kerim adlı arkadaşımız siteden ayrılmasın...

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

samet ahmet

kerim adlı arkadaşımız siteden ayrılmasın...

Mesajgönderen samet ahmet » Cum Tem 29, 2005 00:03 am

kerim nickli arkadaşımız için söylüyorum tüm bunları.sayın modlar sayın ser.size sesleniyorum.en önemlisi de bu sitede toplanmış barışsever kardeşlerim. kerim nickli arkadaşımız .kendini barış manço ya adamış onun için yıllarca didinmiş.elinden gelen herneyse ardına koymadan maddi manevi.onun yazılarıyla onun arşiviyle onun kayıtlarıyla çoğu konularda n haberdar olduk.bilmediğimiz konularda ondan yardım istedik.

arkadaşlar:o şimdi bazı anlaşamadığı konular yüzünden (modlarla)aramızdan ayrılacak hem de tamamıyla mix den anadourock.com dan daha yazı yazdığı birçok forumdan barış manço ile ilgili ne varsa silip atacak.BM için feda ettiğin 28 yılını silip atacak.

biz de de hata yok değil.biz de suçsuz değiliz.o işinden arta kalan zamanlarda (çoğu zaman da işin den artırarak) bir dernek kurmak istedi. barışseverlerin derneği.bundan hepinizinde haberi var.ama hangimiz onun için yardım ettik.yardımdan ziyade hangimiz onun çağrısını inceledik,kulak verdik........

şimdi size söylüyorum arkadaşlar o aramızdan giderse.tüm suçlular bizler olacağız...

ONUN İÇİN ARKADAŞLAR ONU ARAMIZDAN GÖNDERMEYELİM..BUNU ANCA BİZ BAŞARABİLİRİZ..

(benim konuşmam fayda etmiyo ama sizzler.. siz barışseverler...barış dostları::::beraber olursak onu göndermeyizzz. sizin yardımlarınızı bekliyorumm..)

baris
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen baris » Cum Tem 29, 2005 00:43 am

:arrow: sana ne oluyor? Bırak bari atılmadan şerefi ile ayrılsın.

:arrow: Moderatör tarafından düzeltilmiştir.
KENDİ İSTEĞİ ÜZERİNE İHRAÇ EDİLEN ÜYE

Mod
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesajgönderen Mod » Cum Tem 29, 2005 03:50 am

Üyemiz, kendi isteği üzerine ihraç edilmiştir.

baris nickli üyemiz, diğer üyemize saygısızca kelime kullandığı için uyarı almıştır.

Saygılarımızla
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM