ŞOK! BMRD AÇIKLADI: ALBÜM GELİYORMUŞ!(Yine Çok Yakında!)

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
sinem
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen sinem » Çrş Mar 14, 2007 21:51 pm

he ayrıca eğer çıkarsa da kesinlikle korsanını alırım ben bunlara para kaznandırmam böyle yüce bir adamın ölüsünün bile arkasından para yedirtmem!!!

belki saygısızca konuştum ama benm onlar gibi para yiyenlere değil barış mançoya saygım var sadece...

:P

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Çrş Mar 14, 2007 23:07 pm

Bu albüm sadece BARIŞ MANÇO albümü olmalı!
[center]Sadece BARIŞ Olsun...[/center]
LÜTFEN SİZDE BİR MAİL YOLLAYIN!
BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:
viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
topaldede
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
İletişim:

Mesajgönderen topaldede » Prş Mar 15, 2007 12:06 pm

valla barış abinin uzerinden o kadar rant elde edenler lduki adam sağken bukadar para kazandır madı kişilere olunce onun adını kullanan zengin makam sahibi oldu biri kolumda oldu der birisi vatan hayini biri cıkar kaset geliyor der bakalım sonumuz ne olacak 8)
TEVFİK DEMİR

Kullanıcı avatarı
asliyilmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen asliyilmaz » Cmt Mar 17, 2007 16:24 pm

oncelikle nasıl bu kadar on yargılı oluyorsunuz şaşıyorum.Sinem arkadaş ve onun gibi düşünenler nasıl bu kadar ugras veren bir kuruma tavırlısınız.Hem konser olsun su olsun bu olsun diyorsunuz hemde olunca saçma sapan konuşuyorsunuz.

Bende barış manço felsefesinden cok uzaksınız...Kimsenin para yedigi yok cebinden harcayıp borca girdiği var.Daha saygılı olmalıyız bence

Kullanıcı avatarı
allbyrock
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen allbyrock » Sal Mar 20, 2007 03:19 am

aslıyılmaz arkadaşıma katılıyorum bir ölçüde,

Eğer bizlere söylendiği gibi çıkarsa albüm malesef BARIŞ MANÇO albümü olmayacak.Benim derdim bu.Fikrimi yinelemek istiyorum.

Rahmetlinin kaydettiği parçalar varsa bunlar albüme konur.BİR ALBÜM İÇİN 3-4 ŞARKI AZ OLUR.

Onun için KURTALAN EKSPRES te albümde Mançonun çalgısal(estrümantal) eserlerini tekrardan günümüze uyarlayarak çalarlar.Süper bir 2007 model MANÇO albümü olur.Bizde kaset ve cd sini birlikte alrak bu albümü arşivimize katarız.Yoksa denildiği gibi çıkarsa EMRE PLAK ın çıkardığı rezalet 2023 albümü gibi çöpe gider.
allbyrock

Kullanıcı avatarı
sinem
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen sinem » Sal Mar 20, 2007 21:56 pm

asliyilmaz yazdı:oncelikle nasıl bu kadar on yargılı oluyorsunuz şaşıyorum.Sinem arkadaş ve onun gibi düşünenler nasıl bu kadar ugras veren bir kuruma tavırlısınız.Hem konser olsun su olsun bu olsun diyorsunuz hemde olunca saçma sapan konuşuyorsunuz.

Bende barış manço felsefesinden cok uzaksınız...Kimsenin para yedigi yok cebinden harcayıp borca girdiği var.Daha saygılı olmalıyız bence

aslıyılmaz kardeşimize ben pek katılmıyorum.bu kesinlikle ön yargı değildir..

ve barış abimizin felsefesi neymiş bi öğret bakalım...ölünün arkasından para yemek miymiş??

açın gözünüzü bence biraz.herkese para kazandırmayın...borca girio belki ama cebinden çıkan paranın fazlası giriodur o cebe tekrar...
burda sadece fikir alışverişi yapılıyor bu arada..saygılı olmayız demeden önce sen fikirlere saygı göster saçma sapan konuşuyorsunuz deme...

gözünüz barışla görsün gönlünüz barışca kalsın

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Sal Mar 20, 2007 23:35 pm

helal olsun adamlara cıkartıyorlar ben önyargılı yorumlar yapmıcam 19 mayısta cıkmassa ozaman konusacam çünkü daha önceden söz verildiği halde 2 yıl bekletilmiş bir albüm

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Sal Mar 20, 2007 23:41 pm

Arkadaşlar yaklaşık bir aydır derneğin sitesine girilmiyor. Sanırım host süresi dolmuş ve yenilme yapılmamış olabilir.

BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:

viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
allbyrock
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen allbyrock » Çrş Mar 21, 2007 01:14 am

Eğer bizlere söylendiği gibi çıkarsa albüm malesef BARIŞ MANÇO albümü olmayacak.Benim derdim bu.Fikrimi yinelemek istiyorum.

Rahmetlinin kaydettiği parçalar varsa bunlar albüme konur.BİR ALBÜM İÇİN 3-4 ŞARKI AZ OLUR.

Onun için KURTALAN EKSPRES te albümde Mançonun çalgısal(estrümantal) eserlerini tekrardan günümüze uyarlayarak çalarlar.Süper bir 2007 model MANÇO albümü olur.Bizde kaset ve cd sini birlikte alrak bu albümü arşivimize katarız.Yoksa denildiği gibi çıkarsa EMRE PLAK ın çıkardığı rezalet 2023 albümü gibi çöpe gider.
allbyrock

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Çrş Mar 21, 2007 18:43 pm

allbyrock yazdı:Eğer bizlere söylendiği gibi çıkarsa albüm malesef BARIŞ MANÇO albümü olmayacak.Benim derdim bu.Fikrimi yinelemek istiyorum.

Katılıyorum arkadaşım.

BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:

viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Sal Mar 27, 2007 20:50 pm

allbyrock yazdı:Eğer bizlere söylendiği gibi çıkarsa albüm malesef BARIŞ MANÇO albümü olmayacak.Benim derdim bu.Fikrimi yinelemek istiyorum.

sanırım senin dediğin gibi olacak ancak enstürmantel parçaları kurtalan ekspres yerine b.m.rock.grubu çalıcakmış.. :saskin:
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
sdbilek
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen sdbilek » Çrş Mar 28, 2007 14:48 pm

ARKADASLAR BU KAVGALARI ETMEYELİM BUNDAN ONCEDE BARIŞ MANÇO ROCK DERNEĞİNİN YAPTIĞI İŞLERİ GÖRDÜK HEPSİNİ ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRDILARR YAZIK BEN BU ALBÜMÜN CIKSA BİLE BARIŞ ABİ YARARINA OLACAĞINI SANMIYORUM CIKACAĞINIDA SANMIYORUM SİNEM ARKADASIMIZADDA KATILIORUM BU BİR ÖN YARGI DEİLDİR....

BARIŞLI GÜNLER...
|UNUTMAK KOLAY DEMİŞTİN ALIŞIRSIN DEMİŞTİN ÖYLEYESE SEN UNUT BİZİ YETERKİ BİZDEN İSTEME | | SENİ COK SEVİYORUZ BARIŞ ABİİİİİİİİİİİİ |

Kullanıcı avatarı
allbyrock
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen allbyrock » Çrş Mar 28, 2007 15:18 pm

kadir 2023 yazdı:quote]sanırım senin dediğin gibi olacak ancak enstürmantel parçaları kurtalan ekspres yerine b.m.rock.grubu çalıcakmış.. :saskin:

en azından böyle olması iyidir.bu arada BM ROCK DERNEĞİNe bu öfke neden bu kadar fazla bilmiyorum.O zaman sizler de derneğe üye olun işleri düzeltin.Ben derneğin ne yaptığını bilmem etmem ama biraz yapıcı olmak lazım değilmi.
allbyrock

Kullanıcı avatarı
sinem
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen sinem » Çrş Mar 28, 2007 15:37 pm

ben burda "asıl" meyveyi veremeyen ağacı taşlıyorum azcık...hem benm işm deil meyve vermek ben sadece barışhayranıyım yapabileceğim şeyleri elbet yaparım ama dernekle benm ne işim yada benm gibi düşünenlerin ne işi olur yapıcı olmakla ne alaksı var ve hacıömeroğlunun yaptığı organizasyonlarda gördüğüm ve sezdiğim kadarıyla hoşuma gitmeyen şeyler hakkında yorum yapıyorum...ne öfkem var ne de kinim...sadece tepkim var o kadar....

Kullanıcı avatarı
allbyrock
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen allbyrock » Prş Mar 29, 2007 01:03 am

tabi ben hiç bir organizasyonlarına katılmadığım için bilemiyorum.dedikleriniz doğrudur mutlaka.saygı duyarım.

saygılar sevgiler.
allbyrock

Kullanıcı avatarı
allbyrock
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen allbyrock » Çrş Nis 25, 2007 16:37 pm

EVET ARKADAŞLAR BİR HABER VAR MI ALBÜM HAKKINDA.
allbyrock

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen gokhankaraduman » Çrş Nis 25, 2007 23:35 pm

sinem yazdı:ben burda "asıl" meyveyi veremeyen ağacı taşlıyorum azcık...hem benm işm deil meyve vermek ben sadece barışhayranıyım yapabileceğim şeyleri elbet yaparım ama dernekle benm ne işim yada benm gibi düşünenlerin ne işi olur yapıcı olmakla ne alaksı var ve hacıömeroğlunun yaptığı organizasyonlarda gördüğüm ve sezdiğim kadarıyla hoşuma gitmeyen şeyler hakkında yorum yapıyorum...ne öfkem var ne de kinim...sadece tepkim var o kadar....
Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
turkerr
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen turkerr » Sal May 08, 2007 23:44 pm

19 mayısa az kaldı bakalım neler olacak
KAYGISIZDA OLSA TÜRKER DERTLİDİR

Kullanıcı avatarı
ALİ ÖZMEN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen ALİ ÖZMEN » Çrş May 09, 2007 01:14 am

gerı sayım başladı arkadaşlar gorucez bakalım butun gercekleri egrileri dogruları... ben gerıye sayıyorum 10
İZManço Facebook: https://www.facebook.com/groups/1406696942947567/

İZManço YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCv4fsNLzjoYE_Im_V26bEvA

İZManço İnstagram: https://instagram.com/izmanco/

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Çrş May 09, 2007 15:48 pm

onxGS yazdı:valla ben fazla ümitlenmeyin derim keza aynı şeyler bir kaç yıldır söyleniyordu

ama kabul etmek gerekir ki ilk defa resmen açıklandı

inşallah bir aksilik çıkmaz da sevincimiz kursağımızda kalmaz...bu haber beni çok sevindirdi...hem de çooookkk....
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Çrş May 09, 2007 15:53 pm

asliyilmaz yazdı:oncelikle nasıl bu kadar on yargılı oluyorsunuz şaşıyorum.Sinem arkadaş ve onun gibi düşünenler nasıl bu kadar ugras veren bir kuruma tavırlısınız.Hem konser olsun su olsun bu olsun diyorsunuz hemde olunca saçma sapan konuşuyorsunuz.

sonuna kadar katılıyorum arkadaşım..bi albüm yapmak da öyle lafta kolay bir durum değil...emek veriliyo maliyet harcanıyo....okan bayülgen ya da programlara katılıp barış manço sevgisini artırmaya çalışıyoruz hemde barış manço içeriği olan bir albüm hakkında böyle bir yorumda bulunuluyor..sevgi ve barışla
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Cum May 18, 2007 16:33 pm

Bakalım Albüm yarın çıkacak mı verilen sözler tutulacak mı

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Cum May 18, 2007 22:17 pm

ogulcan yazdı:Bakalım Albüm yarın çıkacak mı verilen sözler tutulacak mı
yarın 19 mayıs ortada hiç bi şey yok ..
sanırım fiyasko...ama bu kayıtları elinde bulunduran kişi neden BARIŞ MANÇO ya haksızlık ediyor !!! neden yayınlanmıyor !!! ortada bir rant paylaşımı yapılamıyor ondan mı??? :saskin:
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Çrş May 23, 2007 15:46 pm

19 MAYIS GELDİ GEÇTİ ORTADA Bİ ALBÜM YOK.YA ALLAH AŞKINA KİM ÇIKARDI BU NE İDÜĞÜ BELİRSİZ HABERİ???

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Çrş May 23, 2007 21:06 pm

Albümle ilgili bir haber yok sitede site bi kaç gün içinde kapanır arkadaşlar merak etmeyin