VE İŞTE İŞİN ASLI ORTAYA ÇIKTI!!!!!

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Pzt Eyl 11, 2006 22:09 pm

Peki bu organizasyondan hiç mi gelir elde edilmedi?
[center]Sadece BARIŞ Olsun...[/center]
LÜTFEN SİZDE BİR MAİL YOLLAYIN!
BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:
viewtopic.php?t=1246

BarisManco
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen BarisManco » Pzt Eyl 11, 2006 22:33 pm

evet edildi.90 milyar zarar edildi...

216 adet bilet satıldı her bilet 30 ytl ki biletixten bir kısmı 25.5 ten satıldı ortalama 6000 ytl eder.

Festival gideri ise Sanatçılar+yer+tanıtım+ses-ışık+güvenlik(ses+ışık+güvenlik sponsoru teksatürk) = 94 milyar.

Bunun neresi dolandırıcılık yada BarışManço adını kullanmak anlamış değiliz.
Ha konsere 10000-15000 kişi gelir bizlerde paraları alır kaçarız tamam.ki böyle birşey de olamaz Halk Bank tasviye müdürü ile anlaşmamız gereği festival geliri ile köşkü alacaktık.Bu anlaşmayı isteyene yollayabilirizde.

Bilip bilmeden oturdugu yerden bazıları konuşuyor.Onemli olan konuşmak değil uygulama...
Boş lafla nette yazışma ile Barış Manço yaşatılmaz ve köşk kurtarılmaz ...

Bunuda belirtelim.
Bundan böylede gerçek Barış severlerin bu tarz iftira ve yalanlara kanmaması umuduyla....

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen samanci » Pzt Eyl 11, 2006 23:07 pm

bilgilendirmen için teşekkürler baris manco en azından başka insanların hakkını üzerime almak istemem

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Sal Eyl 12, 2006 12:47 pm

BarisManco yazdı:Sevgili Dostlar;

Oncelikle bu yalan yanlış haberlere inanıp Barış Manço Barış felsefesinden uzaklaştıgınız için oldukça şaşkınım.

Festival de 216 bilet satılmıştır.Ki bu bilet sayısı oraya çıkan bir sanatçının bile ücretini karşılaymaz.

Kaldiki zaten Barış Manço için sahne alıyorum diyip hemde para isteyen sanatçılar utanmalı...

Ayrıca birkonser için bütün sanatçılara ödeme yinede yapılmıştır,dekontlarını isteyen görebilir.

Doğuş-ses ve ışık ile intermega şirketlerinin ödemeleri ise bizimle alakalı değildir.Sponsorumuz olan TEKSATURK şirketi ile alakalıdır ve buda onların sorunudur.

Diğer birşey ise çok bilenler Barış Mançocuyumdiyenler mangalda kül bırakmayanlar nerdeydiniz o gun?
Lafta Barış Manço sevilmez...Destek olup konseri doldurmakla olur.Ki bizler herşeye rağmen (yaklaşık 100 milyar harcayarak) Barış Manço sevgimizi dev bir konserle yaptık...

Şimdi bu yalan haberleri okuyup inananlar yada gelmeyerek orayı boş tutanlar utanmalı.
Kaldiki sitemiz yenileniyor çok yakında yine yayında...
Kimseye hiçbir şekilde borcumuz yoktur.İspat isteyenler derneğimizi istediği an gelip dekontlarımızı görebilir.

İftira atmak ve suçlamak oldukça kolay...Bence bu denli büyük bir organizasyonu herşeye rağmen yapan BMRD yi alkışlamalısınız...

Ben alkışlıyorum çünkü...
katıltyorum :alkis: :alkis: :alkis:
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
bm777dd
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen bm777dd » Sal Eyl 12, 2006 21:06 pm

bazı sanatçıların barış manço için para almasını şaşırmadım ama bazı sanatçıların barış manço için para almalarını şaşırdımm...

Kullanıcı avatarı
sdbilek
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen sdbilek » Cum Eyl 22, 2006 22:47 pm

hocam bunlar barış mançonun adından para cebe indirecek kadar hayinler barış abi bize her zaman barışı öğretti dürstlüğü öğretti ama anlaşılan bunlar barış abiden hiç bişi öğrenmemiştir

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Cmt Eyl 23, 2006 18:09 pm

Arkadaşlar yorum yapmadan önce her mesajı okumanızı rica ediyorum.

BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:

viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

ÖNEMLİ AÇIKLAMA....

Mesajgönderen gokhankaraduman » Prş Eyl 28, 2006 01:03 am

DEĞERLİ DOSTLAR ÖNCELİKLE "BARIŞ MANÇO" ADI KULLANILARAK YAŞANAN BU ÜZÜCÜ ORGANİZASYON BENİ DE OLDUKÇA ŞAŞIRTMIŞDIR...
BİZLERDE BU YAZ 2 BM KONSERİ ORGANİZE ETTİK BİRİ 11 HAZİRAN DA SARIYER STADYUMUNDA DİĞERİ 7 TEMMUZDA KADIKÖY MEYDANINDA İDİ. ETKİNLİKLER KAPSAMINDA NE SPONSORLARDAN NE VATANDAŞTAN KAR AMACI İLE 5 KURUŞ PARA ALINMADAN ALIN TERİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ETKİNLİKLERDİ HATTA ETKİNLİKLERİN YASAL İZİNLERİ İLE KOŞTURURKEN YOLDA KALDIĞIMDA SİTE ÜYELERİMİZDEN DEĞERLİ "BAL BÖCEĞİ" İMDADIMA ÇOK KOŞMUŞTUR.

VEL HASIL UZUN BİR SÜREDİR BARIŞ MANÇO ADINA ETKİNLİK YAPMA HAKKINA SAHİP OLAN TEK KURUM VAR O DA " BARIŞ MANÇO 7DEN77YE DOLU DİZGİN BARIŞ VE SEVGİ DERNEĞİ" DİR BENSE BU DERNEĞİN İSTANBUL SORUMLUSUYUM... ORTALIKTA BARIŞ MANÇO DERNEĞİ DİYE BİR DERNEK BULUNMAMAKTA ... BMRD İSE HİÇ BİR ŞEY DEMİYORUM SERKAN HACIÖMEROĞLU'NUN ŞAHSINA LAFIM YOK DEĞERLİ İNSANDIR ANCAK BAZI KONULAR MUAMMADIR.... ÖZELLİKLE RİCA EDİYORUM LÜTFEN BİR OLUMSUZLUĞU DİREK BARIŞ MANÇO DERNEĞİ DİYEREK PAYLAŞMAYINIZ..

BİZİM ADRESİMİZ İSE YAKIN ZAMANDA YAYINA GİRECEK http://www.barismanco7-77dd.com DUR....

DOLU DİZGİN BARIŞ VE SEVGİ DİLEKLERİMLE
GÖKHAN KARADUMAN
http://www.barismanco7-77dd.com
Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
www.gokhankaraduman.net

hamiyet
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen hamiyet » Prş Eyl 28, 2006 10:34 am

"SİTE YÖNETİMİNE AÇIK ŞİKAYET"
gökhan karaduman adlı üyenin www.barismancomix.com sitesinin hemen her formunda reklam yapmak amaclı boş topkiler açması ve serkan hacı ömeroğluyla gereksiz yere polimiğe girmeye çalışması bizleri rahatsız etmektedir.
şikayetçiyim
:amanin: :( :( :( :(

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Reklam mı ???

Mesajgönderen gokhankaraduman » Prş Eyl 28, 2006 14:27 pm

Pardon benim şahsım ile ilgili ne gibi bir reklamım olabilir evet aynı mesajı bir kaç bölümde paylaştım zira bu duyuru önemli...Polemiklede ilgili bir sorunum yok gerekirse cepten de konuşuruz biz o kişi ile.

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Prş Eyl 28, 2006 14:46 pm

Arkadaşlar kişisel polemikler yerine birlik olmalıyız diye düşünüyorum :hayallah:

BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:

viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

ağzına sağlık Barış Hayranı

Mesajgönderen gokhankaraduman » Prş Eyl 28, 2006 15:29 pm

ağzına sağlık Barış Hayranı

İstanbul Sorumlusu

Gökhan Karaduman

0535 744 78 68

www.gokhankaraduman.net

Prowl84
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen Prowl84 » Cmt Kas 04, 2006 02:21 am

yeterli promosyon yapılamadıgı için konser fazla kişinin dikkatini cekememiş olabilir öncelikle bunu herkesin farketmis olması gerekir fakat bu duyarlı insanların sayısının gercekten de cok fazla olmadıgı gercegini örtbas edemez.

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Pzt Kas 13, 2006 01:29 am

sameth yazdı:
BarisManco yazdı:Sevgili Dostlar;

Oncelikle bu yalan yanlış haberlere inanıp Barış Manço Barış felsefesinden uzaklaştıgınız için oldukça şaşkınım.

Festival de 216 bilet satılmıştır.Ki bu bilet sayısı oraya çıkan bir sanatçının bile ücretini karşılaymaz.

Kaldiki zaten Barış Manço için sahne alıyorum diyip hemde para isteyen sanatçılar utanmalı...

Ayrıca birkonser için bütün sanatçılara ödeme yinede yapılmıştır,dekontlarını isteyen görebilir.

Doğuş-ses ve ışık ile intermega şirketlerinin ödemeleri ise bizimle alakalı değildir.Sponsorumuz olan TEKSATURK şirketi ile alakalıdır ve buda onların sorunudur.

Diğer birşey ise çok bilenler Barış Mançocuyumdiyenler mangalda kül bırakmayanlar nerdeydiniz o gun?
Lafta Barış Manço sevilmez...Destek olup konseri doldurmakla olur.Ki bizler herşeye rağmen (yaklaşık 100 milyar harcayarak) Barış Manço sevgimizi dev bir konserle yaptık...

Şimdi bu yalan haberleri okuyup inananlar yada gelmeyerek orayı boş tutanlar utanmalı.
Kaldiki sitemiz yenileniyor çok yakında yine yayında...
Kimseye hiçbir şekilde borcumuz yoktur.İspat isteyenler derneğimizi istediği an gelip dekontlarımızı görebilir.

İftira atmak ve suçlamak oldukça kolay...Bence bu denli büyük bir organizasyonu herşeye rağmen yapan BMRD yi alkışlamalısınız...

Ben alkışlıyorum çünkü...
katıltyorum :alkis: :alkis: :alkis:

bendee...ya bu arada bilgi sahibi olmadan konuşmanın ne kadar acı bir şey olduğunu bir kez daha anladım...
organizasyonda emeği geçenlere(kimlerden bahsettiğimi az çok anlıyorsunuzdur...) çok teşekkür ederim...umarım gelecekte sadece istanbulda olmaz böyle organizasyonlar...ki bizler de destek olma arzumuzu yerine getirebilelim dimi :)

Kullanıcı avatarı
ayça özdemir
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen ayça özdemir » Pzr Ara 10, 2006 14:34 pm

ahh ahhh bir ağabeyimiz vardı bir zamanlar o hep söylerdi malum şahısın hırsız olduğunu,ölü soyucusu derdi hatırlar mısınız bilmem.pek bir karşı çıkılmıştı o sıralar!!!ne diyeyim geçmiş olsun arkadaşlar!!!

ogulcan

Mesajgönderen ogulcan » Cmt Ara 30, 2006 15:53 pm

yazık ne kadar günah alıosunuz farkında değilsiniz daha tam bi r açıklama yapılmadan harala hürele....saldırın.Olmadı Mahcup oldunuz.Barıs Manco Acıklamaları için teşekkürler 94 milyar zarar çok kötü bi durum ya..Ne diyeceğimi şaşırdım

adadan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen adadan » Prş Şub 01, 2007 11:28 am

Barış Manço hayranı olarak Barış Manço isminin nasıl sömürüldüğünü gördükçe kahroluyorum.Bu karşılıklı suçlamalar hangi siteyi açsam karşıma çıkıyor.İnsan internette Barış abisini takip edemiyecek duruma geliyor, herkes rant peşinde herken kendi reklamını yapıyor.Yıllar önce anadolurockta bana bu kişilerin mezar soyguncusu olduğunu anlatan bi abimiz vardı fazla ciddiye almamıştım ama adamın dedikleri bir bir gerçekleşiyor.

Bırakın Barış Mançomuz bize kalsın....

barisseverdost
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen barisseverdost » Pzr Şub 04, 2007 13:57 pm

hala bu saçma sozlere inanan varmı merak ediyorum...

Bende herkes gibi barış manço için buyuk vefakarlık yapan BMRD yi ayakta alkışlıyorum.

Barış manço severler olarak sizinle gurur duyuyoruz....