Barış Manço İçin Az Şey Yapılıyo

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
kayalarin_oglu_2023
Gelişen Üye
Gelişen Üye
İletişim:

Barış Manço İçin Az Şey Yapılıyo

Mesajgönderen kayalarin_oglu_2023 » Pzr Tem 02, 2006 14:17 pm

BARIŞ MANÇO BENCE TÜRKİYENİN YETİŞTİRDİĞİ EN BÜYÜK SANATÇI.O TÜRKİYE İÇİN ÇOK ŞEY VERDİ VE DAHA DA ÇOK VERMEYE ÇALIŞTI.AMA DEVLET SANATÇISINA SAHİP ÇIKMADI DİĞER ÜLKELER YETENEKLERİNE SAHİP ÇIKARKEN BİZİMKİLER EVİNE HACİZ VEFATINDAN SONRA ASILSIZ DEDİKODULAR FALAN FİLAN.ZAR ZOR TRT DE 7DEN 77 YE YAYINLATTIK.O İNSAN İÇİN AZ BİLE BUNLAR YANİ BİR PARKA YADA Bİ YERE ADI VERMEKLE KALINMAMALI MÜZE MÜZE DİYOLARDI ORTADA BİŞEY YOK YANİ BİLMİYORUM GERÇEKTEN BÖLE BİR DEĞER YAZIK OLUYO.BİZLER BİŞEY YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ EMEĞİ GECEN İNSANLARA BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜRLER AMA DAHA ÇOK ŞEY YAPILMALI.NASIL ABD NİN ELVİSİ İNGİLTERENİN BEATTLESİ VARSA BİZİMDE BARIŞ MANÇO MUZ VAR ONLAR İÇİN YAPILANI BİZ BARIŞ MANÇO İÇİN YAPAMIYORUZ DEVLET SANATÇISINA SAHİP ÇIKMIYO VALLA Hİ YAZIK
EN BÜYÜK SANATÇI BARIŞ MANÇO & www.sohbetizm.com Herkes Davetlidir

Kullanıcı avatarı
memet59
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen memet59 » Sal Tem 04, 2006 14:00 pm

dostum türkiye gelmiş geçmiş en iyi sanatçısına sahip çıkmıyor...bunu biz değiştiremeyiz...ama eğer ucunda para olsaydı bak bakayım türkiye diğer ucundan nasıl gliyorlardı...eğer başbakan erdoğan barış'ın evine gidip dua okuyor ondan sonra diğer oda da içki içiyorsa ben diyecek bir şey bulamıyorum... :( :(

Kullanıcı avatarı
onxGS
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen onxGS » Sal Tem 04, 2006 14:18 pm

memetcim galiba o olayı yannış anlamışın sen R.T. erdoğan dua okurken, lale hanım diğer odada içki içiyormuş ok? ;)
Galatasaray,İstanbul

Kullanıcı avatarı
memet59
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen memet59 » Sal Tem 04, 2006 15:54 pm

onxGS yazdı:memetcim galiba o olayı yannış anlamışın sen R.T. erdoğan dua okurken, lale hanım diğer odada içki içiyormuş ok? ;)

demek ki ben yanlış okudum...

viewtopic.php?t=2047

Kullanıcı avatarı
samanci
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen samanci » Cmt Tem 08, 2006 23:17 pm

yapma be yaw şu dünyanın işine bak barış abimiz bizi belki hiç tanımadı biz nasıl yaşatmaya uğraşıyoruz bazılarıda tanıdığı yakını olduğu halde tamamen öldürmeye uğraşıyor yazıklar olsun diyorum başka kelime bulamıyorum