MAKİNAYA BU HAFTA GELMEK İSTEYEN//30.06.07

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

MAKİNAYA BU HAFTA GELMEK İSTEYEN//30.06.07

Mesajgönderen batubey » Pzt Haz 25, 2007 17:35 pm

ARKDAŞLAR BU HAFTA MAKİNA PROGRAMINDA OKAN ABİYLE KONUŞMAYI DÜŞÜNÜYORUZ YAKLAŞIK 10 KİŞİ GİDİCEZ 3 KİŞİ HAZIR 7 KİŞİ LAZIM GELMEK İSTEYEN OLURSA BANA ULAŞSIN EN GEÇ BU GECEYE KADAR GİDİŞ DÖNÜŞ GİRİŞ 20 YTL AMACIMIZ İSE BARIŞ ABİMİZİ HATIRLATMAK VE MÜZE İŞİNİ KONUŞMAK..

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Re: MAKİNAYA BU HAFTA GELMEK İSTEYEN//30.06.07

Mesajgönderen harlemci » Pzt Haz 25, 2007 19:11 pm

batubey yazdı:ARKDAŞLAR BU HAFTA MAKİNA PROGRAMINDA OKAN ABİYLE KONUŞMAYI DÜŞÜNÜYORUZ YAKLAŞIK 10 KİŞİ GİDİCEZ 3 KİŞİ HAZIR 7 KİŞİ LAZIM GELMEK İSTEYEN OLURSA BANA ULAŞSIN EN GEÇ BU GECEYE KADAR GİDİŞ DÖNÜŞ GİRİŞ 20 YTL AMACIMIZ İSE BARIŞ ABİMİZİ HATIRLATMAK VE MÜZE İŞİNİ KONUŞMAK..

Batu Ferit ve bana kontenjandan 2 yer ayarlarmısın, ayrıca msn de görüşelim.

Kullanıcı avatarı
Petek Gök
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Petek Gök » Pzt Haz 25, 2007 19:25 pm

orda olmayı çok isterdim ama ankaradayım malesef izin alma problemi olmasa kesin orda olurdum.. size boş şans inşallah işe yarar görüşmeniz..

Kullanıcı avatarı
ALİ ÖZMEN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen ALİ ÖZMEN » Pzt Haz 25, 2007 23:50 pm

dostum banada 2 kişilik kontenjan ayırabılırsen sevınırım... bı sorun cıkmazsa 3 kişide gelebılırız... bana msn den ulasabılırsen sevınırım senın msn yazmıoda....
İZManço Facebook: https://www.facebook.com/groups/1406696942947567/

İZManço YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCv4fsNLzjoYE_Im_V26bEvA

İZManço İnstagram: https://instagram.com/izmanco/

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Sal Haz 26, 2007 02:55 am

tamam o zaman ben öğlen yine ararım kadını sonra netleşince sitede söylerim Ömer abi senin msn zaten var Ali abi senide eklerim daha detaylı konuşuruz

Kullanıcı avatarı
scubi
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen scubi » Sal Haz 26, 2007 04:13 am

KEŞKE FIRSATIM OLSAYDI :(
Mal cimrilerde,
Silah korkaklarda,
Yönetimde akılsızlarda olursa iş bozulur.

Kullanıcı avatarı
ALİ ÖZMEN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen ALİ ÖZMEN » Sal Haz 26, 2007 22:12 pm

batubey yazdı:tamam o zaman ben öğlen yine ararım kadını sonra netleşince sitede söylerim Ömer abi senin msn zaten var Ali abi senide eklerim daha detaylı konuşuruz

batubey nerdesın benı hala eklememısın... konusalım kardes...
İZManço Facebook: https://www.facebook.com/groups/1406696942947567/

İZManço YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCv4fsNLzjoYE_Im_V26bEvA

İZManço İnstagram: https://instagram.com/izmanco/

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Çrş Haz 27, 2007 03:30 am

abi Ömer abiler kesin olmadıgını söyledi en az 10 kişi olmamız gerekiyodu 7 kişiydik kadın en geç yarın haber ver dedi bende kimse gelmek istemeyince kadını aramadım yarın sorcam 5 kişi gidebilirsek sana haber veririm kesin dur ekliyorum şimdi seni

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Çrş Haz 27, 2007 18:06 pm

saat kaçta ve ne gün :saskin: gelebilirim

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Prş Haz 28, 2007 03:27 am

Suat abi gidemiycez büyük ihtimalle çünkü 10 kişi çıkmadı o yüzden bende ayarlamadım

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Prş Haz 28, 2007 11:34 am

Sevgili Batu değerli arkadaşlar böyle şeyleri tek başınıza bireysel olarak yapmaya kalkışığınızda o kişilerle sadece konuşmuş olursunuz.

Ve bir kaç barış sever genç olarak oraya gitmiş olmaktan öteye gidemezsiniz.
Bu tarz düşünceleriniz olduğunda bize ulaşınız.

Bizler zaten emin olun bu projeleri düşünüyor ve gerçekleştiriyoruz ancak Yüksek Ses ile konuşulmuyor ise biliniz ki Kuru Gürültü olmaması için...

Beni her zaman ve çekinmeden arayabilirsiniz.

Gökhan Karaduman
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin
Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
www.barismanco777.org
0535 744 78 68
0555 4800 593

Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Prş Haz 28, 2007 20:14 pm

batubey yazdı:ARKDAŞLAR BU HAFTA MAKİNA PROGRAMINDA OKAN ABİYLE KONUŞMAYI DÜŞÜNÜYORUZ YAKLAŞIK 10 KİŞİ GİDİCEZ 3 KİŞİ HAZIR 7 KİŞİ LAZIM GELMEK İSTEYEN OLURSA BANA ULAŞSIN EN GEÇ BU GECEYE KADAR GİDİŞ DÖNÜŞ GİRİŞ 20 YTL AMACIMIZ İSE BARIŞ ABİMİZİ HATIRLATMAK VE MÜZE İŞİNİ KONUŞMAK..

Gökhan abi yukarıdada okuyacagın gibi ben sadece konuşmayı düşünüyoruz dedim tabiki dernek olarak size saygım var sonuçta aynı amaç üzerinde uğraşıyoruz öyle olsa yaptıgınız etkinliklere falan katılmam fakat ne kadar çok Barışsever o kadar çok kuvvettir bana göre denemekten bişey çıkacagını sanmıyorum aa tabiki sizinle beraber yürütsek bu işi daha iyi olur hatta biliyorsun ilk başta müze konusunu dernek başkanı İnci teyzeyle görüşerek açtım ve müze işinde destek verenler adına İnci teyzenin ve senin adınıda yazdım başka bi amacım olsa bunları yapmazdım fakat dernekte işler biraz daha ağır yürüyor ve ben daha 18ime giremedigim için dernekte bi yetkim olamıyor (ben böyle biliyorum yanlışsa düzeltirsen sevinirim) bu yüzden bende boş duracagıma bişeyler yapmak istiyorum

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Cum Haz 29, 2007 12:08 pm

Sevgili Batu ;
Senin heyecanını ve düşüncelerini gayet iyi bir şekilde anlıyorum, bir düşün bakalım kendini Kültür Bakanlığı'nda bir yetkili veya Okan Bayülgen vs yerine koy gidiyorsun Barış Manço'nun evinin müze olmasını istiyorum diyorsun ( ki yahu bi heyecan yapma ev sorunu çözülüyor gibi zaten ) adam sana diyor ki peki sen kimsin ? ben bir Barış severim diyorsun. ee peki sonrası ?

Oysa biz bir derneğin bu derneğin Genel Başkanı Manço'nun kız kardeşi bir tüzüğümüz planlarımız düzgün işlemesini istediğimiz projelerimiz var ve bu uğurda hayli ter döküyoruz.

Yanlış anlama şevkini kırmak asla değil amacım ama sizlerin heves ile kapısını aşındırdığınız kişilere bizim daha sonra ciddi bir konu için görüşme hakkımız kalmıyor.

Ha ama bende görüntü takas etmek, poster toplamak vs den daha başka şeyler yapmak istiyorum abi neler yapabilirim diyorsan ara beni görüşelim konuşalım...

Gökhan Karaduman
İstanbul Sorumlusu
0535 744 78 68
0555 4800 593
www.barismanco777.org

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Cum Haz 29, 2007 19:01 pm

Gökhan abi ben oraya gidiyorum ama Okan Bayulgende bakanlıktaki yetkililerde benim kendi adıma konuşmadıgımı biliyor ben oraya gidip konuştugum zaman arkamda tüm Barışseverlerin oldugunu bilecekler ben oraya gidince evin müze olmasını istiyorum demeyecegim biz Barış Manço hayranları olarak bu evin müze haline getirilmesini istiyoruz diyecegim..ayrıca Barış Manço dernekleri 8 senedir var ama yapılan ve gerçekleştirilen şeyler ne yazık ki çok fazla değil bence birşeyler yapabilecegine inanan derneğe bağlı olmayan kişilerinde birşeyler yapmak istedigi taktirde istediklerini yapması gerekiyor neyse bu konuyu burada uzatmaya gerek yok bu kadar büyütülecek bir konu değil msnde zaten konuşuruz

Kullanıcı avatarı
Petek Gök
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Petek Gök » Cum Haz 29, 2007 19:24 pm

batubey yazdı:ayrıca Barış Manço dernekleri 8 senedir var ama yapılan ve gerçekleştirilen şeyler ne yazık ki çok fazla değil bence birşeyler yapabilecegine inanan derneğe bağlı olmayan kişilerinde birşeyler yapmak istedigi taktirde istediklerini yapması gerekiyor

işte bu kısma sonuna kadar katılıyorum..

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Cmt Haz 30, 2007 00:09 am

Sevgili Batu , Sevgili Petek size göre 8 yıldır bir şey yok gibi görünebilir çünkü tam olarak içinde olmadığınızdan dolayı bizlerin nelerle uğraştığını neler yapmaya çalıştığını şu anda bir arada olmasak farklı şeylerden bahsetsek bile Serkan Hacıömeroğlu'ndan tutun ,Yaşar Doğan'a kadar herkes aynı amaç için uğraştı ve bir çoğumuz hala uğraşıyoruz.

1999-2002arası bende sizler gibi kimse bir şey yapmıyor diyerek Lale hanımdan tutun Bahadır abilere kadar bir çok kişiye cephe aldım ve bireysel olarak çalışmalar yapmak istedim ama inanın görüştüğüm kişiler arasında en ilgili olan bile ilgisiz davrandı ve ufak etkinlikler dışında hiç bir dişe dokunur başarımız olmadı 2002 itibari ile sn Savaş Manço ile samimiyetimin artması ve yaş olarak da olgunlaşmanın verdiği ağırlıkla anladım ki davulun sesi uzaktan hoş geliyor sizin "aman bee" dediğiniz kişiler nasıl uykusuz geceler yaşıyor....

Sevgili Batu buyur illa gitmek konuşmak istiyorsan konuş ama gittim konuştum şöyle şöyle oldu deyip burada yazma 0535 744 78 68 bir ödemeli ara ben seni hemen ararım konuştur beni Okan beyle...

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Cmt Haz 30, 2007 02:12 am

yok Gökhan abi gitmicez 7 kişi falan çıktı sonra 5e düştü bende iptal ettirdim hem toplanalım diyenlere toplanma amaçlı hemde konuşma amaçlı gidicektik ama iptal oldu

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Cmt Haz 30, 2007 12:36 pm

:)

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Pzr Tem 01, 2007 21:14 pm

arkadaşlar Makinaya gidilmedi ama hiç kimse sadece lafta kaldıgını sanmasın ev konusunda Gökhan abi müjde verecegini söyledi eğer bi aksilik olursa Makinayada Beyazada Siyaset Meydanınada Abbas Güçlüyede ve aklıma gelmeyen bize yardımı dokunabilecek programlarada gidip onlarla konuşmaya çalışırım Allahın izniyle Makinaya daha önce 3 kere gittim yine gidebilirdim illa bu forumdan 10 kişi toplamam gerekmiyordu istesem toplamam zor olmazdı ama Gökhan abi müjde verecegini söyledigi için gitmeyi gerek görmedim ve gitmekten vazgeçtim

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Cum Tem 13, 2007 19:47 pm

arkadaşlar böyle mutlaka cevap beklenen topicleri bana göre başka bir yere de açın...çünkü bazen her alana gidilmiyor..genelde " BARIŞSEVERLERİN BULUŞMA NOKTASI"NDA VE YA " SERBESTMİX" E GELİYORLAR...BÖYLE OLSAYDI DAHA ÇOK KİŞİ GÖRÜR VE BELKİDE SAYIYI KOLAYLIKLA TOPLAYABİLİRDİNİZ...AMA YİNE BATUBEY ARKADAŞIMI BU ETKİNLİĞE GİRİŞİMİNDE DOLAYI KUTLUYORUM..BARIŞLA KALIN
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"