Barışseverler!..Adana'da Buluşuyoruz!..

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Barışseverler!..Adana'da Buluşuyoruz!..

Mesajgönderen baris_onsel » Pzt Kas 27, 2006 02:26 am

Arkadaşlar,

Barış Manço adına pek bir şeyin yapılmadığı günümüzde,
Barış Abi anısına birşeyler yapmak için bu konuyu açtım...Öncelikle Şunu belirtmeliyim:Amacım şehir şehir Barış Hayranlarını ayırmak değil kesinlikle...Sadece ben Adana'da ya da Mersin'de herhangi birşey yapılıyor mu?Yapılıyorsa ne yapılıyor?
yapılmıyorsa birşeyler yapalım demeye getiriyorum....
gibi soruların cevaplarını aramaktayım...Diğer şehirden arkadaşlar da fikir üretmek konusunda serbesttirler ve çok yardımcı olurlar eğer bunu yaparlarsa

Demek istediğim eğer bir etkinlik bir anma töreni bir konser vs. düzenleniyorsa ben de elimden geldiği kadar yardım etmek isterim...Eğer yoksa böyle bir şey,en azından O'nu 1 şubatta anmak bizim borcumuz olmalı...

İstanbulda'ki arkadaşlar O'nun mezarını ziyaret ederken,O'nu anma yürüyüşleri düzenlerken,O'nun için en azından bir şey yaparken ben koltuğumda oturup sadece üzülmek istemiyorum artık...

Ben Mersin Universitesi öğrencisiyim...Üniversitede olsun,meydanda olsun en azından bir yürüyüş olsun O'nu ölüm yıldönümünde yalnız bırakmamak için bir çaba gösterelim diyorum....

Eğer Adana'dan ya da Mersin'den kayıtlı üyeler varsa ve gerekli sayıya ulaşırsak bizde bir şeyler yapalım...

Umarım duyarlı olacak kişiler çoğunlukta olur..
Yorum ve Cevaplarınızı Bekliyorum....
...Teşekkür Ederim...
En son baris_onsel tarafından Sal Oca 16, 2007 12:28 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
bm777dd
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen bm777dd » Pzt Kas 27, 2006 19:51 pm

mersin buyuksehir belediye baskanı ile kurtalan ekspresin çok yakın ilişkileri vardırr....zaten barış abi nin vefatın dan sonra kurtalan ekspres bu kent e 3 kere gelmişş ve butun konserlerin de de full çekmiştir...sanırım önümüzdeki yıllarda akdeniz festivalin de de kurtalan ekspres de yer alacaktırr.....
....bm777dd....

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Çrş Kas 29, 2006 12:24 pm

ben niğdedeyim. burdan, düzenleyeceğiniz etkinliklere yardımım olamaz belki ama her zaman etkinlik çerçevesinde yanınızda olurum.bu arada anamurda ilçe başkanı var bi partinin adı aklımda değil barış abiye benzeyen onun da bu gibi konularda ilgileneceğini umuyorum.

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Çrş Kas 29, 2006 23:39 pm

bm777dd yazdı:mersin buyuksehir belediye baskanı ile kurtalan ekspresin çok yakın ilişkileri vardırr....zaten barış abi nin vefatın dan sonra kurtalan ekspres bu kent e 3 kere gelmişş ve butun konserlerin de de full çekmiştir...sanırım önümüzdeki yıllarda akdeniz festivalin de de kurtalan ekspres de yer alacaktırr.....

inş ya...çok iyi olur...

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Çrş Kas 29, 2006 23:45 pm

samet ahmet yazdı:ben niğdedeyim. burdan, düzenleyeceğiniz etkinliklere yardımım olamaz belki ama her zaman etkinlik çerçevesinde yanınızda olurum.bu arada anamurda ilçe başkanı var bi partinin adı aklımda değil barış abiye benzeyen onun da bu gibi konularda ilgileneceğini umuyorum.

evet hatırladım...uzun saçlı bıyıklı bir adamdı...hatta forumda konusu da açılmıştı...linki bulabilirsem yazacam...

haklısın evet yardımı dokunabilir ama nasıl irtibat kurabiliriz?(yanlıs anlama direk sana sormuyorum kardeş :) )
çevresi geniş arkdaşlar varsa ya da çözüm önerileri olan arkadaşlar varsa cevaplarını dört gözle belkiyorum...
saygılar

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Cmt Ara 02, 2006 14:24 pm

burda (niğdede) tarsuslu arkadaşlar var. sordum tanıyorlar o adamı.ben bi daha konuşayım onlarla.nasıl irtibat kurabilriz eğer olacak olursa haberdar ederim. inşallah onunda barış abimizle karşı muhabbeti olursa işimiz kolay lur... :sapka:

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Sal Ara 05, 2006 19:52 pm

kusura bakmayın bu aralar derslerim yoğun giremedim bayaı...

anladım samet ahmet kardeş...çok iyi olur ya...bu arada bu konu ile ilgilendiğin içn çok teşekkür ederim kendi adıma...

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Çrş Ara 06, 2006 15:36 pm

rica ederim. elimden gelen herşeyi yapacağıma emin olabilirsin. seni yalnız bırakırmıyım

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Prş Ara 07, 2006 00:44 am

samet ahmet yazdı:rica ederim. elimden gelen herşeyi yapacağıma emin olabilirsin. seni yalnız bırakırmıyım

ya Allah'ını Sevim dicem :D içimden geldi valla :) :) .haberini bekliyorum.ya yalnız bu aralar pek giremiyorum.oda arkadaşım trafik kazası geçirdi.onla ilgileniyorum.kusura bakmazsın tahminimce.neyse kardeşim.kendine çok iyi bak.

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Çrş Ara 27, 2006 12:14 pm

yaa bu adana ve mersinde başka hiç foruma üye olan yokmu. bu kadar mı sadece arkadaşlar lütfen gelin buraya tanışalım.
haa bu arada baris kardeş o dediğim adamın adı ŞİNASİ ASLAN mış. burda (niğdede) bir arkadaş var anamurlu o söyledi. şinasi aslan şimdi bir market çalıştırıyormuş. orda akrabası varmış bizim arkadaşın. eğer istersek telefonunu alabiliriz. bu adamla bi tanışalım nasıl biriymiş. öyle büyük b,ir etkinlik olmazsa bile kendi aramızda toplanır bir çay içer sohbet ederiz...

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Prş Ara 28, 2006 19:38 pm

çok iyi olur ya...bir irtibat kurabilirsek valla...telefonla görüşmek iyi olur.ya da onu foruma üye yapsak veya msn adresini falan alsak daha kolay olur.hem ekonomik açıdan(git-gel telefon masrafı falan) olmaz,hem de nete girdiğimizde onu göremezsek mail falan atarz.
evet çok büyük bir şey yapamazsak dediğin gibi toplanır en azından biz anarız ya...bu konuya ilgi gösterdiğin için çok teşekkür ederim sana sevgili samet kardeş...kal salıcakla

Kullanıcı avatarı
satellite
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen satellite » Prş Ara 28, 2006 22:29 pm

arkadaşlar BENDE ADANA dayım ne derseniz varım ;)

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Pzr Ara 31, 2006 21:35 pm

önce burda bi toplanalım.ben ce daha fazla var arkadaşlar mix de adanalı mersinli.. hele biz bi toplanalım ondan sonra bişiler düşünürüz. ben ce öyle daha mantıklı..

(rica ederim barış kardeş biz ne için burdayız. ben hep söylüyorum. BİR SEVDAMIZ VAR ONUN İÇİN BURDAYIZ)

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Pzt Oca 01, 2007 14:14 pm

sevgili samet ve satellite ..
Adana da nerde toplanalım?
benim ayın 8inde finallerim başlıyor ve 2 hafta sürecek.
Bir tarih ayarlayalım ve toplanalım ne dersiniz?

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Pzt Oca 01, 2007 17:06 pm

benim de 8 inde finallerim başlıyo 2 hafta sürecek. finaller başlamadan burda bi ayarlayalım kısmet olursa buluşup sohbet ederiz ayrıca başka yerden gelecek falan olursa onlar da gelsin.

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Pzt Oca 01, 2007 17:25 pm

peki kardeş.sen şu anda adana da mısın?
diğer satellite kardeş sen adanananın neresindesin?

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Pzt Oca 01, 2007 17:53 pm

ben niğdedeyim

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Sal Oca 02, 2007 15:07 pm

e hadi bişeyler yapalım finallerden sonra buluşalım kısmet olursa.satellite kardeş sen adanadaın herhalde. sen de müsait olurmusun ayın 20 si gibi ayarlayabilirmiyiz...

Kullanıcı avatarı
satellite
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen satellite » Sal Oca 02, 2007 15:43 pm

ben adanada merkezdeyim yani SEYHAN... okul bitti çalışıorum siz sınavları halledin bi toplanalım heber verirsiniz dimi :) fazla online olamıorum ona göre abi...

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Sal Oca 02, 2007 19:32 pm

Ayıp ediyorsun satellite kardeş.herhalde haber veririz.
bu arada samet baba ben 20 sinde müsait olurum galiba.bir düşündüm de pek işim yok galiba.
niğdedesin demek.sana hemen gıcık bir soru sorim herkesin sordugu gibi...tamam okulda binlerce öğrenci var ama ben yine de soruyorum :D
Turgay Erdal ya da Özlem Savaş diye bir arkadaşı tanıyor musunuz? galiba hayır ama ben yine de sorim.neyse beyler...ayın 20 si gibi buluşalım,Barış Abimizi analım..haydi kendinize iyi bakınız.Allah'a Emanet Olun :)

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Sal Oca 02, 2007 20:30 pm

:D genelde sorulan sorulardan. turgay ikinci sızıf matematik okuyo. gerçi ben mühendislikte okuyorum ama matematik ikinci sınıfta yakın arkadaşım var.
19 u gibi benim de sınavım bitecek. adanaya gelebilirim o zaman. burda haberleşiriz. sınavlar da başlarsa girememe tehlikem var mix e. onun için sınavlar başlamadan konuşalım. hadi sağlıcakla kalın görüşürüz

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Sal Oca 02, 2007 20:33 pm

samet ahmet yazdı::D genelde sorulan sorulardan. turgay ikinci sızıf matematik okuyo. gerçi ben tanımıyorum ama ikinci sınıfta yakın arkadaşım var.
19 u gibi benim de sınavım bitecek. adanaya gelebilirim o zaman. burda haberleşiriz. sınavlar da başlarsa girememe tehlikem var mix e. onun için sınavlar başlamadan konuşalım. hadi sağlıcakla kalın görüşürüz

anam :D tanıyon :D benim liseden elemandır o ya...bir araya gelme gibi bir an olursa senin adanadan barış diye bir arkadaşın varmı diye sor ööyle tanışırsınız çok iyi biridir.merak etme.çok sevindim ya kardeş valla.haydi kendine çok iyi bak.başarılar finallerde..dost :alkis: :alkis:

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Sal Oca 02, 2007 20:53 pm

tamam kardeş heyecanlanma :D sadece orda olduğunu biliyorum. tanışmadık ama karşılaşırsak eğer söylerim..

Kullanıcı avatarı
satellite
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen satellite » Çrş Oca 03, 2007 14:50 pm

tamam o zamn yeri ve zamanı söyleyin size finallerde başarılar bilirim ne illet bişi oldğunu aman çalışın be abi hadi alkışlar size allaha emanet olun tekrar başarılar :alkis: :alkis: :alkis:

samet ahmet

Mesajgönderen samet ahmet » Prş Oca 04, 2007 16:26 pm

satellite yazdı:tamam o zamn yeri ve zamanı söyleyin size finallerde başarılar bilirim ne illet bişi oldğunu aman çalışın be abi hadi alkışlar size allaha emanet olun tekrar başarılar :alkis: :alkis: :alkis:

satellite kardeş benim sınavlar 19 unda bitecek. herhalde barışınki de 19 unda biteceki. 20 si hem hafta sonu iyi olur. yerini siz belirleyin ben fazla yerini bilmem adananın.merkezde nere derseniz gelirim. hadi sağlıcakla kalın