço felsefesi ve yapısından uzak çirkin söz,laf vb kelimelerde bulunan tüm arkadaşların sözlerini dikkate dahi almadığımı ve kendilerine iade ettiğimi belirtirim...

Daha dune kadar etrafımızdan ayrılmayanlar şimdilerde farklı konseptlere girmiştir.

Bu; bu sitede yazdığım son yazıdır.Herkes inanmak istediği gibi yaşar ve inanır.
Görünen koy ne kulavuz ister nede bahane...Benim ve Barış Manço Rock Derneğinin yaptıkları verdikleri ortadadır.

Dune kadar sizlerce Lale Ahıskalıda çok kötüydü şimdi iyi ,düne kadar oğullarıda çok kötüydü şimdi iyi mi oldu?Yada ne değişti?

Hiç birşey değişmedi.Bazılarınız Barış Manço pazarlığını için bu isimlerin sizlere bulaşmasından korkup onların tarafına döndünüz. "DÖNEKLİK" değilde nedir bu? Hani kötüydüler hani Barış Manço adına yakışmıyorlardı....Ne oldu!

Arkadaşlar

Burda herkes tek bir amaç ve gaye içindeyse eğer gerçek Barış Manço felsefesinde toplanıp birlikten güç doğurmalı.Bilmediği yalan yanlış kulaktan dolma sözlere değil görerek hissederek anlamalı,öğrenmeli.

Gokhan kardeşim daha dune kadar bizim Kadıköy sorumlumuzdu şimdi ne oldu?
Ömer kardeşim düne kadar sana barış manço kayıtlarını kasetleri yolluyordum banada görev verin diyordun şimdi ne oldu?

Soyleyim ne olduğunu: Çıkarlarınız doğrultusunda dümeninizi çeviriyorsunuz.

Ha bi gün bundan vazgeçerseniz işte o zaman hem barışçı hemde mançocu olucaksınız.

Kaldıki albüm ve kitap oyle kolay olmuyor arkadaşım.Bizler hiç bir Manço ailesi mensubundan destek almaksızın kendi ozveri ve çabalarımızla bunu yapıyoruz.Bu konuda öyle forumlarda ahkam kesmekle olmuyor.
İş uygulamaya gelince kimse yok ortada.Kimse kimseyi kandırmasın.
Bu çalışmalardan devam etmekte.Çok merak etmek istiyorsan bir gün gelirsin derneğimizi görürsün.Herkes gelip görebilir.

Türkiye'deki ilk ve tek resmi kurum Barış Manço Rock Derneği ailesi olarak sizlere Barış Manço felsefesi ile dolu günler dilerim.
Allah'ıma şükürler olsun ki bugune kadar hep Barış Manço adına doğru iyi işlere imza attık ve bundan sonrada atacağız.

Birkaç kendinizi bilmezin lafını dikkate dahi almayacağımızı bunun üzerimizde etkisi dahi olmayacağını bildiririm.

Forum yazıları ile değil icraatle konuşalım.Milletten albüm alıp çalmakla değil ,yalanla değil ,çıkarla değil ,kim elimize yağ sürüyorsa onun tarafında olmakla değil ,dosdogru adam gibi 1 yıl once neysek şimdide o olalaım.

Bu yazımın üzerine yazacaklarınızı okumayacağımı dikkate dahi almayacağımı ve ayrıca belirtirim.Soyleyeceği olan var ise buyursun yüzyüze konuşalım.

Serkan Hacıömeroğlu
Barış Manço Rock Derneği Onursal Başkanı
Universiteli Barış Manço Severler Komitesi Başkanı
Barış Manço Rock Ekspresi Vokal

Helal olsun diyorum başkada bir sey demiyorum...Seni çok seviyoruz.İyi varsın Baskanım...

Kullanıcı avatarı
onxGS
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen onxGS » Pzr Ara 23, 2007 20:07 pm

serkan bey bir iş kolay olmaz bir yıl olmaz 2 yıl olmaz 3 yıldır çıkmamış kayıtlar bizde kitap basıcaz diyorsunuz bırakın allahınızı severseniz emre plak gibi gözü paradan başka hiç birşey göremeyen bir kurum o kayıtları havada kapar ve hemen basardı kimi kandırıyosunuz siz ya..

Barış Manço adına hiç birşey yapmadığınız gibi rock adına da bi şey yapmıyorsunuz bari ikisinden birini kaldırın yahu :geberdim:
Galatasaray,İstanbul

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Pzt Ara 24, 2007 03:23 am

Serkan önce o kadar topladığın paralar ne oldu onların hesabını ver, sonra milyonlarca Barış severi ilgilendiren "kaplumbağalardan türküler" den bi haber ver. ayrıca organizasyon diyosun ne organizasyonu, ben ortada birşeyler göremiyorum. ibrahim tatlıses ile mahsun kırmızıgül le Barış Manço' yumu anacaksın. hahayy güleyim, sen önce verdiğin sözde dur, daha doğrusu veremediğin sözlerde durma. gidiyonmu geliyonmu ne yaparsan yap, sözde dernek açmışsın organizasyon yapmışsın, dernek olabilir ama bugune kadar ne bi organizasyon var ortada ne bişey, bizimi kandırıyosun serkann

Gökhan Bey hakkıyla her sene yapıyor, inanırmısın tv ler bile Gökhan beyden bahsediyor. Serkaaaan :cinnet: biz ne körüz ne malız, bi kere olsun göstermedin şu organizasyonlarını, burası fantazi dünyasımı, aslı yılmaz sen değilmişsin, o zaman senin ikizin galiba çünkü aynı ip numaralarınız var, hatta kurtalan ekspress e ettiğin hakaret, plaknet radyosunda ki küfürlerin hep aynı ip lerden,,

yeme bizi serkaaan

senin yalanlarınada dolanlarınada inanan yok, ben bu körpecik beyinlere acıyorum. araştırmadan sana inananlara acıyorum.

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

...

Mesajgönderen gokhankaraduman » Pzt Ara 24, 2007 12:20 pm

Eyvallah Sevgili Ömercim ;

Bakın arkadaşlar şahıs isimleri asla önemli değil kim ne yapar ne yapmaz önemli değil. Barış Manço için neler yapıldığı önemli.Hiç bir zaman kimsenin gelemeyeceği, duymadığı organizasyonlar yapmadım. Hiç bir zaman bu işi yaparak para kazanmadım. Aksine bazı kardeşlerimiz yakından bilirler nerelere neler harcandığını, Organizasyona gelme konusunda valla bizim derdimiz zaten ADAM olan ve ADAM Olacakları bir araya toplamak...

Bence iyisi mi bazı arkadaşlar kendi kendine çırpınmaktan kendini tatmin etmekten vazgeçsin de Barış için uğraşsın.

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
onxGS
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen onxGS » Pzt Ara 24, 2007 21:18 pm

aman gökhan bey dikkat edin bu serkan tilkisi sizin yaptığınız organizasyonları kendi sözde derneğinin sitesine biz yaptık diye koyar

tıpkı teoman'ın unutamadım şarkısını albümüne koyması ve köşkün müze olması gibi kendileriyle alakası olmayan şeyleri kendilerine mal etmekte üstüne yoktur bunların :geberdim:
Galatasaray,İstanbul

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Sal Ara 25, 2007 00:41 am

Dostum köşk haberi ile ilgili yetkili birimler zaten harekete geçmişti, dediğin gibi bir şey yaparsa bizde geçeriz...Çok zor değil.

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Sal Ara 25, 2007 00:59 am

onxGS yazdı:aman gökhan bey dikkat edin bu serkan tilkisi sizin yaptığınız organizasyonları kendi sözde derneğinin sitesine biz yaptık diye koyar

tıpkı teoman'ın unutamadım şarkısını albümüne koyması ve köşkün müze olması gibi kendileriyle alakası olmayan şeyleri kendilerine mal etmekte üstüne yoktur bunların :geberdim:

Bu arada köşkün kapısına gişe koyacaklarmış, jetonlu geçiş olacakmış, öyle yazıyor inanmayan gitsin baksın :geberdim:

Kullanıcı avatarı
onxGS
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen onxGS » Cum Ara 28, 2007 22:10 pm

Facebook'ta konuyla ilgili bir "event" hazırladım. Daha fazla kişinin ilgisini çekebilmek için:

http://www.facebook.com/event.php?eid=6998637945
Galatasaray,İstanbul

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

slm

Mesajgönderen gokhankaraduman » Cum Ara 28, 2007 22:22 pm

çok iyi yapmışın kardeş bende kimden rica etsem diye düşünüyordum

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Cmt Ara 29, 2007 00:50 am

Gökhan Karadumanın Barış Manço için Yaptıgı Etkinlikleri Çok güzel Ve etkileyici İzbırakıyor Gönüllerde Benher Barış Manço Etkinliginde Barış Manço'nun Sımsıcacık Konuşması Ve Onunaramızda Oldunuve Biziizlenidini içimde Hissediyom Gökhan Karadumana Başarılar Dilerim....