barış için barış abıye yardım yaparmıydınız onun onuru için

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

barış için barış abıye yardım yaparmıydınız onun onuru için

Mesajgönderen manco halil » Çrş Oca 31, 2007 11:07 am

sevgılı bırıcık kardeslerım ..su yazıma kulak verın barıs abımızın evını bır sebep ten cevıremeyız o ev suan barış abımızın degıl yanı hacız ettıren bankanın .. sunu demek istıyorum kısacası kımse bu konuda bısı yapmadı ben baslatmak istıyorum bız o evı gerı alalım parasıyla hemde bır kampanya yapalım aramızda para toplayalım vede gerı alıp müze yapalım o evı hadı ne olur bunlara kulak verın..sevgı ve barış la kaılın..
halil

Kullanıcı avatarı
Asım
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen Asım » Çrş Oca 31, 2007 13:16 pm

satışta mı şu an?

belli bir değer biçilmişse ve güvendiğimiz bir kaynakta olursa neden yardım etmeyelim

damlaya damlaya göl olur yani...

ama karısı,çocukları neden bu işe öncülük etmiyorlar anlamak zor!

Kullanıcı avatarı
manco halil
Profesyonel
Profesyonel

haydı aarkadaslar duyarlı olalım da faydamız olsun

Mesajgönderen manco halil » Çrş Oca 31, 2007 13:22 pm

belırlı bır mıktar daha önceden belırlenmıstı hacız olmadan önce tabı ıyı de bır arastırma yapmak lazım ..bu konuda ...bır dıger sorunumuzda ...esı lale ....lale bu konuda bıze yardımcı olması lazım ama sanmıyorum yardım edecegı konuda.. ama elımızde ona mahkum cunkı barış abının butun herseyı onda satmamıssa tabı ...bız er bır olursak bu evı banka dan gerı alırız bu hakkımız da var..zaten ...gereklı yankıyı yapmamız lazım bunun ıcınde 2 subat da toplanarak kadıköyde barış abının evının önunde bu nu baslata bılırız .. haydı sevgılı dost lar her kez yardımcı olsun ılk ıolarakda kadıköye gelın 2 subat da evın önunde olalım sabah erkenden ..bız ler ordayız ...sızlerıde beklıyoruz...sevgı ve barışla kalın....
halil

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

...

Mesajgönderen gokhankaraduman » Prş Şub 01, 2007 01:04 am

Sevgili dostlar ;

Düşünceniz için Teşekür ve tebrik ediyoruz ancak bu bahsi geçen konu bireysel çabalar ile 3 günde yapılacak bir hadise değil büyük projeler fikirler gerekiyor. Ve bizler bunlar için uğraşıyoruz....

Gökhan Karaduman
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Barış ve Sevgi Dileklerimle
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
Osman Taşkıran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Osman Taşkıran » Cum Şub 02, 2007 12:11 pm

arkadaşlar fikirlerinizi takip ediyorum.Bundan birkaçyıl önce AKM de bir konser yapılmıştı hatırlarsanız.Kurtalan Ekspres'den Haluk Levent'e rahmetli Cem Karaca'ya kadar birçok sanatçı sahne almıştı.Bu konserin geliriyle evin onarımının yapılacağı söylenmişti.O gecede davetli olan Turizm ve Kültür Bakanı (şu an milli eğitim bakanı ) söz vermişti evin müze yapımıyla ilgili.Ev daha sonra Halkbankası tarafından 2 defa satışa çıktı.Alıcısı çıkmayınca ev bankaya kaldı.Yani şu an ev Bankanın elinde olmalı.
Gökhan kardeş seni tanıyorum.Geçtiğimiz yaz kadıköy meydanında bir organizasyon yapmıştınız bariş ağabeyin ablası inci manço ile.Hatta çok kısa süreli sohbet etmiştik.En azından ölüm yıldönümlerinde az öncede bahsettiğim AKM deki konser tarzında bişeyler yapılabilir.Sanatçılar çağrılabilir.Kurtalan ekspres sahne alsa yinede bize yeter.Kimse gelmese bile bizler yani barış ağabey in hayranları geliriz.İyi Çalışmalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

merhaba

Mesajgönderen gokhankaraduman » Cum Şub 02, 2007 12:17 pm

Değerli Osman Taşkıran ;
Düşüncenize saygı duyuyor ve paylaşımınız için teşekkür ediyorum bunların hepsi yapılacak proje halinde ancak malesef çok kolay olmuyor o sebeple zamana ve desteğe ihtiyacımız var.
Barış ve Sevgi Dileklerimle

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

http://www.barismanco7-77dd.com

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
sdbilek
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen sdbilek » Pzr Şub 04, 2007 01:16 am

ya abicim nedir bu inat hiç barış manço sevilmedi bu ülkede türkiyeyi kim tanıyordu avrupada kimse barış manço tanıttı ya yazık bu ülke ne kadar cıkarcı olmuş sen barış mançonun evini haczettiricen ne olacak bıraksalar müze olsa ne güsel olur ama ben inanıyorum barış severler olarak bununda altından kalkacağız hepinizi barışla kucaklıyorum barışla kalın
|UNUTMAK KOLAY DEMİŞTİN ALIŞIRSIN DEMİŞTİN ÖYLEYESE SEN UNUT BİZİ YETERKİ BİZDEN İSTEME | | SENİ COK SEVİYORUZ BARIŞ ABİİİİİİİİİİİİ |