Önemli Lütfen Bakınız :(

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

ŞıRaB_IcLaB

Önemli Lütfen Bakınız :(

Mesajgönderen ŞıRaB_IcLaB » Pzr Nis 04, 2010 17:28 pm

Sevgili Barış sever dostlar ben biraz önce Yeni nesil Barış abiyi nasıl tanıyor konusuna şu yazıları yazdım bunu ayrı bir konudada sizlere sunmak istiyorum umarım siz değerli kardeşlerimin yorumlarını alabilirim ;)

Arkadaşlar yeni nesil şuan barış abiyi daha dün barış manço ve cem karaca kardeş mi ? diyew tanıdı Göz Kırp Üzgün benim tek isteğim onu en azından internette yaşatalım en azından internet yoluyla gerçek dünyada sesimizi verelim çünkü buna herkezin tüm barış severlerin ihtiyacı var eğer onu yaşatmak ve onu her yerde anmak istiyorsak bunu ilk önce internette yapmaya başlamalıyız buranın da bu yerinde güzel olduğunu söylüyorum ancak buranın bu sitenin sahibi sitesiyle gördüğüm kadarıyla hiç te ilgilenmiyor site çok eskimiş ve çok yıpranmış gözüküyor bencew en kısa zamanda yeniden bir kalkınma projesi yaspılması gerekiyor örneğin tema örneğin yönetim kurulu gibi Göz Kırp yoksa bu site de kaç zaman geçerse geçsin büyük bir ses getiren projeler gerçewkleşmez bundan 1 sene önce Ser Bülent bey yeni modlar ve yöneticler alınacak site değişecek demişti gördüğünüz gibi Ser Bülent bey Sitede bile yok size önerim googleden barış abi adına en iyi siteyi araştırın ve orada da bulunun diyorum yoksa burada kaç sene gewçerse geçsin hep olduğumuz yerde duracasğız benim Barış Manço adına açtığım site şuan resmi olmuş durumda ve açılalı daha 8 ay oldu Göz Kırp ama sitede yabancı barışseverler bile var ve açtığım yerin ne kadar güzel olduğunu söylüyorlar oysaki gönlüm buranın da öyle olması nı çok istedi ama bunun için hiç bir şey yapılmadı ben kendi zevkim için birşey istemiyorum bunu yanlış anlamayın istediğim sadece barış abi adına gerçekten resmi gibi gözüken ve gerçekten çok iyi bir forum gibi olan bir site olmasını istedim ama ne yazıkki bunu 1 sene önce dile getirdikten sonra üyelerin mesajlarını düzeltme yetkisi bile alındı Göz Kırp ve bu yüzden bu yer her geçen saniyede çöplük haline geliyor bence Göz Kırp o kadar paylaşım bilgi zamanla yok oluyor bunu önlemekse hepimizn elinde ben şuan açtığım sitede bir topluluk bile kurdum B.A.Y.T (Barış'ı Anan ve Yaşatanlar Topluluğu) umarım bu söylediklerim tüm barış sever kardeşlerimin dsikkatini çekmiştir ve umarım bu söylediklerim yanlış anlaşılmaz ben buranın düzeninden yakınmıyor öyle olsaydı hiç üye olmazdım tekrar ben sadece aradan 1 sene 3 sene 10 sene geçti hala aynı yerdeyiz diyorum Barış abiyi daha çok anmak ve onu daha çok yaşatmak en azından şimdilik internette bunu değiştirmek ve daha da yukarıya taşımak bizlerin elinde ;)

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Pzr Nis 04, 2010 23:47 pm

tespitlerinin birçoğu doğru katılıyorum..edit olayı kalkması bile beni soğuttu pasif ye oldum..26 bin üye olmuş 500 ü hariç diye iyimser konuşalım kalanı üye olduğunu bile unutmuş adamlar..
YA NASİP.....
YA KISMET.....

ŞıRaB_IcLaB

Mesajgönderen ŞıRaB_IcLaB » Pzt Nis 05, 2010 16:54 pm

Ben buradan Barış Manço Sever kardeşlerime tekrar sesleniyorum biliyorumki birçoğuda okuyacak ama cevap vermeyecek olsun bakmalarıda birşeydir ben şuan Gökhan Karaduman'ın bana gönderdiği Lale Mançonun hazırlattığı Taziye Desterindeki tüm kişileri bile bulmaya çalışıyorum :gozyasi: :( ne için onlara açtığım siteyi açtığım yerin ne kadar iyi bir yer olduğunu ve Yabancı Ülkelerden bile insanların üye olduğu o yeri onlara tanıtmaya çalışıyorum aslında internette ne kadar çok Barış sever Barış Manço aşığı üyeler, insanlar var ama bir çoğu görmemezlikten geliyor bir çoğu sitenin kurucusu benim diye benimle alay bile ediyor ? ! sizcede bu Barış Manço Severlilikmidir ? biz daha 10 yıl önce Barış Abimizi kaybetmedikmi ne çabuk bu hale geldi Barış Severler ben anlamıyorum ben bile daha 4-5 sene oluyor Barış abiyi yakından tanıyalı ama benim Barış Sevgim asdla böyleleri gibi değil asla da olmayacak bir gün mutlaka onun için açtığım bu siteyi iyi yerlere zirveye taşıyacağım ve o zaman içim rahat edecek gün gelicek Barış sever kardeşlerim hepsi kendi şehrinin konusunda sohbetler edecek hepsi kendi şehrinin konularında buluşmalar düzenleyecek tanışacaklar hepsi kendi şehrinde etkinlikler yapacak Barış abi adına hepsi kendi şehrinin konusunda anlaşıp olduğu şehirlerde belirli kurumları ziyaret edecek kimin adına BARIŞ MANÇO adına işte böylelikle onu hem İnternet Dünyasında Anıp Yaşacağız hemde bunu Gerçek Dünyayada yansıtacağız ve eminim bu düüşüncelerim zamanla gerçek olacak daha 5. ayında iken 7'den 77'ye Barış ve Sevgi Derneğinin Resmi Forumu olan Barış MANÇO Web Sitesi şuan 8. Ayında ve Yabancı Barış Severlerle Dolu ;) umarım zamanla çokdaha artar 8 ayda 250 üyeye ulaştık bakalım umarım bu mesajlarımı gören değerli Barış Sever kardeşlerimin yorumunu alırım yinede hepinizew teşekkür ederim burada bu kadar üyeyi bu kadar paylaşımı yapmışsınız ama kendinizde görüyorsunuz burası çok yetersiz Barış Manço gibi bir Üstadın forumu veya sitesi bu kadar kötü görünümde bu kadar sade olmamalı çünkü gördüğünüz gibi zamanla böyle olduğu için PAylasşımlar ölüyor umarım yanlış anlamazsınız kardeşlerim

Kadir kardeşimin dediği gibi üyelik çok var ne olur ki Ser Bülent bey yönetim panelinden tüm üyelere toplu mail atsada üye sayısı artsa ben bunları 1 sene öncede söyledim ama... eğer dediklerimin 10 da 1'i yapılsa idi yada önerilerimin şuan burada üye patlaması yaşanırdı neyse umarım benim açtığım isteyede bir göz atarsınız kardeşlerim

Barış MANÇO Resmi Web Sitesi

ŞıRaB_IcLaB

Mesajgönderen ŞıRaB_IcLaB » Pzt Nis 19, 2010 21:37 pm

Arkadaşlar lütfen konuyu okuyup çıkmayınız sizden yorumlarınızı da bekliyorum 60 kişi bu konuya bakmışsa elbet bir 20 kişide yorum yazar öyle değilmi ?