hepinize bravo!!!!!!!!!

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Çrş May 30, 2007 01:54 am

Konu yukarı taşınsın, ilk mesaj buradaki tüm üyelere :D

:P

1 kişi bile yok dediğimde bazıları ÖHÖHÖÖRÖRÖRÖRÖRĞĞĞ gibi sesler çıkarıyorlar, onlara kapak olsun bu konu, sabitleyinde bari, ne kadar aciz olduğunuzu anlayın. :alkis:

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen 34BM777 » Sal Ağu 28, 2007 04:12 am

:gozyasi: :gozyasi: işiolmayıpta gelmiyenleri kınıyom :gozyasi: :gozyasi: ben o gün ordaydım elimde çerceveli bi resim vardı hatırlarsanız kabrin başına koyduk resmi

Kullanıcı avatarı
yar_ola
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen yar_ola » Prş Ağu 30, 2007 04:20 am

SELAM BEN HER SENE GİDİYORUM KİM GELDİ KİM GELMEDİ BİLMİYORUM BİLMEKTE İSTEMİYORUM ZATEN BU İŞLER ZORLA OLMAZ BARIŞI SEVENLER GİDER SAYGILAR
ben bilirim

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Re: hepinize bravo!!!!!!!!!

Mesajgönderen com » Cmt Eyl 01, 2007 13:10 pm

erkinbaba yazdı:İşinde bırakamayacağı mesaisi okulunda sınavı evinde hastası olan yada cok uzaklarıdan kalkıp gelemeyenler sözlerimden muaftır.
amaaaa burda abi dönence klbi varmı dağlar mp3ü versen barıs manco aslandır kaplandır diyenler nerdeydi.
3000 seveninde 2500 ü yukarda saydıklarımdan olsa 500 kişi 300 kişi bile yokmu gelebilecek.
ya arkadaslar 3 kişiydik diyorum.ve bizden önce gelen yokmuş.sorduk mezarlık bekçisi amcaya arastırdık.ve mezarlığa gelirken olan özel bir kamp alanının güvenlik görevlisi abi bize dediki sabahtan beri ilk defa soran sizlersiniz.ama gelmeyenlere küfür eder gibiydi bakısları.ve bizim gelişimize gülümseyrerk şöyle bir baktı arkamızdan aferin cocuklar der gibi...
ya ailesi sevgili doğukanı batıkanı lale hanımı nerdeler????????????!!!!!!!!!!!!
kurtalan expresi nerdeler???????????
basın nerdeydi???????????
uzaktan hazır klibi yayına vermek kolay...........
nerde kardeşi?????????????
barış manco fan klüp üyeleri nerde????????????
bundan sonra diyorum haketmeyen barıs manco adını ağzına almasın sarkısını dinlemesin beles klip mp3 de aramasın...........
vefatında gelen 100 binlerin %70i gazdı.
seni unutmayacağız yazan evin duvarlarına gerçeketen unutmadınız.
yazıklar olsun.......
çamurlara bata çıka buzda elimde gitarla düşe kalka o mezarlığa gittim.ve bununla hava atmak için sölemiyorum ama övünüyorum guru duyuyoprum yine yaparım........çünkü o rahmetli o mermerlerin içindeki uzun saçlı dev adam bizi o 3 gencin dualarını şarkılarını duydu.
gerçek evlatları kimmiş anladı...
doğu batı yalan olmuş barış baba kuzeyden güneyden evlatların geldi.....

beliki,haddim degil, ama merak ettim. erkin baba Erkin Koray mi, yoksa?

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Cmt Eyl 01, 2007 13:15 pm

lutfen birilerini suclamadan bir seyler yapalim. yok efendim, falanca olum yildonumunde gelmedi demekle olmuyor.
bir de ben baris Abinin olum yildonumunde degil de, dogum yildonumunde anilmasini isterdim.
cunku, Savas abinin de dedigi gibi, olum siradan birseydir, herkez]sin basina geliyor veya gelecek ve huzun veriyor. oysa ki, dogum, siardisi bir olay, mutluluk veriyor.
basin konusuna gelince, basinin bugune kadar, hele hele Baris abiden sonra olaylari dogru yansittigini hic sanmiyorum.
ya insanlari, ya da birbirlerini karalamaktan baska hicbir sey yapmyorlar...

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Cmt Eyl 01, 2007 13:17 pm

Allah ansip eder de, istanbula gelirsem, insallah ilk isim Baris Abinin kabrini ziyaret etmek olacak...