HİÇBİR ŞEY YAPAMADIK !!!

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

HİÇBİR ŞEY YAPAMADIK !!!

Mesajgönderen barışhayranı » Prş Şub 02, 2006 00:36 am

BU YIL GEÇEN YILLARDAKİ GİBİ BÜYÜK ÇAPTA BİR ETKİNLİK OLMADI.BARIŞ ABİMİZİN KABRİNE GİDEMEDİM AMA BUGÜN EVİNE GİDEREK BİR DEMET ÇİÇEK BIRAKABİLDİM :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi:

Kullanıcı avatarı
erkinbaba
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen erkinbaba » Prş Şub 02, 2006 13:59 pm

dediğim gibi işinde bırakamayacağı mesaisi okulunda sınavı evinde hastası olan yada cok uzaklarıdan kalkıp gelemeyenler sözlerimden muaftır.
amaaaa burda abi dönence klbi varmı dağlar mp3ü versen barıs manco aslandır kaplandır diyenler nerdeydi.
3000 seveninde 2500 ü yukarda saydıklarımdan olsa 500 kişi 300 kişi bile yokmu gelebilecek.
ya arkadaslar 3 kişiydik diyorum.ve bizden önce gelen yokmuş.sorduk mezarlık bekçisi amcaya arastırdık.ve mezarlığa gelirken olan özel bir kamp alanının güvenlik görevlisi abi bize dediki sabahtan beri ilk defa soran sizlersiniz.ama gelmeyenlere küfür eder gibiydi bakısları.ve bizim gelişimize gülümseyrerk şöyle bir baktı arkamızdan aferin cocuklar der gibi...
ya ailesi sevgili doğukanı batıkanı lale hanımı nerdeler????????????!!!!!!!!!!!!
kurtalan expresi nerdeler???????????
basın nerdeydi???????????
uzaktan hazır klibi yayına vermek kolay...........
nerde kardeşi?????????????
barış manco fan klüp üyeleri nerde????????????
bundan sonra diyorum haketmeyen barıs manco adını ağzına almasın sarkısını dinlemesin beles klip mp3 de aramasın...........
vefatında gelen 100 binlerin %70i gazdı.
seni unutmayacağız yazan evin duvarlarına gerçeketen unutmadınız.
yazıklar olsun.......
çamurlara bata çıka buzda elimde gitarla düşe kalka o mezarlığa gittim.ve bununla hava atmak için sölemiyorum ama övünüyorum guru duyuyoprum yine yaparım........çünkü o rahmetli o mermerlerin içindeki uzun saçlı dev adam bizi o 3 gencin dualarını şarkılarını duydu.
gerçek evlatları kimmiş anladı...
doğu batı yalan olmuş barış baba kuzeyden güneyden evlatların geldi.....

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Prş Şub 02, 2006 14:59 pm

DÜN EVİNİN ORAYA GİTTİĞİMDE SOKAKTA HİÇ OLMASSA EVİNİN ÖNÜNDE BİRAZCIK BİR KALABALIKLIK BEKLİYORDUM SINAVIMDAN DOLAYI SAAT 14.15 CİVARINDA GİDEBİLDİM ORAYA AMA BİRDE NE GÖREYİM HİÇ KİMSELER YOK SOKAĞI BIRAKIN EVİNİN ORDADA KİMSELER YOK GERÇEKTEN ŞOK OLDUM VE İNANAMADIM. :kizgin: SİTEYE BAKIYORUZ HER GÜN ONLARCA KİŞİ ÜYE OLUYOR NİYE? SIRF ŞARKILARI V.B İNDİRMEK YÜKLEMEK İÇİN SONRA ÇEKİP GİDİYORLAR.ADAM 2004 ARALIK'TA ÜYE OLMUŞ HİÇ MESAJI YOK AZ ÖNCE MULTIMEDIA PAYLAŞIM FORUMUNDA DOLAŞIYORDU.AYIP AYIP :!: :kizgin: :cinnet:

Kullanıcı avatarı
erkinbaba
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen erkinbaba » Prş Şub 02, 2006 19:51 pm

arkadasım olmaz bu işde bir yanlısk var 2 civarı biz ordaydık taaa saat 4.30 5 e kadar.
bizde yalan yok fotolar var bir sürü.
eh sende yalan sölemiceğine göre sanırm bir kac dakika ile kacırdık seni.biz geldik sen gittin heralde.
ama biz keyfimizden o satte gelmedik sabajh mezarlığa gittik oradan geldik.
evin halini görmüşsündür....rezalet
gelmeyenler keyiften gelmeyenlere zaten yazıklar olsun...

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Prş Şub 02, 2006 20:19 pm

erkinbaba yazdı:arkadasım olmaz bu işde bir yanlısk var 2 civarı biz ordaydık taaa saat 4.30 5 e kadar.
bizde yalan yok fotolar var bir sürü.
eh sende yalan sölemiceğine göre sanırm bir kac dakika ile kacırdık seni.biz geldik sen gittin heralde.
ama biz keyfimizden o satte gelmedik sabajh mezarlığa gittik oradan geldik.
evin halini görmüşsündür....rezalet
gelmeyenler keyiften gelmeyenlere zaten yazıklar olsun...

2.15-30 CİVARLARINDA ORDAYDIM HATTA ORAYA BİRİ "BU KADAR ÇABUK MU UNUTTUNUZ"GİBİ BİR YAZI YAZMIŞTI.ALDIĞIM BİR DEMET ÇİCEĞİDE BALKONA BIRAKTIM. :kizgin: BU ARADA SINAVIM OLDUĞU İÇİN ANCA EVİNE GİDEBİLDİM

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Prş Şub 02, 2006 22:51 pm

dostlar bu satırları yazarken gözlerim doluyor :gozyasi: ...ben anadoludayım ve özel bi işte çalıştığım için istanbula gelemedim...AKŞAM HABERLERDE MEZARI BAŞINDA ONU ANAN BİR KALABALIĞI GÖRMEYİ UMUYORDUM...YOK YOK YOK....HİÇ Bİ KANALDA GÖREMEDİM...BUGÜN BİKAÇ GAZETEYE BAKTIM...YOK...trt de bile yarım saatlik bir program yoktu...Yazıklar olsun medyaya ...onu unutanlara... :kizgin: 1999 da timsah gözyaşlarıymış demekki....BARIŞ ABİMİZ GALİBA ÖLMEK ÜZRE...NİYEMİ...O DEMİYORMUYDU ADINIZ ANILMAZ ŞARKINIZ ÇALINMAZSA İŞTE OZAMAN GERÇEKTEN ÖLMÜŞŞÜNÜZ DİYE.... :gozyasi:
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
erdoğan
Yeni Üye
Yeni Üye

iÇİM SIZLIYOR!!

Mesajgönderen erdoğan » Cum Şub 03, 2006 01:14 am

Selamın aleyküm arkadaşlar!
uzun zamandır sizlerin yazdıklarını okuyor paylaştığınız klipleri zevkle indiriyorum.Allah hepinizden razı olsun.Bende malesef kaynak olmadığı için sizlere birşeyler aktaramıyorum. Gelelim günün konusuna.
Ben bir öğretmenim ve öğrencilerime Bariş MANÇO sevgisini aşılamak doğrusu onu çocuklara tanıtmak için elimden geleni yapıyorum. Hatta 4 yıl evvel iki eski öğrencimi kabrine de götürmüştüm.Bugunde iki öğretmen arkadaşımı kabristana götürdüm.Bugun öğle ezanının okunduğu vakitlerde ordaydık.Dualarımızı okuduk,bizden önce gelenler sanırım vardı çünkü kabirde taze çiçekler atılmıştı.ama malesef çiçekleri toprağa gömmek yerine üstüne atmışlar,ne anlamı varsa.Halbuki toprağa küçük bi çiçek gömülse rahmetliye faydası var(HADİSİ ŞERİF)

Ancak arkadaşlarım sikayeti çok doğru.Malesef medya da unuttu Bariş abiyi,bizlerde.

Allah Abimizin mekanını CENNET ETSİN

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Cum Şub 03, 2006 22:16 pm

barışhayranı yazdı:DÜN EVİNİN ORAYA GİTTİĞİMDE SOKAKTA HİÇ OLMASSA EVİNİN ÖNÜNDE BİRAZCIK BİR KALABALIKLIK BEKLİYORDUM SINAVIMDAN DOLAYI SAAT 14.15 CİVARINDA GİDEBİLDİM ORAYA AMA BİRDE NE GÖREYİM HİÇ KİMSELER YOK SOKAĞI BIRAKIN EVİNİN ORDADA KİMSELER YOK GERÇEKTEN ŞOK OLDUM VE İNANAMADIM. :kizgin: SİTEYE BAKIYORUZ HER GÜN ONLARCA KİŞİ ÜYE OLUYOR NİYE? SIRF ŞARKILARI V.B İNDİRMEK YÜKLEMEK İÇİN SONRA ÇEKİP GİDİYORLAR.ADAM 2004 ARALIK'TA ÜYE OLMUŞ HİÇ MESAJI YOK AZ ÖNCE MULTIMEDIA PAYLAŞIM FORUMUNDA DOLAŞIYORDU.AYIP AYIP :!: :kizgin: :cinnet:
SLM BARIŞSEVER DOSTUM...BEN ÜYE SAYIMIZ ARTIYOR AMA DİYE ..Bİ TOPİK AÇTIM...görmediysen bi bak...dün biri MULTİ de şöyle yazmış... klip indiremiyom eski üyeliğimi unuttum(yani bi kez daha üye olmuş)bunla bi alakası varmı...lütfen yardım edin...YAZIK... :cinnet:
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
avara
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen avara » Cmt Şub 04, 2006 03:31 am

kadir özdamar yazdı:
barışhayranı yazdı:DÜN EVİNİN ORAYA GİTTİĞİMDE SOKAKTA HİÇ OLMASSA EVİNİN ÖNÜNDE BİRAZCIK BİR KALABALIKLIK BEKLİYORDUM SINAVIMDAN DOLAYI SAAT 14.15 CİVARINDA GİDEBİLDİM ORAYA AMA BİRDE NE GÖREYİM HİÇ KİMSELER YOK SOKAĞI BIRAKIN EVİNİN ORDADA KİMSELER YOK GERÇEKTEN ŞOK OLDUM VE İNANAMADIM. :kizgin: SİTEYE BAKIYORUZ HER GÜN ONLARCA KİŞİ ÜYE OLUYOR NİYE? SIRF ŞARKILARI V.B İNDİRMEK YÜKLEMEK İÇİN SONRA ÇEKİP GİDİYORLAR.ADAM 2004 ARALIK'TA ÜYE OLMUŞ HİÇ MESAJI YOK AZ ÖNCE MULTIMEDIA PAYLAŞIM FORUMUNDA DOLAŞIYORDU.AYIP AYIP :!: :kizgin: :cinnet:
SLM BARIŞSEVER DOSTUM...BEN ÜYE SAYIMIZ ARTIYOR AMA DİYE ..Bİ TOPİK AÇTIM...görmediysen bi bak...dün biri MULTİ de şöyle yazmış... klip indiremiyom eski üyeliğimi unuttum(yani bi kez daha üye olmuş)bunla bi alakası varmı...lütfen yardım edin...YAZIK... :cinnet:

Haykırışlar nafile. Çünkü bu mesajları muhtemelen hiç biri görmüyo. Şimdi kliplere vs. gömülmüş durumdalar. Biz bunlara çağrı yaparken üşenmiyoruz ama O'nlar bi kaç kelime yazmaktan acizler. Hakikaten yazık...
Leyleğin Ömrü İki Laklak, Değerler Oldu Tepetaklak!

Resim

Kullanıcı avatarı
bm777dd
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen bm777dd » Pzr Şub 05, 2006 20:48 pm

selam arkadaslarr...

bu başlığa sölenecek bir söz bulamıyorumm...gerçekten ne yapabiliyoruzz...gerçekten de barış abimize "yakışır" bi tablo mu çiziyoruz bilmiyorummm....
:gozyasi:

erkınbaba ve ekibine , gökhan karaduman kardesime , taksim cambaz da - denizli de barış abimizi anımsatanlara ve bu forum da yüreğini sevgisini dile getiren "birkaç" arkadasıma yürek dolusu teşekkürlerimle...sizlere "sözüm meclisten dışarı"..

dün şöle bir haber okudumm...fethiye de , belediye hoparlörlerinden çalınan barış manço şarkıları ile barış abi miz saygı ile anılmış...sokaklarda birbirinden güzel şarkıları dinleyen fethiyeliler ise bu duyarlı davranıştan dolayı fethiye belediyesini tebrik etmişler...bende "fethiye belediyesi"ni buradan teşekkür ediyorum..

gelelim diğerlerine...yani hayırsızlara...yani timsah göşyası sahiplerine...örnek mi vereyimm...: isim vermiyecemm...hani barış abimizi çok seven bir magazin gazetecimiz vardı...hani şu canım danimarka da fanatik ingiliz taraftarlarından meydan dayağı yiyenn...subat 99 da köşesin de "seni unutmayacağız" deyip de barış abimize ağlayan...şimdi bakın bakalım köşesine...eğer keremcen den ya da banu alkan dan sıra bulup da barış abimize yer vermişse lütfen bana da haber edin...

işte arkadaslarr böle ... barış abi nin dediği gibi bu örnekleri "ikibin"ile çarpın..

fethiyeliler bunlara ayna olsun...örnek olsun....tabii utanma nedir biliyorlarsa..
elinize ve yüreğinize sağlık "fethiye belediyesi" ve sevgidolu gerçek barışsever kardeslerime....

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Pzr Şub 05, 2006 22:44 pm

bügün vatan gazetesi yazarı RUHAT MENGİ BARIŞI unutmadık diye bi yazı yazmış...bende ona bi email atacağım... ayrıca barış mançodan dostum deyipte 31 ocak 1 şubat 2 şubat özellikle takip ettim aykut ışıklarada email atacağım...çünkü tek satır yazmadı...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
erdoğan
Yeni Üye
Yeni Üye

5 ŞUBATTA KABRİ BAŞINDA ANMA OLDU!

Mesajgönderen erdoğan » Pzt Şub 06, 2006 16:18 pm

Selamın Aleyküm arkadaşlar.DAha önce yazdığım gibi ben ve arkadaşlarım 2şubatta kabrine giderek duamızı etmiştik.4şubat cumartesi günü eşimle beraber moda daki evine gittik.Yİne bişey yoktu ama en azından 5şubatta kabri başında anma olduğunu öğrendik.Bende abimizn unutulmadığını göstermekk adına ve yine dua etmek adına pazar sabahı avrupa yakasından eşimle beraber düştük yollara.Kabri başına vardığımızda yine hayalkırıklığı.
ÇÜnkü ben büyük bi kalabalık beklerken topu topu 20-30kişi anca vardı.
Ve ailesinden tanıdığım kadarıyla sadece Lale MANÇO ve üvey babası vardı.Peki ama nerde çocukları,arkadaşları dostları ortakları Nerde onu seven medya köşe yazarları(İzzet ÖZ,Sezen Cumhur ÖNAL vs)veee en önemlisi KURTALAN EKSPRES. İnsanın zoruna gidiyor.O sırada medyadan(onlardan da doğru dürüst kimse yoktu ya)bir muhabirin hem LALE MANÇO ya hmede Babasına sorularını ve cevaplarını dinledim.Hep medyayı suçladılar.Yani Barış abimizi anma bu kadar sönükse bunun sebebi LALE Hanıma göre medyanın ilgisizliği imiş.Doğruluk payıda vardır elbet,ama sayın Lale hanım sizin hiçmi kabahatiniz yok.YA yukarıda yazdığım elemanların.O kişileri sizin örgütlemeniz gerekmezmiydi.Cocuklarınızı böyle bi zamanda getirmezmiydiniz,AKM de BARIŞ MANÇO adına yakışır bi tören yapılamazmıydı.Bunları siz yapacaktınız LALE HANIM vee KURTALAN EKSPRES
Tanınmış simalardan sadece NEBİL ÖZGENTÜRK ü gördüm orda.sağolsun ama malesef O da TV deki programında Barış abimize yer ayırmadı,yazık.
Birde Cem KARACA nın eşi İLKİM hanım gelmişti kabre.Allah ondan razı olsun.

Evet arkadaşlar sizlere bilgi vermek için bunları yazdım.Ancak ne olursa olsun abimizin kabrine gitmekten memnunum çünkü amacım unutulmadığını göstermek ve ruhuna fatiha okumak tı. Ha bu arada bu işi organize edenlerde MODA GÖNÜLLÜLERİ VAKFI.Sağolsunlar,onlarla beraber moda ya derneğe gittik ve Barış şarkıları söyledik.Şu abimize çok benzeyen Erdem de ordayı ve sarkılar söyledi.Ve yine abimizi tanıyan KAMURAN SAĞOL Beyle tanıştık konuştuk. Kendisinde 150 civarında B.MANÇO şarkısı varmış inşallah onları bi şekilde biz Barışseverlere aktarmayı pilanlıyor.

Allaha emanet olun ve B.MANÇO nun ruhuna fatihalar okumayı da unutmayın

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Pzt Şub 06, 2006 21:51 pm

evet bende gazeteden öğrendim...5 şubatta anma yapılmış....pek kalabalık yoktu ...ama niye 1 şubatta anma yapılmadı ...sağa sola bi kaç afiş asılsa gelen sayısı artardı...bu anma forumda bile duyulmadığına göre... varın anlayın gayri...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
barış manço ___love___
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye
İletişim:

Mesajgönderen barış manço ___love___ » Sal Şub 07, 2006 13:05 pm

kadir özdamar yazdı:evet bende gazeteden öğrendim...5 şubatta anma yapılmış....pek kalabalık yoktu ...ama niye 1 şubatta anma yapılmadı ...sağa sola bi kaç afiş asılsa gelen sayısı artardı...bu anma forumda bile duyulmadığına göre... varın anlayın gayri...

:gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: NEDESEM BİLMİYOERum
BİZ NASIL UNUTURUZ S€Nİ CAN B€D€NDEND€N ÇIKMAYINCA..
Resim

Doukan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Doukan » Çrş Şub 08, 2006 20:03 pm

Hepinize teşekkürler 7 yıldır bitmeyen ve hiç bitmeyecek olan sevginize arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum sürekli ölüm yıl dönümünde kabri başında bulunamayan insanlardan söz etmişsiniz ve yorumlar getirmişsiniz şunu bilmiyorsunuz ki kurtulan ekspress,barış manço dostları oğulları, eşi ve daha bir çok tanınan barış manço'nun dostları o kabrin başına yılda bir kez değil emin olun ki her ay düzenli ziyaretlerini yapıyorlar onu sadece ölüm yıl dönümünde değil her zaman hatırlayıp bizat kabri başında ziyaret ediyorlar buna emin olabilirsiniz sadece sanırım gidiş saatlerinde farklılık olduğu için karşılaşamama olabilir ayrıca her insan kabir ziyaretini kaldırabilecek yapıda değildir özellikle hayatta çok sevdiğiniz bir insanın kabrinde bulunmak ve bunu kaldırmak çok zordur lütfen buna anlayış gösterin hepinize sevgi ve selamlar bir kez daha tesekkürler sunuyorum sizlere iyi ki varsınız ama lütfen biraz anlayış gösterin ve dozunda eleştiriler yapın.

Kullanıcı avatarı
erdoğan
Yeni Üye
Yeni Üye

Doukan a

Mesajgönderen erdoğan » Cum Şub 17, 2006 01:29 am

Selamın Aleyküm arkadaş.Bizlere cevaben yazdıklarını okudum,teşekkür ederim.Ancak sen nerden biliyorsun O kişilerin belirttiğin gibi sürekli olarak Kabrine gittiklerini ve diğer faaliyetleri yaptıklarını.
Ayrıca bunlar doğru olsa bile pek mühim değil,sen bizim eleştirimizin gerekçesini anlamamıssın arkadaş.Biz istiyoruz ki B.MANÇO nun manevi mirasına sahip çıkılsın;adı yaptıkları faliyetleri fikirleri,ülkemize katkıları, kültürümüze katkıları vs gibi.Bunların yapılması için hiç bir gayret görmediğimiz gibi,kabrine gelmeye bile tenezzül edilmemesi bizi üzüyor.Elbette Lale Hanım kabrin basında ağıt yaksın demiyoruz.Ama istiyoruz ki Lale Hanım, Kurtallan Ekspres ve diğerleri biraz sorumluluk alsınlar,ciddi ciddi anma programları tertip etsinler.Ne bileyim Lütfi Kırdar da ,AKM de vs gibi yerlerde BARIŞ MANÇO adına yakışır onun fikirleri eserlerini anlatan program tertiplesinler,bunu biz hayranları yapamayız ki ama onlar yapabilir.
Hem ne olur sanki ölüm yıldönümünde kabrine gelseler,hiç değilse biz hayranlarına görünseler.çünkü biz barış abimize olan sevgimizden onun ailesini ve çalışma arkadaşlarını da severiz ve onları görmek konuşmak bir kaç anı duymak öğrenmek ten gurur duyarız.
Diyorsun ki O insanlar Çok şeyler yapıyorlar diye.Ne yapmışlar Allah aşkına. Bak bizler onun eserlerini edinmek için İnt.sayfalarından uğraşa uğraşa bir kaç Klip röportaj vs indiriyorz,çünkü bunları piyasada bulmak mümkün değil.Halbuki bunlar çok önemli zaten medya da yayınlanmıyor bari paramızla piyasadan alıp dinleyelim öğrenelim.Ama yokkkk. Peki onların elinde bütün o klip kayıt vs yokmu.Mesela Abimizin kendi tutmuş olduğu o değerli dergi gazete arşivleri vs yokmu elleribde;bunları bir şekilde ticari gaye olmaksızın piyasa ya süremezler mi.Benim int. olmasaydı bu kliplerin hiç birini elde edemeyecektim mesela.
Yada abimizin o yıl yazmak istediği kitap,çekmek istediği belgesel!!!
bak görüyorsun daha neler var nelerrrrrrrr.Bunları ancak ailesi ve Kurtalan Ekspres yapabilir ve yapmalıdır da.Peki ne yaptılar!koca bir sıfır.

Ben bir öğretmenim ,istiyorum ki öğrencilerim onu tanısınlar,ama nasıl. Medya da zaten yok,piyasa da yok.B.MANÇO sadece şarkı söyleyen bir insan değil ki mp3 lerini dinleyerek yetinelim.Onun fikirleri amaçları vs bunlar önemli.Bunlarıda ancak onu tanıtan programlar la eserlerle ve onun eserleri ile yeni nesile aktarabiliriz,yeni nesilin bildiği Sadece MÜSADENİZLE ÇOCUKLAR ve AYI. daha neler var neler ama bu kadar yazabildim.
İşte arkadaş beklentilerimiz. Şimdi söyle bakalım Onlar ne yapmışlar.

Cevap bekliyorum lütfen.
NOT:Bizler ne olursa olsun ailesini ve Kurtalan Ekspres i sever ve sayarız.

Kullanıcı avatarı
erdoğan
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Doukan a

Mesajgönderen erdoğan » Cum Şub 17, 2006 01:47 am

Yukarıdaki yazıma bir kaç şey daha eklemek istiyorum aklıma yeni geldi.En önemlisi Doukan arkadaşımızın hep yazdığı 'İllada medya ya yansımalı mı 'lafı.
EVET YANSIMALI,ÇÜNKÜ O SADECE SİZİN YADA KADIKÖYÜN DEĞİL, TÜRKİYE NİN HATTA DÜNYA NIN BARIŞ MANÇO SU.ve evet siz bu etkinlikleri biz hayranlaı ile yapmak zorundasınız.

Medya da haber olmaz sa nerden bileceğiz,hem herkesin interneti mi var,olsa da ne far eder ya.

Lütfen biraz anla bizi. Bu arada merak ediyorum sen bu iddialarını nelere dayanıp söylüyorsun,nerden biliyorsun.Sana yazılan bir cevap ta seni B.MANÇO nun oğlu DOĞUKAN olarak kabul etmişler.DOĞRU mu?

Kullanıcı avatarı
dexar
Profesyonel
Profesyonel

Re: Doukan a

Mesajgönderen dexar » Çrş Mar 01, 2006 12:04 pm

erdoğan yazdı:Ne bileyim Lütfi Kırdar da ,AKM de vs gibi yerlerde BARIŞ MANÇO adına yakışır onun fikirleri eserlerini anlatan program tertiplesinler,bunu biz hayranları yapamayız ki ama onlar yapabilir.

Arkadaşım neden hayranları bişey yapamaz diyorsun ki? Bizim elimiz ayağımız yokmu. Herkez bişey yapabilir. Önemli olan hep beraber yapmak. Barış mançoyu seven herkez yapmalı. O yapmalı biz yapamayız muhabbetlerini bir yana bırakalım ve hep beraber yapalım ne yapacaksak.

Ayrıca doğukan ve batıkan şu anda amerikadaymış. Bakın onların ne zaman ne yaptığını bilmiyoruz. Belkide her zaman ziyarete geliyo kabiri ama o gün gelmedi diye onlara bu şekilde hitap edilmesi yanlış bence. Kendinizi onların yerine koyun. Onlar için sadece barış manço değil ayrıca bir baba. Onlar hakkında bilgiye sahip olmadan onları suçlamayalım. Rica ediyorum.

erdoğan yazdı:Bu arada merak ediyorum sen bu iddialarını nelere dayanıp söylüyorsun,nerden biliyorsun.Sana yazılan bir cevap ta seni B.MANÇO nun oğlu DOĞUKAN olarak kabul etmişler.DOĞRU mu?

Sanırım bahsettiğin kişi o bence
_-:: KaLPLeR BeRaBeR ::-_

Elbet bir gün bu gerçekleşecek
--->Barış Manço Müzesi<---

Kullanıcı avatarı
bm777dd
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen bm777dd » Çrş Mar 01, 2006 14:30 pm

bence de...