7den 77ye

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Re: Metin..

Mesajgönderen baris_onsel » Pzr Kas 26, 2006 14:44 pm

gokhankaraduman yazdı:Dostlar aynı metni kopyalayıp adınızı yazarak buraya ekleyiniz ben en son halinin çıktısını alacağım ve bir gün toplanıp imzalarız hepimiz akabinde gerekli yerlere elden teslim ederiz yazımızı daha etkili olacaktır..

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIK - BELEDİYE MECLİS MAKAMINA
KADIKÖY BELEDİYESİ BAŞKANLIK - BELEDİYE MECLİS MAKAMINA

Dünyaca ünlü sevilen sanatçı Barış Manço'yu kaybettiğimizden bu yana 7,5 yıl geçti biz Barış severler sizlerinde destekleri ile onun anısını yaşatmaya gayret ediyor , Barış ve Sevgi dolu yaşam felesefesini yeni kuşaklara aktarmaya çalışıyoruz.

Ancak geçen 7,5 yıl içerisinde gerek Yurt genelinde gerekse Yurt dışı İl ve İlçelerde Barış Manço adının bir çok Cadde, Sokak , Kültür Merkezi, Açık hava tiyatrosuna verildiği halde ne yazık ki yaşadığı semt de Moda'da sadece Barış Manço Kültür Merkezi var Orasında da Müjdat Gezen'in adı daha belirgin.

Sanıyoruz ki Yurdumuzu Dünyaya tanıtmış Barış Manço Moda 81300 Adresini Dünyaya ezberletmiş Barış Manço'nun adının Moda Caddesine BARIŞ MANÇO MODA CADDESİ olarak verilmesinin ve Moda Çocuk Parkı'nın adının MODA ADAM OLACAK ÇOCUK PARKI olarak değiştirilmesinin sizler için çok güç olmasa gerek...

Gerekli çalışmaların başlatılmasını saygılarımızla arz eder, Barış ve Sevgi Dileklerimizi Sunarız.

BARIŞ MANÇO 7'DEN 77'YE DOLU DİZGİN BARIŞ VE SEVGİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİ Üyeleri.
www.barismancomix.com Üyeleri..

ellerine sağlık "gokhankaraduman" kardeşim...yalnız kafamın takıldığı bir yer var.demişsin ki:
Dostlar aynı metni kopyalayıp adınızı yazarak buraya ekleyiniz ben en son halinin çıktısını alacağım ve bir gün toplanıp imzalarız hepimiz akabinde gerekli yerlere elden teslim ederiz yazımızı daha etkili olacaktır..

sanırım istanbuldasınız.acaba sizin demek istediğiniz sadece istanbuldaki arkadaşların mektuplarını mı elden teslim edeceğinizdir?
demek istediğim ben mersindeyim.mektubu direk adrese mi yollayim?yoksa sizin belirttiğiniz bir adres var oraya yollayalım sonra hep bir elden verelimmi diyorsunuz?

Kullanıcı avatarı
gokhankaraduman
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Dilekçe hk

Mesajgönderen gokhankaraduman » Pzr Kas 26, 2006 22:26 pm

şöyle yapın e- imza yöntemi kullanıp aynı metnin altına

isim - imza

ekleyip bana [email protected]. adresine yollayınız.

Bir Dilekçe altında yüzlerce imza olması daha etkili olacaktır.
Barış ve Sevgi Dileklerimle
Barış Manço 7'den 77'ye Dolu Dizgin Barış ve Sevgi Derneği
İstanbul Sorumlusu
Gökhan Karaduman

0535 744 78 68
http://www.barismanco7-77dd.com
www.gokhankaraduman.net

COBAN YILDIZI

Mesajgönderen COBAN YILDIZI » Pzr Kas 26, 2006 23:33 pm

Isim ve soy ismimi metnin altina yazip adresine gonderdim. e-imza nedir pek anlayamadim?? googleden aradim ama hala anlayamadim yaw :oops: