eski üyelerden en çok kimi özlediniz

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
34BM777
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

eski üyelerden en çok kimi özlediniz

Mesajgönderen 34BM777 » Cmt Oca 03, 2009 01:00 am

Arkadaşlar Yıl 2009 Ve Aklıma Eski Güzel Arkadaşlarım Geldi Acaba Şuan Online Olmayan Eski Üyelerden Kimleri Özlediniz..?

jonturk_emre Ve Umut Yaşam Can Ve rapin_depth..

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cmt Oca 03, 2009 19:18 pm

arkadaşım bence rapin_depth eski bir üye değil hem o burada banlanmadı yani ihtaç olmadı ama diğer iki kişi ihraç oldular.Yani özlesende onlar burada cezalılar.

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Pzt Oca 05, 2009 04:16 am

Barış Forum Cezaları bölümüne bakarsan bazıları kendi istekleriyle ihraç edilmiş , buda kötü birşey tabiki arkadaşlar fırsat buldukça yazıyorum , forumumuza sahip çıkalım üye kayıplarına uğruyoruz lütfen , etrafımızdaki Barışseverlere bu forumu önerelim , onların üye olmalarını sağlayalım (hayalet üye olmamak kaydıyla) Bölünmeyelim Barışseverler bu resmi forum çatısı altında buluşsun...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzt Oca 05, 2009 10:26 am

Ben elimden geldiğince burada da olmaya çalışıyorum abi ama işte okul bu aralar girdirmiyo buraya ama benim bi sitem daha var sakın yanlış anlama bu aralar tek okul yüzünden giremiyorum abicim yoksa başka bi site açmış olsamda ben burada da her zaman varım bence sen başkalarına söyle bunları çünkü ben burayı bırakmamaya da niyetliyim :(

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Pzt Oca 05, 2009 19:22 pm

Ben birtek sana söylemedim Barışcım yanlış anlama sadece sana söyleseydim özelden mesaj atardım benim sözüm herkese sen zaten yazılarınla söylediklerinle fükürlerinle hep bize katılıyorsun başka bir forum açsanda bu problem değil ama sitede 20000 aşkın üye var ama çoğu hayalet yani bir kere üye olmuşlar sonra bırakmışlar ipin ucunu onu anlatmaya çalışıyorum sözüm sana değil yani...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

Kullanıcı avatarı
penguen
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen penguen » Sal Oca 06, 2009 00:31 am

BM (kendisi ablamın oğlu olur, bana burayı o tavsiye etmişti ama uzun zamandır girmiyor buralara.)

Kullanıcı avatarı
EDDA_esra
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen EDDA_esra » Sal Oca 06, 2009 21:11 pm

"mancho_67 " 8)
BİZ NASIL UNUTURUZ SENİ " CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA"

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Çrş Oca 07, 2009 23:22 pm

Abicim yanlış anladım seni özür dilerim affet :(

Kullanıcı avatarı
serk@n
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen serk@n » Prş Oca 08, 2009 00:21 am

Ali ÖZMEN, ÖMER GOKYAR, FERİT SOLAK. FERİT DOĞAN, BAHADIRHAN, bigbossman mehmet59 mihathan.... liste uzar gider.. yaşar doğanı bile özledik yaaa hiç değilse azmi yılmayan tek silahşordu..
Resim

serk@n adlı üyemiz, forum düzenini bozmaya yönelik davranışlarından dolayı 1 hafta mesaj yazamama cezası almıştır.

Bitiş tarihi:

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Prş Oca 29, 2009 00:32 am

yakupca - dexar - vesile_87 - burockz - ALİ ÖZMEN -chileklisyrup -mehmet59 - özgür1905-nehir taşçı vs daha yazamadığım bi çok eski dost..
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Prş Oca 29, 2009 12:17 pm

çok eski bir üye deilim benim için buradaki her arkadaş önemli fakat jonturk emrenin ve pek kendisiyle konmuşma fırsatım olmasada ömer gökyarın burda olmasını isterdim....

Kullanıcı avatarı
Yakupca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen Yakupca » Pzt Şub 02, 2009 21:59 pm

Teşekkürler Kadir, ben de sizi çok özledim... Ama ne yalan söyleyeyim; en çok kendimi özledim, kaybettiğim kendimi... Sevgiler...

sinemmercan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen sinemmercan » Pzt Şub 02, 2009 22:38 pm

özlemek demeyeyimde ben buna..Ben Uzun zamandır bu sitedeyim ama değilimde aynı zamanda..arada bir giriyorum...okuyorum inceliyorum ve çıkıyorum...Birçok yorumu az çok biliyorum..kimin neler yazdığını,tartışmaları vs.ama öyle birşey ki..Birbirimize düştüğümüz için Oluyor bu üye kayıpları...o kadar emek vermiş üye ve bir tartışma yüzünden ihraç ediliyor..Sinirlerimizimi kontrol alamıyoruz yoksa herkes her daim kendini haklı bulduğu için mi çıkıyor bu tartışmalar??Neden daha sakin olamıyoruz ?? Sırf sayı oyunu yüzünden ne laflar söylenmiş ne konuşmalar ne ihraçlar yapılmıştı...Anlam veremiyorum..Biz BARIŞ İÇİN Burda değilmiyiz ???Neden bu kadar fevri davranıyor herkes?Bu Bizim kayıbımız...Özelliklede bazı üyeler CİDDİ anlamda site için büyük kayıp...Buna dur demeliyiz ve bu yine bizim elimizde..herkesin kendi doğrusu var ve kimse karşındakine bunu kabul ettirmek zorunda değil...Lütfen daha sakin..Daha BARIŞ'a yakışır bir biçimde...[/quote]

Kullanıcı avatarı
sameth
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Mesajgönderen sameth » Sal Şub 03, 2009 18:18 pm

hakikaten şöyle bir geçmişe bakıyorumda kimse kalmadı adları var kendileri yok en eskilerden devamlı aktif olan bi ben kaldım gitmeyi denedim ama beceremedim insan kopamıyor barış abiden

bende en çok ilk mesajımda bana forma link koymayı öğreten ÖMER GÖKYARI BAHADIRI MAKTASTURU GURBETÇİ MANÇOYU VESİLE87 SAMET AHMETİ özledim
artık yokum sağlıcakla kalın

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Sal Şub 24, 2009 22:40 pm

herkesi

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Cum Şub 27, 2009 20:05 pm

bende yanlış yazmışım harlemci yazaktım heralde ama....

Kullanıcı avatarı
mançofur
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen mançofur » Cum Şub 27, 2009 20:09 pm

ya çok özür dilerim arkadaşlar tekrar tekrar özür dilerim harlemci yazıcam ama yanlış yazıoyorum galiba :oops: harlemci diye bişe çıkıo