boş ver

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
sinann
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

boş ver

Mesajgönderen sinann » Pzt Eki 29, 2007 20:12 pm

boş ver dostum zaten kimse duymadı bu olayı yada duymak istemedi bilgisayrın karşısına oturduğumuz yerden ahkem kesmek yerine bir şey yapalım dedikde ondan duyulmadı

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Sal Eki 30, 2007 13:02 pm

:?: :?:

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Sal Eki 30, 2007 13:03 pm

:?: :?:

UMUT YASAM CAN
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen UMUT YASAM CAN » Sal Eki 30, 2007 19:46 pm

konuyu öğrenebilme şansım varmı :?:

Kullanıcı avatarı
sinann
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

konu bu

Mesajgönderen sinann » Çrş Eki 31, 2007 18:32 pm

Evet Barışsever kardeşlerim;
3 Şubat 2007 cumartesi günü saat 14:30'da Alsancak Gülevi'nde buluşuyoruz. Herkesi ama herkesi bekliyorum.

Not:Gülevi Kıbrıs Şehitlerinde Rosense'den dönünce Opus'un karşısındaki yer.

Gelecek olanlar lütfen buraya cevap yazın,rica ediyorum (ayça özdemir)

Arkadaşlar ayarlamak zor değil ancak katılım olmayınca elimden ne gelir!Ben şansımı denedim fakat kimse kesin gelip gelmeyeceğini bildirmedi,bildirenler de ne yazık ki 2 veya 3 kişiydi.Ne yapabilirim şimdi???

ÖNCELİKLE MERHABA ARKADAŞLAR BU SİTEYE ÇOK UZUN BİR ZAMAN SONRA TEKRAR Bİ ŞEYLER YAZMAMIN SEBEBİ YENİDEN BENİDE HEYCANLANDIRACAK ŞEYLERİN ÜMİDİNİ TAŞIMAM VE BURDAKİ YAZILARI GÖRMEMDİR
SEVGİLİ ARKADAŞIM AYÇA ÖZDEMİR İN EN AZ KENDİ KADAR GÜZEL BİR DÜŞÜNCESİ VAR VE BUNU GERÇEKLEŞTİRMEK TAMAMEN BİZİM ELİMİZDE ASLINDA BUNU DAHA ÖNCEDE YAPABİLİRDİK AMA AYÇA NIN FİNALLLERİ VİZELERİ BENİM ASKERLİK SONRASINDA İŞ GÜÇ DERKEN Bİ TÜRLÜ FIRSAT BULAMADIK AMA HALA YILLAR SONRADA OLSA Bİ BULUŞMAYI AYARLAMAK İSTEĞİ İÇTEN GELEN DÜRTÜLERİN DURMAMASINDAN OLSA GEREK BİLİYORUM Kİ ÇOĞUMUZ BU SİTEDE AYNI DÜŞÜNCELERİN İNSANLARIYIZ VE ARTIK ÇOK ZOR Bİ ŞEY DEĞİL BU İZMİRDE OTURAN TÜM BARIŞ MANÇO SEVENLERİ HAYATINIZDAN BİR GÜNDEN FERAGAT EDİN VE BU BULUŞMA NOKTASINA GELİN BENCE TABİ KENDİNİZ GİBİ BİR ÇOK BARIŞ MANÇO SEVENLE TANIŞMAK MUHTEŞEM OLACAK BENCE

KENDİSİNDEN DE ALDIĞIM İZNE DAYANARAK BİR ÖRNEK KENDİMİ GÖSTERE BİLİRİM

2004 ARALIK AYINDA BU SİTEDE BARIŞ MANÇO HAKKINDA Kİ BİR YAZISI ÇOK HOŞUMA GİDEN AYÇA ÖZDEMİR E BİR MAİL ATMIŞTIM SONRA CEVAP MAİL İ SONRA BİR MAİL DAHA DERKEN Bİ ŞEKİLDE BULUŞTUK VE TANIŞTIK
İŞTE ŞİMDİ BAKTIĞIMIZ ZAMAN YAKLAŞIK İKİ YILDIR ÇOK DÜZGÜN SEVİYELİ DÜRÜST BİR ARKADAŞLIK HATTA DOSTLUĞU YAKALAYA BİLDİK ZAMAN ZAMAN TARTIŞTIĞIMIZ ZAMANLARDA OLMUŞTUR AMA BİZİ HER ZAMAN ORTAK PAYDADA BİRLEŞTİREN TEK BİR ŞEY VARDI ODA BARIŞ ABİMİZE OLAN SEVGİMİZ GELİN BU SEVGİMİZİ SİZ BİZE BİZDE SİZE SUNALIM
BEN BURDA HERKEZİN HUZURUNDA AYÇA ÖZDEMİR İN BU PLANI İÇİN VE BUNU UYGULAMAYA SOKMAK İÇİN SARF ETTİĞİ ÇABAYA BÜYÜK SAYGI DUYUYOR VA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
BEN AYÇA ÖZDEMİR İN BARIŞ MANÇO YA DUYDUĞU BÜYÜK SEVGİNİN BİR HAYRANIYIM VE BU SEVGİYİ HİÇ BİR ZAMAN BİTMEYECEK OLAN BU ÖZLEMİ DUYAN VE HİSSEDEN HERKESLE TANIŞMAYI ÇOK İSTERİM..
BARIŞ ABİ GİBİ; İÇİNİZDE Kİ O ÇOCUĞA SESLENİYORUM O ÇOCUK YANİ SİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ SALICAKLA KALIN..

İŞTE YAPABİLDİKLERİMİZİN VE YAPABİLECEKLERİMİZİN EN GÜZEL ÖRNEĞİ
LAFA GELDİMİ MANGALDA KÜL BIRAKMAYAN ARKADAŞLAR İCRATA GELDİMİ ORTALIKLIKTA YOKLAR Bİ İNSAN HER KONUDA HAKSIZ ÇIKMAK İSTEYİPTE HAKLI ÇIKABİLİR Mİ YA ÇIKIYORMUŞ NE YAZIK Kİ BEN TAHMİNLERİNDE HİÇ YANILMAYACAĞIM VE BİZ HİÇ DEĞİŞMİYECEĞİZ SEVMENİN SORUMLULUĞUNUN NE OLDUĞUNU BİLMEDEN SEVMEYE DEVAM EDİN
BARIŞ ABİ ARAMIZDAN AYRILDIĞINDA BEN ONA KARŞI BİR ŞEY İSPATLAYAMADIM DİYE DÜŞÜNEN KİŞİLER ARADAN GEÇEN 8 YILDA HALA BİR ŞEY İSPATLAYAMADILAR BENCE.... O BİZİ ÇOK SEVMİŞTİ YA BİZ ONU ????????????????????????????????????? ( sinan ONATÇA)

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Cmt Ara 01, 2007 15:00 pm

malesef burada konuşan çok ama icraata gelince kimse neredeyse yok
Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Cmt Ara 01, 2007 17:23 pm

Gökhan Karaduman'ı tanımayan Barış Manço sever neredeyse yoktur. Herkez Gökhan Karaduman' ı tanır. Çünkü 1999 dan bu yana birşeyler yapıyor. ve yapacakta, eee şimdi Ayça Özdemir kimdir ne değildir, nerden bilelim. Mangalda kül bırakmayanlar kimler, nerede yanıyor bu mangal, mangalmı yoksa, dijitalleşmiş teflon tavalarmı var :hayallah:

Terazileri tekrar düzenleyelim. Görmek istediğinizi görürsünüz ancak bunu unutmayın.

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Cmt Ara 01, 2007 18:07 pm

Ömercim ayça da çok değerli bir Barış Severdir.
İzmirde yaşar ve zaten davet de oradakilere yapılmış sanıyorum...

Sen şu msn i bi açsana kardeş
Barış ve Sevgi Dileklerimle

Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

http://www.barismanco7-77dd.com

www.gokhankaraduman.net