Başkent Ü. Müzik T.'nun planladığı Barış Manço Etkinliği

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
mMc
Yeni Üye
Yeni Üye

Başkent Ü. Müzik T.'nun planladığı Barış Manço Etkinliği

Mesajgönderen mMc » Pzt Mar 20, 2006 21:53 pm

Başkent Üniversitesi Müzik Topluluğu olarak Türkiye'de müzik anlayışına çok güzel bir renk veren Barış Manço hakkında belgesel veya gösteri tarzında bi etkinlik yapılması planlanmaktadır. Bu etkinlik için araştırmalar devam etmektedir. İnternette dolaşan konser görüntülerinin ve kliplerin ses ve görüntüleri yeterince güzel olmadığı için TRT'ye başvuracağız.İnşallah talebimizi olumlu karşılarlar. Eğer bazı verilere ulaşırsak Kurtalan Ekspresten bir üyeyi veya ailesinden birisini Üniversitemizin davet etmesini umuyoruz. Bu konuda herhangibir fikri olan Barış Manço sevenlerini bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Pzt Mar 20, 2006 21:58 pm

bu güzel etkinliği inşallah başarırsınız...EĞER TRT den görüntü alırsanız bizimlede burada paylaşırsanız sevinirim...İNŞ.. hey koca topçu,aynalı kemer kliplerini alırsanız bomba etkisi olur...çünki hey koca topçu BARIŞ MANÇONUN İLK KLİBİ... :alkis:
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
Yakupca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Yakupca » Pzt Mar 20, 2006 22:31 pm

Dilerim çok güzel bir iş çıkarırsınız...ve oluşturduğunuz belgeseli izleme imkanı olmayan BarışSeverlerle de paylaşırsınız :)
Benim verebileceğim nacizane fikir; Barış Manço'nun ardında bıraktığı nice BarışSeverin özlemine ve sesini tam olarak duyuramadığı haykırışına da belgeselde yer vermenizdir...Şu an tesadüfen winampta Dağlar Dağlar çalmaya başladı ve ne yazarsam yazayım kendimi tam olarak ifade edemeyeceğimi anladım... :gozyasi: Yüreğinizdeki Barış'ın size yardımcı olması dileğiyle...
İlle de Barış !!! O'nun kadar bize bizi anlatan olmadı hiç !
Sus ve Dinle!...
Resim

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Pzt Mar 20, 2006 23:08 pm

kadir 2023 yazdı:bu güzel etkinliği inşallah başarırsınız...EĞER TRT den görüntü alırsanız bizimlede burada paylaşırsanız sevinirim...İNŞ.. hey koca topçu,aynalı kemer kliplerini alırsanız bomba etkisi olur...çünki hey koca topçu BARIŞ MANÇONUN İLK KLİBİ... :alkis:
[center]Sadece BARIŞ Olsun...[/center]
LÜTFEN SİZDE BİR MAİL YOLLAYIN!
BU İŞİ BAŞARABİLİRİZ:
viewtopic.php?t=1246

Kullanıcı avatarı
mMc
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mMc » Sal Mar 21, 2006 22:05 pm

Yardımlarınız için teşekkürler ama daha fazla yardım da güzel olabilir...dinlemedeyim :saskin:

Kullanıcı avatarı
sinem
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen sinem » Cum Mar 24, 2006 19:17 pm

lütfen bizimlede paylaşın.şimdiden saolun.HAYDİ ALLAH RASTGETİRE :D
bayramınız mübarek olsunn

Kullanıcı avatarı
memet59
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen memet59 » Cum Mar 24, 2006 19:31 pm

kadir 2023 yazdı:bu güzel etkinliği inşallah başarırsınız...EĞER TRT den görüntü alırsanız bizimlede burada paylaşırsanız sevinirim...İNŞ.. hey koca topçu,aynalı kemer kliplerini alırsanız bomba etkisi olur...çünki hey koca topçu BARIŞ MANÇONUN İLK KLİBİ... :alkis:

ben barış abi'nin ilk video klibini merak ediyorum....

eğer bulursanız lütfen paylaşın......

teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Yakupca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Yakupca » Cum Mar 24, 2006 19:42 pm

mMc yazdı:Yardımlarınız için teşekkürler ama daha fazla yardım da güzel olabilir...dinlemedeyim :saskin:

Elinizde olan ve olmayan dökümanları bilmek gerek ama önce...
Burada körü körüne fikirler söyleyemeyiz ya :)

Sus ve Dinle!...

Resim

Kullanıcı avatarı
mMc
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mMc » Cum Mar 24, 2006 20:28 pm

Yakupca yazdı:
mMc yazdı:Yardımlarınız için teşekkürler ama daha fazla yardım da güzel olabilir...dinlemedeyim :saskin:

:) Tamam o zaman şöyle diyeyim.Bize şuanda lazım olan konser görüntüleri ve klipler bu konuda trt ye danıştık bizden belli bir miktar para istediler tabi bizde masraf çıkarmamak için vazgeçtik.
Eğer elinde konser videoları ve klip görüntülerinin bulunduğu arşivi olan varsa lütfen bu konuda yardım etsin....Bu forumda çoğuna ulaşabiliyoruz ama ya yukarda bişi yazıyor yada kalitesi çok kötü oluyor.
Topluluğumuzda bu görevi ben aldım çünkü Barış Manço benim idolümdür.

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Cum Mar 24, 2006 22:52 pm

mMc yazdı:
Yakupca yazdı:

:) Tamam o zaman şöyle diyeyim.Bize şuanda lazım olan konser görüntüleri ve klipler bu konuda trt ye danıştık bizden belli bir miktar para istediler tabi bizde masraf çıkarmamak için vazgeçtik.
Eğer elinde konser videoları ve klip görüntülerinin bulunduğu arşivi olan varsa lütfen bu konuda yardım etsin....Bu forumda çoğuna ulaşabiliyoruz ama ya yukarda bişi yazıyor yada kalitesi çok kötü oluyor.
yani bi klip görüntüsü için ne istediler..biraz açarmısın konuyu....
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
Yakupca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Yakupca » Cmt Mar 25, 2006 17:29 pm

mMc yazdı:
Yakupca yazdı:

Kardaş seni anlıyorum, sanırım çözüm noktan bizimle ortak ve bir BarışSever olarak bizimle kader birliği yapmalısın. :) örnek: "bu işi başarabiliriz" başlığının içeriği ve oradaki maksadımıza erişebilmek.Ama ne kadar zamanınız var, yetişir mi bilemem :(
Tüm arkadaşlara sesleniyorum Uğur Dündar'a gönderilecek metine bu konuyu da ekleyelim arkadaşlar. (TRT deki dökümanların paylaşılması ki, bu zaten müzede de gerekli olan bir arşiv sanırım.)
En son Yakupca tarafından Cmt Mar 25, 2006 20:29 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Sus ve Dinle!...

Resim

Kullanıcı avatarı
mMc
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mMc » Cmt Mar 25, 2006 20:11 pm

Arkadaşlar bide bir şey sormak istiyorum.Ankarada Barış Manço Derneği bir şey var mı?

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Cmt Mar 25, 2006 20:17 pm

mMc yazdı:Arkadaşlar bide bir şey sormak istiyorum.Ankarada Barış Manço Derneği bir şey var mı?
benim bi bilgim yok...umarım vardır...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
mMc
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mMc » Pzt Mar 27, 2006 19:36 pm

Arkadaşlar lütfen elinizdeki klip ve konser görüntülerini bizimle paylaşın

Kullanıcı avatarı
ALİ ÖZMEN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen ALİ ÖZMEN » Pzt Mar 27, 2006 22:57 pm

mMc yazdı:Arkadaşlar lütfen elinizdeki klip ve konser görüntülerini bizimle paylaşın

arkadasım multimedia bölümünde hemen hemen tüm klipler var ve ayrıca konser kayıtları heber görüntüleri de mevcut bi bak istersen...
İZManço Facebook: https://www.facebook.com/groups/1406696942947567/

İZManço YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCv4fsNLzjoYE_Im_V26bEvA

İZManço İnstagram: https://instagram.com/izmanco/

Kullanıcı avatarı
mMc
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen mMc » Pzt Mar 27, 2006 23:54 pm

bakıyorum da rapidshare gıcıklık yapıyor.