tutunamayanlar, olric, vs.

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

cadıizm
Gelişen Üye
Gelişen Üye

tutunamayanlar, olric, vs.

Mesajgönderen cadıizm » Cmt Haz 18, 2011 00:37 am

- bu hep böyle gider mi Olric ?
- hayallerimiz akar gider, rüyasını bulur efendimiz..
- Özlüyormusun hala, bekliyormusun onu Olric ?
- Galiba efendimiz.. içimde hep beklemek duygusu, gelmekte olanı giderken..
- Ya o Olric ? o da bizi özlüyormudur ?
- Sanmıyorum efendimiz.. özleseydi şayet rüyalarımızda sırtını dönmezdi bize, belli vazgeçmiş.. insanız işte ! kalp ritmini bozmadığı sürece içindekileri bir bir şuuruna dantel gibi işliyor rüyalarında da..
- Öyledir Olric.. insan en derininde ne varsa onu çıkarıyor düşlerine, duygularına sarıyor, sarmalıyor.. uzak olanı özlüyor insan Olric ! hep düşünmüşümdür, katran karası zifiri geceler niye var? demek düşünmek için, hayal kurmak için, h/içlenmek için, en önemlisi özlemek için var galiba Olric ? feylesoflara sorsan; gece gündüzün yokluğudur der, -ne bilsinler kalbimizi Olric ? biz mantık yürütmüyoruz ki, hasretimizi daldırıyoruz düşlerimize... mantık doyurmuyor ki kalbi, o hep hesap peşinde.. biz hesap adamı değiliz Olric.. neyse Olric.. ortamı hazırlayalım uykuya, yatay ve yumuşak bir geçiş yapalım.. kimseyi rahatsız etmeden, parmaklarımızın üzerinden akalım geceye, ne rüyamız varsa görelim.. üşüyorum Olric..
- ceketiniz efendimiz..
- gidelim Olric..
- gidelim efendimiz...

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Cmt Haz 18, 2011 13:27 pm

"ne rüyamız varsa görelim"

çok güzelmiş, teşekkürler... :alkis:

cadıizm
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen cadıizm » Cmt Haz 18, 2011 13:35 pm

teşekkür ederim, henüz kendim yazamasam da beğendiğim satırları burda paylaşmak istiyorum bu kitabı şiddetle tavsiye ediyorum insanın kimseyeyle paylaşamadıklarını yakalamış oğuz atay... demonun son halini merakla bekliyorum bu arada :sapka:

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Cmt Haz 18, 2011 13:39 pm

cadıizm yazdı:teşekkür ederim, henüz kendim yazamasam da beğendiğim satırları burda paylaşmak istiyorum bu kitabı şiddetle tavsiye ediyorum insanın kimseyeyle paylaşamadıklarını yakalamış oğuz atay... demonun son halini merakla bekliyorum bu arada :sapka:

ne yazık ki eskisi kadar fazla zaman ayıramıyorum not defterime, ama yine de iki satır özgürlük için yazmaya ve yaşamaya devam olsun istiyorum...

cadıizm
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen cadıizm » Cmt Haz 18, 2011 13:44 pm

bu şu demek oluyor bu aralar barışmançomix alıntı metinlerle idare edecek :(