erkin koray icin de bir bolum

Seviyeyi düşürmemek ve bölünmelere yol açabilecek siyasi, dini, spor/futbol konularının konuşulmaması kaydıyla, her türlü konunun konuşulabileceği serbest forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
mirze
Profesyonel
Profesyonel

erkin koray icin de bir bolum

Mesajgönderen mirze » Çrş Ağu 27, 2008 22:05 pm

arkadaslar Erkin Koray icin de bi bolum acsak nasil olur

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Prş Ağu 28, 2008 00:37 am

O ZAMAN CEM KARACA İÇİNDE AÇALIM DER BİRİ..SONRA EDİP AKBAYRAM ERSEN DERLER...
BİRİ ÇIKAR ASUMAN KRAUSE HAYRANI :amanin: ODA İSTER...
OLMAZ DOSTUM...BENCE...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
efemanco
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen efemanco » Prş Ağu 28, 2008 01:46 am

kadir 2023 yazdı:O ZAMAN CEM KARACA İÇİNDE AÇALIM DER BİRİ..SONRA EDİP AKBAYRAM ERSEN DERLER...
OLMAZ DOSTUM...BENCE...
aynen bu forum tamamiyle barış manço içeriklidir....
BİR GÜN GELECEK DÖNENCE BİLİYORUM...

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Prş Ağu 28, 2008 10:32 am

efemanco yazdı:
kadir 2023 yazdı:O ZAMAN CEM KARACA İÇİNDE AÇALIM DER BİRİ..SONRA EDİP AKBAYRAM ERSEN DERLER...
OLMAZ DOSTUM...BENCE...

Kardeşlerim bu kadar makul veya bu kadar içtensizlikle bu konuya cevap vermeyin Erkin Koray güzerl şarkılarıyla vede güzel ses yorumuyla bir seveni olan bir sanatçı ama şunu da unutmayalım eskilerden tıpkı barış abimiz gibi yüreği sevgi dolu kalbi iyi karşısındaki sanatçıya saygı gösteren bir sanatçının bölümünü açarsak bunun ne zararı olur ama gidip de dediğiniz gibi aduman hanım için bir bölüm açsak bu anlamasız olur asuman hanımın neyi benziyo ki barış abiye hiç bir şeiyi benzemiyo ama bir cem karaca bir barış akarsunun bölümü açılsa olur ama bölüm yerine konular halinde açarsak bu forum için daha güzel vede daha iyi olur ve normal foruymlarda bilmiyorum ama değerli sanatçıların resmi sitelerinde diğer değerli sanatçıların bölümleri yok ama konuları var arşiv halinde bizde öle yaparız tıpkı benim barış akarsunun resmi sitesine barış mançonun yani barış abimizin bir çok şeylerinin bilgisini oradaki barış manço konusuna koyduğum gibi tamam benim düşüncem böyle :)

Kullanıcı avatarı
mirze
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen mirze » Pzr Ağu 31, 2008 15:10 pm

arkadaslar karar sizin.Erkin Koray benim icin Baris abiden sonra en degerli sanatci.Cem Karaca da oyle.hem bir araya gelmeseler bile Anadolu rockcilar ve cok yakin sanatcilar.ben o acidan dusunmustum.

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Pzr Ağu 31, 2008 18:34 pm

mirze yazdı:arkadaslar karar sizin.Erkin Koray benim icin Baris abiden sonra en degerli sanatci.Cem Karaca da oyle.hem bir araya gelmeseler bile Anadolu rockcilar ve cok yakin sanatcilar.ben o acidan dusunmustum.

karar gerçekten kimin? (siz kim?, biz kim?)

benim için açılmasının hiçbir zararı yok, konsepte ters düşmez, türk müziği'nin alt başlıkları olabilir.

erkin, cem karaca ve moğollardan sonra sayılan isimlerin ve verilen örneklerin tümü hava cıva olduğundan bunları başlığın açılmaması yönündeki eleştirilerden kabul etmiyorun.
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

Kullanıcı avatarı
jonturk_emre
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen jonturk_emre » Pzr Ağu 31, 2008 19:20 pm

OLMAZ DOSTUM...BENCE...
Emre başkaya

Kullanıcı avatarı
kulahmet
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kulahmet » Pzr Ağu 31, 2008 19:22 pm

bence gereksiz...

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzt Eyl 01, 2008 12:09 pm

Kardeşlerim bakın bence hiç gereksiz değil ama bunları konu halinde çaARSAK ÇOK DAHA İYİ OLUR ama herkez kendi konusunu açarsa yani ben bi barış akakrsu açsam biri bi barış akarsu açsda oda açsa bu da açsa bu sefer hem mesaj kirliliği vede konu kirliliği olur ama tek bir konu halinde vede doğru bilgiler halinde bir sanatçının konusunusunu adam gibi açarsak bu sefer hem güzel vede iyi olur hemde genede bilgilenmiş oluruz illa bölüm olması şart değil zaten zorunlukta olmadıkca gördüğünüz gibi bölüm açılmıyo açılsa bile bence sanatçılar için alt bölüm açmazlar açsalarda sizinde dediğiniz gibi herkez istediği sanatrçının bölümünü isticek bu yüzden konu halinde olması en doğrusudur biraz knuya objektif bakın olurmu.

Kullanıcı avatarı
mirze
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen mirze » Pzt Eyl 01, 2008 12:56 pm

arkadasim demek istedigim o ki eger problemler olacaksa yapmayiz.siz ya biz ne fark eder ki,hepimiz bir aradayiz zaten..herhalde sizin dusuncenizi bilmek zorundayim.BARIŞ_CEM_BARIŞ kardesimizin de dedigi gibi buyuk bi sey degil,sadece konu.

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Pzt Eyl 01, 2008 13:00 pm

evet kardeşim büyük bişi değil sadece yorumlarımızı düşüncelerimizi karşılaştırıyoruz bence bölüm açılıcaksada gerçekten değerli vede barış abimizin sevdiği sanatçılar olmalıdır.

Kullanıcı avatarı
tekinim01tekinim
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen tekinim01tekinim » Pzt Eyl 01, 2008 19:05 pm

BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:
efemanco yazdı:
OLMAZ DOSTUM...BENCE...

Kardeşlerim bu kadar makul veya bu kadar içtensizlikle bu konuya cevap vermeyin Erkin Koray güzerl şarkılarıyla vede güzel ses yorumuyla bir seveni olan bir sanatçı ama şunu da unutmayalım eskilerden tıpkı barış abimiz gibi yüreği sevgi dolu kalbi iyi karşısındaki sanatçıya saygı gösteren bir sanatçının bölümünü açarsak bunun ne zararı olur ama gidip de dediğiniz gibi aduman hanım için bir bölüm açsak bu anlamasız olur asuman hanımın neyi benziyo ki barış abiye hiç bir şeiyi benzemiyo ama bir cem karaca bir barış akarsunun bölümü açılsa olur ama bölüm yerine konular halinde açarsak bu forum için daha güzel vede daha iyi olur ve normal foruymlarda bilmiyorum ama değerli sanatçıların resmi sitelerinde diğer değerli sanatçıların bölümleri yok ama konuları var arşiv halinde bizde öle yaparız tıpkı benim barış akarsunun resmi sitesine barış mançonun yani barış abimizin bir çok şeylerinin bilgisini oradaki barış manço konusuna koyduğum gibi tamam benim düşüncem böyle :)

Kardesim benimde farklı bir bölüm açılması taraftarı oldugum söylenemez.
Bu sitenin içerigi tamamen barismanco ile ilgili olmalıdır.
Burası sadece bir forum sitesi degil , portal dır. Yaşamının bulundugu en önemli sitedir.

Burası barismancomix.com dur. İçeriginin de barış manco ile ilgili olmalıdır.

Saygılarımla
ÖMRÜMÜN SONBAHARINDA SİZLERLEYİM

Kullanıcı avatarı
fairground
Forum Duayeni
Forum Duayeni

Mesajgönderen fairground » Pzt Eyl 01, 2008 20:43 pm

tekinim01tekinim yazdı:
BARIŞ_CEM_BARIŞ yazdı:
efemanco yazdı:
OLMAZ DOSTUM...BENCE...

Kardesim benimde farklı bir bölüm açılması taraftarı oldugum söylenemez.
Bu sitenin içerigi tamamen barismanco ile ilgili olmalıdır.
Burası sadece bir forum sitesi degil , portal dır. Yaşamının bulundugu en önemli sitedir.

Burası barismancomix.com dur. İçeriginin de barış manco ile ilgili olmalıdır.

Saygılarımla

yine öyle kalabilir.
açılması istenen bölüm zaten alt başlığın alt başlığı olacak

Türk Müzik Dünyası>Erkin Koray
Tanrı Türkiye'yi, yönetenlerinden korusun!

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Pzt Eyl 01, 2008 20:50 pm

fairground yazdı:yine öyle kalabilir.

bu bana mantıklı geldi

Kullanıcı avatarı
harlemci
İHRAÇ EDİLMİŞTİR

Mesajgönderen harlemci » Pzt Eyl 01, 2008 21:34 pm

Erkin Koray hakkında birşey aranıyor ve bulunamıyorsa; bunun neticesinde bir forum açalım banka gibi dolsun yararlanalım mantığı ile hareket edilemez. Kesinlikle bu konuyu açan kişiyi kast etmiyorum. Bakın 3 sene oldu yaklaşık http://www.plaknet.com/erkin-koray-f-395.html Erkin Koray' ın kendi sitesi gibi ancak paylaşılan şeyler kısıtlı, elinde multimedia olan yok. Hakkında bilgisi olan az.

Daha söylenecek belki 30 şey vardır ama hepsini ziyan etmeye gerek yok. Tüm arkadaşlarımız neden açılamayacağını söylemişler zaten :)

Kullanıcı avatarı
rainsunster
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen rainsunster » Pzt Eyl 01, 2008 21:45 pm

harlemci yazdı:Erkin Koray hakkında birşey aranıyor ve bulunamıyorsa; bunun neticesinde bir forum açalım banka gibi dolsun yararlanalım mantığı ile hareket edilemez. Kesinlikle bu konuyu açan kişiyi kast etmiyorum. Bakın 3 sene oldu yaklaşık http://www.plaknet.com/erkin-koray-f-395.html Erkin Koray' ın kendi sitesi gibi ancak paylaşılan şeyler kısıtlı, elinde multimedia olan yok. Hakkında bilgisi olan az.

Daha söylenecek belki 30 şey vardır ama hepsini ziyan etmeye gerek yok. Tüm arkadaşlarımız neden açılamayacağını söylemişler zaten :)

evet. plaknet sitesini bende inceledim. ömer bey haklı arkadaşlar

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Çrş Eyl 03, 2008 00:29 am

rainsunster yazdı:

bu bana mantıklı geldi
bencede bu şekilde olabilir..
ben erkin koraya karşı falan değilim...
daha 19 mayıstaki kayseri konserinde en ön sırada ben vardım..
YA NASİP.....
YA KISMET.....

BARIŞ_CEM_BARIŞ

Mesajgönderen BARIŞ_CEM_BARIŞ » Çrş Eyl 03, 2008 18:12 pm

kadir 2023 yazdı:
rainsunster yazdı:

bu bana mantıklı geldi
bencede bu şekilde olabilir..
ben erkin koraya karşı falan değilim...
daha 19 mayıstaki kayseri konserinde en ön sırada ben vardım..

Kardeşim üsteki yazıları okumuyomusun lütfen biraz objektif baksak konuya

Kullanıcı avatarı
com
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen com » Çrş Kas 19, 2008 14:49 pm

ZATEN OYLE BIR FORUM VAR, TURK MUZIK DUNYASI FORUMUYDU GALIBA...