Bu Yaz Dönemi İçin Yeniden 7'den 77'ye (Lütfen mail atalım)

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Bu Yaz Dönemi İçin Yeniden 7'den 77'ye (Lütfen mail atalım)

Mesajgönderen barışhayranı » Pzt Nis 30, 2007 18:30 pm

Arkadaşlar geçen yıl ki girişimler sonuç vermiş ve yaz dönemi boyunca Barış Abimizi TRT ekranlarında görmüştük. Sıra bu yaz için. Hadi arkadaşlar! Ortak bir metin hazırlayıp yağdıralım TRT'ye mailleri ve bu yaz dönemide Barış Abimizin o güzel programlarını izleme şansını yakalayalım.

Arkadaşlar bu metini yollayalım lütfen;

[email protected]

Değerli TRT Yetkilileri;

Geçen yaz yayınlamış olduğunuz Barış Manço ile 7'den 77'ye programını bu yaz döneminde de yayınlamanızı arzu ediyoruz.

Sizlerinde katılacağı gibi bir çok televizyon kanallarında üreyen kavgalı,gürültülü kısacası şiddet içerikli ve çocuklarımızı etkileyen tarzdaki yayınlar artmıştır. Sizden ricamız tekrardan bu yaz Barış'ı yayınlamanız. Bizim isteğimiz ekranlara tekrar Barış'ın gelmesi. Bizler gibi yeni kuşaklarında,geleceğimizinde ondan öğrenmesi gereken çok şey var. Barış Manço gibi bir değerimize sahip çıkalım. Yaşamında hep ülkemiz için çalıştı ama misyonu bitmedi. Şimdi sıra yaptığı eserlerle (şarkıları, televizyon programları vb) yeni nesillerin karşısına çıkmak. Ondan öğrenecek daha çok şey var. Sanata ve sanatçıya önem veren TRT bu yılda büyük değerimiz Barış Manço'yu ekranlarına taşıması isteğimiz, dileğimizdir.

İlgilerinize arz ederiz.

Barış Manço Mix Üyeleri
En son barışhayranı tarafından Pzt Tem 02, 2007 23:02 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
[center]Sadece BARIŞ Olsun...[/center]
LÜTFEN SİZDE BİR MAİL YOLLAYIN!
BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:
viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
Dolphinss
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Dolphinss » Pzt Nis 30, 2007 22:22 pm

harika olurrr..elimde olsa bn cikip yapicam bi rogramm..aam olack ocuta bana yaptiklarini anlatirdimmm hpsi aika hatiralar..baris abiye bir progrm geirmis olanin gurruunu hep yasiorum :oops:

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Pzt Nis 30, 2007 23:10 pm

Birşey söyleyeyim mi, biz mail atsak da atmasak da onlar zaten yayınlayacaklar, isterseniz deneyelim :geberdim:

ayrıca bu konuyada bu lafımdan atlayan zıplayan olursa, cevabımıda yazayım o kişi yada kişiciklere;

4500 üye ile ortak mailler atıp, Barismancomix.com ile ortak çalışma yaptık ve TRT ye bu isteğimizi direttirdik.

Ama TRT ne yaptı, yayınladı fakat çok kesti biçti programları, keşke bütün bütün yayınlasada, gecenin köründe izleyebilsek.

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Sal May 01, 2007 16:09 pm

ayrıca 1995 ve 1996 yıllarının arşivini yayınlıyorlar hep...ben 1988'den itibaren izlemek istiyorum hepsini...

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Cum Haz 22, 2007 21:27 pm

evet arkadaşlar görüldüğü gibi TRT'den ses yok hala

BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:

viewtopic.php?t=1246

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Cmt Haz 23, 2007 03:35 am

harlemci yazdı:Birşey söyleyeyim mi, biz mail atsak da atmasak da onlar zaten yayınlayacaklar, isterseniz deneyelim :geberdim:

ayrıca bu konuyada bu lafımdan atlayan zıplayan olursa, cevabımıda yazayım o kişi yada kişiciklere;

4500 üye ile ortak mailler atıp, Barismancomix.com ile ortak çalışma yaptık ve TRT ye bu isteğimizi direttirdik.

Ama TRT ne yaptı, yayınladı fakat çok kesti biçti programları, keşke bütün bütün yayınlasada, gecenin köründe izleyebilsek.

bu sen de yayınlayacağını kesin olarak nasıl biliyorsun ömer abi

Kullanıcı avatarı
doner-zümrüt
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
İletişim:

Mesajgönderen doner-zümrüt » Cmt Haz 23, 2007 15:28 pm

yazalim, belki henüz yayinlanmamis bölümleri gösterirler????!!

haydi o zaman!!!

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Pzt Haz 25, 2007 01:08 am

ogulcan yazdı:
harlemci yazdı:Birşey söyleyeyim mi, biz mail atsak da atmasak da onlar zaten yayınlayacaklar, isterseniz deneyelim :geberdim:

Kesin olarak bilmiyordum ama yayınlayacaklarını zannediyordum, Fuat 'da orada yapım yaptı, belki bu yaz onu yayınlarlar. veya hiç birşey yayınlamazlar bilemiyorum.

BM

Mesajgönderen BM » Pzt Haz 25, 2007 01:54 am

harlemci yazdı:
ogulcan yazdı:

Kesin olarak bilmiyordum ama yayınlayacaklarını zannediyordum, Fuat 'da orada yapım yaptı, belki bu yaz onu yayınlarlar. veya hiç birşey yayınlamazlar bilemiyorum.

Fuat Güner ile Kuşaktan Kuşağa programı TRT'den Show TV'ye transfer oldu. Cumartesi günleri Show TV'de yayınlanıyor.

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Pzt Haz 25, 2007 02:16 am

BM yazdı:
harlemci yazdı:
ogulcan yazdı:

Fuat Güner ile Kuşaktan Kuşağa programı TRT'den Show TV'ye transfer oldu. Cumartesi günleri Show TV'de yayınlanıyor.

İyide, şöyle birşey var, TRT asla yayın haklarını başkasına devretmez !

Yani istersen 5 kanal dolaşsın eğer TRT de başlamışsa, yayın hakları TRT nindir.

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Çrş Haz 27, 2007 00:04 am

Bir ortak metin o zaman geçen yılki gibi. Yazınına güvenen arkadaşların yardımını bekliyoruz.

BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:

viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Pzt Tem 02, 2007 12:37 pm

Dolphinss yazdı:harika olurrr..elimde olsa bn cikip yapicam bi rogramm..aam olack ocuta bana yaptiklarini anlatirdimmm hpsi aika hatiralar..baris abiye bir progrm geirmis olanin gurruunu hep yasiorum :oops:

Ah be kardeşim Adam Olacak Çocuk programında da yer almışsın ama MC Donalds müdevimleri gibi yazmışsın yazını. Biraz özenseydin :gozyasi:
Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
gurbetcimanço
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen gurbetcimanço » Pzt Tem 02, 2007 12:56 pm

EVET YAA VERSİNLER DE GECENİN KÖRÜNDE VERSİNLER İZLERİZ
Uzuuuun bi süre yokum.....
(2009 ÖSS ye kadar)

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Pzt Tem 02, 2007 13:03 pm

Arkadaşlar ben bir metin hazırladım bunu yollayalım lütfen;

[email protected]

Değerli TRT Yetkilileri;

Geçen yaz yayınlamış olduğunuz Barış Manço ile 7'den 77'ye programını bu yaz döneminde de yayınlamanızı arzu ediyoruz.

Sizlerinde katılacağı gibi bir çok televizyon kanallarında üreyen kavgalı,gürültülü kısacası şiddet içerikli ve çocuklarımızı etkileyen tarzdaki yayınlar artmıştır. Sizden ricamız tekrardan bu yaz Barış'ı yayınlamanız. Bizim isteğimiz ekranlara tekrar Barış'ın gelmesi. Bizler gibi yeni kuşaklarında,geleceğimizinde ondan öğrenmesi gereken çok şey var. Barış Manço gibi bir değerimize sahip çıkalım. Yaşamında hep ülkemiz için çalıştı ama misyonu bitmedi. Şimdi sıra yaptığı eserlerle (şarkıları, televizyon programları vb) yeni nesillerin karşısına çıkmak. Ondan öğrenecek daha çok şey var. Sanata ve sanatçıya önem veren TRT bu yılda büyük değerimiz Barış Manço'yu ekranlarına taşıması isteğimiz, dileğimizdir.

İlgilerinize arz ederiz.

Barış Manço Mix Üyeleri

BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:

viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Pzt Tem 09, 2007 02:32 am

Arkadaşlar lütfen desteklerinizi bekliyoruz. TRT'de şuan 13.30 gibi gündüz kuşağında Çiçek Taksi adlı dizi var ve dizide sona yaklaşılıyor. Bu dizi bitince 7'den 77'ye yerine konulsun. Tabii bizim maillerimizle bu iş gerçekleşebilir. Tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi. Lütfen!

BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:

viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Pzt Tem 09, 2007 22:01 pm

çok saol metin hazırladığın için barışhayranı..ben de düşünüyordum metin hazırlamayı fakat önce davranmışsın :)
hemen yolluyorum .teşekkür ederim :alkis: :alkis:

BM

Mesajgönderen BM » Sal Tem 10, 2007 13:40 pm

Ben de gönderdim bunu.

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Sal Tem 10, 2007 23:55 pm

Teşekkürler baris_onsel ve BM bu duyarlılığı diğer arkadaşlarımızdan da bekliyoruz :)

BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:

viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Çrş Tem 25, 2007 13:25 pm

Arkadaşlar iş icraata gelince kuru gürültü çıkaranların hiç birisi yok ortalıkta, hadi onları geçtim normalleride yok herkesi duyarlılığa davet ediyorum

kampanya www.plaknet.com adresindede ilgi görmektedir.

Kullanıcı avatarı
scubi
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen scubi » Cmt Tem 28, 2007 17:48 pm

Ben ve arkadaşlarım gönderdik inşallah bir olumlu cvp alırız...
Mal cimrilerde,
Silah korkaklarda,
Yönetimde akılsızlarda olursa iş bozulur.

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Pzr Eyl 02, 2007 23:32 pm

tesekkurler baris hayrani.
bende yolluyorum bu metni, ama insallah seneye yayinlarlar.