BARIŞ MANÇONUN EVI VE MEZARI...

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

BARIŞ MANÇONUN EVI VE MEZARI...

Mesajgönderen com » Pzr Kas 04, 2007 12:10 pm

MERHABA SAYIN BARIŞSEVER ARKADAŞLARIM.

LÜTFEN BANA BARIŞ ABİNİN EVİNE VE MEZARINA NASIL GİDEBİRİM SOYLEYEBİLİRMİSİNİZ?

ÖZELLİKLE MİHRİMAH SULTAN MEZARLIĞININ YERİNİ TARİF EDE BİLİRMİSİNİZ?

TESEKKURLER.

Kullanıcı avatarı
beyaz
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen beyaz » Çrş Kas 07, 2007 23:55 pm

nerden yola çıkacağına bağlı
ben birkaç araba değiştirmeme rağmen çok rahat gidiyorum
ama şöğle söğliyim kadıköy meydanından belediyenin kanlıca otobüslerine biniyorsun şöföre söğle mezarlığın adını orda indirir
inince kime sorarsan gösterirler ineciğin yerden yürüyüş mesafesi on dakika bile değil
sevgiyle kal...

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Pzt Kas 12, 2007 21:07 pm

TEŞEKKÜRLER...

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Sal Kas 27, 2007 11:17 am

lutfen evini de tarif ede bilirmisin? kadıkoy modada olsugunu bılıyorum ama nasıl gidecegimi bilmiyorum. tesekkurler.

trader88
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen trader88 » Prş Oca 31, 2008 23:26 pm

Aslında çok önce sormuşsun soruyu ama cevap olmadığını görünce yazayım dedim eğer hala gidemediysen ;)..

Kadıköy Akmar Pasajına gelmeden bir önceki soldan dön yukarı çık. Bir meydana geleceksin. Sağdan devam et. Sonra baya yürüyeceksin. Moda Caddesine geliceksin orayı geç. Sonra bir meslek lisesi göreceksin sol tarafta adını şimdi unuttum Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi falan olabilir. Orayı da geç. Daha sonra sol tarafta bankalar dizilmeye başlayacak. Finansbankı geçene kadar yürü. Sonra yokuş aşağı bir yola geleceksin sahile inen (Unutma tüm bu yol boyunca dümdüz gidiyorsun). O yokuş aşağı yola girmeden bir önceki soldan dön. Bu döneceğin yol tamamen senin yönünün ters tarafına gidiyor yukarı doğru. Bu yolun bitiminde Yusuf Kamil Paşa Sokağa çıkacaksın. Hemen sağ tarafta Barış abinin evini göreceksin..

Çok karmaşık tarif ettiğimin farkındayım ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.. Eğer karıştırırım diyorsan Moda caddesine geldiğin zaman Yusuf Kamil Paşa sokağın ne tarafta olduğunu sorarsın. O zaman sana daha iyi tarif edeceklerdir.. Şahsen ben öyle yapmıştım.. Bol şans arkadaşım..

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Pzt Nis 21, 2008 21:51 pm

COK TESEKKUR EDERİM...
ELLERİNİZE SAGLIK...İNŞALLAH BULURUM...

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Pzr Ara 14, 2008 21:38 pm

sayın kardeslerim sonunda evi ve mezarı ziyaret ede bildim. tarifleriniz sayesinde kolayca buldum. cok tesekkurler.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Çrş Ara 17, 2008 11:55 am

iki bilgi içinde çok saolun kardeşlerim teşekkürler :)