Barış manço forumları

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

barışmançokolik
Profesyonel
Profesyonel
İletişim:

Barış manço forumları

Mesajgönderen barışmançokolik » Pzt Ara 15, 2008 14:52 pm

barismanco.forumlari.net

arkadaşlar dün yeni bir BM forum sitesi açtım.forumumna üye olmanızı dilerim

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Çrş Ara 17, 2008 11:50 am

arkadaşlar ona bakarsanız benim de hızla büyüyen bir forumumvar Gogleye Barış Manço Fan Clup yazındirek benim açtığım site çıkıyor yani eğer üye olucaksanız benim siteme olabilirsiniz benim sitemde ki bilgilerde belirgin ve yerli yerlerinde ben daha düzgün bir forum açmak için açtım yani isteyen Barış Manço Fan Clupyazıp girebilir :)

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Prş Ara 18, 2008 20:07 pm

Tek yürek tek bilek tek yer olmak varken neden bölünüyoruzki

Ben bu girişime sıcak bakmıyorum.

Tamamen şahsi düşüncemdir. Nezaketiniz için teşekkürler
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Ara 18, 2008 23:31 pm

tamam ama abi eğer adminimiz bize şunu demişti görüşleriniz dikkatimize alındı ve yılbaşından sonra değişiklik yapılıcak dedi yıl başı geldi adminlerimizde hiç bir ses seda yok şimdiden düzeltmeler yeni rütbeler koymaları gerek bence !

Kullanıcı avatarı
manco_mania
Üst Düzey Üye
Üst Düzey Üye

Mesajgönderen manco_mania » Cum Ara 19, 2008 20:47 pm

Evet arkadaşlar Barismancomix varken diger bir forum sitesi fikrine bende sıcak bakmıyorum açıkcası çünkü bölünme problemi ortaya çıkıyor.Tabiki arkadaşlarımız tüm iyi niyetleriyle forum sayfası açmışlar sagolsunlar fakat bu siteye efor sarfedip burayı geliştirmemiz gerek.Barış kardeşimin adminler hakkındaki sitemine katılıyorum , forumda biraz ilgisizlik kol geziyor...
Barış Abi seni çok özlüyoruz,7 den 77 ye.....

esat
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesajgönderen esat » Cum Ara 19, 2008 21:22 pm

arkadaşlar ben de bölünmeye karşıyım. çünkü zaten neredeyse kuş uçmaz kervan geçmez halini alacak bu forumu yine bizim kurtaracağımızı düşünüyorum.
barış kardeşim sana bende katılıyorum ve burdan tüm üyelere sesleniyorum lutfen hiç olmazsa günde 10 dakikamızı ayıralım buraya. ne var ne yok bi bakalım.
barışla ve tebessümle kalın.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Cum Ara 19, 2008 23:04 pm

abilerim hepimiz aynı düşüncedeyiZ ama şunun farkında değilmisiniz eğer yeni rütbeler koyulsa Co - Admin - süper Moderatör gibi ve bu rütbeler bir kaç siteye devamlı giren üyelere dağıtılsa ve sonrasında da adminimiz Tüm sitedeki üyelere toptan bir mail atsa dese işte tekrar hızla büyüyoruz ve sizleri tekrar sitemize davet ediyoruz forumumuz sizlere barış mançoyu her zaman en iyi şekilde tanıtmaya devam ediyor dese ve gönderse o maili abilerim 21048 üyeden en az 1000 üye gelir bi günde emin olun gelir ve adminimiz bunu yapmadığı gibi yapmicak gibi de gözüküyo ve bu tür bir şey yapılmazsa bu forumda yenilikler yeni modlar ve yöneticiler alınmazsa bu frum daha da kötü hala gelicek ve siteden bir çk kişi daha soğuyup gidicek ve sonrasında da daha çok forumlar ortaya çıkıcak bundan 5 sene sonra düşünün kaç tane barış manço forumu çıkar ortaya böyle hadi benim açtığım forum şuan daha 1000 konu var bundan 5 sene sonrasını düşünün kardeşlerim ben o zaman bu site yine bu halde olursa ben o zaman kendi açtığım sitemi Barış Manço Resmi Sitesi 2 yaparım evet bunu gerçekten de yapaprım isterse bi kişi bile girmesin siteme üye olmasın ben genede hem büyütürüm hemde resmileştiririm çünkü ben barış abimi hem seviyorum hemde sahipleniyorum sizlerde sahipleniyosunuz ama bi baksanaıza burada kaç kişiyiz toplasak 1 haftada giren üye 10 tane filan anca çıkar yani 1 hafta içinde giren devamlı üyelerden bahsediyorum ve ben daha ne diğim söyleyin abilerim kardeşlerim tmm benim de yaşım küçük ama aklım çalışıyo düşünebiliyorum ama düşünüp sabrediyoruz ama tık yok burada hem bir çok bölüm eksik ve yanlış isimlerle adlandırılmış hemde bir çok çöpe atılması gereken düzeltilmesi gereken bir çok konu var bizlerin üyelerin bazı bölümlerde mesajlarını düzeltme yetkisi bile yok düşünsenize bu site 5 sene sonrasında nasıl bir hale gelir... :S