Barış Manço'yu seven kesinlikle baksın//(linki koydum)

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Pzt Haz 18, 2007 20:55 pm

evet arkadaşlar böyle gidersek bişeyler olabilir hepinize teşekkürler yeterki isteyelim emin olun bişeyler yapabiliriz

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Pzt Haz 18, 2007 21:02 pm

Ülkemizin yetiştirdiği en büyük sanatçılardan belki de en büyüğü ve Türkiye’miz için Büyük işler yapmış olan bir sanatçımız vardı. Gerek
Japonya’da yaptıkları, Belçika’da yaptıkları, Türkiye’de yaptıkları ve daha birçok Ülkede yaptıklarıyla
ülkemize çok katkı sağlamış bir isimdi. O Barış Mançoy’du. Hem bizim hem de yabancıların gönlünde taht kurmuştu
aynı zamanda devlet sanatçısı da olan, Barış Manço tam 11 sene televizyon programı yaparak Türk televizyon tarihinde bir rekor kırmıştır.
Hem çocuklarla ilgilenerek hem de ülkemizi bize en iyi şekilde tanıtarak büyük başarılara imza atmıştır gönlümüzde taht kuran Barış abimiz tam bir kültür elçisiydi. 200’e yakın ödülü olan bir insandı. Ödüllerini buraya yazmanın uzun zaman alacağını ve sizinde bildiğinizi biliyoruz. Barış Manço'ya göre, Türkiye'nin de bulunduğu konumun kesin bir sınırlaması yoktur. Türkiye, doğudan bakıldığı
zaman batıda, batıdan bakıldığı zaman da doğudadır. Bu konudaki duygularını ise, Japonya konserinde 20.000 Japon'un Türk bayrağı sallamasından televizyon başındaki 60 milyon insanın gözyaşları içinde izlemesi gibi heyecanlandığını ve gurur duyması ile ifade ediyor
işte burada kendi düşüncelerini de okuduğunuz gibi Barış Manço ülkemizin tanıtımında büyük katkı sağlamıştır. Şarkılarının bir bölümü Yunanca, Bulgarca, Arapça, Farsça, Japonca, İbranice, Fransızca, İngilizce ve Flemenkçe’ye çevrilmiştir. Her ülkede şarkıları çok sevilmişti. İşte Barış Manço böyle Büyük bir sanatçıydı 200’den fazla şarkısı olan efsane sanatçımızın şarkılarının çoğu hala dillerdedir. Barış Manço, Mısır Televizyonu'nda canlı yayında Dağlar Dağlar'ı Arapça söylemişti, bu programın sonunda Mısırlılar sokağa döküldüğü gibi, program da defalarca tekrarlanmıştı. En büyük arzusunun ansiklopedilerde yer almak olduğunu söyleyen ve "Barış Manço Müzesi" kurmak isteyen fakat kendisi kuramadığı gibi hayranları ve ailesinin de kuramamasıyla sonuçlanan bir istekti bu. Bunun nedeni ise yaptıklarının katkıların yanında çok cüzi bir miktar olan bir borcundan dolayı gelen hacizdir. Size soruyorum günümüzde Ajdarların,
Alihanların, Banu Alkanların boy gösterdiği bu ülkede İsmail YK'nın satış rekorları kırdığı bu ülkede bu kadar katkı sağlayan 7’den 77’ye herkesin sevgilisi olan Barış Manço’nun hakkettiği yer bu mudur ? Büyük Devletimiz Sanatçım dediği Devlet Sanatçısı unvanı taktığı sanatçısına sahip çıkamıyor mu ? Barış abimizin en büyük vasiyeti olan, Müze isteği niçin hala gerçekleştirilemedi? Barış
abimizin ölümünden sonra anladığımız değerini yine Modadaki ev tinercilerin saldırısında yandığında mı anlamamız gerekiyor. ? Yine Türk Milletinin klişeleşmiş duruşlarından biri olan, “iş işten geçtikten sonra değeri anlaşılır” sözünü bir kez daha mı doğrulamamız gerekiyor. İlla ki ? Size soruyorum, Barış Manço'nun evi maddi ya da manevi ne kazandırır. ? Öldüğünde günlerce evinin önünde bekleyen bizler cenaze törenindeki binlerce insan bir kez daha mı üzülelim hani söz verilmişti hani o dönemin Kültür Bakanı Sayın İstemihan Talay evin müze olacağını söylemişti. Nerede bu söz koskoca Barış Manço bu değeri hak etmiyor. Emin olun ki bizler, hala onun boş evine gidip üzülüyoruz. Müze olmasa da yine gidip ve üzüleceğiz ama; bu evin müze olması gerekiyor ve biz bunu çok istiyoruz. Büyük Duayen Barış abimizin birikimlerinin müze olmasını istiyoruz. Küçük çocuklarımıza ve yeni nesile ekranda boy gösterenler yeterince kötü örnek olmadılar mı? Biz onun evini müze yaparak yeni nesillere onu tanıtmak ,onun felsefesini anlatmak, onlara iyi örnek olmak ,Barış ağabeyimize vefa borcumuzu ödemek ve Onu yaşatmak istiyoruz. Tekrar söylemek istiyorum. Moda’da ki evin o halde durmayıp Müze haline getirilmesi maddi gelir getirebilir. Ve her Barış Manço şarkısı dinleyen, hatırası olan, milyonlarca insan biraz olsun vefa borcunu
ödemiş olacaktır.

benden de ancak bu kadar oluyor..kesme işaretleri falan..

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Pzt Haz 18, 2007 21:07 pm

çok önemli bi konuya parmak basmışsın kardeşim/abim
kesinlikle ben de destekçinizim bu konuda
Uzuuuun bi süre yokum.....
(2009 ÖSS ye kadar)

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Pzt Haz 18, 2007 21:20 pm

hzllll yazdı:Ülkemizin yetiştirdiği en büyük sanatçılardan belki de en büyüğü ve Türkiye’miz için Büyük işler yapmış olan bir sanatçımız vardı. Gerek
Japonya’da yaptıkları, Belçika’da yaptıkları, Türkiye’de yaptıkları ve daha birçok Ülkede yaptıklarıyla
ülkemize çok katkı sağlamış bir isimdi. O Barış Mançoy’du. Hem bizim hem de yabancıların gönlünde taht kurmuştu
aynı zamanda devlet sanatçısı da olan, Barış Manço tam 11 sene televizyon programı yaparak Türk televizyon tarihinde bir rekor kırmıştır.
Hem çocuklarla ilgilenerek hem de ülkemizi bize en iyi şekilde tanıtarak büyük başarılara imza atmıştır gönlümüzde taht kuran Barış abimiz tam bir kültür elçisiydi. 200’e yakın ödülü olan bir insandı. Ödüllerini buraya yazmanın uzun zaman alacağını ve sizinde bildiğinizi biliyoruz. Barış Manço'ya göre, Türkiye'nin de bulunduğu konumun kesin bir sınırlaması yoktur. Türkiye, doğudan bakıldığı
zaman batıda, batıdan bakıldığı zaman da doğudadır. Bu konudaki duygularını ise, Japonya konserinde 20.000 Japon'un Türk bayrağı sallamasından televizyon başındaki 60 milyon insanın gözyaşları içinde izlemesi gibi heyecanlandığını ve gurur duyması ile ifade ediyor
işte burada kendi düşüncelerini de okuduğunuz gibi Barış Manço ülkemizin tanıtımında büyük katkı sağlamıştır. Şarkılarının bir bölümü Yunanca, Bulgarca, Arapça, Farsça, Japonca, İbranice, Fransızca, İngilizce ve Flemenkçe’ye çevrilmiştir. Her ülkede şarkıları çok sevilmişti. İşte Barış Manço böyle Büyük bir sanatçıydı 200’den fazla şarkısı olan efsane sanatçımızın şarkılarının çoğu hala dillerdedir. Barış Manço, Mısır Televizyonu'nda canlı yayında Dağlar Dağlar'ı Arapça söylemişti, bu programın sonunda Mısırlılar sokağa döküldüğü gibi, program da defalarca tekrarlanmıştı. En büyük arzusunun ansiklopedilerde yer almak olduğunu söyleyen ve "Barış Manço Müzesi" kurmak isteyen fakat kendisi kuramadığı gibi hayranları ve ailesinin de kuramamasıyla sonuçlanan bir istekti bu. Bunun nedeni ise yaptıklarının katkıların yanında çok cüzi bir miktar olan bir borcundan dolayı gelen hacizdir. Size soruyorum günümüzde Ajdarların,
Alihanların, Banu Alkanların boy gösterdiği bu ülkede İsmail YK'nın satış rekorları kırdığı bu ülkede bu kadar katkı sağlayan 7’den 77’ye herkesin sevgilisi olan Barış Manço’nun hakkettiği yer bu mudur ? Büyük Devletimiz Sanatçım dediği Devlet Sanatçısı unvanı taktığı sanatçısına sahip çıkamıyor mu ? Barış abimizin en büyük vasiyeti olan, Müze isteği niçin hala gerçekleştirilemedi? Barış
abimizin ölümünden sonra anladığımız değerini yine Modadaki ev tinercilerin saldırısında yandığında mı anlamamız gerekiyor. ? Yine Türk Milletinin klişeleşmiş duruşlarından biri olan, “iş işten geçtikten sonra değeri anlaşılır” sözünü bir kez daha mı doğrulamamız gerekiyor. İlla ki ? Size soruyorum, Barış Manço'nun evi maddi ya da manevi ne kazandırır. ? Öldüğünde günlerce evinin önünde bekleyen bizler cenaze törenindeki binlerce insan bir kez daha mı üzülelim hani söz verilmişti hani o dönemin Kültür Bakanı Sayın İstemihan Talay evin müze olacağını söylemişti. Nerede bu söz koskoca Barış Manço bu değeri hak etmiyor. Emin olun ki bizler, hala onun boş evine gidip üzülüyoruz. Müze olmasa da yine gidip ve üzüleceğiz ama; bu evin müze olması gerekiyor ve biz bunu çok istiyoruz. Büyük Duayen Barış abimizin birikimlerinin müze olmasını istiyoruz. Küçük çocuklarımıza ve yeni nesile ekranda boy gösterenler yeterince kötü örnek olmadılar mı? Biz onun evini müze yaparak yeni nesillere onu tanıtmak ,onun felsefesini anlatmak, onlara iyi örnek olmak ,Barış ağabeyimize vefa borcumuzu ödemek ve Onu yaşatmak istiyoruz. Tekrar söylemek istiyorum. Moda’da ki evin o halde durmayıp Müze haline getirilmesi maddi gelir getirebilir. Ve her Barış Manço şarkısı dinleyen, hatırası olan, milyonlarca insan biraz olsun vefa borcunu
ödemiş olacaktır.

benden de ancak bu kadar oluyor..kesme işaretleri falan..

hazal çok güzel ifade etmişsin.yazdıklarının hepsini okudum.
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

başka aday çıkmazsa bence noktalama yanlışlarını düzeltmeye geçelim olur mu?

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Pzt Haz 18, 2007 21:22 pm

batunun yazısı benim değil batuya teşekkür ediyoruz çok güzel ifade etmiş..

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Pzt Haz 18, 2007 21:23 pm

ben teşekkür ederim arkadaşlar destek verdiginiz için gerçekten çok güzel fikirlerimiz var Bahadır (Akkuzu) abide destek vericek İnci teyze zaten veriyo Gökhan (Karaduman) abide konuşuruz olur dedi gerek Hazal gerek siteye bi türlü üye olamayan ve aşırı derecede Barış Manço hayranı olan Özgede çok uğraş veriyo yani anlayacagınız bu işi ciddiye bindirecegiz inşallah bu iş burada kalmayacak
En son batubey tarafından Pzt Haz 18, 2007 21:26 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Pzt Haz 18, 2007 21:24 pm

düzeltebilen varsa noktalama işaretlerini falan düzeltirse iyi olur :) :)

Kullanıcı avatarı
lokmanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen lokmanço » Pzt Haz 18, 2007 23:14 pm

ya batubey ne güzel şeyler düşünüyorsun ve yapmaya çalışyorsun.tebrik ederim doğrusu :alkis: arkadaşlar bu işin peşini bırakmayalım lütfen öyle bi okuyup geçmeyelim.yani düşünsenize barış manço,ya ait bi müze işte o müze atacağımız maillerle olcak belkide.ve günün birinde o müzeyi gezerken içinizde bi huzur bu müzenin var olmasında benimde katkım var demek istemezmisiz. öyleyse bu işin peşini bırakmayalım kaybolup gitmesin bu konu...

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Sal Haz 19, 2007 00:18 am

hzllll yazdı:düzeltebilen varsa noktalama işaretlerini falan düzeltirse iyi olur :) :)

tamam başlıyorum

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Sal Haz 19, 2007 00:21 am

valla ben baktım kimse düzeltmiyor bende böyle attım noktasına virgülüne dikkat etmeden bişey olmaz çokta önemli değil açıkcası benim için

barışmançokolik
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen barışmançokolik » Sal Haz 19, 2007 00:34 am

arkadaşlar ben de sizi destekliyorum

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Sal Haz 19, 2007 00:39 am

Ülkemizin yetiştirdiği en büyük sanatçılardan belki de en büyüğü ve Türkiye’miz için büyük işler yapmış olan bir sanatçımız vardı. Gerek
Japonya’da yaptıkları, gerek Belçika’da yaptıkları,gerekse Türkiye’de yaptıkları ve daha birçok ülkede yaptıklarıyla
ülkemize çok katkı sağlamış bir isimdi O.O Barış Manço’ydu. Hem bizim hem de yabancıların gönlünde taht kurmuştu .Aynı zamanda devlet sanatçısı da olan Barış Manço tam 11 sene televizyon programı yaparak Türk televizyon tarihinde bir rekor kırmıştır.Hem çocuklarla ilgilenerek hem de ülkemizi bize en iyi şekilde tanıtarak büyük başarılara imza atarak gönlümüzde taht kuran Barış abimiz tam bir kültür elçisiydi.200’e yakın ödülü olan bir sanatçıydı.Ödüllerini buraya yazmanın uzun zaman alacağını sizinde bildiğinizi biliyoruz.
Barış Manço'ya göre, Türkiye'nin de bulunduğu konumun kesin bir sınırlaması yoktur. Türkiye, doğudan bakıldığı zaman batıda;batıdan bakıldığı zaman da doğudadır.Bu konudaki duygularını Japonya konserinde 20.000 Japon'un Türk bayrağı sallamasından,televizyon başındaki 60 milyon insanın O’nu gözyaşları içinde izlemesinden ve heyecanlanmasından,gurur duymasından anlıyoruz.İşte burada gördüğünüz gibi Barış Manço ülkemizin tanıtımında büyük katkı sağlamıştır.Şarkılarının bir bölümü Yunanca, Bulgarca, Arapça, Farsça, Japonca, İbranice, Fransızca, İngilizce ve Flemenkçe’ye çevrilmiştir.Hemen hemen her ülkede şarkıları çok sevilmişti. İşte Barış Manço böyle büyük bir sanatçıydı.200’den fazla şarkısı olan efsane sanatçımızın şarkılarının çoğu hala dillerdedir.Barış Manço, Mısır Televizyonu'nda canlı yayında Dağlar Dağlar'ı Arapça söylemişti, bu programın sonunda Mısırlılar sokağa döküldüğü gibi, program da defalarca tekrarlanmıştı.
En büyük arzusunun ansiklopedilerde yer almak olduğunu söyleyen ve "Barış Manço Müzesi" kurmak isteyen, fakat kendisi kuramadığı gibi hayranları ve ailesinin de kuramamasıyla sonuçlanan bir istekti bu. Bunun nedeni ise yaptıklarının katkıların yanında çok cüzi bir miktar olan bir borcundan dolayı gelen hacizdir.Size soruyorum günümüzde Ajdarların,Alihanların, Banu Alkanların boy gösterdiği bu ülkede,İsmail YK'nın satış rekorları kırdığı bu ülkede bu kadar katkı sağlayan 7’den 77’ye herkesin sevgilisi olan Barış Manço’nun hakkettiği yer bu mudur? Büyük Devletimiz;Sanatçım dediği,”Devlet Sanatçısı” unvanı taktığı sanatçısına sahip çıkamıyor mu?Barış abimizin en büyük vasiyeti olan “müze” isteği niçin hala gerçekleştirilemedi?Barış abimizin ölümünden sonra anladığımız değerini yine Moda’daki evinin, tinercilerin saldırısında yandığında mı anlamamız gerekiyor?Yine Türk Milletinin klişeleşmiş duruşlarından biri olan,“iş işten geçtikten sonra değeri anlaşılır” sözünü bir kez daha mı doğrulamamız gerekiyor illa ki?Size soruyorum,Barış Manço'nun evi maddi ya da manevi ne kazandırır?Öldüğünde günlerce evinin önünde bekleyen bizler,cenaze törenindeki binlerce hayranları,bir kez daha mı üzülelim?Hani söz verilmişti?Hani o dönemin Kültür Bakanı Sayın İstemihan Talay evin müze olacağını söylemişti.Nerede bu söz?Koskoca Barış Manço bu değeri hak etmiyor.Emin olun ki bizler, hala onun boş evine gidip üzülüyoruz.Müze olmasa da yine gidip ve üzüleceğiz ama; bu evin müze olması gerekiyor ve biz bunu çok istiyoruz. Büyük Üstad Barış abimizin birikimlerinin müze olmasını istiyoruz.Küçük çocuklarımıza ve yeni nesile ekranda boy gösterenler yeterince kötü örnek olmadılar mı?Biz onun evini müze yaparak yeni nesillere onu tanıtmak,onun felsefesini anlatmak,onlara iyi örnek olmak,Barış ağabeyimize vefa borcumuzu ödemek ve O’nu yaşatmak istiyoruz.Tekrar söylemek istiyorum.Moda’da ki evin o halde durmayıp “müze” haline getirilmesi maddi gelir getirebilir.Ve her Barış Manço şarkısı dinleyen,hatırası olan,milyonlarca insan biraz olsun vefa borcunu
ödemiş olacaktır.Bizler O’nu hiç unutmadık,hep sevdik.Çünkü O,bizleri çok sevmişti…

arkadaşlar ben düzelttim elinmden geldiğince.birkaç sözcükle de anlam uyuşmazlığı olduğunu düşündüğüm için oynadım.eğer kaçırdığımız yerler varsa ya da alakasız olduğunu düşünüdüğünüz bölümler varsa değiştirelim,öyle yollayalım bu metni.daha hazırlama aşamasında.herkesin beğenisine sunalım öyle yollayalım.
batu ve hazal'a tekrar teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Sal Haz 19, 2007 00:49 am

bende belirtiniz adreslere mesaj atıcam :alkis:

Kullanıcı avatarı
bm777dd
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen bm777dd » Sal Haz 19, 2007 01:15 am

ben de...... :alkis: :alkis: :alkis: .......(saol batu)
....bm777dd....

Kullanıcı avatarı
ahmetaykan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen ahmetaykan » Sal Haz 19, 2007 15:38 pm

benim düzeltme ve eklemelerimizi nasıl buluyorsunuz..
Bir Barışmanço sevdalısı olrak ben; Dünyaya geç geldiğimi düşünüyorum..

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Sal Haz 19, 2007 18:02 pm

ben yeni bir metin hazırlayabilirim...ne kadar vaktim var? Ayrıca bu ev (müze) meselesini bana bir kaç cümleyle özetlerseniz çok sevinirim...Ne için yazdığımı, kime yazdığımı tam anlamıyla öğrenmek istiyorum...

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Sal Haz 19, 2007 18:13 pm

tabi sende hazırla burada tartışalım hangisini göndermemiz gerektigini ya da ikisinide gönderelim diğer konuya geçince Barış abimizin evi şu an Halk Bankasında ve evin müze olması için Kültür Bakanlıgının birşeyler yapması gerekiyor bizde bunun için Bakanlıga mail atmayı planlıyoruz

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Sal Haz 19, 2007 18:46 pm

paylaşımın için öncelikle çok teşekkür ederim batubey arkadaşım ama tabiki iyi birşeyler elde etmek için paylaşmak 1.aşamadır..bende 1 yazı hazırlamaya çalışırım...haydi artık bir şeyler yapalım ...(hzll ARKADAŞIMA GİRİŞİMİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER AYRICA ÇOK DA GÜZEL İFADE ETTİĞİ BELİRTMEK İSTERİM ;) .
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Sal Haz 19, 2007 19:35 pm

EDDA_esra yazdı:paylaşımın için öncelikle çok teşekkür ederim batubey arkadaşım ama tabiki iyi birşeyler elde etmek için paylaşmak 1.aşamadır..bende 1 yazı hazırlamaya çalışırım...haydi artık bir şeyler yapalım ...(hzll ARKADAŞIMA GİRİŞİMİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER AYRICA ÇOK DA GÜZEL İFADE ETTİĞİ BELİRTMEK İSTERİM ;) .

batu kendini çok güzel ifade etmiş ona teşekkür ediyoruz :)

Kullanıcı avatarı
ahmetaykan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen ahmetaykan » Sal Haz 19, 2007 23:32 pm

hazalcım çok hoş şiir tarzında muhteşem bir yazı olmuş.

fakat bunu okuyan değil merhamet edecek kızacaktır bana göre..

içerisinde ağır gelebilecek kelimeler var.

onları çıkarmak gerek. !

ne derssiniz haksımızıyım..

ama harika olmuş o ayrııı....!

Kullanıcı avatarı
ahmetaykan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen ahmetaykan » Sal Haz 19, 2007 23:34 pm

kusura bakmayın be şiir tarzındaki yazı iiçin yorum yaptım..

daha yumuşak ifadeler gerek. yani sizler gereksiniz.

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Çrş Haz 20, 2007 16:26 pm

batubey yazdı:tabi sende hazırla burada tartışalım hangisini göndermemiz gerektigini ya da ikisinide gönderelim diğer konuya geçince Barış abimizin evi şu an Halk Bankasında ve evin müze olması için Kültür Bakanlıgının birşeyler yapması gerekiyor bizde bunun için Bakanlıga mail atmayı planlıyoruz

çok sağol batuhan bilgilendirdiğin için...en kısa zamanda yazıp paylaşacağım...her birinize emeğiniz için çok teşekkür ediyorum...

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Çrş Haz 20, 2007 16:48 pm

evet bizde sert olduğunu biliyoduk yinede bi fikir alalım dedik özgenin yazısı...

Kullanıcı avatarı
batubey
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen batubey » Çrş Haz 20, 2007 18:14 pm

sen saol kulahmet seninde yazını bekliyoruz en kısa zamanda ama bence sen yazana kadar bizim hazırladıgımız mailide göndermeliyiz şahsen ben 5 kere gönderdim :D artık göndermeye başlayalım bence

Kullanıcı avatarı
hzllll
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen hzllll » Çrş Haz 20, 2007 18:33 pm

bende başladım ama farklı farklı adreslerden atıyorum...