kimler yonjacı???

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

$!!N00
Profesyonel
Profesyonel

kimler yonjacı???

Mesajgönderen $!!N00 » Pzr Eyl 11, 2005 17:27 pm

ewt hadi bkalımm kimler yonjacı sölesinnn ;)

BM

Mesajgönderen BM » Pzr Eyl 11, 2005 17:28 pm

Efendim, yonjacı ne demek?

$!!N00
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen $!!N00 » Pzr Eyl 11, 2005 17:31 pm

yonja die bi site war oraya üye olanlar yanee
www.yonja.com

Kullanıcı avatarı
mitran
Forum Duayeni
Forum Duayeni
Konum: Öyle bir yerdenim ki; yaprak döker bir yanım, bir yanım bahar bahçe

Mesajgönderen mitran » Pzr Eyl 11, 2005 19:51 pm

valla ben değilim

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Pzt Eyl 12, 2005 00:58 am

İyide yonja ne demek oluyor, sence bunun yeri burasımı, önce Türkçemizi kullanmayı öğrenelim. Sonra Yonja mıdır nedir, her neyse işte o bizim sitemizde geçmez arkadaşım !!!

$!!N00
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen $!!N00 » Sal Eyl 13, 2005 18:27 pm

ya sitenin adında bi bozukluk warsa bu bnim suçum diil bi kere. we sadece merak ettiiğim içn sordum yeri burası mı diosun da.serbest mix diilmi burası

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Çrş Eyl 14, 2005 12:27 pm

$!!N00 yazdı:ya sitenin adında bi bozukluk warsa bu bnim suçum diil bi kere. we sadece merak ettiiğim içn sordum yeri burası mı diosun da.serbest mix diilmi burası

Az önce sayende siteye baktım, arkadaşlık sitesi imiş :kizgin: , millet birbirine sevgili filan buluyor herhalde, ben yine iyimser bir insanım belki birbirlerine nasıl bakıyorlar bu arkadaşlık sitesinde ki insanlar, elbette ki meçhul, dünyada tek kişi kalsam internetten yine kendime arkadaş bulmam, çünkü normal hayattan bulduklarım bile bi işe yaramazken tut ki internetten arkadaş arıyosun, ben aşkımı sanal v.s yaşayamam gider sevgilime pat diye söylerim, o kadar aciz değilim yaşını cinsiyetini v.s yazıp , kurban pazarından mal satın alır gibi özelliklerine göre insan arayan herşey düpedüz kandırmacadan başka bir şey değildir, arkadaşlar sizde uyuyormusunuz ya, konuyu 1000 kişi okuyor 2 tane cevap var, herkes cevap yazsın sizin diliniz yok mu ? :cinnet:

Kullanıcı avatarı
bahadirari
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen bahadirari » Çrş Eyl 14, 2005 16:29 pm

Kayda değer bir konu olarak görmediğim için cevap yazma gereği hissetmedim.Bu arada Ömer haklısın.Uyumak ne kelime horul horul uyuyor millet.Baksana şurda bir alt tarafı yazı gönderelim dedik TRT'ye;nerdese yalvarmadığım kaldı.Bu kadar duyarsız,vurdumduymaz millet daha yoktur belkide dünya üzerinde :kizgin:

$!!N00
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen $!!N00 » Çrş Eyl 14, 2005 16:58 pm

bn oraya birini blmak içn üye olmadım arkadşlarm üyeydi we beraber bi ortam kurmak içn üye oldk size üye olun demedim sadece üye olanlar war mı die sordum bide buarada sna bşi sölemek istiorm ömer abi dicem sen suana kdar takip ettiğim kdar bazı kşilere ters cwplaR weriosun we insanları hep kırıyosun bnim kötü bi dşüncem olmadan bu konuyu açtm ama insan da hewes bırakmiosun artk hiç yazmak istemiorm diğer forumlara bile yter artk bnce sen herseye olumsuz bakma karşiysanda weya gereksiz buluyosanda cwp yazma

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Çrş Eyl 14, 2005 22:31 pm

Öncelikle sitede ki, kişilerin şahsına ait hiç bir alıp veremiğim birşey yok, bugune kadar on binlerce mesaj yazdım forumlarda, artık neyin ne olduğunu hemen hemen anlıyorum, güzel kardeşim öncelikle beni sayıp abi dediğin için sana teşekkür ederim. Konuyu açman güzel olmuş, sen açmasan belkide ben açardım. Ama ben bu durumlara bu kadar iyi bakamadığımı vurgulamak istedim. İnsanın yaş ilerledikçe tecrübesi artıyor , aksine tahammül sınırı azalıyor. Arkadaşım dediğim gibi ben senin bayan olduğunu dahi bilmiyorum, konuyu okuyorum, cevaba ve yazılış sitiline bağlı olarakda kendi yorumumu katıyorum.

Seninde yazı sitiline baktığım zaman Türkçe' yi katlettiğini gördüm. Sana Türkçe'yi öğretmediler mi arkadaşım ? Neden Türkçe' yi düzgün yazmıyorsun, sen öyle yazarsan bende böyle yazarım. Şahsına değil, karakterine bakarım. Senin gibi binlerce insan Türkçemizi çok yanlış kullanıyorlar. Sen bir Türk vatandaşısısın ve nasıl Türkçe yazılıp, nasıl konuşulduğunu öğrenmek zorundasın, ben sana bunu bir abi olarak söylüyorum. Lütfen kelimelerine ve cümlelerine dikkat et, bu aradada kendinede dikkat et. Öyle herşeye kırılma, ben sana bişey demedim, sadece yazdıklarına yanıt olarak onları yazdım. Bu dediklerimi hiç anlayamadığını hissediyorum. Ama ben biliyorum ki, bir gün gelecek dönence....

GÖRÜYORUM, DUYUYORUM, BİR GÜN GELECEK DÖNENCE

BİLİYORUM

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Çrş Eyl 14, 2005 22:36 pm

bahadirari yazdı:Kayda değer bir konu olarak görmediğim için cevap yazma gereği hissetmedim.Bu arada Ömer haklısın.Uyumak ne kelime horul horul uyuyor millet.Baksana şurda bir alt tarafı yazı gönderelim dedik TRT'ye;nerdese yalvarmadığım kaldı.Bu kadar duyarsız,vurdumduymaz millet daha yoktur belkide dünya üzerinde :kizgin:

Canım arkadaşım;

Burada sana samimi olarak birşey söylemek istiyorum ki, bu sitede 3-4 kişi haricinde Barış Manço' yu tanıyan yok, bırakın sevmeyi...

Ne yazık, herkes yozlaşmış müzikle uğraşıyor. Halbu ki bu ülkenin Barış Manço gibi onlarca sanatçısı var. Benim tuzum kuru elimde onlarca saatlik Barış Manço videoları var, ama ben diğer barış sever arkadaşlarımı düşündüğüm için gece gündüz uğraşıyorum, keşke uğraşmasaydım. Elimde ki bütün kayıtları vermeyi düşünüyordum ama yazık, hiç kimseye değmez. Yazıklar olsun, o izlediğiniz kayıtlarda ki insan için bile kılınızı kıpırdatmıyorsunuz, yazıklar olsun o insan için bir dakikanızı ayırmıyorsunuz, yazıklar olsun ki bu sitede binlerce kişi üye var ama kimse Barış Manço için bir mesaj yazmıyor. Ben söyleyecek kelime bulamıyorum. Böyle bitsin artık bu konu burada, ben artık burada ki 1500 üye için kılımı kıpırdatmak istemiyorum, çünkü ben yanlış yerde bu paylaşımları yaptım, burası uyuyan ve sömüren kişilerin uğradığı bir site imiş...

Kullanıcı avatarı
bahadirari
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen bahadirari » Çrş Eyl 14, 2005 23:58 pm

harlemci yazdı:
bahadirari yazdı:Kayda değer bir konu olarak görmediğim için cevap yazma gereği hissetmedim.Bu arada Ömer haklısın.Uyumak ne kelime horul horul uyuyor millet.Baksana şurda bir alt tarafı yazı gönderelim dedik TRT'ye;nerdese yalvarmadığım kaldı.Bu kadar duyarsız,vurdumduymaz millet daha yoktur belkide dünya üzerinde :kizgin:

Canım arkadaşım;

Burada sana samimi olarak birşey söylemek istiyorum ki, bu sitede 3-4 kişi haricinde Barış Manço' yu tanıyan yok, bırakın sevmeyi...

Ne yazık, herkes yozlaşmış müzikle uğraşıyor. Halbu ki bu ülkenin Barış Manço gibi onlarca sanatçısı var. Benim tuzum kuru elimde onlarca saatlik Barış Manço videoları var, ama ben diğer barış sever arkadaşlarımı düşündüğüm için gece gündüz uğraşıyorum, keşke uğraşmasaydım. Elimde ki bütün kayıtları vermeyi düşünüyordum ama yazık, hiç kimseye değmez. Yazıklar olsun, o izlediğiniz kayıtlarda ki insan için bile kılınızı kıpırdatmıyorsunuz, yazıklar olsun o insan için bir dakikanızı ayırmıyorsunuz, yazıklar olsun ki bu sitede binlerce kişi üye var ama kimse Barış Manço için bir mesaj yazmıyor. Ben söyleyecek kelime bulamıyorum. Böyle bitsin artık bu konu burada, ben artık burada ki 1500 üye için kılımı kıpırdatmak istemiyorum, çünkü ben yanlış yerde bu paylaşımları yaptım, burası uyuyan ve sömüren kişilerin uğradığı bir site imiş...

Vallahi haklısın ne diyeyim.Keşke arkadaşlar bu konuda bizi yalancı çıkarsalar...Tüm içtenliğimle bunu istiyorum.

Kullanıcı avatarı
memet59
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen memet59 » Prş Eyl 15, 2005 12:27 pm

acaba o ne sitesi...................onu sormak istiyorum...................................... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P

Kullanıcı avatarı
nehir taşçı
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen nehir taşçı » Sal Eki 18, 2005 00:25 am

BENCE O HALTI SEN GİT BAŞKA YERLERDE DENE.UMARIM BEKLEDİĞİN İLGİYİ ORDA FAZLASIYLA GÖRÜRSÜN....
O'nu anlayabilmek, dünyaya O'nun gözüyle bakabilmektir...

$!!N00
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen $!!N00 » Çrş Eki 19, 2005 17:20 pm

ben kimseden ilgi beklemiyorum bilip bilmeden konusmasan iyi olur. her yere bu tür mesajlar yaziyosun. sen benim içimi nerden biliyosun da bana böle seler sölüyosun ya. neyse uzatmıyım konuyu. ne zman açilmiş bi konu bu. o zaman tartişildi tekrar açmayalım. kırıcı olmayalımm :!: :!: :!: :!:

Kullanıcı avatarı
All Soul's Night
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye

Mesajgönderen All Soul's Night » Çrş Eki 19, 2005 20:47 pm

$!!N00 yazdı:ben kimseden ilgi beklemiyorum bilip bilmeden konusmasan iyi olur. her yere bu tür mesajlar yaziyosun. sen benim içimi nerden biliyosun da bana böle seler sölüyosun ya. neyse uzatmıyım konuyu. ne zman açilmiş bi konu bu. o zaman tartişildi tekrar açmayalım. kırıcı olmayalımm :!: :!: :!: :!:

Haklısın...

Kullanıcı avatarı
memet59
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen memet59 » Çrş Eki 19, 2005 21:56 pm

ben değilim ama olacağım:::::.

Kullanıcı avatarı
All Soul's Night
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye

Mesajgönderen All Soul's Night » Çrş Eki 19, 2005 22:12 pm

Anti-yonja!

$!!N00
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen $!!N00 » Çrş Eki 19, 2005 22:28 pm

ozgur1905 yazdı:Anti-yonja!
heheheh

$!!N00
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen $!!N00 » Çrş Eki 19, 2005 22:30 pm

memet59 yazdı:ben değilim ama olacağım:::::.
boşver olma iyi değil :)

Kullanıcı avatarı
All Soul's Night
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye

Mesajgönderen All Soul's Night » Çrş Eki 19, 2005 22:31 pm

$!!N00 yazdı:

Neresi iyi değil?

Kullanıcı avatarı
black_metallist
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen black_metallist » Prş Eki 20, 2005 02:30 am

ömer kardeşim burdasın dimi

neden insanlara sürekli problemler buluyosun ben nokta kullanmayınca sen çok mu rahatsız oluyosun insanları rencide ederek zevkmi alıyosun o kız arkadaşımız öle yzmyı sevio istyince okyosun dimi :kizgin: hem barış abi diyosun hemde insanlara saygı duymuyosun inan barış abi seni görse utanırdı
barış abimizi seviyoruz TAPMIYORUZ!!!!! ve diğer ŞARKICI ve SANATÇI arkadaşlarıda seviyoruz diğerlerine saygısızlık yapamazsın önce insan diye karşındakine değer vermelisin
abi denildiği için teşekkür ediyosun ben sana daha samimi yaklaşayım kardeş diyim bu sitenin en büyüğü senmisin yada büyük olduğun için sana hörmetmi duymak lazım senin büyük olunu nerden bilelim vs
ayrıca paylaşıp paylaşmamak sana kalmış burda gördüklerimizi indiriyoruz paylaşırsan Allah razı olsun paylaşmazsan ne diyebiliriz
şunuda merak ediyorum insanların merak ettiği bişeyi SAÇMA diye tartışma konusu yapmaya nasıl hakkın var o insanada saygı duymuyosun demektir hiç yoktan saygı duy cevaplama eğer GEREKSİZ ise tamam mı canım kardeşim dediklerime saygı duyuyosan msj yazma
Temizlik Tamamlandı Sayılır. Son Rütüşleri çekiyorum...

$!!N00
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen $!!N00 » Prş Eki 20, 2005 17:48 pm

ozgur1905 yazdı:
$!!N00 yazdı:

Neresi iyi değil?

ya üye olablirim ama bence iyi bi site diil. istemediğin kşiler sna msj yazip duruyo flan. üye oluyosan onlara katlanmayıda göze alcaksın. bn kırk yılda bi bakıyorum ne yazılmış die. o kadar. ama tanıdıklar için giriyorum arasıra

Kullanıcı avatarı
All Soul's Night
Rekortmen Üye
Rekortmen Üye

Mesajgönderen All Soul's Night » Cum Eki 21, 2005 00:55 am

$!!N00 yazdı:ya üye olablirim ama bence iyi bi site diil. istemediğin kşiler sna msj yazip duruyo flan. üye oluyosan onlara katlanmayıda göze alcaksın. bn kırk yılda bi bakıyorum ne yazılmış die. o kadar. ama tanıdıklar için giriyorum arasıra

İyi o zaman, arada bir bakıyorsan sorun yok... :)

Kullanıcı avatarı
black_metallist
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen black_metallist » Cmt Eki 22, 2005 01:11 am

black_metallist yazdı:ömer kardeşim burdasın dimi

neden insanlara sürekli problemler buluyosun ben nokta kullanmayınca sen çok mu rahatsız oluyosun insanları rencide ederek zevkmi alıyosun o kız arkadaşımız öle yzmyı sevio istyince okyosun dimi :kizgin: hem barış abi diyosun hemde insanlara saygı duymuyosun inan barış abi seni görse utanırdı
barış abimizi seviyoruz TAPMIYORUZ!!!!! ve diğer ŞARKICI ve SANATÇI arkadaşlarıda seviyoruz diğerlerine saygısızlık yapamazsın önce insan diye karşındakine değer vermelisin
abi denildiği için teşekkür ediyosun ben sana daha samimi yaklaşayım kardeş diyim bu sitenin en büyüğü senmisin yada büyük olduğun için sana hörmetmi duymak lazım senin büyük olunu nerden bilelim vs
ayrıca paylaşıp paylaşmamak sana kalmış burda gördüklerimizi indiriyoruz paylaşırsan Allah razı olsun paylaşmazsan ne diyebiliriz
şunuda merak ediyorum insanların merak ettiği bişeyi SAÇMA diye tartışma konusu yapmaya nasıl hakkın var o insanada saygı duymuyosun demektir hiç yoktan saygı duy cevaplama eğer GEREKSİZ ise tamam mı canım kardeşim dediklerime saygı duyuyosan msj yazma

ömer kardeşim sanırım saygı duyuyosun bana hak verdiğin için saol
Temizlik Tamamlandı Sayılır. Son Rütüşleri çekiyorum...